PDA

View Full Version : С мен е само когато пие...



AiKaTa
02-17-2008, 13:02
Здравейте на всички и предварително благодаря за съветите...
историята е доста дългичка..
Приятели от 6 години сме.Ходеше с моя приятелка 2 години, аз ги запознах...поддържах връзката им... тя не е от нашия град и им беше трудно, но все някакси изкарваха... да, но аз го обичах, мълчах си защото заех че е щастлив с нея.Разделиха се преди 6 месеца и той каза че я забравил.
Празнувахме нова година, пийнахме повечко и цяла вечер се наитксахме... минаха 2 месеца, аз си мълчах.Направих скромен купон вкъщи преди седмица, пак пийнахме и прекарахме ноща заедно... отново мълчах... няколко дни след това бяхме в един приятел, стана същото и точно коагто аз бях решила да му кажа всичко той стана и си тръгна, без причина.Извини ми се след това, каза че не е знаел какво прави...мислех че нещата може да са добре, но...снощи бях утях на гости.. дори не ми направи някакъв намек, а това е обичайно за държанието му... обърква ме прекалено много.. иска ли ме..? :(

Spider4eto
02-17-2008, 13:04
ем кво човек като е пиян прави неща които попринцип не би направил трезвен. Така че му се обади да се видите и си поговорете сериозно :)

Clara_
02-17-2008, 13:08
nqkoi pyk kazvat 4e kogato 4ovek e piqn pravi tova koeto naistina iska i koeto nqma smelost da napravi kato e trezven...spored men na nego prosto mu e hubavo si prekarva vremeto s teb..no bez nikakvi po silni 4uvstva..nai dobre govori s nego i mu spodeli 4uvstvata si..se pak kogato priznaesh 4uvstata si vinagi pe4eli6 ne6to

nencuHka
02-17-2008, 13:08
Когато човек е пиян прави неща които не иска.. но зависи пък .. Някои говорят и правят точно това,което в трезво състояние не биха направили .. Е , явно твоят приятел е от първия тип.. Но въпреки това говори с него на трезва глава.. :(

sapphirr
02-17-2008, 13:11
тоя тип (не мъже,а) хора като цяло,се нари4ат повърхностни.може да търси на4ин с подобни купони да забрави приятелката си,подтискайки дълбоко в себе си истинската при4ина (т.е 4е тя му липсва).моя съвет е да забравиш това,което искаш да му кажеш,до момент,в който не видиш,4е се опитва да покаже симпатии,защото признаеш ли,ве4е няма да си същата в неговите о4и.отдръпни се,на следващия купон бъди на общи призказки с него,за останалото го игнорирай.от реакцията му ще разбереш какво си заслужава да направиш и има ли смисъл риска,който ще поемаш!

nestle
02-17-2008, 13:53
ем кво човек като е пиян прави неща които попринцип не би направил трезвен. Така че му се обади да се видите и си поговорете сериозно :)

+1

donkihot
02-17-2008, 13:56
Подкрепям мнението на тези,които ти акзаха да поговориш с него! Така ще си изясниш вси4ко!

flowerlina
02-17-2008, 13:57
Не се измъчвай заради него

princesa_viki
02-17-2008, 14:03
Когато човек е пиян,прави неща,които в трезво състояние не би се осмелил да направи.Най-вероятно иска да е с теб,но може да го е страх от нещо,да ти признае,как ще реагираш ти,дали няма да му се изсмееш в лицето.Поговорете много сериозно :)

gab3nc370
02-17-2008, 14:33
Мацка тоя не си заслужава на мен ми се бе6е слу4ило не6то подобно като с теб .. когато бе6е пиинал идва6е при мене и си изкарвахме яко ... но не влага 4увства .. Направи и ти като него или ако не може6 да си с него и да не изпитва6 ни6то по добре стои на страна докато го забрави6 и айде успех4е :)

w0sh
02-17-2008, 16:02
Предполагам си грозновата и само като е пиян може да го понесе.....

Нали знаеш разликата между 1 и 5 бири..... хората си патят цял живот заради нея.

MiMcHeToOo
02-17-2008, 16:06
А ти не знаеш ли, че хормоните почват да бушуват с пълна сила при употребата на алкохол? Сама можеш да си отговориш на въпроса дали найстина те иска или не..

mime7oo
02-17-2008, 17:00
Така ... и аз ще изкажа мнение по този въпрос . Някои хора казват,че когато някой е пиян прави простотии,които не би направил на трезва глава ,други казват,че когато човек е пил казва и прави това,което му е на сърцето . Виж сега .. ще бъда напълно честна . Този втория тип с казването на истината на пияна глава от страх по принцип мисля че е едно просто утешение за хората които са попаднали в ситуация като твоята . Не познавам нито теб,нито въпросното момче,но според мен той няма желание за нещо по-сериозно с теб,а просто си прави кефа като му се връзваш . Типичното момче, по което всички момичета си падат а той се прави на недостъпен . Според мен ако той е наистина такъв за какъвто го мисля въобще не те заслужава,защото предполагам че ти си едно мило и симпатично момиче и наистина го харесваш,а той си играе с теб . Това е моето мнение ,но все пак поговори с него,както казаха другите,защото аз не го познавам и не мога да бъда сигурна какво мисли и чувства той . Ако и след разговора той не направи нищо , откажи се ,вместо да продължаваш да упорстваш и той да си играе с теб. Била съм в подобно положение и сега много съжалявам за нещата които съм казала и направила . Но връщане назад няма ,затова гледай право напред с високо дигната глава ! това е от мен,дано да съм ти помогнала :)

koalka
02-17-2008, 17:06
Най-вероятно те харесва, но не знаеш дали това е просто под действието на алкохола...
Вземи поговори с него, ама когато е трезвен, защото тогава ще е сериозен.Иначе така на пияна глава, нищо не става.И няма да може да си тръгне без да каже:"аз бях пиян, не знаех какво правя".

bibo
02-17-2008, 17:14
Приятели от 6 години сме

ОМГ!!!След като 6 години не си му казала кво изпитваш кво очакваш от момчето!?!

sexita
02-17-2008, 17:15
Аз помня с първоо ми гадже...имаше нещо такова.
Ходихме доста време и после се разделихме,ама аз си го обичах...
Имаше един период в който не ходехме,ама като се напиеше ме хващаше за ръката и почваше да ме развежда и да вика,че ще се жени за мен,че ме обича,ей такива работи.
Наистина доста силно изразваше чувствата си..нооо...до сутринта :?
После той "не помнеше" 8)
И така като пие бяхме заефо,като изтрезнее не си говорехме,щот ни беше срам,а и аз не знаех какво означава това...абе...луда работа.А и аз с детския си акъл умирах за него...после пораснах...наскоро се видяхме,аз го разюбех преди 2-3 години,сега не чувствам нищо,но той умира за мен.Само ми звъни и ми плаче че ме обича...некви такива,ама е късно...
Е за тва казвам...И да има първа любов,и да е взаимна,тя не може да се поддържа от 12-13 годишни хлапета и с времето губи смисъла си...абе доста се поувлякох от темата
Та исках да кажа,че той не се спираше и набираше смелост да бъде с мен само когато беше пиян,когато беше управдан.
В реалноста ни спираха доста неща които няма да спомена и е искал да ме "предпази"

mgxpower
02-17-2008, 17:21
Той наясно ли е с твоите чувства?!
Може да се държиш странно с него и той да те харесва също , но да го е страх да ти признае!И аз казвам от личен опит ,че като си пиян ставаш по-контактен и общителен , но просто сигурно алкохола му помага за да се усмели да бъде с теб!Ако не поговорите двамата няма как да знаеш ние пък още повече...!
Поговори и ела тук пак да споделиш!

Axel_f
02-18-2008, 08:51
Не се заблуждавай, била съм в подобна ситуация и съжалявам,че си позволих да повярвам на пиян човек....Има нещо вярно,че когато се напиеш по-лесно изразяваш чувствата си, НО и че правиш неща,които иначе не би направил...Според мен момчето се забавлява с теб,но не иска нищо повече и ако ти му кажеш какво изпитваш ще му улесниш работата. Демек ще си помисли,че винаги ще си му на разположение....Опитай се да го забравиш, трудно е знам...

megiii
02-18-2008, 12:16
И аз съм попадала в по4ти съ6тата ситуация...и ни6то хубаво не излезе накрая :( бих те посъветвала да поговори6 с него и да се изясните :) успех :P

AiKaTa
02-18-2008, 15:05
Предполагам си грозновата и само като е пиян може да го понесе.....

Нали знаеш разликата между 1 и 5 бири..... хората си патят цял живот заради нея.
мерси, но не мисля, че съм от най-грозноватите... не съм идеална, но не плаша хората ;)


мерси на всички за съветите :)

p0liner0
02-18-2008, 15:23
Друг вариант е като си с него постоянно да имаш 1 шише водка на разположение и да не го оставяш да изтрезнее :?

led_i_ogyn
02-18-2008, 15:29
Когато е пиян иска да има някой, с който да си прекарва нощта...Ти си този чивек, защото не го правиш на въпрос и винаги скачаш в леглото сама...Остави го по-добре, защото сега си неговата курва за купона...Съжалявам това е моето мнение...

zvezdichka777
02-18-2008, 15:29
Попитай го .. и на мен често ми се случва едно момче да се държи по различен начин всеки път,гадно е .. поговори с него по-добре