PDA

View Full Version : Изневеряват ли момичетата...?



amatorium
02-17-2008, 15:06
Zapochvam edna tema tuka, poneje momichetata mnogo obvinqvat momchetata, che izneverqvali. Spored vas momichetata ne izneverqvat li? Koi izneverqva poveche? Az lichno si mislq , che dokato sa mladi momichetata spat s nqkolko puti poveche momcheta sredno. Statistika ...

VilleBaby
02-17-2008, 15:16
не мога да слагам всички момичета под общ знаменател...аз съм момиче и никога не бих изневерила...за мене това е най-гадното което можеш да причиниш на някого :?

blaaaa
02-17-2008, 15:28
От момиче до момиче има голяма разлика ;)

mishonche
02-17-2008, 15:34
Оф бе .. бати темата .. И момчетата и момичетата изневеряват и никой не може да каже кой от двата пола повече.. :)

natity91
02-17-2008, 15:40
ami da nemoje da se kaje za vsi4ki momi4eta kakto za vsi4ki mom4eta
Ne po pola se sydi a po 4oveka..a kolkoto do vyprosa Da momi4eta izneverqvat kolkoto mom4etata :grin: :grin: :grin:

rashito0o
02-17-2008, 15:43
мммм аз не съм изневерчвала дае най-много 10пъти за тас 1година дет съм с моя да съм загледала др момчета ама иначе не съм се натискала с друг :D :D :D

iYiuTaKA
02-17-2008, 15:44
ami da nemoje da se kaje za vsi4ki momi4eta kakto za vsi4ki mom4eta
Ne po pola se sydi a po 4oveka..a kolkoto do vyprosa Da momi4eta izneverqvat kolkoto mom4etata :grin: :grin: :grin:

Ти как си станала толкова компетентна да казваш кои колко иневерява ... да неси ходила да ги броиш ??

DeVoi4eTo
02-17-2008, 15:46
Никога не казвай никога ;) всяко момиче рано или късно ще изневери...ако не при един то тогава ще е при друг...а за това кой повече го прави...няма точен отговор :P

besnicataa
02-17-2008, 15:47
ДА ЕСТЕСТВЕНО ДАЙЕ ПОВЕ4Е ОТ МАЙЕТЕ 8-)

krem4et0
02-17-2008, 15:51
Мисля, че имат ли сериозна връзка, жените са по-склонни да си я пазят от мъжете. 1 жена държи на сигурността в отношенията и 1 път намерила подходящия баща за бъдещото си дете, не търси друг. Ама аз говоря за жени, а не за 15-16 годишни момиченца!

hahavteen
02-17-2008, 15:56
Mislia 4e jenite izneveriavat kolkoto i mujete i dori pove4e sled edna opredelena vuzrast no ymeiat po-dobre da se prikrivat.

Jeuelle
02-17-2008, 16:05
O , мъжете изневеряват по-често. Те са готови да легнат с първата която им смигне и им каже една мръсна дума..
Докато на жените ни трябва малко повече време.. за опознаване и тн...

macka_88
02-17-2008, 16:06
Mujete ve4no ne im dostiga ne6to i po-4esto kru6kat :)

apparition
02-17-2008, 16:07
всички са хора всички грешат -> всички изневеряват

BeautifulWorld
02-17-2008, 16:08
не мога да слагам всички момичета под общ знаменател...аз съм момиче и никога не бих изневерила...за мене това е най-гадното което можеш да причиниш на някого :?
И аз преди година мислех така :oops: Знам, че изневярата не е хубаво нещо, но съм изневерявала. Да, и момичетата изневеряват. Има разлика в причините обаче - момичетата защото нещо им липсва във връзката или за да изпитат женския си чар. Момчетата... не знам, не съм момче :D Но по мои наблюдения понякога даже просто ей така заради идеята.

{Sweety_f}
02-17-2008, 16:10
Според мен и момичетата и момчетата изневеряват...щото то си зависи от самия човек...няма значение от пола...

jim_beam
02-17-2008, 16:30
te horata sa si go kazali :arrow: kogata edin maj si kaje broikata q razdeli na 3 a kogato edna jena ti kaje s kolko maje e spala go umnoji po 3 :D
sega mnalko po seriozno: i majete i jenite izneverqvat ama jenite znaqt kak da se prikrivat (lajem po- dobre otkolkoto pove4eto maje kazvat iztinata :D ) :-D :oops: :oops:

hottie
02-17-2008, 17:11
Az sum izneverqvala nqkolko puti v predi6nite si vruzki. Vsu6nost na vsi4kite mi biv6i. Pri4inata e,4e mi e lipsvalo ne6to - lubovta. No tova go osuznavah vinagi mnogo kusno.
Sega oba4e sum vlubena i imam vsi4ko ot koeto se nujdaia i ne moga i da si pomislia za tova.

gabituuu
02-17-2008, 17:45
мдаааа :grin:

sex_igra4ka
02-17-2008, 17:52
Ами сега и аз да се изкажа.Според мен момичетата мислят повечко над всичко и именно в това е въпросът.Когато един мъж изневерява,той е повече подвластен на моментното състояние и просто изживява момента.А когато едно момиче изневерява,то в повечето случаи си го е помислило преди това и е решило ,че ,да,иска го и е убедена в това.Ето защо при момчетата се разбира по-лесно,те впоследствие може да се колебаят тва-онова и ги хващат.Докато момичетата са били сигурни в това изживяване и също толкова сигурно си го отминават и също толкова сигурно не си го признават и не се чувстват виновни.Ето защо при тях по-трудно се хваща и по-рядко си признават.
Мен например са мен гепсали веднъж,но то е дълго и широко и нямаше как да не се разбере.Но това е единичен случай в тълпата от успешно покрити изневри.

sweet_sorcerer
02-17-2008, 19:37
Зависи от момичето, а и от това до каква степен е сериозна връзката...

Wessly
02-17-2008, 19:43
ИЗНЕВЕРЯВАТ АМИ КАК ИНАЧЕ ! :D

&ILoveU2
02-17-2008, 19:45
Ами сега и аз да се изкажа.Според мен момичетата мислят повечко над всичко и именно в това е въпросът.Когато един мъж изневерява,той е повече подвластен на моментното състояние и просто изживява момента.А когато едно момиче изневерява,то в повечето случаи си го е помислило преди това и е решило ,че ,да,иска го и е убедена в това.Ето защо при момчетата се разбира по-лесно,те впоследствие може да се колебаят тва-онова и ги хващат.Докато момичетата са били сигурни в това изживяване и също толкова сигурно си го отминават и също толкова сигурно не си го признават и не се чувстват виновни.Ето защо при тях по-трудно се хваща и по-рядко си признават.
Мен например са мен гепсали веднъж,но то е дълго и широко и нямаше как да не се разбере.Но това е единичен случай в тълпата от успешно покрити изневри.
не съм напълно съгласна. Не винаги момичетата премислят нещата. Даже, когато са в началото на връзките си и уж много си обичкат милуту, в момент, в който са далече от него, и просто не могат да устоят да си припомнят какво е да си с друг. Да не кажете, че просто така си дрънкам, това се е случвало не един път с мои приятелки. А лично за мен - аз гледам да нямам сериозна връзка, затова не мисля, че една изневяра би ми била голям проблем. :)

MakeMeLaugh
02-17-2008, 20:29
И двата по еднакво..
Се пак изневярата става с човек от проивоположния пол..
на един мъж му трябва една жена.. т.е 50/50 е..

Жените изневеряват много гадноо и глупаво.. това съм забелязъл.

So unbelievable love..
02-17-2008, 21:07
Ами сега и аз да се изкажа.Според мен момичетата мислят повечко над всичко и именно в това е въпросът.Когато един мъж изневерява,той е повече подвластен на моментното състояние и просто изживява момента.А когато едно момиче изневерява,то в повечето случаи си го е помислило преди това и е решило ,че ,да,иска го и е убедена в това.Ето защо при момчетата се разбира по-лесно,те впоследствие може да се колебаят тва-онова и ги хващат.Докато момичетата са били сигурни в това изживяване и също толкова сигурно си го отминават и също толкова сигурно не си го признават и не се чувстват виновни.Ето защо при тях по-трудно се хваща и по-рядко си признават.
Мен например са мен гепсали веднъж,но то е дълго и широко и нямаше как да не се разбере.Но това е единичен случай в тълпата от успешно покрити изневри.

miiii suglasna sum s tebe :) no mislq,4e zavisi ot 4oveka,ne ot pola kakto ve4e kazaha predi men,su6to i ot sityaciqta.Az su6to sum izneverqvala ne malko puti,no ne sa me hva6tali :)

Ephemeral
02-18-2008, 00:27
Не може всички момичета да се сложат под общ знаменател,но по-голямата част от тях изневеряват ,защото за тях е много по-лесно от колкото за едно момче. :-)

Wrathchild
02-18-2008, 06:00
Зависи от момичето, зависи от обстоятелствата, зависи от 15 000 неща и не ви ли писна да питате глупави въпроси, на които не може да се отговори с да или не...

A_Loving_Girl
02-18-2008, 06:38
Ами аз лично не бих изневерила,но поне 90% от моите приятелки го правят .Според мене момичетата повече изневеряват.Това е лично мое мнение .

Alice Fox
02-18-2008, 07:58
Всички кръшкат..пола няма никакво значение..

hottie
02-18-2008, 08:05
Моята теза е,че момчетата изневеряват защото чуждото е най-сладко, а момичетата , защото като видят, че и някой друг може да им се кефи и айдеееее в леглото ;) Един вид да си докажат, че могат да бъдат харевани и от други. Това са мои наблюдения.
Другия вариант е ако не ти е задоволителна връзката и търсиш нещо в повече.

Iv4eTy
02-18-2008, 08:54
Всичко е много относително, неможе да се каже кой от двата пола изневерява повече. Всичко зависи от самия човек, колко държи на половинката си, едва ли някой може да каже кои изневеряват повече.

jenity_bs
02-18-2008, 09:22
Ми само ше кажа,че от немалко гаджета досега тва ми е първото,на което не съм изневерявала...аз изневерявам повече от всяко момче е.... :grin: :grin: :grin:

ZaRiBeN
02-18-2008, 09:36
лапешки истории

krem4et0
02-18-2008, 10:55
И двата по еднакво..
Се пак изневярата става с човек от проивоположния пол..
на един мъж му трябва една жена.. т.е 50/50 е..

Жените изневеряват много гадноо и глупаво.. това съм забелязъл.

Ама ако момчетата изневеряват с необвързани момичета? Или ти това не го смяташ?

padnal_angel
02-18-2008, 10:59
Аз лично никога не съм изневерявала на мое гадже ама никога!Просто не обичам да се дъня особено пък във връзка.А иначе като цяло моите наблюдения са , че момичетата изневеряват и то много.И много от моите приятелки изневеряват на гаджетата си с пъти повече отколкото момчетата на тях...Ама така е търси се разнообразие

natity91
02-18-2008, 17:05
ami da nemoje da se kaje za vsi4ki momi4eta kakto za vsi4ki mom4eta
Ne po pola se sydi a po 4oveka..a kolkoto do vyprosa Da momi4eta izneverqvat kolkoto mom4etata :grin: :grin: :grin:

Ти как си станала толкова компетентна да казваш кои колко иневерява ... да неси ходила да ги броиш ??

nali tui uj se kazvat mneniq!!! Takova e moito nabludenie!!! i tova kazvam syotvetno!!! :-P

jony
02-18-2008, 21:41
На мъжете повече им се иска.
На жените им е по-лесно.
8-)

v3nDe77a
02-18-2008, 21:44
ми някои да някои не.... и момичетата и момчетата сме така

Kr!s!
02-19-2008, 18:22
emi spored men ima mn golqmo zna4enie ot samoto momi4e.az li4no ne bih izneverila ako i s men ne sa postapili po sa6tiq na4in no mn ot moite priqtelki sa go pravili.a za tova dali pove4e izneverqv mom4etata ili momi4etata ne sam savsem sigorna no moje bi mom4etata. :P

sh3_1s_7h3_0n3
02-19-2008, 18:30
Лъжа, по-голяма лъжа, статистика. (Бенджамин Дизраели) :)

Не вярвам много на статистики и тия средни изчисления, но е факт, че и мъжете, и жените изневеряват. Проява на слабост или нещо друго, но се случва. Това, че си мъж не те застрахова от това да 'кривнеш' от правия път, както и обратното. :)

Тия сексистки теми са крайно глупави. :) Мъжете правели т'ва, пък жените друго... Един дол дренки сме всички. :) Само че едни го проявяват от рано... или просто ги хващат в крачка, други си го кътат цял живот, но има и такива, които осъждат определен тип поведение, но дори и те не са застраховани, че вбъдеще няма да го 'придобият'. ;)

Master_88
02-19-2008, 19:09
Разбира се,че и момичетата изневеряват

MalKa_BLuDnica
02-19-2008, 19:18
az sum imala samo edno gadje deto naistina ne mi e izneverqval...6ot mom4eto e to4no ...ama az sum golqma ovca i preebah ne6tata...ta po temata NEizneverqva6tite mom4eta se sre6tat mnogo rqdko..... :? istinata e gadna v slu4aq -no e taka! 8-) i kato izneverqt se po4va s edno "ama tq me celuna purva" "ama tq se suble4e sama i me nakara na sila da q 4ukam"

PaSs1on
02-19-2008, 19:23
oo dali ne izneverqvat...mnoo qsno (pone tiq det poznavam+az) ama ne mnogo :D

vaniLL
02-19-2008, 20:48
dai q taq statistika de ... ne , ne smqtam , che izneverqvame poveche

malko_pros
02-20-2008, 00:12
безсмислена тема... всички индивиди изневеряват :? :-o

Vladokaaa
02-20-2008, 03:49
Оф бе .. бати темата .. И момчетата и момичетата изневеряват и никой не може да каже кой от двата пола повече.. :)



=D> \:D/

ghostwisper
02-20-2008, 07:45
еми като че ли сме свикнали все мъжа да изневерява повече,което е мн тъпо,щот имам познати момичета,които са изневерявали толкова пъти на приятелите си,че още се чудя как не са ги хванали..всичко опира до самия човек индивидуално,а не до това мъж или жена е..

PaSs1on
02-20-2008, 08:47
еми като че ли сме свикнали все мъжа да изневерява повече,което е мн тъпо,щот имам познати момичета,които са изневерявали толкова пъти на приятелите си,че още се чудя как не са ги хванали..всичко опира до самия човек индивидуално,а не до това мъж или жена е..
nali znae6 iznevqrata ne e iznevqra dokato ne te hvanat :)

Discard
02-20-2008, 19:00
Не зависи от пола а от характера на дадения човек...както може едно момиче е курва,възможво е и момче да е курвар :roll:

Lorelei
02-20-2008, 19:09
Ima ogromna razlika m/u iznevqrata na edin myj i syshtata takava na edna jena.Pri jenata v povecheto sluchai tq e na psihichna osnova i ne e izrazena s prqk fizicheski kontakt ili intimna blizost,dokato pri myjete tq nai-chesto se izrazqva v seksualen kontakt.Az principno se staraq maksimalno da izbqgvam eventualni riskovi situacii na fona na edno stabilno zalitane veche.

Nik4o_Spain
02-26-2008, 17:08
kakto mom4etata taka i momi4etata izneverqvat savsem normalno e i az sam go pravil i na men sa mi go pravili taka 4e ... nqmam ni6to naprotiv da prodalji i zanapred ne moje nikoi 4ovek da zadalji drug da bade samo sas nego pri uslovie 4e jivota e daden da se jivee i specqlno dokato stanem na 30 e nai golemiq jivot taka 4e ... si4ko e pozvoleno v imeto na jivota :D

elitututu
02-26-2008, 17:53
може да се слу4и 1-2 пъти но пове4е не е нормално някак си при положение 4е полу4авам вси4ко от моя пр ..защо да ходя при друг някак смисал няма според мен ...и защо да правя някои да глупак