PDA

View Full Version : Имам ли шанс??



nanyy
02-17-2008, 17:55
Охх хора аз не отидох на изпитите нито по БЕЛ нито по математика.... :cry: Ходя на уроци по математика и на СИП по БЕЛ(защото с БЕЛ се справям,но математиката мн ме мъчи..),и въпроса ми е имам ли шанс за добра оценка на изпитите?Мисля да кандидатствам в някоя езикова в София?

mhmhmhmhm
02-17-2008, 18:00
Ъ?
За пробните ли говориш или.. ?
И откъде да знаеме ние дали имаш шанс..
ти знаеш ли дали ми се пика?

Villa
02-17-2008, 18:05
Аз там дет си мислех,че нищо незнам имах по-висока оценка от тва дет знаех :oops:

nanyy
02-17-2008, 18:16
Ъ?
За пробните ли говориш или.. ?
И откъде да знаеме ние дали имаш шанс..
ти знаеш ли дали ми се пика?
Da za probnite govorq.Mi ne vie nqma kak da znaete prosto imam predvid dali pak imam raven shans s drugite,koito sa otishli ili sum zagubila mnogo ot tova,che ne sum otishla?

Seducti0n
02-17-2008, 18:23
Няма невъзможни неща!
Аз също си взех с добра оценка изпитите, но това беше преди 2 години, когато формата беше различен.
Натискай на математиката, но се старай и Литературата да не ущетиш.Успехи. :-)

mhmhmhmhm
02-17-2008, 18:26
Еми,ние като имахме пробни изпити и
ни даваха задачите после
Предполагам и при вас е така
Питай някоя приятелка дали ги е взела
и ги реши

nadq_az
02-17-2008, 18:39
не е толкова фатално .. има хора, които са ходели на всички пробни изпити, а на истинския са се осрали, а има и такива хора които изобщо не са били на пробен и са имали много хубави оценки .. е да, по-добре беше да идеш, да видиш каква е атмосфирата .. макар, че аз като отидох и всички си подсказваха .. бас държа, че няма да е така на изпита, но преценяваш какво знаеш, на какво да наблегнеш

Villa
02-17-2008, 18:45
То ще има още пробни изпити,аз миналата година само на едни ходих.Другите ги вземах от тия дето постоянно ходиха и си ги решавах.Ти си мацка ще се спрайш,дано влезеш в яко даскало :-)

nanyy
02-17-2008, 19:16
То ще има още пробни изпити,аз миналата година само на едни ходих.Другите ги вземах от тия дето постоянно ходиха и си ги решавах.Ти си мацка ще се спрайш,дано влезеш в яко даскало :-)
Mersi mnogo,che mi oburnaxte vnimanie :-) :-) Blagodarq na vsi4ki.. :-)

ThePowerOfLove
02-17-2008, 19:34
Още не е фатално... Ще има сигурно още поне 3 ако искаш можеш там да се пробваш :wink:

DaЯk_AнGэL
02-17-2008, 19:50
Имаш, разбира се! :shock: Пробните изпити са замо за да видиш на какво ниво си (нещо, което можеш да провериш и сама).По скоро те са за да видиш каква е обстановката, а не като отидеш там да се панираш, така че не си изпуснала много.Една фр миналата година не беше ходила на пробни, а си влезна в гимназия.Така че си учи там, ходи на курсувете и СИП-овете и ще се справиш!Стискам палци :grin:

voodoodoll1
02-18-2008, 19:29
Имаш шанс,споко.Аз на пробен по БЕЛ не бях,а по математика искарах 0 точки :D .Ходех на уроци по математика и на сип БЕЛ,ама си искарах испитите

gorska
02-19-2008, 06:14
Имаш предвид състезанията на министерството, които се проведоха тази събота и неделя? Е, каквото и да е, имаш абсолютен шанс. :)

sladur4etyYy
05-02-2008, 16:49
Охх хора аз не отидох на изпитите нито по БЕЛ нито по математика.... :cry: Ходя на уроци по математика и на СИП по БЕЛ(защото с БЕЛ се справям,но математиката мн ме мъчи..),и въпроса ми е имам ли шанс за добра оценка на изпитите?Мисля да кандидатствам в някоя езикова в София?

споко бе кво като не си ходила ? аз да ти кажа на тия изпити как яко преписаааах :-P добре че ми се паднаха смотано квестори че иначее по математика 2 щях да имам :grin:

kuklichka_bg
05-02-2008, 17:56
e nie ot kade a znaim dali imash shans ne ssme vra4ki 4e da predsakazvame pF

sladkish_14
05-02-2008, 18:32
Охх хора аз не отидох на изпитите нито по БЕЛ нито по математика.... :cry: Ходя на уроци по математика и на СИП по БЕЛ(защото с БЕЛ се справям,но математиката мн ме мъчи..),и въпроса ми е имам ли шанс за добра оценка на изпитите?Мисля да кандидатствам в някоя езикова в София?

Щом говориш за езикова явно си 7 клас...Трябва да ти кажа,че имаш шанс както всеки един,НО това че не си отишла на пробните не е хубаво.От опит ще ти кажа,че и аз не отидох на тези пробни и се провалих!Защо?Защото тези пробни изпити не са да видиш какви са примерно задачите,не са само е така колкото да не си си у вас.А са за това да видиш каква е обстановката,на истинския изпит да не се стресираш!Аз не отидош и когато влезнах в оново голямо училища със строги квестори и още 500 ученика се СТЪПИСАХ!И сега съжалявам,че не бях на пробните,защото можеше да имам много по висока оценка :) ..А ти си учи сериозно,защото изискванията от Езиковите гиманзии за оценки на изпитите са високи!Пък аз ще ти стискам палци да се справиш!И ПОМНИ:Не се притеснявай всичко ще е ОК ,ако и ти се чувстваш добре и спокойна най-вече...НЕ се притеснявай! :)

fenkatakrisi952
05-04-2008, 08:14
Още не си решил? :shock:
Е споко в немските в София можеш да държиш испит или само по математика лили само по бел 8)