PDA

View Full Version : Учениците в моя клас !



NightGuardian
02-17-2008, 10:00
Аааааааа много се дразня ! Не съм момче с УСПЕХ смисъл с оценките и когато някой каже нещо тъпо и аз му казвам виж колко си тъп и той като ми каже "То оценките си показват , кой е тъп" !

Не съм ТЪП просто съм мързелив !

А и аз съм на това мнение : Ти и да имаш оценки , да не си ТАРИКАТ няма да успееш в живота ! Колко му е да си научеш за часа и после го забравяш !

IzPePeLeNa
02-17-2008, 10:04
Това че нямаш хубави оценки понякога не значи че си тъп, защото има хора който ако не ги мързи да учат могат да постигнат много повече отколкото някой който са отличници и зубъри... Обаче много ме дразни някой да каже че го мързи... :D :-D

Roiroi
02-17-2008, 11:03
Обикновено тия с ниските оценки са и газарите на класа ... В смисъл лидерите . Не ти говоря за тъпанари - газари , а за свестните пичове които може да не знаят нищо във връзка с урока , но пък са компетентни в много други отношения ... Ти от кои си :) ? Ако правиш плоски изказвания и не знаеш как да подхождаш към ситуацията значи си от тъпанарите .... За т'ва си помисли какъв искаш да бъдеш и го докажи пред себе си , а след това и пред другите ;)

Seducti0n
02-17-2008, 11:04
Хроничния мързел и липса на мотивация води до затъпяване. ;-)

mhmhmhmhm
02-17-2008, 11:07
Като не ти изнася,няма да им казвш,че са тъпи 8-)

Bubbly
02-17-2008, 14:19
Нещо не разбрах какъв е смисълът на темата. Очакваш похвална грамота ли? :-o Е, щом това ти е мечтата пожелавам ти да пораснеш голяяям тарикат :smt006

IdiOtKa
02-17-2008, 14:56
Аааааааа много се дразня ! Не съм момче с УСПЕХ смисъл с оценките и когато някой каже нещо тъпо и аз му казвам виж колко си тъп и той като ми каже "То оценките си показват , кой е тъп" !

Не съм ТЪП просто съм мързелив !

А и аз съм на това мнение : Ти и да имаш оценки , да не си ТАРИКАТ няма да успееш в живота ! Колко му е да си научеш за часа и после го забравяш !
ти тва с тариката го зарежи ... щото не е много така ...и да ако обичаш нем и давай примери ....
относно това с мързела си абсолютно прав .... ! и аз съм на това мнение ...
и ми е мно странно как така ти казват тва за оценките ... хмм странно ..