PDA

View Full Version : ПИСНА МИ!!!ЕДНАКВИ ТЕМИ



bibo
02-17-2008, 20:22
Абе хора стига с тея еднакви теми...Сега ще ви помогна с някои от най-задаваните въпроси..

1.Харесвам момче/момиче.Какво да правя? - Отиваш и му казваш,толкова ли не ти стига умствения багаж

2.Скъсах с гаджото си как да го/я забравя - Намери си друга или се разсейвай с нещо.С времето минава всичко

3.Харесвам еди кой си ама приятелите/приятелките ще ми се смеят че ходя с него - Щом те интересува какво ще кажат другите явно още не си узрял/а за нормална връзка

4.Харесвам гаджето на приятелката си - Ами харесай си друг има още 3 милиарда мъже

5.Какво да и подаря за еди-кой си празник - Щом не знае6 какво харесвам представям си колко "силна е връзката ви"

СПРЕТЕ ДА ПУСКАТЕ БЕЗМИСЛЕНИ И ЕДНАКВИ ТЕМИ!!!

Gabroveca
02-17-2008, 20:24
Абе хора стига с тея еднакви теми...Сега ще ви помогна с някои от най-задаваните въпроси..

2.Скъсах с гаджото си как да го/я забравя - Намери си друга или се разсейвай с нещо.С времето минава всичко

СПРЕТЕ ДА ПУСКАТЕ БЕЗМИСЛЕНИ И ЕДНАКВИ ТЕМИ!!!



за да има и др наранени ли ??????? мн тъп съвет съжалявам :x

bibo
02-17-2008, 20:26
а ти какво предлагаш - самосъжаление ДА БЕ :D

Gabroveca
02-17-2008, 20:28
еми ок, ама много често става така, че тръгваш с някоя с цел да забравиш предишната, а тя взема че хлътва по теб, а сериозна връзка зор се забравя...защо трябва да нараняваш момичето ? аз лично предпочитам да си се самосъжалявам, да се депресирам и т.н. от колкото да карам друг човек да страда заради мен...

sapphirr
02-17-2008, 20:28
виж сега и на мен от много неща ми писнало (като да 4ета едни и същи теми всеки ден,даже с по4ти едни и същи заглавия и да се 4удя ве4е как да си подбирам думите ,за да не се повтарям,ама...) да не коментирам отнасящото се за мен в 4астност,така 4е 4овек трябва да се нау4и и да премъл4ава,и то не защото е по-слаб ,а е по-разумен и прекратява конфликта в зародиш.тва е форум с цел да задаваш въпроси и да молиш за помощ или да се консултираш,или дори просто да се изповядаш,ако няма на кой друг.още пове4е раздел "Любов"-както и сам виждаш е най-дискутираната тема,така 4е свикни с тая мисъл и си намери друга болка!

bibo
02-17-2008, 20:31
виж сега и на мен от много неща ми писнало (като да 4ета едни и същи теми всеки ден,даже с по4ти едни и същи заглавия и да се 4удя ве4е как да си подбирам думите ,за да не се повтарям,ама...) да не коментирам отнасящото се за мен в 4астност,така 4е 4овек трябва да се нау4и и да премъл4ава.тва е форум с цел да задаваш въпроси и да молиш за помощ или да се консултираш,или дори просто да се изповядаш,ако няма на кой друг.още пове4е раздел "Любов"-както сам виждаш най-дискутираната тема,така 4е свикни с тая мисъл и си намери друга болка!


на мен тва не ми е болка...ама едно и също всеки ден...форума е задръстен с еднакви теми и смислените понякога се губят сред тях

doomer
02-17-2008, 20:31
еми ок, ама много често става така, че тръгваш с някоя с цел да забравиш предишната, а тя взема че хлътва по теб, а сериозна връзка зор се забравя...защо трябва да нараняваш момичето ? аз лично предпочитам да си се самосъжалявам, да се депресирам и т.н. от колкото да карам друг човек да страда заради мен...


дреме ми на патката . живея един път , нямам време да съжалявам другите.. аз съм непукист не ми дреме от нищо и си ми е СУПЕР. няма момент в който да си викам въй :( как стигнах до тука . живота ми е купон :-P

hottie
02-17-2008, 20:32
Suglasna sum ,4e mnogo se povtarqt, no ot druga strana mnogo ot saforumcite idvam tuk osven za savet i za da si izleiat du6ata. Ne im se sardi. Vse pak vseki go prejiviava tova po razli4en na4in :)

sapphirr
02-17-2008, 20:33
на мен тва не ми е болка...ама едно и също всеки ден...форума е задръстен с еднакви теми и смислените понякога се губят сред тях

ок,казах,4е те подкрепям,само 4е смяташ ли,4е можеш да го спреш?според мен не,така 4е каузата и нервите са обре4ени!sorry dude.... :?

Gabroveca
02-17-2008, 20:33
еми ок, ама много често става така, че тръгваш с някоя с цел да забравиш предишната, а тя взема че хлътва по теб, а сериозна връзка зор се забравя...защо трябва да нараняваш момичето ? аз лично предпочитам да си се самосъжалявам, да се депресирам и т.н. от колкото да карам друг човек да страда заради мен...


дреме ми на патката . живея един път , нямам време да съжалявам другите.. аз съм непукист не ми дреме от нищо и си ми е СУПЕР. няма момент в който да си викам въй :( как стигнах до тука . живота ми е купон :-P

да не стана така, че някой ден ти да си наранения (няма безчувствени и безсмъртни) и да съжаляваш, че си го казал това :) не ти го пожелавам

doomer
02-17-2008, 20:35
еми ок, ама много често става така, че тръгваш с някоя с цел да забравиш предишната, а тя взема че хлътва по теб, а сериозна връзка зор се забравя...защо трябва да нараняваш момичето ? аз лично предпочитам да си се самосъжалявам, да се депресирам и т.н. от колкото да карам друг човек да страда заради мен...


дреме ми на патката . живея един път , нямам време да съжалявам другите.. аз съм непукист не ми дреме от нищо и си ми е СУПЕР. няма момент в който да си викам въй :( как стигнах до тука . живота ми е купон :-P

да не стана така, че някой ден ти да си наранения (няма безчувствени и безсмъртни) и да съжаляваш, че си го казал това :) не ти го пожелавам

ще стане . ще бъда наранен и познавай се какво ще направя ? :razz:

ще изляза с някоя лека за 1 вечер и ще си правим такъв къпон ,чеееее нема да си помня името след това ... камоли някоя женска..

Rush_girl
02-17-2008, 20:37
Е хубу де да са повтарят...ако ще 1838458324такива теми да пуснем няма да спрат така че няма смисъл!Като те дразнят избягвай ги бе човек :lol:

SmeX
02-17-2008, 20:41
EVERYBODY DANCE NOOOOW :grin: :grin: :grin:

nether
02-17-2008, 21:01
Ми бате, като тука 75% са момичета какви въпроси искаш. Лично за мене е много поучително да чета бисери пък и доста разбирам за същността на момичетата, не че в училище и сред приятели не разбирам, но тука пишат неща, които принципно не със всеки споделят. Нормално е еднакви теми да има. Ти какви теми очакваш...

Alabalaportokala
02-17-2008, 23:18
Точно това че 75 % са момичета. Теми от глупави по глупави. Пиклички които не са виждали пишка на живо тръгнали да ми пишат че обичат 1 момче и могат без него. На 13 мислят за опити за самоубийство, а на 14 имат 2-3 такива. А да не говорим че част от темите са силно преувеличени или ебавка. Еми човешко ли по цял ден да четеш такова нещо. Просто използвайте си мозъците малко и поогледайите темите наляво надясно. Ама то и модераторите като спят така става...

Иначе да. Аз главно затова влизам тука. Да се начитам на бисери и простотия. Но всичко което се повтаря се изтърква и става безинтересно и не чак толкова смешно. Общо взето трагично е положението сред тийновете да не казвам плачевно :D :grin:

Fierro
02-18-2008, 00:57
Те ще спрат да пускат такива повтарящи се теми, когато ти се научиш да не им обръщаш внимание.
едит: дам и аз влизам тука главно заради простотията, просто винаги ми оправя лошото настроение, ако има такова де...Инак е имало вечери в който буквално съм падал на пода от задавен смях :razz:

Alabalaportokala
02-18-2008, 11:10
Те ще спрат да пускат такива повтарящи се теми, когато ти се научиш да не им обръщаш внимание.
едит: дам и аз влизам тука главно заради простотията, просто винаги ми оправя лошото настроение, ако има такова де...Инак е имало вечери в който буквално съм падал на пода от задавен смях :razz:

Аз представи си, не пиша в теми които съм чел преди 5 мин и въобще рядко пиша. Но да и аз много се давя от смях :grin: