PDA

View Full Version : Дали изпускам от живота си?



dogon
02-17-2008, 19:13
Напоседък доста мислих по този въпрос. Дали дефакто не изпускам най-ценните си години (17). Мисля, че нещо ми се губи. Все съм си мислил, че като стана на 17, живота ми ще бъде изпълнен с много "приключения". Сега като гледам нямам нищо за какво да мисля. Приятелите ми са от пасивни нагоре, нямам проблеми в къщи или в училище! Донякъде това е добре - човек без проблеми, ама мисля че на тези години трябва да се случи нещо, епично, което да го помня цял живот! Не говоря разбира се да ударя боксиор в носа, или да опипам учителката ми по информатика, става дума за нещо неподправено и емоционално! Вие какво мислите. Можете ли да се похвалите с нещо епично, или сте като мене пасивни?

WILD__BOY
02-17-2008, 19:15
Моите предложение:
спретни си гонка с куки
някоя бурна любов
епична екскурзийка ;) .. да поразтърсиш с приятели някое курортче
повечко купони
занимавай се с нещо, в което искаш да си добър
успех

LipSoFAnAnGel
02-17-2008, 19:47
Понякога и аз си мисля дали не пропилявам живота си като върша определени работи и дали той не е скучен и сив...Донякъде е така вечно повтарящите се действия вече ми е писснало от тях след даскало учене и излизане по тъпия център, който вече със затворени очи мога да пребродя....няма никакво забавление, развлечение, нещо различно........

FEN_NA_MOTORI
02-17-2008, 19:50
Спокойно и аз съм същият все си мисля, че трябва да правя дивотий, като слушам един приятел който вече е голям колко са се били на времето напива ли са се троша ли са кафета :D :D :D :D А сега нищо такова излизаш прибираш се училище пак излизаш шматкаш се на вънка зарибяваш тая оная... Е не казвам, че понякога не ми хлопа даската на моменти, но това са рядкост напримерно последния път взех колата без никой да знае и карах карах карах ... Добре че баща ми неразбра защото е полицай и :o ... А и през деня съм я зимал ама тогава за малко да отнеса една кола :D Ама бая наплаших 1 приятел... Иначе пак щях да ям бой баща ми като ме видя по главното шосе да карам един 750кб мотор :razz: Е тогава бая го ръчках а той едва ме стигаше отзаде :razz: :oops: ... Все пак всичко се размина тихо и кротко :oops:

Ти нямаш проблеми с вашите, защото не си ги създаваш, искаш бурен живот направи го такъв 8-)

Seducti0n
02-18-2008, 09:27
Противоречиш си и ми се струва, че сам за себе си, не си много наясно, какви са очакванията ти от живота.Казваш, че искаш да ти се случи нещо, цитирам "неподправено и емоционално", как това да стане, ако ти насилваш нещата и полагаш неимоверни усилия, задълбочавайки се в мислите си и очаквайки нещо интересно.Красивите и запомнящите се неща, се случват импулсивно, без да ги обмисляш и планираш, иемнно в това се крие чарът им.
Още повече, че живота е пред теб.Говориш, като някой болен старец на смъртното си ложе, чиито живот е бил изключително еднообразен и мононотонен.Дано не те засегна с това изказване, но според мен е така.Просто не си давай толкова много зор и не се вманиачавай.Сигурна съм, че рано или късно ще ти се случи нещо наистина вълнуващо, нещо което ще те промени, да се надяваме за добро.Та именно в този кулминационен момент се наслади изцяло на предоставената ти възможност, да усетиш тръпката на предизвикателството.Успех. :)

Lunatic-
02-18-2008, 09:31
Редактирано от Цвети.Умишленото подтикване към наркотици е НЕДОПУСТИМО!
XAXAXAXAXAXA :lol: :lol: :lol: kvartalni dilari smazani

EarthShaker
02-18-2008, 09:47
ам бих ви казал да се насочите към : музика, рисуване или писане... НАПРАВЕТЕ НЕЩО с главата си... не можете да си представите как осмисля деня ви... пробвал съм и трите, но сега се насочих повече към писането, но и с музика се занимавам малко :D не ви казвам да се фанатизирате, но пробвайте, няма да ви заболи... прекрасно е да създадеш нещо с двете си ръце, нещо родено от главата ти :grin: и четете книги ! могат да ви дадат много, разбира се ако можете да го вземете :D имам чувството че в днешно време е някак СРАМНО да се чете... е никой няма да влиза у вас да гледа какво правите... ако някой се интересува мога да му препоръчам книжки на ЛС да се убеди че не лъжа

teenkopele
02-18-2008, 09:48
Редактирано от Цвети.Умишленото подтикване към наркотици е НЕДОПУСТИМО!

От това "хич не се разбира" какво е продложил Lunatic-. :-D

GenerationX
02-18-2008, 09:49
Мда губиш :D
Пък и без проблеми не е интересно брат ;)
А иначе кво да направиш ли?
Напий се с дружината и после се сбийте в дискотека ако искаш нещо "авантюристично" ;)

Lunatic-
02-18-2008, 09:49
Редактирано от Цвети.Умишленото подтикване към наркотици е НЕДОПУСТИМО!

От това "хич не се разбира" какво е продложил Lunatic-. :-D
predlojih amfeti :D tiho da ne chuqt modovete

Lunatic-
02-18-2008, 09:50
ei dogon bratle kupi si amfeti i si pusni tva parche
Josh Wink - Higher State Of Consciousness (Original Tweekin Acid Slut Mix)
she ti stane extra :D

teenkopele
02-18-2008, 09:52
Бъди импулсивен.

white_chik
02-18-2008, 12:46
Аз също понякога си мисля,че изпускам много хубави моменти от живота си.Моята причина е друга,имам сериозна връзка и колкото и да съм щастлива понякога имам чувство,че не водя истински тинейджърски живот.И на мен ми се ще да щурея,дори да правя простотии понякога,но някак си не мога да си се представя. :?

FelisDirus
02-18-2008, 13:14
На 17 години - хм, аз заминах да работя на морето. Определено мога да твърдя, че беше нещо незабравимо и като цяло - важно за мен. Бях самостоятелна, живеех с приятелка, пушех в леглото и получавах множествен душевен оргазъм при всяко дърпане от цигарата.

След това при мен се изсипаха всичките ми приятели, правехме си нощно къпане голи, боричкахме се в пясъка, шегувахме се, смеехме се. Беше повече от вълшебно.

После пътувах за пръв път на стоп - от Созопол до Приморско. Навръщане объркахме пътя и отидохме до Китен. Абе, ей такива весели неща ми се случиха, които няма как да забравя. 8-)

SummeRLove08
02-18-2008, 16:03
Не мисля че трябва да правиш яки дивотии или да станеш супер откачен, за да "не ти се губи нещо". Просто бъди естествен, сприятелявай се с много хора. Бъди какъвто си. 8)

WILD__BOY
02-18-2008, 17:26
Не мисля че трябва да правиш яки дивотии или да станеш супер откачен, за да "не ти се губи нещо". Просто бъди естествен, сприятелявай се с много хора. Бъди какъвто си. 8)

бъди сдуханяк.. аре стига клишета

ако искаш да си някой, трябва да постигнеш нещо, което те удовлетворява

Bolt_f
02-18-2008, 17:44
Промени ежедневието си. Не си позволявай да повториш каквото и да е два дни един след друг! Не си създавай навици, прави каквото пожелавеш и не се тревожи за последствията! :) Все пак... един ден всичко ще се подреди. Ще имаш жена и деца... Живей сега!

Bolt_f
02-18-2008, 17:46
Не мисля че трябва да правиш яки дивотии или да станеш супер откачен, за да "не ти се губи нещо". Просто бъди естествен, сприятелявай се с много хора. Бъди какъвто си. 8) защо имаш виолончело в профила си? :)

SummeRLove08
02-18-2008, 17:57
Не мисля че трябва да правиш яки дивотии или да станеш супер откачен, за да "не ти се губи нещо". Просто бъди естествен, сприятелявай се с много хора. Бъди какъвто си. 8) защо имаш виолончело в профила си? :)
Да не се отклоним от темата. :D Обожавам челото. Това ми е любимият музикален инструмент! :wink: \:D/ Между другото доста хора го помислиха за цигулка. Ти свириш ли?

MindYourMind
02-18-2008, 19:15
Нищо не изпускаш от живота, на 17 не може да очакваш някакви постижения. Не си и създавай проблеми просто заради "изживяването". Тупай наркотици и се рнообразявай така ако ти е толкова скучно. Те са за това. 8)

EarthShaker
02-18-2008, 22:22
аве вас бива ли ва в главата с тес наркотици? :shock: я стига глупости !

run
02-18-2008, 22:33
hmmm...izseri se pred narodnoto sybranie

psychopath
02-18-2008, 22:51
Преди бях по-активен от към забавление :)

Bolt_f
02-18-2008, 23:05
Преди бях по-активен от към забавление :) извинявам се за офтопика (за втори път в тая тема... ебаси) но... АААААААААААААААААААААА! ЕНСИФЕРУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУМ!!!!!!!!!!! Ей, един читав да има в тоя форум...!!!!

Lunatic-
02-18-2008, 23:07
Преди бях по-активен от към забавление :) извинявам се за офтопика (за втори път в тая тема... ебаси) но... АААААААААААААААААААААА! ЕНСИФЕРУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУМ!!!!!!!!!!! Ей, един читав да има в тоя форум...!!!!
tuk stava duma za hora koito sa deklasirani ot obshtestvoto

Bolt_f
02-18-2008, 23:13
Преди бях по-активен от към забавление :) извинявам се за офтопика (за втори път в тая тема... ебаси) но... АААААААААААААААААААААА! ЕНСИФЕРУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУМ!!!!!!!!!!! Ей, един читав да има в тоя форум...!!!!
tuk stava duma za hora koito sa deklasirani ot obshtestvoto извини ме, че Енсиферум са една от любимите ми групи и се зарадвах когато ги видях на нечий аватар тогава...

Lunatic-
02-18-2008, 23:15
Преди бях по-активен от към забавление :) извинявам се за офтопика (за втори път в тая тема... ебаси) но... АААААААААААААААААААААА! ЕНСИФЕРУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУМ!!!!!!!!!!! Ей, един читав да има в тоя форум...!!!!
tuk stava duma za hora koito sa deklasirani ot obshtestvoto извини ме, че Енсиферум са една от любимите ми групи и се зарадвах когато ги видях на нечий аватар тогава...
shtom zimash kinti bate kvo te ebe

Bolt_f
02-18-2008, 23:23
Преди бях по-активен от към забавление :) извинявам се за офтопика (за втори път в тая тема... ебаси) но... АААААААААААААААААААААА! ЕНСИФЕРУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУМ!!!!!!!!!!! Ей, един читав да има в тоя форум...!!!!
tuk stava duma za hora koito sa deklasirani ot obshtestvoto извини ме, че Енсиферум са една от любимите ми групи и се зарадвах когато ги видях на нечий аватар тогава...
shtom zimash kinti bate kvo te ebe 8-) кефиш. нямам идея... хахаха

Lunatic-
02-18-2008, 23:27
Преди бях по-активен от към забавление :) извинявам се за офтопика (за втори път в тая тема... ебаси) но... АААААААААААААААААААААА! ЕНСИФЕРУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУМ!!!!!!!!!!! Ей, един читав да има в тоя форум...!!!!
tuk stava duma za hora koito sa deklasirani ot obshtestvoto извини ме, че Енсиферум са една от любимите ми групи и се зарадвах когато ги видях на нечий аватар тогава...
shtom zimash kinti bate kvo te ebe 8-) кефиш. нямам идея... хахаха
nqkoi trqbva da poeme politicheskata otgovornost :-x XaXa

psychopath
02-18-2008, 23:36
Преди бях по-активен от към забавление :) извинявам се за офтопика (за втори път в тая тема... ебаси) но... АААААААААААААААААААААА! ЕНСИФЕРУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУМ!!!!!!!!!!! Ей, един читав да има в тоя форум...!!!!И аз те обичам :-)

х
02-19-2008, 06:32
на това му се вика пубертетска депресия. Излизаш от пубертета и това те плаши. Между 12 и 17 съм правила много много простотии, които мога да разказвам на внуците. Има тръпка в кпомените. В момента ме е срам за повечето от тях. Не съжалявам, но със сигурност не са нещо с което бих се похвалила. Когато се обърна назат и погледна от сегашна гледна точка, разбирам какъв голям късмет имам че съм жива и здрава. Невероятно! Много хора, които правиха подобни щуротии са по затворите, по улиците, или поне са яли много бой. Ако имаш малко късмет в идиотщините, не се занимавай с тях, а и вече си голям колкото и да ти е неприятно. Ще ти дам един съвет- Реши какво искаш да постигнеш в живота си. Когато започнеш да го преследваш и да се бориш за него, ще се сблъскаш с толкова много неща, ще имаш толкова емоции, колкото не си и предполагал. Не говоря за учене! Ест. няма нищо лошо в това да следваш. Говоря за бъдеще. Реши кой соц. клас на живот те устройва и кой можеш да достигнеш. Какво по-точно искаш да правиш и т.н. Животът ти е скучен и прекрасен. Много хора си мечтаят да са на твое място. Не бягай от инерцията. Стой си при нея и нещата сами ще се объркат рано или късно. Твоята задача ще е да ги подредиш, а когато настъпи този момент, ще си спомняш колко яко е да си на 17!!!

И ОЩЕ ЕДИН СЪВЕТ: НЕДЕЙ ДА СТОИШ ПО ЦЯЛ ДЕН НА ПС.
:)