PDA

View Full Version : Мислех си,че ще мога, но не успях ...



gotina_teenka
02-17-2008, 10:41
Има едно момче,което много харесвамм ,но той си има гадже. Проблема е там,че мин седм ми каза,че ме харесвал много, и че при други обстоятелства би направил всичко възможно да е с мен.След това ме целуна ... и се върна при бившата си. Казва,че я обича,но аз виждам че тя само го манипулира. И си мислех,че ще мога да го забравя и да го оставя,но не мога ... ии не спирам да се питам има ли начин да го спечеля ... :cry:

BlindedAngel
02-17-2008, 10:45
Бори се за него.Бъди настоятелна,покажи му че заслужава нещо по добро от сегашната си аверка...(пробвай и да го съблазниш малко :oops: ).Жалко че винаги се получава така...Някое добро момче/момиче да е с неподходящия човек :(

mgxpower
02-17-2008, 10:45
Просто поговори с него.
Кажи му ,че ти е гадно ,че искаш да си с него.

Pliok0019
02-17-2008, 10:49
Бори се за него. По-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си.

Успех!

mgxpower
02-17-2008, 10:51
А въпросното момче знае ли ,че ти имаш някакви чувства към него?

gotina_teenka
02-17-2008, 10:56
Еми знае да ... имаше един период в който се зарибявахме и той тогава ми казваше,че с бившата си са скъсали преди месец и сеа изведнъж ..... И да искам да се боря,но просто на знам как да го направя тя оная толкова изкъсо го държи... Че сигурно ако ни види да говорим заедно ще ме обезглави ...

crazy_style
02-17-2008, 11:18
hahah 6ta obezglavi.. taz verny baq izkuso go tarji .. 6tom daje i ti se spi4a6 ot neq :D:D:d ... ami zavisi si ot nego..pokazva6 mu 4e go haresva6...kazva6 mu 4e iska6 da budete zaedno .. i toi si izbira.. A otnosno taq , nedei se pritesnqva tolkoz ot neq ... :D:D:D

gotina_teenka
02-17-2008, 11:31
Абе мене тая хич не ме бърка .. мога да я хвана и на нищо да я направя тей както аз си зная,още повече че е и по малка от мене .. Работата е там,че ако го направя после ще се скарам с него .... А аз не искам това ...

miShle
02-17-2008, 13:04
Мила.. виж какво ще ти кажа ... Ако ти си намерила смисъл в това момче - да бори се за него. Ако си преценила,че ще си заслужава, напправи всичко по силите си. И ако той се осъзнае ... и всичко това има ефкт в крайна сметка ... ще знаеш,че това момче наистина си е струвало,ако не ... съдба ...

sapphirr
02-17-2008, 13:24
в конкретния слу4ай,имаш шанс.имаш нужда не да го забравиш,а от търпение.рано или късно всеки разбира когато е манипулиран или използван,а когато това стане,отношенията рухват.така,4е ако искаш happy ending,се въоръжаваш с търпние и ка4аш момента,когато той ще може да подкрепи казаното с действия.

Presley
02-17-2008, 14:52
Няма смисъл да се тормоэиш эа някакъв,който е ясно,че не энае какво иска и се държи като някакъв неадекватен пикльо.