PDA

View Full Version : Кога



vlubeni_sulzi
02-17-2008, 10:43
написах в търсачката"противозачатъчни"с цел да намеря кога точно да се пият.Единственото на което попаднах беше когато започва менструалния цикъл.Значи с приятеля ми го правихме в банята,под душа без презерватив.Но от водата нищо не съм усещах и не мога да кажа дали е свършил в мен,или не.
Та въпроса ми е кога след половия акт трябва да започнат да се пият противозачатъчни?И колко време?

darla
02-17-2008, 10:45
aми що не го питаш дали е свършил?

Kanela
02-17-2008, 10:51
Ако има реална вероятност да си бременна-пий Ескапел.След това отиди на гинеколог,кажи му че си пила,нека те прегледа и да ти изпише орални контрацептиви.Той ще ти обясни всичко.(или тя)Но без лекарско предписание не е желателно да си вземаш.Това не са семки или бонбонки.
Действието им започва от първото хапче,тоест ако е свършил в теб,и утре започнеш да пиеш,ще забременееш.
За тази цел има спешни контрацептиви-на българския пазар има Ескапел.Цена-25-35лв.
Ама приятелят ти не умее ли да се усеща???

vlubeni_sulzi
02-17-2008, 10:57
Ами той каза,че не е свършвал в мен.Дори от време на време проверяваше.Но каза също,че досега не го е правил в банята и от силата на водата не може да разбере. :? Иначе малко след това си бяхме на леглото и той свърши(не в мен).Тогава вече си бяхме с презерватив.Нали не е възможно за около 10 минути да свърши 2 пъти? :-o

faxy
02-17-2008, 11:08
emi escapel-do tri dni sled akta...

Roiroi
02-17-2008, 11:26
Абе не знам има и някви ненормалници за 2 минути свършват 2 пъти ... та си зависи от него ... Повечето не можем за 10 минути -2 пъти . :)

LoLiPoP4o
02-17-2008, 12:19
ем питаи го него дали е свършил е ако е пиеш ако не е непиеш