PDA

View Full Version : Как да си намеря нови приятели?



vamp
02-17-2008, 18:41
Старите са боклуци и искам да ги разкарам,обаче не ми се седи сам унас,затова трябва да си намеря нови,някакви предложения?
На 18 съм :)

cveti_0519
02-17-2008, 19:24
zapo4ni s zapoznanstva sled tova zapo4ni da hodi6 tam kadeto hodqt novite ti poznati i zapo4ni da gi opoznava6 pove4e i taka natatak

vamp
02-18-2008, 14:46
zapo4ni s zapoznanstva sled tova zapo4ni da hodi6 tam kadeto hodqt novite ti poznati i zapo4ni da gi opoznava6 pove4e i taka natatak

Къде да стават запознанствата според теб?

monityY
02-18-2008, 15:30
pishi mi :D

skatemore
02-18-2008, 18:23
общууууувай аз па например се збърквам с кой да излизам и се некой от некъде се сърди... и тва е кофти

GenerationX
02-18-2008, 18:28
Старите са боклуци и искам да ги разкарам,обаче не ми се седи сам унас,затова трябва да си намеря нови,някакви предложения?
На 18 съм :)
Ми да си мислил като си бил малък бе!

vamp
02-18-2008, 18:32
Старите са боклуци и искам да ги разкарам,обаче не ми се седи сам унас,затова трябва да си намеря нови,някакви предложения?
На 18 съм :)
Ми да си мислил като си бил малък бе!


И аз това си мислех,кво да правиш няма как да промениш миналото!

MindYourMind
02-18-2008, 18:37
Какво им е на старите?
А нови може на всякъде да срещнеш. На кръчма или даскало най-лесно се установяват социални контакти.

vamp
02-18-2008, 18:57
Какво им е на старите?
А нови може на всякъде да срещнеш. На кръчма или даскало най-лесно се установяват социални контакти.

Предатели,егоисти,отрепки и бандити са.Дърпат ме надолу,когато имам нужда от някой съм сам,трябват ли ми такива приятели?

XceSS
02-18-2008, 20:04
Какво им е на старите?
А нови може на всякъде да срещнеш. На кръчма или даскало най-лесно се установяват социални контакти.

Предатели,егоисти,отрепки и бандити са.Дърпат ме надолу,когато имам нужда от някой съм сам,трябват ли ми такива приятели?

Абсолютно в същата ситуация съм,само че ги заебах и сега съм си в нас,кофти ама ми е по добре да съм сам отколкото с олигофрени...

gorska
02-19-2008, 06:12
Сякаш ти самият не знаеш та питаш нас... Просто отлагаш действията. :?

Enchanted
02-19-2008, 07:12
Aми всеки е имал проблем с приятелите си,бих ти дала един простучък съвет,който ми помогна много
-не търси приятелите,та сами ще си дойдат при теб :)

vamp
02-19-2008, 11:53
Какво им е на старите?
А нови може на всякъде да срещнеш. На кръчма или даскало най-лесно се установяват социални контакти.

Предатели,егоисти,отрепки и бандити са.Дърпат ме надолу,когато имам нужда от някой съм сам,трябват ли ми такива приятели?

Абсолютно в същата ситуация съм,само че ги заебах и сега съм си в нас,кофти ама ми е по добре да съм сам отколкото с олигофрени...

И аз така правя!Виж,че за кратко време направих 60-70мнения в тоя форум,а съм от една седмица тук...

petqruseva
06-24-2013, 11:12
и аз много искам да си намеря нови приятели старите само ме използват и не стават за нищо пълни идиоти искам да се добера до нови хора с които да съм щастлива но някой трябва да е до мен и да ми помогне

petqruseva
06-24-2013, 11:19
значи аз съм момиче и искам много да си намеря нови приятели зашото усещам че старите само ме използват и не ме ценят като човек преди бях много гадна но сега мисля че съм по добра но явно не стига мислих много пъти да се променя но не си струва как да го направя смисъл знам има много начини да си намериш нови приятели аз буквално разчитам на една моя приятелка тъй като тя винаги ме разсмива и е добра с мен подкрепя ме .. искам да бъда щастлив човек усещам че вече няма на кой друг да разчитам когато тя не е наблизо просто искам да се запозная с нови хора но имам чувството че ме имат за злобарка и надута кифлаа а аз не съм при това и мразя кифлите попитах много хора как да си намеря нови приятели но всеки ми казва че не знае вярвам че вие ще ми помогнете ако знаете нещо

psyStatic
06-24-2013, 11:19
Запиши се да тренираш нещо.Така лесно попадаш в нова среда и сред нови хора.

Phoenixheart
06-26-2013, 14:36
Няма някаква велика тайна или специален начин за намиране на приятели. Можеш да се запознаеш с нови хора почти навсякъде и по всякакви случаи, включително и тук. Ииии осъзнаваш, че си писала в тема на 5 години, нали? Ок, не се опитвам да се заяждам, пратих ти покана за приятелство, ако искаш си дай контактите и да си пишем. Един нов приятел никога не е излишен :) И гарантирам, че не съм крийп, който ти пише че само защото си момиче, имам си сериозна приятелка вече над година.

vladislavcheto
06-26-2013, 17:52
Темата е от 2008.

nassy
12-03-2015, 19:43
хей, следиш ли темата още?