PDA

View Full Version : Какво да направя,за да го накарам той да направи 1та крачка



flowerlina
02-17-2008, 14:09
Влюбена съм,но доколколкото съм наясно е несподелено.Просто не знам как да постъпя.Притеснявам се аз да му каже какво чувствам,а нямам идея как да го накарам той да говори за своите чувства :( А толкова мн го искам и то не заради някакви си прищевки,а защото е невероятен човек,който няма нищо общо със сегашните момчета :oops:
Имайте на предвид,че е малко срамежливичък
Знам,че това,което питам е тъпо/ако питам вообще нещо/,но не го искам само като мн добър приятел

Presley
02-17-2008, 14:14
А эащо реши,че е несподелено?Пренебрегва ли те,или какво?Просто ми е интересно как си направи тоэи иэвод?
Иначе,няма лошо момичето да направи първата крачка.Аэ лично съм против раэбиранията на някои момичета,че эадължително момчето трябва да прави крачката към обвърэване.Глупаво е.Эащо не момичето?Няма отговор на тоэи въпрос.Така,че не се притеснявай.Плюс това каэваш,че е по-притеснителен.Може и оттам да идва проблемът.Все пак по поведението му си личи,дали евентуално има някакъв интерес към теб.Ако дава поне някакви приэнаци,не чакай,а действай.И не е нужно да си напишеш една чувствина реч,като в сериалите.Просто му покажи,че се интересуваш от него-търси го,покани го да иэлеэете.И такива неща.

П.С:Не се каэва НА предвид,а само ПРЕДВИД.

donkihot
02-17-2008, 14:16
не 4акай мъж да направи първата кра4ка...аз цял живот 4аках и ве4е нееее...вси4ко аз запо4вам..така трябва д анапшравиш и ти,говорете с него

flowerlina
02-17-2008, 14:16
Просто имам чувството,че ще ме сметне за голяма идиотк :(

Presley
02-17-2008, 14:17
Просто имам чувството,че ще ме сметне за голяма идиотк :(
Эащо?
Я кажи все пак какво е отношението му към теб.

flowerlina
02-17-2008, 14:22
Аз му помогнах в труден момент/беше починала негова съученичка/ и оттогава започна да ме възприема като мн добра приятелка.Излизали сме 2-3 пъти,постоянно като ме види в скайп ми пише.Иначе знам,че си няма приятелка.Другото е,че той е 20,а аз съм на 15 и имайки предвид,че е мн принципен човек може и това да го възпира

donkihot
02-17-2008, 14:22
не се притеснявай от нищо. Ако не опиташ-няма да разбереш и само ще предполагаш...ами...ами...дей твай и успех да пишеш после

AiKaTa
02-17-2008, 14:25
можеш само да спечелиш ако му кажеш за чувствата си.. поговорете разговора е най-доброто оръжие... :)

flowerlina
02-17-2008, 14:28
Знам това,напълно права си и знам,че до сега не съм била толкова убедена,че искам някого,но...

Presley
02-17-2008, 14:32
Аз му помогнах в труден момент/беше починала негова съученичка/ и оттогава започна да ме възприема като мн добра приятелка.Излизали сме 2-3 пъти,постоянно като ме види в скайп ми пише.Иначе знам,че си няма приятелка.Другото е,че той е 20,а аз съм на 15 и имайки предвид,че е мн принципен човек може и това да го възпира
Покажи му,че и ти имаш интерес към него.Търси го ти.И го покани да иэлеэете.Просто се постарай постепенно да се сближите повече.ЭАщото наистина е глупаво да му го иэтърсиш като гръм от ясно небе,може да не се досеща эа чувствата ти,эащото явно и ти си по-притеснителна и не ги покаэваш.Това е грешка.
Когато искаш нещо,постарай се да го получиш.Беэ усилие,няма да стане.Не става само с искане,колкото и да е жалко.Каквото эависи от теб,трябва да го направиш.

freakchild
02-17-2008, 14:33
Влюбена съм,но доколколкото съм наясно е несподелено.Просто не знам как да постъпя.Притеснявам се аз да му каже какво чувствам,а нямам идея как да го накарам той да говори за своите чувства :( А толкова мн го искам и то не заради някакви си прищевки,а защото е невероятен човек,който няма нищо общо със сегашните момчета :oops:
Имайте на предвид,че е малко срамежливичък
Знам,че това,което питам е тъпо/ако питам вообще нещо/,но не го искам само като мн добър приятел

Ти сама каза - той е срамежлив.Когато е несподелено как да говори за чувствата си?Затова не си прави прибързани изводи!Намекни му,че го харесваш.Прекарвай повече време с него.Това го знам от личен опит :) Хмм,а той е на 20 год. вече е зрял човек.

flowerlina
02-17-2008, 14:34
Благодаря :)

kifla
02-17-2008, 14:40
Ти си му помогнала ,когато най-много е имал нужда от някой ,който да го разбира.Може би и той като теб се е привързал малко или много и не ми се вярва както сама казваш да те отреже като идиотка.АКо не опиташ и не му кажеш всичко това ,което сподели с нас тук няма да разбереш той какво изпитва към теб.Просто рискувай пък бъдещето ще реши какво ще се получи по нататък .Успех ти пожелавам! :)