PDA

View Full Version : Ако нямкой ме успокои ще е много добре...



semki_i_bonboni
02-17-2008, 16:39
Ще започна с това как започна всичко мейду нас ... Бях трети клас когато харесвах едно момче , което не беше пръв красавец и всички ми се чудеха на избора ... Ама аз харесам ли някой , го харесвам до край и така четири години по късно ме забеляза , но има едно НО ... Стана кварталния красавец...не че нещо ме притеснява ама за това ще стане дума по късно...Тругнамне с него , но мисля че аз за него съм ебавка , защо ли ЗАЩО ? Ще ви кажа ... Понеже съм малко съмнително , си напр врори скайп и му писах от там...на въпроса с кого ходиш той отг с никоя , дори ми предложи да ходим ... От това се стреснах и се замислих коя съм аз ... По същото време му писах от моя но не получих отговор...Видях му на бързо снимките и у мен възникна още един въпрос защо такъв като него се е вързал с мен ..... мн се разстройх поисках и да го намразя , но сърцето ми не дава ...Може ли съвет ?

sexita
02-17-2008, 16:46
Зарежи го!!!
Излей си гнева върху него.Направи го на кръгла нула...да разбере,че не може да си играе с теб...ти ако му се връзваш само му пълниш самочувствието на тоя пикльо :-x
Ще видиш как ще те оцени като те изгуби и като разбере,че не си зависима от него :x

donkihot
02-17-2008, 16:47
оуу колко кофти.....ами мила защо не го питаш,какво 4увства ама го гледай право в зениците и ще познаеш дали те лъже...попитай го кога те е забелязал и тн...

LizZz
02-17-2008, 16:48
Той е глупав и не заслужава да се блъскаш така за него. :x
Намери някой,който ще те оцени повече! :x

semki_i_bonboni
02-17-2008, 16:50
оуу колко кофти.....ами мила защо не го питаш,какво 4увства ама го гледай право в зениците и ще познаеш дали те лъже...попитай го кога те е забелязал и тн...
Мога да го направа , ама живеем в различни градове и е малко трудно да стане ... не че не се виждаме , ама е малко рядко...

koalka
02-17-2008, 16:51
Абсолютно си си в правото да не си с него и да го зарежеш.Явно не те смята за толкова сериозно гадже и въобще не държи на теб, щом на непозната предлага, а до колкото разбрах и снимка не си му пратила...
Виж, има един вариант и просто да се бъзика, но дори и не е споменал за теб, което малко или много е обидно.

bebeto0o
02-17-2008, 17:19
Зарежи го!!!
Излей си гнева върху него.Направи го на кръгла нула...да разбере,че не може да си играе с теб...ти ако му се връзваш само му пълниш самочувствието на тоя пикльо :-x
Ще видиш как ще те оцени като те изгуби и като разбере,че не си зависима от него :x

+1... Osven tova probvai da si nabie6 v glavata 4e e bukluk!! Az taka zabravih 2 do sega :P

LovePoisoned
02-17-2008, 17:27
оуу колко кофти.....ами мила защо не го питаш,какво 4увства ама го гледай право в зениците и ще познаеш дали те лъже...попитай го кога те е забелязал и тн...
Мога да го направа , ама живеем в различни градове и е малко трудно да стане ... не че не се виждаме , ама е малко рядко...
И това му е кофтито на връзките от разстояния... че си пукаш главата с въпроси от типа дали ти е верен, с кого е, какво прави и т.н. :?
Рано или късно ще ти каже в очите, че иска да сложи край. Вместо това бъди първа.

ihkk
02-17-2008, 17:37
Mi po-dobre go ostavi BEZ DA MU DAVA6 OBQSNENIQ.

sweet_sorcerer
02-17-2008, 18:46
Той е глупав и не заслужава да се блъскаш така за него. :x
Намери някой,който ще те оцени повече! :x
определено..

HePeAJIeH
02-17-2008, 18:49
Просто го остави.Това е ходене по мъките и се чудя защо днешните момичета се хващат с такива мухльовци и не забелязват обичливите момчета :?




П.П Предполагам той е фешън.Познах ли? :)

MiMcHeToOo
02-17-2008, 19:42
Зарежи го!!!
Излей си гнева върху него.Направи го на кръгла нула...да разбере,че не може да си играе с теб...ти ако му се връзваш само му пълниш самочувствието на тоя пикльо :-x
Ще видиш как ще те оцени като те изгуби и като разбере,че не си зависима от него :x

Аха :x

hooliganka89
02-18-2008, 06:06
Ебахти боклука,недей да се занимаваш с такива олигофречета!