PDA

View Full Version : Знам че ме харесва виждам го в очите му-искам съвет



nicolellina_
02-17-2008, 10:29
Ето каква е моята история чуйте я ми моля ви да ми помогнете :

Бях на 13 години миналата година 2007 харесах си едно момче което много момичета харесваха или да го наречем най-хубавото момче в гимназията град Харманли.И на 14 февруали 2007 аз му бях пратила валентинка слезнахме на 1-ви етаж с моята приятелка за да си купи тя нещо от павелиона и като го видях-той четеше моята валентинка направо така се изплаших че побягнах нагоре по етажите и отидох в стаята в която ще караме час седнах си на стола и си кротувах.Но едно момиче от класа ми познаваше момчето -моят любим казва се Ивайло и отидоха всички момичета от класа ми и му казали как се казвам коя съм къде съм и валентинката че е от мен но аз нз.Приятелката ми дойде и ми съобщи това но аз ест че не повярвах и когато влязоха в стаята си казах --ЕТО ЗАПОЧВА СЕ!!- Но ето че неочаквано след тях влезе той Ивайло неможех да повярвам какво се случва не казах нищо и просто си стоях а той дръпна стола седна до мене и ми каза --КО СТАА ПЛАМЕНКЕ казвам ви щях да получа удър и сега като се сетя сащо.Но не нищо не стана аз сякаш замръзнах и не казвах нищо -НИ ЗВУК НИ КАРТИНА .Но госпожата дойде той излезна и почнахме час.
После в междучасието ме беше срам да ида при него а приятелките ми бяха там и ме викаха но аз не отивах беше мн мн срам.
И после нищо имахме малък разговор така де аз мълчах приятелката ми го питаше разни неща той отговаряше докато си хапваше родопка както и приятеля му Атанас.Аз още не бях на себе си от всичко това което се случка около мене. И така след дни той дори не ме поздравяваше после аз му казах по skype да ме поздравява и той ме поздравяваше ама 1 седмица нищо повече.Тогава си нямаше приятелка
а не ми даде шанс да знам не използвах грим с косата бях зле мн бях срамежлива но сега използвам грим с нови дрехи съм и съм си направо различна.Преди да се запознаем обаче нещо сякаш се случи щом го видех го гледах право в очите и той ме гледаше изпитвах нещо само от погледите нз какво беше той гледаше и потъваше дълбоко в мойте ЧЕРНИ ОЧИ и аз в неговите всеки път щом се видехме.А сега-СЕГА НИЩО още го харесвам не дори ОБИЧАМ ГО
той дори идваше в стайте когато карах час въртеше се все около мен и аз се чувствах супер но мойте родители не ме пускат да излезна от къщи навън и мисля че в това е проблема иначе съм готова на всичко за него .А на 24 май 2007 помня датите няма как на завършващите 12 клас а той беше 11 сега е 12 се видяхме тогава бях мн сладка мн мн и той като ме види навсяде неможе да си скрие усмивката навежда се и се усмихва надолу а аз не му обръщам внимание да не си помисли че ще му прося любовта.А после когато вече си тръгвахме те тръгнаха преди нас но когато ние влезнахме в един магазин и те влезнаха посли ние малко се забавихме и не ги видяхме.Но момчето което харесваше моята приятелка завършваше 2007 и седнахме на една ограда и тя се разплака.Докато се опитвах да я утеша те се появиха с колата на едно др момче Росен и те 3-мата Росен Атанас и Ивайло като видяха че сме се спряли там минаха мн пъти от там ту отляво ту от дясно и минаха поне 9 пъти .Беше супер още повече го обечах.Но той сега си има приятелка наречена Тонита която е ниска и грозна сръвнение с него който е висок волейболист и красив а аз съм точно за него висока съм 169 и съм си хубавичка вече ЗНАМ ЧЕ ГО ОБИЧАМ оня ден пак се въртеше около мене говореше и по телефона пред мене офф писна ми да се прави на недостъпен обаче ако не го спечеля тая година той ще замине и НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ГО ВИДЯ
ПОМОГНЕТЕ МИИ ОБИЧАМ ГО МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ И КАК ДА ОТСТРАНЯ ТАЯ ТОНИТКА изглежда влюбен в нея на скайпа му пеше следното целувка Тонинцето (h) направо побеснявам кажете ми моля ви искам си Ивайло само за мене кажете ми как да му се харесам и да ме иска мн ще съм ви благодарна
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-)

BlindedAngel
02-17-2008, 10:36
От туй което чета разбирам 4е си на не повече от 14 а той на 18 ( ако не даже и 19 )...Мн голяма разликата надали ще се получи нещо в крайна сметка е момче и е много голяма вероятноста ( ако стане нещо между вас ) да те нарани заради някоя бамбина...Другото което е не те пускат да излизаш от вас - Странно как ще се виждате извън учебно време след като не излизаш на него надали би му било интересно да седи в тях по цял ден само и само да си пише с гаджето вместо да излезе и да живее...Моя съвет е да изтърпиш годината той да си замине и така ще го забравиш...(или си намери някой друг :grin: )

crazy_style
02-17-2008, 11:12
hm dokolkoto razbrah ti si bila.. grozna , sramejliva .spekana i tn.. sega si se promenila_po golqma veroqtnost zaradi nego.. i iska6 da go spe4eli6 i da hodite..samo det nemoi6 da izliza6 ot vas, ima6 mu skype i daje zdr ne si kazvate.. dAamMm.. na4i ili se stqga6 ,prestava6 da se durji6 kato dete..(6tom ima tvoi fr det sa ot kompaniqta mu ) zapo4va6 da se sabira6 stqh , v skype zaribqvka.. i taka.. nqa kak da ti dadem to4en na4in da svalq6 nqkoi.. sepak toi si ima priqtelka , i ti si si izturvala 6ansa..nqa smisal da gi razdelq6 ako se obi4at :]
PS: i kvo zna4i " sq sam hubavi4ka" .. tva 4e predi si bila zadrustena a sega si se poopraila i si se pootrakala.. ne zna4i 4e trqa da vadi6 samo4uvstvie do nebesata.. aide uspeh :)

Roiroi
02-17-2008, 11:16
Ми Пламенке няма да е лесно ;) ... Но със сигурност трябва да си доста по-открита , за да те забележе ( не само случайни погледи ) . Първо си оправи отношенията с родителите ти и им докажи ,че вече можеш и сама да отговаряш за себе си . Опитвай да го заговаряш няма да стане изведнъж ... И не му казвай , че го обичаш веднага ... Може би , че ти е симпатичен и че не ти е безразличен ... но не и че го обичаш ( ще му дойде в повече и кой го знае може и да се уплаши :D ) . Успех ти пожелавам .. виждам ,че не ти липсва самочувствие а и то е от значение

•._.•No_NaMe•._.•
02-17-2008, 11:32
Spored men ne biva da go razdelq6 s priqtelkata mu,za6toto dori i da tragne s teb nqma da e za dalgo.Puk i koga 6te se vijdate kato ne te puskat da izliza6,ne moje po cql den da si pi6ete v skype.Ne mu kazvai 4e go obi4a6,a prosto mu go namekvai i ako ne si mu bezrazli4na toi 6te napravi ne6to po vaprosa. ;-)
P.S.Hubavo e da ima6 samo4ustvie,no ne prekalqvai.

mysterious93
02-17-2008, 11:58
i kakvo kato e po niska?ne vurvi li? pf...

nencuHka
02-17-2008, 13:02
Ahahahah ти направо ме разби " Тя е ниска грозна " "Аз съм висока , точно за него " " Не го харесвам,направо го обичам" Ахахахахах :D :D :D

Твърде завистлива си .. и с тва голямо самочувствие не знам до къде ще стигнеш.. По големите мразят малки надути п*тчици .. освен ако не е някой "лоШ батко " :shock: :D Държанието ти нещо куца..

AiKaTa
02-17-2008, 13:08
Spored men ne biva da go razdelq6 s priqtelkata mu,za6toto dori i da tragne s teb nqma da e za dalgo.Puk i koga 6te se vijdate kato ne te puskat da izliza6,ne moje po cql den da si pi6ete v skype.Ne mu kazvai 4e go obi4a6,a prosto mu go namekvai i ako ne si mu bezrazli4na toi 6te napravi ne6to po vaprosa. ;-)
P.S.Hubavo e da ima6 samo4ustvie,no ne prekalqvai.
няма какво да добава доста добре казано ;)

sexy&crazy
02-17-2008, 13:22
:oops: :oops: :oops: mi nz spored trrqqq da se posttaraesh da govorish razni laji za taq i da gi razprostrqnqvash ili nz az tyfa bih napraila :-)

Presley
02-17-2008, 14:03
Според мен момчето не проявява никакъв интерес към теб :D
Иска ти се да си пада по теб и само си въораэяваш.Той е на 18,пък и доколкото раэбирам е търсено момче.Надали ,ако имаше нещо към теб,щеше да си мълчи.Така,че примири се-не си в класацията :D
И между другото много неграмотно пишеш и се иэкаэваш.

Presley
02-17-2008, 14:03
:oops: :oops: :oops: mi nz spored trrqqq da se posttaraesh da govorish razni laji za taq i da gi razprostrqnqvash ili nz az tyfa bih napraila :-)
И ти сигурно си на 13?Или те надцених? :D

SiNiStEr
02-17-2008, 14:21
Според мен момчето не проявява никакъв интерес към теб :D
Иска ти се да си пада по теб и само си въораэяваш.Той е на 18,пък и доколкото раэбирам е търсено момче.Надали ,ако имаше нещо към теб,щеше да си мълчи.Така,че примири се-не си в класацията :D
И между другото много неграмотно пишеш и се иэкаэваш.

+1

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-17-2008, 14:30
А аз мисля, че не си действала, когато е трябвало и сега след дъжд качулка. Човека вече си е хванал приятелка, която , предполагам обича и няма защо да им се месиш. Като гледам какво си написала и ти самата няма да знаеш как да си го свалиш и да е свободен, пък камо ли сега, когато вече не е. :? Изпуснала си си шанса, чакай да се появи някой друг или той да те потърси, ако иска.. Да правиш злини и подлости не върви.. :? :razz:

Ciara_
02-17-2008, 16:46
хахах не знам мила кфо да правиш и не искам да ти се подигравам нещо ама.. толкова искрено се смях докато ти чета историйката :D :D :D ..а иначе говори там с него,че наистина нямаш време.