PDA

View Full Version : хелп:на вечеря със сестра му и годеника и...



54321
02-17-2008, 11:03
олее какво стана... от къде да почна.значи с приятеля ми в сряда правим 1 месец от връзката ни,сигурно отстрани звучи малко,но за човек като мен 1 месец е БАЯ време.Освен това за 1 месец доста неща изживяхме ;) та идеята е,че приятеля ми иска в понеделник да излезем със сестра му и мъжа и (таи де ще се женят лятото..) нали да ме запознае с някои от родата му понеже не се харесва с маиката и решил първо със сестра му до тук добре :) даже напротив много се радвам нали? добре е че иска да ме запознае с нея ?? или се лъжа .. оф таи добре трябва да е :) :D обаче аз друг път не съм излизала с роднини на гаджетата ми и изобщо не знам как трябва да се държа а е важно за мен да ме хареса :shock: ... някои да го е преживял преди мен това? помагаите .. изобщо със всичко начин на обличане как да се държа .. дори ако щете какво да вечерям като идем в ресторанта ... тои уж ме успокои каза че тя била "широкоскроена" и наи вероятно те 2мата (мъжа и и моя пр) ще си говорят за коли и ще си говоря само с нея оле умирам от страх и то мноого! .. та даваите съвети :) (а да спомена .. аз съм почти на 16 гаджето ми е на 16 а сестра му е на 23.. маи.. ако има някакво значение ... :) )

TheNewReligion
02-17-2008, 11:10
Пф !Не е ли малко рано да те запознава с родата си ?Както и да е !Когатоп сте в ресторанта бъди себе си и се облечи нормално , както се обличаш попринцип !Поръчай си каквото си поръчваш попринцип и със сестра му си говорете за женски работи , и си готова ! :-D

MiMcHeToOo
02-17-2008, 11:38
Не бой се, дръж се естествено ;)

sweet_sorcerer
02-17-2008, 11:42
Ами намерете обща тема за разговор, дръж се естествено( както каза MiMcHeToOo) и не се притеснявай. :wink: =; =;

Cool_Bitch
02-17-2008, 11:57
Az sa6to mislq,4e e tvarde rano da te zapoznava s rodninite si,no 6tom taka e re6il.Oble4i se taka kakto na teb ti haresva,draj se estestveno,a otnosno tva kakvo da si pora4a6-kakvoto ti haresva ne se pritesnqvai.Apak sas sestra mu vse 6e namerite ob6ta tema za razgovor.Uspeh dano vsi4ko da mine strahotno.I posle da razkazva6 xixixiixix :-D

Spider4eto
02-17-2008, 12:34
дръж се естествено и не обличай некви разголени дрехи щото мое да те сметне за курве ама споки той и моя има сестра надявам се да ме е харесала. Ама аз с цялата фамилия се познавам та чак и с некви приятели на сестра му :D

sh3_1s_7h3_0n3
02-17-2008, 16:43
Пф ти се притесняваш от сестра му, дето сте кажи-речи на 1 акъл.. ^^ :)

Дръж се естествено и сведи притеснението до минимум. Супер много си личи, когато някой е притеснен и това смущава до известна степен хората около него.
А какво да си поръчаш в ресторанта... може същото като това на приятеля ти. Или гледай те какво си поръчват и ти 'нещо такова'. :) Абе, не се спичай толкоз'. 'По-страшното' е като се запознаеш с родителите му. :-D

hooliganka89
02-18-2008, 06:25
Да бе трябва да се държиш естествено тогава 100% ще те харесат.Не се претиснявай,всичко ще мине по мед и малко :D

led_i_ogyn
02-18-2008, 08:50
Просто бъди себе си, защото ако сега се направиш някоя,която не си рано или късно тя ще разбере.Пускай шеги от време на време.Покажи им, че наистина го харесваш, но не натрапвай любовта си..И така успех!

ra4ence
02-18-2008, 10:53
Без деколтета, без мн грим и прически. Усмихвай се,дръж се свободно. Аз се запознах с майка му още преди да направим 1 месец :) Бях мн притеснена,защото и на мен не ми се е случвало преди. Преид това обаче познавах едната му сестра и си прекрахме супер. Кажи й примерно,че има готин парфюм,или пък лак..питай я как са се запознали с годеника й... Такива неща :)

koalka
02-18-2008, 12:02
Клиширано, но - дръж се естествено.Това е най-важното...
И трябва да си абсолютно спокойна, но дори и да си притеснена те ще те разберат.И те са минали по тоя път, и те са се запознавали с родата. :)
И аз бях в същата ситуация, но се справих.Плюс това те са млади хора, надявам се не са сухари.Пък и щом ти казва, че сестра му е широкоскроена и иска първо с нея да те запозне - значи няма повод за притеснение.