PDA

View Full Version : Има ли някакъв начин да отслабна за околко 1 година 25 кг?



thecopstopped
02-17-2008, 10:55
Здравейте, направо не отговарям за годините си , имам напредвит, че за 12 годишна съм много висока и прекалено дебела същност съм 67 кг. , имам нужда от промяна иначе лицето ми е хубаво не мисля , че ще ми отива такова тяло искам да отслабна поне 25 кг, и сега една информация:Преживах анорексия миналото лято за 4 месеца , бях 162 висока и тежах 44 кг, ехххх добре чебеше вуй1о (той е лекар) , ми кво отпуснах се малко , абе малко много :razz: и се стигна до това състояние, знам много за диетите и спорта , пробвам си ги но нещо , незнам защо не ми се получава въобще не мръдвам. Плисссс, помогнете ми :-) искам да впечетля едно момче :oops: а пък и да докажа на семейството ми че мога, те не ми вярват имам подкрепа единствено от мама , благодаря ви предваритвелно :-)

sladur4e_yo
02-17-2008, 11:13
А сега всъщност колко си висока?Ако примерно си 1.70 не може да свалиш 25 кг защото ще станеш няква клечка-43 кила...

Nadelina
02-17-2008, 11:15
Ti sigurna li si che si si prevyzmognala bolestta i sega nqma shans pak da se razboleesh? Ne uspqh da razbera kakvo iskash da dokajesh na vashite... I ne mislq che edno momche e nujno da go vpechatlqvash s tqlo... Toi ako e istinski shte te oceni takava kakvato si - ti samata... a ne nqkoq koqto pravi neshta s koito edinstveno iska da go vpechatli... I zashto iskash da otslabnesh s 25 kg... za da stanesh pak 44 kg li? Momiche pogledni neshtata realno... I ako naistina maika ti te podkrepq v tova nachinanie... znachi i tq e maniachka na tema "da byda kato tezi po spisaniata" i si vyzpitana taka... Opitai se da poglednesh neshtata ot drugia im ygyl... Uspeh!

thecopstopped
02-17-2008, 11:26
:-D моят ген е уйасен та тя мама е кум 130 кг , глупости не е мания4ка за да изглежда по списанията, просто ме подкрепя в отслабването. и съм 168. е добре де не точно 25 кг, някаде там но неискам да съм повече от 52кг. искам да им докава че мога да отслабна(на нашите). и да определено съм я преодоляла болеста. Но искам да се оттърва от тея кг.

donkihot
02-17-2008, 11:31
абе я отиди на лекар,4е нещо ме плашиш...

-IcE-pRiNcesS-
02-17-2008, 11:54
хахахаха

thecopstopped
02-17-2008, 12:01
:booooomb: ооол направо ще експлодирам. Бях отслабнала по два начина с един и същ ефект (на скоро) значи 58 кг- вафлена диета(ядеш само вафли нищо друго) , 58кг- белтъчна диета (тази на доктор аткинс- само месни продукти и така нататък) , но изведнъж я спрях за 1-2 секунди опитах си малко шоколад защото 8-) вече неиздържах и почнах да качвам веднага така стана и с вафлената диета, сега незнам дали да почна някоя, да не би случайно пак да ги кача кг-мите :-o
нямам нужда от лекар, бе, ми не ми е приятно да ми се подиграват в даскало и да се чуствам неловко само като се погледна. :x

boci
02-17-2008, 13:57
Ако става въпрос дали е възможно-да, аз за 7 месеца свалих 34 и сега съм 1.85 83кг, но е друг въпрос дали при теб е уместно да се прави

thecopstopped
02-17-2008, 14:12
иииии супер :grin: ама как? 8-)

Master_88
02-17-2008, 14:48
Трудна работа..но не невъзможна. Всеки ден тичане,каране на колело,скачане на въже,много строга и стриктна ниско въглехидратна диета,изготвена от професионалист,отрицателе калориен прием и може да успееш и за по-малко от 1г. Но аз мисля че трябва да свалиш около 15-20,не 25

IdiOtKa
02-17-2008, 15:16
значи когато си била болна от анорексия си тежала 44 килограма, а сега искаш пак да станеш токова ....ааааааааааахахааххахах ..поправете ме ако греша но 67-25=42 ...което даже е по малко от тогава когато си била анорексичка ....?!

boci
02-18-2008, 10:47
Трудна работа..но не невъзможна. Всеки ден тичане,каране на колело,скачане на въже,много строга и стриктна ниско въглехидратна диета,изготвена от професионалист,отрицателе калориен прием и може да успееш и за по-малко от 1г. Но аз мисля че трябва да свалиш около 15-20,не 25
С моя опит смея да кажа, че за отслабването 80% от всичкия ефект идва от гладуването.Упражненията са по-скоро за стягане и заздравяване.

thecopstopped
02-18-2008, 16:45
иииии супер :grin: ама как? 8-)


a????????????????????????? da znam 4e s glad se postiga mnogo ama az prosto vi kazvam nqma efekt, gladuvame i pak sme debeli, mersi za meniqta ,. ama mi davaite nekvi suveti... a dokolkoto za tva dali iskam da se vurnq do anoreksiqta :-x :razz: mn qsno 4e neiskam prosto 25 kg. sa grubo kazano :-P az napisah 4e neiskam da suj pove4e ot 52 kg :) ajde :)

Sintya
02-18-2008, 18:39
Имаше някаква диета 3 дена 5 килограма...

1. закуска- 100 гр. сирене
2.втора закуска- чай
3.обяд- 100гр. сирене и чай
4. вечеря- 1 варено яйце

Не съм сигурна дали действа, но една приятелка я е правила и казва, че преди да я започне е говорила с лекар...
Свалила е 3 килограма, не пет, но все пак е нещо. Не обещавам, че ще подейства, но все пак...

boci
02-18-2008, 18:59
Имаше някаква диета 3 дена 5 килограма...

1. закуска- 100 гр. сирене
2.втора закуска- чай
3.обяд- 100гр. сирене и чай
4. вечеря- 1 варено яйце

Не съм сигурна дали действа, но една приятелка я е правила и казва, че преди да я започне е говорила с лекар...
Свалила е 3 килограма, не пет, но все пак е нещо. Не обещавам, че ще подейства, но все пак...
Именно-аз започнах с такава и карах 2 седмици-1 ден един килограм грубо казано,за тия 2 седмици ефектът беше 12 кила,като 1 върнах почти веднага.На обед 2 варени яйца,вечер някаква пържола със зеленчук,най-добре на тиган и да е пилешка,това,благодарение на което сваляш,е липсата на каквито и да било подрапвки,т.е. никаква сол!И внимателно,защото режимът е много тежък!

thecopstopped
02-18-2008, 19:07
Имам голям стремеж към перфектното тяло даже такъв аватар си сложих :-D е нищо. Благодаря ви за мненията, продължавайте така аз ще почна тази диета която ми я препоръча боци, благодаря :) хайде давайте мнения!!!

glupacheE
02-18-2008, 19:11
ami 4estno kazano kato 4eta mneniata ti .kato gledam zaglavieto na temata... mai mai hi4 ne si veshta v neshtata ( nishto li4no)http://spidersport.com/weight-control.php ----> pro4eti tva

Sea Goddess
02-19-2008, 11:37
Edno momiche otslabna s 40 kilograma za 3 meseca....... sega e 40 kilograma ....prejvq si kup problemi i v momenta i na chovek ne prilicha ... cqlata prosmukana ... bqla.... tapiciran skelet ... ujs ....ne otslabwaite tolkova .... a v liceto prilicha veche na 30 godishna i poveche daje ..tia dieti ti uvrejdat tqloto i liceto za cql jiwot ... posle kolkoto i da qdesh ..i da se tupchesh s vitamini ne mojesh da se opravish ..
A mejdudruguto ....qdeshe samo po 1 kiselo mlqko na den ....

LannyBarbie
02-19-2008, 13:33
е на 162 44 кг кое му е ненормалното...

rashito0o
02-19-2008, 16:30
Хм , чесно да ти кажа имам почти същия проблем! Аз съм на 13 и съм висока 165, а тежа 60! Преди се бях вманиачила като теб заради момче и гладувах адски много но разбрах че това не е начина! Момчето не трябва да се впечатлява с външна красота а с вътрешна!! Трябва малко спорт , прави някви упражнения и се храни здравословно , но в никав случай не гладувай!!! Сега не мисля че изглежадм зле , защото ми е стегнато тялото! А и още нещо , килограмите не са определящи , защото има хора и тежкки и с леки кости!! Важно е как изглеждаш и как се чувстваш!!!

мали на 13 пък си по висока и си повече кила от мене ш зема да се скрия некъде :cry: аз съм на 15 ще правя 16 и съм 160-165 най-много и тежа 50кила

thecopstopped
02-19-2008, 19:44
Хм , чесно да ти кажа имам почти същия проблем! Аз съм на 13 и съм висока 165, а тежа 60! Преди се бях вманиачила като теб заради момче и гладувах адски много но разбрах че това не е начина! Момчето не трябва да се впечатлява с външна красота а с вътрешна!! Трябва малко спорт , прави някви упражнения и се храни здравословно , но в никав случай не гладувай!!! Сега не мисля че изглежадм зле , защото ми е стегнато тялото! А и още нещо , килограмите не са определящи , защото има хора и тежкки и с леки кости!! Важно е как изглеждаш и как се чувстваш!!!

мали на 13 пък си по висока и си повече кила от мене ш зема да се скрия некъде :cry: аз съм на 15 ще правя 16 и съм 160-165 най-много и тежа 50кила



Глупост, аз трябва да се скрия толкова се срамувам от кг-мите си ;-(

thecopstopped
02-21-2008, 16:30
Molq vi pi6ete,pomognetew, kajete ne6to. V momenta gledam ftv i napravo
:cry: :( :cry:

fuklu
02-23-2008, 09:35
prisadi si glisti ot oneq det mn qdat :razz:

Shu7teR
02-23-2008, 09:57
Щом вуйчо ти е лекар, вземи съвет от него.Той със сигурност има специалисти диетолози и така нататък.Той е човека който може да ти помогне.Другото е много инат от твоя страна.Успех!

EarthShaker
02-23-2008, 10:18
тука става дума за детски акъл... няма давам съвет на деца, които не знаят какво искат

sound_mafia
02-23-2008, 12:28
Аз предлагам да говориш с маика ти и да те заведе на диетолог.Ти с в таква възраст че неможевш да спазваш диети които ти препоръчват по тв или по списания.Аз ходих и сам мн доволна. :)

tItEufFf
02-23-2008, 16:28
глад му е майката ...

thecopstopped
02-25-2008, 16:44
eii ako nqkoi znae da mi kaje kvo e stanalo pls!!! :-) zna4i az sъм otslabnala s 2-3 kg ama kulkite sa mi po 6iroki i po zaobleni ot ogledalto v wc-to :razz: :oops: :cry: aham!!! pls ko e stranalko s men, de i kazvaite nmekvi efikasni dieti haide , raz4itam na sebe si da prevuzmogna tezi izli6ni kg. Not ova 6te stane samo ako mi kajete ne6to po-vupriosa , ne6to koeto da mi pomogne po-nqkakyv na4in i duvkite motiffffff deistvat, cql dsen ne mi be6e gadno na stomaha,vsqka6 bqh izqla 3 porcioi spageti i vob6t ne izpitvbah glad :P :P :P

mhmhmhmhm
02-25-2008, 17:05
44 кг и 1,62 висока и си била болна..
не знам,ама на мене тва ми се струва много
всмисълл ....била си слаба,ама
чак до болестно състояние..не знам :/

EarthShaker
02-26-2008, 05:27
дъвките мотив действат ! размекват се и стават за дъвчене... и на такива глупави парчета като тебе дето не се замислят как може дъвката да им притъпи глада самосъзнанието действа...
темата като цяло е супер глупава, авторката няма да коментирам повече

ElisaDay
02-26-2008, 07:09
Имаш ли желание - има и начин 8)

snow__queen
02-27-2008, 08:31
Аз отслабнах за една година 26 килограма....Само,че става с много силна воля,много желание и спорт.И най-важното търпение!

thecopstopped
02-29-2008, 09:16
дъвките мотив действат ! размекват се и стават за дъвчене... и на такива глупави парчета като тебе дето не се замислят как може дъвката да им притъпи глада самосъзнанието действа...
темата като цяло е супер глупава, авторката няма да коментирам повече
skupa, skup[a prosto nemam dumi. az sam si umna a nema kat men, are da ne se hvala, 4e pak 6e imam problemi, no znai 4e tozi koito obijda zavijda!!! i temata ne e glupava, pusni ti nekva, ma oyy i da te viim, bojeeeeeeee

Anf3tamin4o
02-29-2008, 15:27
bebSs$ Убий глупака с мълчание вместо такива реплики да казваш
Сега по темата ми ходи на фитнеш сигурен съм че ще свалиш бая килограми там

thecopstopped
03-03-2008, 05:04
Благодаря за всички мнения. Аз открих нещо, което незнам до каква степен е ново или стар метод за отслабване, но днес както и вчера с гладуване през целия ден свалих 3 кг вече съм 63 кг. :). Ще продължавам все така. Свикнах вече, но първоначално ме болеше главата и ми се спеше от изнемощялост. Моите приятелки ме подкрепят, което ме кара да се чуствам чудесно. :-) :grin:

snow__queen
03-03-2008, 06:59
Е,нормално е,като не ядеш нищо да сваляш килограми,като не поглъщаш нищ стомаха взима от мазнините ти,но после като почнеш да ядеш,всичко ще ти се залепи,нооооооооо изборът си е твой

EarthShaker
03-03-2008, 07:28
ей ей ей НЕ СИ ГЛУПАВА ХИЧ... това с 3те килограма... МЕ РАЗЦЕПИ !!! има гугъл... прочети колко е вреден пълния глад... прочети колко е полезен спорта... прочети как е нормално първоначално да изхвърлиш течностите... това, което си свалила не е никва мазнина... отивай в парка да тичаш и не ми са обяснявай тука... ви имам самочувствието

nejnaDROGA
03-03-2008, 07:36
Благодаря за всички мнения. Аз открих нещо, което незнам до каква степен е ново или стар метод за отслабване, но днес както и вчера с гладуване през целия ден свалих 3 кг вече съм 63 кг. :). Ще продължавам все така. Свикнах вече, но първоначално ме болеше главата и ми се спеше от изнемощялост. Моите приятелки ме подкрепят, което ме кара да се чуствам чудесно. :-) :grin:
Абе момиче ти добре ли си?! #-o Недей да гладуваш!!!1.Че като започнеш да се храниш АБСОЛЮТНО ВСИЧКО ще ти се лепи (или мислиш вече да не ядеш :lol: ) и 2.С това гладуване като нищо пак ще се разболееш от анорексия!!!По добре се спри с това гладуване!!!По добре си изгради един НОРМАЛЕН режим на хранене и не стой по цял ден пред РС-то а се движи!!!...Аз също бях леко пълничка,но с подходящ режим вече съм доста по добре :) (е има там още 2-3 кг. дет ми пречат,но и тях ще загубя) А ето го и моя режим:
8ч.-закуска
11ч.-междинна закуска
16ч.-ибяд
19ч.-вечеря
Ядеш по 400гр. на всяко хранене и се стремиш да не получаваш по повече от 1200 калорий на ден :) Пий много течности (без газирано)!!!20 мин. преди или след ядене пиеш вода(или някакъв сок),но не и по време на храненето защото така ти се разширява стомаха!!!По няколко пъти в седмицата ходи на фитнес или прави упражнения удома (преси,клекова,упражнения за бедрата и т.н.) И ако можеш 1-2 пъти в месеца прави интензивни разходки (поне по 3-4 часа) Гарантирам ти,че бързо се забелязва ефекта от всичко това :) Аз нямам много свободно време и не ходя на фитнес,но правя упражнения от време на време и всяка седмица с приятели по 4-5 часа разходки :) От почти месец съм с този режим и вече съм смъкнала 4кг. Знам,че не е много но поне не гладувам,постоянно имам енергия,а и не е толкова трудно :)
Айде дано съм помогнала!!!УСПЕХ!!! :-) и СПРИ с това ТЪПО гладуване!!!

<<SilVer>>
03-03-2008, 11:25
Хъх момиче ( авторката ) ти май си наясно как да свалиш кила , но не и по начина който трябва! Първо щом си толкова малка ( в смисъл тепърва започваш пубертета ) има още да се развиваш и теглото ще ти се променя искаш не искаш. Не може да си 1 и 70 и да искаш да бъдеш 40 кила. Особено ако имаш бюст! Но както и да е. теб те интересува отслабването , затова ...

Напълно е възможно да свалиш 25 килограма за една година , но ако много бързаш ще ги върнеш. Първо метаболизма ще свикне с глада и когато хапнеш нещо - бам на дупето. Затова си направи режим и го спазвай , като не очаквай моментални резултати , защото в твоя случай - това , което сваляш е вода.

Ако организма ти има нужда от 1400 калории на ден , ти гледай да приемаш по 1200 примерно. ВСЕКИ ден и не по-малко от толкова. За да си се храниш нормално и да не чувсваш глад ( при теб май няма такъв , но както и да е ) си хапвай полезни нещица , които засищат и не са мазни и прочие. Не яж много хляб , шоколад , мазни меса и храни и така.

Докато тече този процес спортувай. Скайчай на въже , тичай , прави упражнения ... каквото ти хрумне. Не приемай разни хапчета за повръщане , дъвки и прочие! Ти си млада и те не ти трябват. Спорт и диета и след година ( че и по-малко ) ще си едно хубаво момиче , със здрав организъм и перфектно тяло!

thecopstopped
03-03-2008, 13:24
Аз имам колело вкъщи, карам го по 10 мин. на ден, всеки ден се разхождам: ако не по 3-4 часа с приетели, то до училище за 20 мин. и обратно също по толкова. Вече заради прочетеното не гладувам. Да наистина всичко се лепи пак качих кг :? . Сега съм 66. кг., мисля да усиля заниманията си със спорта по 2-3 часа, направо на всичко съм готова(без анорексията, защото съм я изтърпяла веднъж у едвам-едвам се оттървах от смъртта :cry:- наистина болезнена тем :( ) за перфектното тяло на непосилови упражнения, диети, кажете ако вие сте на някоя диета, заинтригуваща, наистина ще съм ви благодарна :)

snow__queen
03-03-2008, 14:50
Хм според мен 10 мин колело не са достатъчни :) Аз лично,както споменах свалих вече дори повече от 30 кг за една година....Но с много спорт и със сменяне на хранителния режим,защото като дълго прилагаш един тялото свиква и спираш да сваляш

<<SilVer>>
03-03-2008, 16:05
Хм според мен 10 мин колело не са достатъчни :) Аз лично,както споменах свалих вече дори повече от 30 кг за една година....Но с много спорт и със сменяне на хранителния режим,защото като дълго прилагаш един тялото свиква и спираш да сваляш

Да съгласна съм , че трябва да се сменят диетите. Също така ако си решила , че вече си отслабнала достатъчно , не започвай рязко с много храна , а постепенно се захранвай :)

За спорта: скачай по 20-тина минути на въже всеки ден - много е ефикасно. Увеличи и тренировките с колелото. Тичай ако имаш възможност къде :)

За диетите не мога да ти помогна много , но все пак знам няколко , ако искаш потърси инфо за тях :) ( бих ти дала направо линкове , но форума не дава да поствам адреси )

Та такааа : ето ти няколко нещица

Точкова диета
Високо-мазнинна ниско-въглехидратна диета
Разделно хранене
Лунна диета ( нея можеш да я правиш и докато си на друга , защото тя е един път на седмица )
Японско чудо

Надявам се да съм помогнала поне малко :)

А иначе за диетите може да потърсиш на : хттп://форум.бг-мамма.цом ( написано на английски :) - раздел КРАСИВА МАМА )

snow__queen
03-03-2008, 16:40
Така,понеже аз обясних как съм ги свалила на едно момиче на лично съобщение,направо го копирам,тъй каот не ми се пише наново :) А аз съм доволна,че освен всичко успях да задържа теглолото си,след като спрях диетите.Засега няма да ви прилагам снимков материал на мен преди и сега хахаха да не ви стресна :) Ето го и писмото,извинявайте,че е на латиница,но нямах възможност да пиша на кирилица тогава :)
Znachi,az imah eidn period,v koito zaminah za USA i tam ot hrana ot kvo li ne i ka4ih 16 kg za 10meseca,posle se vurnah oba4e prili4ah na i az nz na kakvo.....i reshih,che trqbva da napravq neshto.Poneje mnogo obicham sladko i nai-ve4e shokolad reshih da zapo4na s shokoladova dieta.Qdqh po 3 naturalni shokolada na den i nishto drugo....taka 4 dni,az ne go praveh tolkova,za da otslabna,kolkoto,za da se otvratq ot sladko.I naistina,taka i stana.Na purviq den izqdoh 3 shokolada na vtoriq ve4e tri mi bqha mn na tretiq jaduvah za neshto soleni4ko,a na 4tiq ve4eeeee ne iskah i da vijdam shokolad.Principno,tazi dieta e opisana da se pravi 7 dni,no spored men pove4e ot 4 ne e polezna.I horata reagirat au ot shokolad se debelee kakva e tazi dieta,no ne e taka,zashtoto shokoladut,kogato qdesh samo engo,toi samo zablujdava mozuka ti,che se hranish,a se razgrajda za ne pove4e ot 2 4asa v organizma ti.I taka sled shokoladovata dieta zapo4nah da qm sutrin za zapo4vane na denq,chasha chai,polovin greipfrut (pomaga za razgrajdaneto na mazninite) i filiika 4eren hlqb s maslo.Posle kum 10 4asa qbulka ili nqkakuv plod nezavisimo kakuv (samo ne banani) Posle za obqd kum 12:30 golqma porciq salata i zaduljitelno nqkakvo meso (riba ili pileshko ) salatata se podprqva s limon i ne i se slaga sol.... Posle kum 4 nqkakuv plod otnovo i ve4er ili samo salata ili edna kofichka kiselo mlqko....predi lqgane 1 4as predi lqgane zaduljitelno dve lui4ki kiselo mlqko Su4etavah go sus sport sutrin i ve4er(ne moga da ti kaja kakuv sport,zashtoto nz kakvi sa ti fizi4eskite vuzmojnosti).... Zaduljitelno e da piesh mnogo te4nosti 4aiove bez zahar vodaaaa razni takiva Posle tqloto mi svikna s toq rejim na hranene i ve4e ne svalqh,zatova zapo4nah da qm samo tri puti na den sutrin obed i ve4er bez da qm mejdu hraneniqta,kato ogladnqvah mejdu hraneniqta pieh voda s kakao hahaha kolkoto i smeshno da zvu4i iiiii sutrin prqsno mlqko s miusli na obqd kakvoto e gotvila mama,s po-malko hlqb,a ve4er ili salata ili kiselo mlqko

thecopstopped
03-05-2008, 17:02
br. misi za dulogoto pisumce 6i proam :)

thecopstopped
03-19-2008, 12:31
ei hora ve4e sam 55 kg po4ti postigam celta si i imam stimul ve4iii (inkov) ariii : bb

EJI4eTy
03-19-2008, 12:53
поне си написала че си 12 годишна пикла ... аз сега съм 162 и тежа 44 кг пък не съм анорексичка ?! а на теб явно организма ти е такъв и ако прекалиш с отслабването може пак да преживееш анорексия (не го пожелавам на никого) с глад нищо не се постига щото после като видиш че имаш хубава фигура ще започнеш да си ядеш без да се притесняваш иии ... абе най добре си е да спортуваш

free_spirit
03-19-2008, 13:28
Добре де-има диетолози-защо си мъчиш организма със съмнителни диети,още повече след като си боледувала от анорексия.Като бях на 15 тежах 65 килограма,а съм висока 168см,сега съм на 20 и не надхвърлям 53 килограма-за целта не правя нищо специално.Мисълта ми е ,че ти тепърва навлизаш в пубертета и тялото ти ще се изменя само с течение на времето. Още повече-рязкото отслабване води до стрии,които хич не са лицеприятни-и ако не искаш пак да си навлечеш анорексия или недай си боже-булимия,по-добре се съветвай с лекар( диетолог).Няма нищо по-лошо от това сам да си прецакаш организма от болна амбиция,съчетана с незнание.

guesswho
03-26-2008, 08:42
44 кг и 1,62 висока и си била болна..
не знам,ама на мене тва ми се струва много
всмисълл ....била си слаба,ама
чак до болестно състояние..не знам :/
отслабването е отпечатък от анорексита. Първо в мисленето ти се заражда идеа да си слаби т.н не ядеш и даже се мразиш-това е анорексията!!! то е психическо заболяване,може да си 60 и пак да си болен!!! а отслабването е следствие от анорексията!!

krem4et0
03-26-2008, 13:37
ei hora ve4e sam 55 kg po4ti postigam celta si i imam stimul ve4iii (inkov) ariii : bb

И за 2 седмици свали 11 килограма!? Ти знаеш ли колко е вредно това?
Аз съм свалила 5 за 1 месец точно и пак трябваше да е по-малко. Иначе сестра ми отслабна с 25 кг за около година и нещо като не ядеше месо, хляб и сладко. Всеха да й се чупят ноктите и да й пада косата.
1 приятелка свали над 30 кг, но тя просто мина на фотосинтеза-зеленчуци и извара предимно яде.
Повече от 1 кг седмично не трябва да сваляш. В никакъв случай!

shmurkam
03-26-2008, 13:51
Здравейте, направо не отговарям за годините си , имам напредвит, че за 12 годишна съм много висока и прекалено дебела същност съм 67 кг. , имам нужда от промяна иначе лицето ми е хубаво не мисля , че ще ми отива такова тяло искам да отслабна поне 25 кг, и сега една информация:Преживах анорексия миналото лято за 4 месеца , бях 162 висока и тежах 44 кг, ехххх добре чебеше вуй1о (той е лекар) , ми кво отпуснах се малко , абе малко много :razz: и се стигна до това състояние, знам много за диетите и спорта , пробвам си ги но нещо , незнам защо не ми се получава въобще не мръдвам. Плисссс, помогнете ми :-) искам да впечетля едно момче :oops: а пък и да докажа на семейството ми че мога, те не ми вярват имам подкрепа единствено от мама , благодаря ви предваритвелно :-)
Леле,тфа е мн тъжно. Аз съм 1.60 и тежа 50 кила ъм,имам тънки ръце адцки плосък корем ама задникът ми е убиец,зависи от структурата ти. Ако си към 1.70 би трябвало да станеш към 55-60 кила,ама 25 :? ... Аз отслабвам като спортувам и ям по-малко. Не обичам сладки и хляб така,че нямам особени проблеми с ограниченията,но ако обичаш може например един път в седмицата да си позволяваш сладичко. Но спорта му е майката. Четири часа на седмица танцувам народни танци и три си размахвам тенис топчета,не ти трябвеат мизерни диети и тем подобни,моят принцип е такъв-ако кусаш една хапка от тортата ти си я опитала,следващата ще е същата,така че...няма нужда да изяждаш цялата. Надявам се ме разбираш. Успех! :)

shmurkam
03-26-2008, 13:59
ei hora ve4e sam 55 kg po4ti postigam celta si i imam stimul ve4iii (inkov) ariii : bb
Да бе,за две седмици не знам си колко кила,ти добре ли си? Абе пак ше се оанорексиш ама твой си проблем,нямаш ли си родители да те контролират?! Ше гладуваш,ше гладуваш и в един прекрасен момент ще ти писне и или ще се натъпчеш или ще умреш,тфа е живота. Яж си нормално,кфо е тфа нещо за две седмици хиляда кила?! :?

EarthShaker
03-26-2008, 15:25
90%- тъз си прай ташак=> е МНОГО тъпа
10%-истина е и туй е най-КУХОТО парче, което съм виждал

hgfh
04-02-2008, 05:54
:-D моят ген е уйасен та тя мама е кум 130 кг , глупости не е мания4ка за да изглежда по списанията, просто ме подкрепя в отслабването. и съм 168. е добре де не точно 25 кг, някаде там но неискам да съм повече от 52кг. искам да им докава че мога да отслабна(на нашите). и да определено съм я преодоляла болеста. Но искам да се оттърва от тея кг.
:shock: chovek nedei svalai tolkova mn kilogrami purvo che si imala zdravoslovni problemi vtoroto che se pak si dete da kajem 10 kg da po biva

bibi90
04-02-2008, 11:11
90%- тъз си прай ташак=> е МНОГО тъпа
10%-истина е и туй е най-КУХОТО парче, което съм виждал


И аз си мисля,че се ебава нещо,просто не може да е чак тоооолкова тъпа :?