PDA

View Full Version : Изрусяване с перхидрол 6%



mimi_nz1990
02-17-2008, 18:16
извинете ме ако има тава тема но искам малко инфо за изрусяването с перхидрол 6% и ако може без злобни коментари мисля 4е няма нищо лошо да попитам когато не знам предварително благодаря на всички който ми отговорят

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

thecopstopped
02-18-2008, 18:29
Аз те съветвам да не си съсипваш косата, освен ако веч ни си го сторила :lol: ,но най-добре отиди на фризьор ;)

skatemore
02-18-2008, 19:52
бей с тия наркотици бе купи си една боя за коса 15 леа е

pepita87
02-19-2008, 08:08
Тъй като няма адекватен отговор(отговора,който търсиш)малко да те светна...но със сигурност си наясно...че наистина косата...мноооого се изто6тава...особено,ако използваш перхидрол...за съжаление...трудно се постига желания ефект с друг продукт...освен,ако не отиде6 на качествен фризиор..и се въоръжиш с много търпение...аз съм живия пример...от 5 години съм руса...с много усилия,постигнах желания цвят...след това ми скимна да се правя черна :? мина месец...два...не се възприех и започнах да полагам усилия да върна цвета си...1 година..по фризиори...уж,много кадърни..не стана..косата ми стана на метла :lol: писна ми накрая и си взех перхидрол...стана желания ми цвят(мн светло русо,без жълтеникави отенъци...)и интересното е,че ме боядивваха в домашни условия,но цвета на косата ми...беше всетъл,незнам твоята коса каква е...Съвета ми е,да не пробваш в домашни условия,ако наистина си се навила за перхидрола и ако предприемеш тази крачка да се "блондираш"трябва да си наясно...че можеш да махнеш перхидрола от косата си,единствено с ножицата :? запаси се с качествени маски,балсами и шампоани и ...Успех!