PDA

View Full Version : Първа среща



mirenceto
02-17-2008, 09:04
Първа среща


Нищо не можах да намеря в търсачката, а ми е интересно до колко важно за вас е първото впечатление, което ще оставите?
Бихте ли отишли на кино или на театър на първа среща?
Как бихте се облекли? Колко време бихте седяли? Целувка за довиждане? Някакви номерца имате ли си?

Как са протичали успешните ви първи срещи до сега? А неуспешните?
Мен например веднъж ми се обърна полата от вятъра и умрях от срам За кво и аз не знам, но ей такива дребни неща, понякога могат да ви накарат да се чувствате несигурни и да провалят първата среща

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

hottie
02-17-2008, 09:17
mrazia "purvi sre6ti" obi4am vsi4ko da se slu4i spontanno. A da ne govorim za kafeta i restoranti. Ni6to po-hubavo ot edna neprinudena razhodka :)

zvezdichka777
02-17-2008, 09:18
мога да кажа дори че първото впечатление е най-важно ... трябва да се държиш естествено и нормално,може една целувчица по бузката за довиждане ,, номера нямам,както дойдеее.всичките ми срещи(те не че са много де) са минавали успешно,адски добре!

Alice Fox
02-17-2008, 09:22
Първата среща според мен не трбва да е много нагласена ,защото може прекалено рано да си издадете намеренията, а ако другия човек няма същите намерения може да се дръпне..Колко по-естествено минат нещата толкова по-добре.. ;)

BlindedAngel
02-17-2008, 09:22
Еми държа се естествено за да ме хареса такъв какъвто съм...Понеже съм много забавен винаги успявам да разсмивам хората и това е много голям плюс :P .А относно номерцата винаги гледам само и единствено в очите изобщо не ги изпускам от погледа си...Така по един доста странен но ефективен начин намеквам за мойте намерения :-P

darla
02-17-2008, 09:31
mrazia "purvi sre6ti" obi4am vsi4ko da se slu4i spontanno. A da ne govorim za kafeta i restoranti. Ni6to po-hubavo ot edna neprinudena razhodka :)
дааа +1!

sh3_1s_7h3_0n3
02-17-2008, 09:38
Отдавна не съм ходила на официална 'първа среща' с момче, но си спомням, че последните 2пъти въоообще не се притеснявах. :) Сякаш вече съм притръпнала към такива 'изпълнения'.

Естествено важно е първото впечатление дотолкова, че да бъде реализирана и втора среща. Но за мен специално е по-важно 2рата-3тата среща. Тогава добивам малко по-голяма представа за човека насреща. На първата среща обикновено всеки се стреми да се представи в най-добрата си светлина и всячески се опитва да прикрие 'по-големите си недостатъци'. :) Затова и повечето хора са нервни преди това и само премислят какво да кажат, как да кажат, как да се държат, как да се облекат и т.н.

sapphirr
02-17-2008, 10:19
единственото важно като резултат от първата среща е да докараш нещата 4овека срещу теб да 4ака ве4е втората.това ше зна4и,4е си демонстрирал нешо,което го вълнува и той иска да разбере пове4е за него (т.е за теб).принципно първата среща не можа да изгради то4на представа за някой,но тя може да разпали не4ии интерес...то4но с цел да те прецени ПРАВИЛНО.за мен най-важно е да се държиш естествено и непринудено в такава ситуация,защото ако не покажеш това,което си наистина,тогава като кой ще се представяш по-натам?

ioancheto
02-17-2008, 10:19
Predpo4itam da otida na nqkoq detska plo6tadka ili na nqkoi park,ot kolkoto da kisna na nqkoe shumno kafe.Za men vajnoto na parvata sre6ta e da opoznaq 4oveka,a kak moje tova da stane ako sme na nqkoe kafe kade muzikata e do krai i vs besneqt :? .. Romantizma ne mi e v kravta...Oblekloto moje da e APSOLIUTNO vsqkakvo...no za momi4etata ne trqbva da se prekalqva sas grima i po-poleka sas razgolnite dre6ki :D ..Celuvkata ne e zadaljitelna kogato se sboguvate,tq moje da doide neprinudeno..kogato dvama du6i se haresvat ne mogat da se starpqt,nali :oops: :}} I nai-vajnoto spored men e da bade6 estestven/na! A ne da se opitva6 da prili4a6 na nqkoi ili ne6to koeto spored teb drugiq 4ovek 6te haresa. Shtom e s teb zna4i ima za6to :)
USPEX !! :-)

mgxpower
02-17-2008, 10:25
Много добре ще се отрази едно кино на първа среща!
Но филма да е готин да не е Aliens vs Predator примерно ами някой
любовна комедия или по-задълбочена драма!
Аз винаги преди среща се притеснявам как изглеждам и дали ще се
харесам с тия дрехи с тия обувки някакви такива и постоянно се спичам
сега какво да кажа забравям да бъда естествен абе голяма съм шматка!

honey91
02-21-2008, 15:55
Първата среща според мен не трбва да е много нагласена ,защото може прекалено рано да си издадете намеренията, а ако другия човек няма същите намерения може да се дръпне..Колко по-естествено минат нещата толкова по-добре.. ;)
Съгласна съм..

WithLove
02-21-2008, 16:25
Ами обикновенно има малка доэа притеснение.Но това е съвсем нормални,имайки предвид ,че все пак иэлиэаме эа пръв път,не се поэнаваме много добре и тн.Честно каэано до момента всичките ми срещи са минавали добре.Не съм от хората,които си правят планове какво да говорят,как де се държат и тн.Просто нещата си стават спонтанно!И така е по-добре.Тъпо е да си иэмислиш някакви реплики.Имам една поэната,която даже си пише какво ще каже тя и вероятно какво той,какво тя в отговор... :lol: Глупости са това.Просто човек трябва да се държи нормално и естествено,а не да премисля всяка дума по 100 пъти2,эащото накрая или ще се обърка и ще каже някоя тъпотия,или просто ще мълчи.Облеклото не е тооолкова важно.Е,важно е эа нас момичетата.Вярно е ,че и аэ понякога съм се приготвяла по 1 час 8-) ,ама не винаги.А и никога не се обличам екстравагантно.Попринцип нося ежедневни дрехи-дънки,блуэка,спортни обувки.Грим слагам,ама малко.Абе эа първа среща си се обличам,както обекновенно си ходя.А эа киното и театъра-дам,бих.Киното е много добра идея даже.Първо,че ако эацепи раэговора,филма спасява положението :D ,а и е по-спокойно и осамотено,а аэ обичам такива места.Целувката не я обмислям също.Акостане и го искаме,окей,ако не,все тая.И такам.Просто е важно да няма много притеснение и премисляне на всичко,а нещата да стават сами.Естествено поведение,колкото и да е банално. :)

MiMcHeToOo
02-21-2008, 17:39
Predpo4itam da otida na nqkoq detska plo6tadka ili na nqkoi park,ot kolkoto da kisna na nqkoe shumno kafe.Za men vajnoto na parvata sre6ta e da opoznaq 4oveka,a kak moje tova da stane ako sme na nqkoe kafe kade muzikata e do krai i vs besneqt :? .. Romantizma ne mi e v kravta...Oblekloto moje da e APSOLIUTNO vsqkakvo...no za momi4etata ne trqbva da se prekalqva sas grima i po-poleka sas razgolnite dre6ki :D ..Celuvkata ne e zadaljitelna kogato se sboguvate,tq moje da doide neprinudeno..kogato dvama du6i se haresvat ne mogat da se starpqt,nali :oops: :}} I nai-vajnoto spored men e da bade6 estestven/na! A ne da se opitva6 da prili4a6 na nqkoi ili ne6to koeto spored teb drugiq 4ovek 6te haresa. Shtom e s teb zna4i ima za6to :)
USPEX !! :-)

Градинките и площадките рулз :-D

Pliok0019
02-21-2008, 17:43
Нищо не можах да намеря в търсачката, а ми е интересно до колко важно за вас е първото впечатление, което ще оставите?
За мен 1вото впечатление е дотолкова важно, доколкото да се получи една успешна 2ра среща.

Бихте ли отишли на кино или на театър на първа среща?
Бих предпочела разходка, ако е хубаво времето. Кино или театър остават вариант за 2рата или евентуално 3тата среща.

Как бихте се облекли?
Бих облякла нещо, в което да се чувствам удобно и да смятам, че изглеждам г/д добре.

Колко време бихте седяли?
Ами около час-два.

Целувка за довиждане?
Целувката на 1ва среща не е добре дошла. Предрасъдаци...(: Всъщност един приятел ми каза, че не е добре, защото 2рата среща на момчето му става безинтересна.

Някакви номерца имате ли си?
Не. Всичко става от самосебе си. Зависи от момента и от ситуацията

Как са протичали успешните ви първи срещи до сега?
По един обикновен начин - разходка, много разговори, смях. Успешни са, защото не е имало инцидентни ситуации

А неуспешните?
Веднъж едно момче почти не говореше с мен. Наложи се да не млъкна около 1 час и след като вече проявих желание да се прибирам той се отпусна. Получи се една от най-добрите ми срещи всъщност. Отначалото беше толкова катастрофално, че се отказах.

ioancheto
02-21-2008, 19:26
Predpo4itam da otida na nqkoq detska plo6tadka ili na nqkoi park,ot kolkoto da kisna na nqkoe shumno kafe.Za men vajnoto na parvata sre6ta e da opoznaq 4oveka,a kak moje tova da stane ako sme na nqkoe kafe kade muzikata e do krai i vs besneqt :? .. Romantizma ne mi e v kravta...Oblekloto moje da e APSOLIUTNO vsqkakvo...no za momi4etata ne trqbva da se prekalqva sas grima i po-poleka sas razgolnite dre6ki :D ..Celuvkata ne e zadaljitelna kogato se sboguvate,tq moje da doide neprinudeno..kogato dvama du6i se haresvat ne mogat da se starpqt,nali :oops: :}} I nai-vajnoto spored men e da bade6 estestven/na! A ne da se opitva6 da prili4a6 na nqkoi ili ne6to koeto spored teb drugiq 4ovek 6te haresa. Shtom e s teb zna4i ima za6to :)
USPEX !! :-)

Градинките и площадките рулз :-D

xaxa e moje i v nqkoi park :lol: taka sam se izrazila na momenta :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-22-2008, 12:09
ммм важно е.. и повечето го имат за много важно но на мен не ми пука особено нз защо може би защото аз в 80% от случаите не мога да преценя хората от едното виждане.Като за първа среща на кино или театър.. хм не е лошо но няма да можете да си говорите и ддзз малко кофти такова :) как бих се облякла? както си се обличам по принцип :) е ако трябва да се запозная с няко от родителите му или нещо от сорта ще подбера възможно наи семплото което имам но само при този вариант иначе НЕ :? :D колко бих седяла? час и половина 2 .. :) не повече челувка за довиждане на първа среща В НИКАКЪВ СЛУЧАИ!! :? ии какво значи успешна първа среща? аз мразя на 1та среща да става нещо :) имах само 1 случаи когато стана това и в последствие разбрах че момчето е мъжка куч*а и затва е станало :D вече не бих го направила :) не съм чак толкова.. лесна :shock: а иначе спомням си ведннъж когато с бившия тръгнаха нещата в смисъл почнахме да се сваляме и още нали преди да излезем тои ме изпрати до стаята (това в училище става) и бях с един гердан с голяма пеперуда и тои си протегна ръката да каже "ах колко яка пеперуда" а аз си помислих че я подава за чао .. оле умрях от срам след като си подадох и аз ръката и разбрах че тои не е целял това :D :razz: смях смях!! и ми е много смешно :razz: после няколко месеца по късно пак се видяхме и тогава вече наистина си подаде ръката и каза "ето сега наистина я подавам.." за чао :razz: хахахах ау срам срам :razz:

skatemore
02-22-2008, 12:17
аз доста сцепих , първо че беше хлъзгаво и паднах , после се изгорих с цигара по ръкава , настъпих я няколко пъти :razz:
ама сичко си дойде на мястото