PDA

View Full Version : Цигари и наркотици



4eere6ka_kiss
02-17-2008, 19:19
Аби във ващо даскало кво ще стане ако ви набарат с цигари или с алкохол, наркотици ? В мойто вече на 5см има камерии и е ебати ужаса :( Хванаха едни и едва не ги изключиха :o

ThePowerOfLove
02-17-2008, 19:27
Не знам кво ще стане,но и не искам да разбирам :wink: Предполагам,че първо ще изпортят на родителите и после сигурно някво предупреждение...нз

tItEufFf
02-17-2008, 19:30
Нашия клас веднъж носихме алкохол ... ем хванаха :D .. Уж положението беше много сериозно, щели да ни забранят да кандидастваме, можело да ни изключат .. дрън-дрън .. даже в дирекцията не ходихме ...

Briseis
02-17-2008, 19:53
Ъм цигари?

Могат ли да направят проблем за това?

Иначе ние сме пили водка/вино/бира без да ни хванат.

Забавно беше.

AtMosFera
02-17-2008, 19:59
Аби във ващо даскало кво ще стане ако ви набарат с цигари или с алкохол, наркотици ? В мойто вече на 5см има камерии и е ебати ужаса :( Хванаха едни и едва не ги изключиха :o


хаха,еми начи на мен ми остава да се кефя,че съм в толкова гадно даскало и няма начин някога да ни сложат камери.
а иначе са ме хващали и с трите и съм стигала най-много до съвет с "мъмрене"...!OMG!....и до там.Като цяло обаче всичко си е само заплахи,където и да учиш.много малко учители и директори ще тръгнат да се занимват с такива неща,защото ще е безрезултатно и ако днес хванат теб,утре ще хванат друг.....абе обречена кауза

dance_with_devil_
02-17-2008, 20:13
абе в мойто за цигари проблем не прават ... класната като те види да пушиш (разбира се ти си в градинката пред даскалото :D ) и те пита "ваще заят ли" ти казваш "да" и тя си заминава .... за алкохол още нэ но ще видим след време... сигурно ще смрънкат нещо , ще званнат на родител , пак ще мрънкат и тфа е ... Въпреки че иначе тфа е едно "елитно у-ще" и ние трабва да се "държим прилично" и дръ дрън ебати забутаното е :razz: :razz:

TheOtherME
02-17-2008, 20:26
Относно цигарите-даскали и ученици пушат на едно място при нас,дори не си правят труда да излизат извън двора,както уж гласи наредбата.Никой не им го прави на въпрос.... 8)
Алкохола....Вий къде мислите,че отбелязахме с класа Трифон Зарезан-в час по изобразително.Госпожата е пич и не ни изпорти.Иначе наскоро имахме един концерт и водещият беше леко пийнал.
Наркотици....Караме часове по физическо с 12 клас.Там има редовно един напушен(или се напушва в час...както му е кеф) :-D За по-тежка дрога не знам.

Абе уж се водим елитна гимназия ,ама много- много за реда не се следи. :?

Villa
02-17-2008, 20:42
В мойто даскало се пуши в кенефа....За алкохола...В час пихме уиски,а на другия ден вино и пак уиски 8) 8) 8) 8) И бяхме пияни в часовете и то при класната ама нищо не ни каза.... :razz: :razz: :razz:

st1ka
02-17-2008, 21:15
Нашата директорка е голям цербер и за най-малкото би те изключила...да не говорим за наркотици и т.н.

NightGuardian
02-17-2008, 21:34
В нашето даскало лелките и даскалите казват , ще пушите в тоалетната , но на този етаж на който имате час :-o ! За алкохол незнам нито за наркотици ;)

djudjutu
02-18-2008, 14:04
незнам , но не ми се вярва в нащо даскало да се размине лесно

BuBs
02-18-2008, 14:25
В нащо даскало сички си пушат пред училище и учителите ги знаят ама нищо не им казват

monityY
02-18-2008, 15:33
Nishto nqq da stane

Shu7teR
02-19-2008, 08:54
Каквото и да сложат цигарите алкохола и наркотиците ще ги има.Живеем в страна където нищо не трябва да те впечатлява.Това просто е ежедневие сред някой и не мисля че има нещо което да ги промени.

П.С.
Не съм привърженик на тези неща

psychopath
02-19-2008, 09:38
миии знаят какво става на "Летището"

sanch0
02-19-2008, 10:36
В мойто даскало в кенефа само фасове.

skatemore
02-19-2008, 10:43
Аби във ващо даскало кво ще стане ако ви набарат с цигари или с алкохол, наркотици ? В мойто вече на 5см има камерии и е ебати ужаса :( Хванаха едни и едва не ги изключиха :o

получаваш херца/крек по избор ако те фанат , иначе си на сухо

GreenFairy
02-19-2008, 11:34
Не схванах за кво става дума ама карай... При нас ако пушим в двора на даскало първо ни водят при директора и казват на наще, а ако те хгванат втори път не знам, не ми се е случвало...

Иначе веднъж ни хванаха че пих ме бира в коридора и само ни се скараха, класната обаче не каза на наще не знам защо... А и по-добре...

Виж за наркотици не знам какво става сигурно те изключват... Веднъж бях а косъм тая по БЕЛ да ми намери тревата която беше в джоба ми, така де подаваше се от джоба ми, ама аз тогава бях толкова зле, че изобщо не ми пукаше... Абе важното е че се разминах :razz:

Bl0W 100%
02-26-2008, 22:04
v moito daskalo za pu6ene na cigari izkly4vat v 4as dokato me ispitwat svih 3 slimari 80tki

psychopath
02-26-2008, 22:31
е за цигари кво...80%пушат


за наркотици вече е всеки внимава 8-)

IdiOtKa
02-27-2008, 07:08
ами ..за цигари нищо ...не като се замисляедин път ни насадиха че сме пучили в двора надаскало ..е то си беше така ... ама беше една хипер тъпа даскалка и вика ае идвайте в дирекцията и ние "ти луда ли си къде ще се разкарваме ся.."обаче тая вървеше след нас и каза там на всички ...но накрая се измъкнахме ..както и да е .... за алкохол ...носили сме бая пъти но никой нищо ....наркотици ....пак нз ..не са ме хващали ...но като знам кви хора имаше ..дето секи ден бяха мноо зле и се чудиш дали това не им е нормалното състояние ... в което няма нищо лошо :D :D ....

nefchi_bs
02-27-2008, 07:28
нощо няма да стане един път ни хванаха в тоалетната с фасовете :D и нищо не казаха