PDA

View Full Version : Дали съм болна от анорексия?



princesa_viki
02-17-2008, 19:05
Здравейте.
Четох темата за анорексия и искам да попитам дали е възможно да съм болна от това.
Сигурно ще кажете "Ние от къде да знаем" и тн,но не съм сигурна в това.
От близо месец насам много рязко свалих килограми.Дори пръстените,които преди време ми бяха тесни,ми стават.
Ям насила,след това ми се повръща,но не повръщам.Не съм спазвала диети,защото съм достатъчно слаба.
Не знам на какво се дължи.Наскоро разбрах,че имам нещо като заболяване,мисля,че от тогава съм така.
Ако някой може да ми даде съвет или компетентен отговор по въпроса,нека пише!

4eere6ka_kiss
02-17-2008, 19:24
ами кажи и годините и килограмите иначе не може да се каже ... Анорексията е болест която се хваща от рязко спиране на храната и когато се опиташ да хапнеш нищо ти се повдига Много ли си слаба или си просто слабичка ? Тази болест е доста опасна и не е шега :( Обикновенно анорексиците са хора с наднормно тегло,които спират да ядат напълно докато не оцлабнат и след това не ,тъй като организма им е свикнал да не се храни ни може да поема храна и слабее до един стадиий в който няма от какво да се храни и започва да разгражда органите .... :( Обикновенно со болни мозъци които стават адски слаби но се виждат дебели и продължават да не ядат докато стане мн опасно. в един момент се озъзнават , но късно

bebeto0o
02-17-2008, 19:41
da naistina kaji povee kolko kg si kolko si visoka i t.n

i'm so excited!
02-18-2008, 11:06
анорексията е психично заболяване и в последствие оказва влияние на фигурата.

princesa_viki
02-18-2008, 12:35
На 16 съм.Преди около 1 и половина бях 48-49 кг,а сега съм сигурно 40.Както казах,наскоро разбрах,че съм болна,но не от анорексия.
Може би си внушавам,наскоро само се замислям за много гадни неща,втълпявам си много работи.
Ям насила.Не съм спазвала диети,защото не е имало нужда.
Опитвам се да ям повече,но след това ми се повдига.

4eere6ka_kiss
02-21-2008, 20:55
Каква е височената ти ? Това не е на добре посъветвай се с лекар :(

geisha
02-22-2008, 04:37
Viki,kaji kolko si visoka :) ima samo edin vapros,4rez koito moje da se ustanovi dali si bolna..takaaaaaaam:
Strah li te e da napalnee6 i kakvo use6tane predizvikva v teb misalta da se vidi6 s primerno 3 kg. otgore? :)

VerryBerry
02-22-2008, 14:51
мда,посъветвай се с лекар,и гледай да балансираш менюто си

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-22-2008, 22:19
Най - вероятно болестта, от която си болна, оказва влияние върху организма ти и затова отслабваш.. Определено не е анорексия, ти не си ги загубила умишлено, а в следствие на нещо, което ти си знаеш. Лекарите ще ти предпишат нещо или ще те посъветват как да се справиш с това, но им кажи това, което написа на нас. :) Дано да не е нищо сериозно и да се оправиш скоро, успех, мила! :-)

batkodoki
02-23-2008, 02:54
меродавно е дали ти се хапва и дали го правиш примерни докато майка ти е с теб?

но все пак трябва да попиташ г-ца bungle от форума. все пак тя определя кой е спец и кой не

princesa_viki
02-23-2008, 18:13
Viki,kaji kolko si visoka :) ima samo edin vapros,4rez koito moje da se ustanovi dali si bolna..takaaaaaaam:
Strah li te e da napalnee6 i kakvo use6tane predizvikva v teb misalta da se vidi6 s primerno 3 kg. otgore? :)
Не,ни най-малко.
Да ви кажа,нещо стана от както си помислих,че може да е анорексия.Сега съм напълняла.Опитвам се да се храня редовно.
Благодаря на всички :-)