PDA

View Full Version : Притеснения относно външния Ви вид



eu.hyricane
02-17-2008, 22:07
споделете, ако имате някакви притеснения относно външния си вид, да речем пъпки по лицето, които, когато стиснеш, оставят неприятни белези... отпуснат задник, или стрии по гърдите, или голям корем, каквото и да е ^^

лично аз преди имах пъпки по лицето, защото кожата ми се омазняваше лесно, но посетих един дерматолог (Христосов, ако не се лъжа) в Стара Загора и ми помогна ужасно много, сега ми е муцка мусурата ;d

ии бях мега дебел в 6ти-7ми клас (85кг, 171-173см, не помня), но отслабнах 19кг и станах 176.5 и сега съм редовен универсален спортист ^^

ur turn.. :)

Swinkenhoffer
02-17-2008, 22:10
напоследък съм станала ебати Нарциса... само дето са ми малки циците, други сериозни смущения нямам. :D

NH3
02-17-2008, 22:10
тази история е достойна за искрено и лично с миглена чакракчиева :)

Blacklisted
02-17-2008, 22:11
Хаха изглеждам малък, а ще ставам на 20 скоро и съм 60 кила, 1.80+
висок, което не е толкова лошо, щото бягам като син на вятъра :-D

Swinkenhoffer
02-17-2008, 22:16
Хаха изглеждам малък, а ще ставам на 20 скоро и съм 60 кила, 1.80+
висок, което не е толкова лошо, щото бягам като син на вятъра :-D
Стига, бре.. о.О аз съм 57-58 кила, ама съм малко по-ниска де..

Blacklisted
02-17-2008, 22:18
Ем клечо съм :)

fake
02-17-2008, 22:24
^ аз съм дебела, ай се разменим?
имам шкембе и паласки, ама работя по въпроса и ф момента шкембето почти го няма 8-)

Boot
02-17-2008, 22:34
малки цици
къси крака
шкембе

за първите две няма кфо да се направи,
за друготоооо... ме мързи, признавам си.

Briseis
02-17-2008, 22:37
ниска съм :x
и ми е крив носа :?

Canis_Dirus
02-17-2008, 22:53
Е, както знаете, аз съм един ходещ комплекс - нищо не си харесвам. Смо ушите са ми хубави :)

И имам малки цици!

Gabroveca
02-17-2008, 23:15
Аз съм дебееел :(

mulgore
02-17-2008, 23:18
Малко съм дебела..
Косата ми се омазнява бързо..

psychopath
02-17-2008, 23:28
преди бях thin bastard...
прееба ми се крака -оттам 2 операции ...цялото лято пред компа и пред хладилника и станах кюфте 8-)

bulgarche
02-17-2008, 23:44
Голяма ми е пишката :cry:

mulgore
02-17-2008, 23:50
Голяма ми е пишката :cry:
:lol:

RAWRRR
02-18-2008, 01:21
По лицето..
Единият ми клепач е по-голям от другия..малко де,ама понякога изглежда все едно са ме били или съм недъгава.

Имам трипчинки по бузите като се ухиля,на които не се кефя особено..
А и бузите са ми големички.

Очите са ми доста дъпнати..

Понеже не спя редовно имам сенки и торбички под очите,а като спя много пък ми се подуват от задържането на вода през нощта.

Кожата ми е прекалено бяла.

По тялото..
Имам коремче и ми се иска да съм по-ниска.

И въпреки всичко се харесвам. :)

Disrespect
02-18-2008, 07:27
грозен съм
дебел съм
крив нос
криви зъби
голям гъС
големи цици :lol: :lol:

пор, на бас че имам по-големи цици :-P

Saymon90
02-18-2008, 07:50
Ми... единственото, което не си харесвам е, че кожата на лицето ми е много проблемна и пъпките са ми голяма мъка. То не ми излизат много - обикновено е само 1 и е на носа и е ужасно...
Иначе си се харесвам.

SINDEL
02-18-2008, 07:52
:( Малки са ми циците..
Ина4е останалото си го харесвам достатъ4но, 4е да не се оплаквам..

A_Loving_Girl
02-18-2008, 08:04
Много съм ниска :( ,носа ми е голям ....ии ...уффф много съм крива..!А и с малко цици съм ...пфуу :?

ABSOLUTme
02-18-2008, 08:08
Неска всичко си харесвам,утре може пак да пиша. :D

EarthShaker
02-18-2008, 09:57
дебеличак съм :D нямам време за спорт пък и студ ама съм се амбицирал след някой др месец като се постопли се запиша я на гребане, я на плуване... ама първо ше тряя сваля нещо че по бански не съм особено надежден... не че на приятелите ми им пука, просто не ми е комфортно

SuNsEt
02-18-2008, 10:05
Немз...за сега :D

HexGirl
02-18-2008, 12:49
neznam kato cqlo se haresvam takava kakvato sam ni6to 4e ne sam usobenno hubava

Disrespect
02-18-2008, 13:08
отвреме на време ми излиза някоя пъпка и полудявам :razz: :razz:

женска му работа..

Swinkenhoffer
02-18-2008, 13:08
пор, на бас че имам по-големи цици :-P
Бахти, мъжете да имат по-големи цици от моите. Докъде я докарах... :D Дай ми ги!!

Disrespect
02-18-2008, 13:09
аа да бе...да си изгубя чара...къш!! ;р

Swinkenhoffer
02-18-2008, 13:13
аа да бе...да си изгубя чара...къш!! ;р
Оо, добре, добре, вече не сме приятелки... [-(

Disrespect
02-18-2008, 13:17
еми така...завиждат ми 8)

seksi_kote_f
02-18-2008, 13:37
както се базика един мои познат :oops: малки цици голям корем малък задник :D :D идеална комбинация :grin: :grin:

GreenFairy
02-18-2008, 14:15
Като че ли се харесвам достатъчно че да не се оплаквам... Че даже и наскоро отслабнах... Абе да кажем че съм си добре... Абе като цяло се харесвам, а за другите не ми пука особено, който ме харесва, ще си ме харесва дори и да са ми малки циците, или пък да ми е крив носа...

KiLLeR_InSTiNkT
02-18-2008, 14:20
Много окльощавях - сега се мъча да си върна килцата :)

rakiQ
02-18-2008, 14:22
миииии малко теглото ми....
и косата ми

find_m3
02-18-2008, 14:25
Ми най-големия ми проблем е,че са ми криви зъбите....ама поне са симетрично криви ,а не цари хаус ,а и се вижда само като се ухиля :oops:

иначе съм финна :-D нямам паласки,ма са ми малко кривички крачката и квит са дълги и съм слаба не мога да нося пола ,щот се получава луфт от 2 седмици ебане нон стоп :grin: 8-)

имам и малко торбички...от недоспиване ли е ,от преспиване ли нз

и циците не са ми кой знае колко големи ,ама за 167см и 45 кила са повече от добре та не се оплаквам много....


ааа замалко да забравя...ям си ноктите като кон ужас направо и не мога и не мога да спра. :(

tuka6na
02-18-2008, 14:34
Мьм....нещо в зъбите ми куца.Идеално подредени са,но ме дразнят с друго . :D
Мне ,сериозно ако един ден тръгна да си променям нещо ,то това ще са само и единствено зъбите.
Иначе абсолютно всичко друго си харесвам.
...Пу да не ми е уруки

Decu
02-18-2008, 14:38
Все си търся косури..и винаги си намирам 8-)
Мисля си, че ако смъкна някое килце ще се харесвам 10 пъти повече..

FelisDirus
02-18-2008, 15:21
Все си търся косури..и винаги си намирам 8-)
Мисля си, че ако смъкна някое килце ще се харесвам 10 пъти повече..

Хах, ти си очарователна. Принципно съм адски критична и въпреки това мога да кажа, че си едно прелестно създание и страшно много ме радваш. 8-)

Decu
02-18-2008, 15:34
Все си търся косури..и винаги си намирам 8-)
Мисля си, че ако смъкна някое килце ще се харесвам 10 пъти повече..

Хах, ти си очарователна. Принципно съм адски критична и въпреки това мога да кажа, че си едно прелестно създание и страшно много ме радваш. 8-) :oops:
Доста мило... :)
Сега ме караш да се старая да защитавам казаното! 8-)

FelisDirus
02-18-2008, 15:47
Хах, недей. Аз си го мисля от много време, ама не съм имала повод да си кажа.

eu.hyricane
02-18-2008, 15:59
krakata mi sa dosta krivi4ki.. kato na jena -_-. za smetka na tova sa dosta silni i barzi :p

i glavata mi ima takava forma, 4e ne i otiva nito tvarde kasa kosa, nito tvarde dalga.. ne moga da eksperimentiram s pri4eski, poneje znam, 4e 6te izglejdam ujasno -_-

lqvata mi raka e po-silna ot dqsnata, a sym desni4ar ;d

tvarde sladak sym, a iskam da sym krasiv :D:D

p0liner0
02-18-2008, 16:17
Еми малко съм нисичък, което не ми харесва. Другото е коремчето, ама ся съм в период на качване, та ще гледам да си го посмъкна него :P

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:25
ниска съм
крив нос

8)

LordOfLight
02-18-2008, 16:27
Кривогледа, дългоноса, с големи уши :-D

Bolt_f
02-18-2008, 17:39
Не знам защо се шашкате за тея цици... и мойте не са кой знае к'ви, но винаги съм си казвала, че е по-добре да са малки отколкото да се притеснявам колко ми висят... та така... имам малки цици ама си ги харесвам 8-)
Иначе... тялото ми не е особено перфектно... не си харесвам бедрата и корема, а и на краката долу имам белези от първите си кубинки които... както и да е.
Но мисля, че днес съм хубава....

Canis_Dirus
02-18-2008, 17:49
Големите цици разсейват е*ача!

AvaLan4e
02-18-2008, 17:55
и ми се иска да съм по-ниска.

<3 Аз само ако съм с кофти мъж не се харесвам. Зависи единствено от настроението.

fake
02-18-2008, 17:57
Голяма ми е пишката :cry:
е тфа е най-ужасния проблем :D

п.с. искам да съм ниска и аз...щото искам големи обувки на платформи с дупки....а не мога да си позволя да обуя такива, щото ще съм около 190 с тях... :roll: :neutral:

IsoMniaC_
02-18-2008, 18:52
Не си харесвам кожата на лицето, в профил също изобщо не си харесвам! Но като оставим това настрана се харесвам!

fake
02-18-2008, 20:38
да, между другото тва забравих да го спомена
малки цици рулз!!!
не е задължително да носиш сутиен...и изглеждат много по-добре от големите.

eu.hyricane
02-18-2008, 20:44
dano ne e zabraneno da se puskat polugoli snimki..
taq e zuzana zeleznovova (tasty tara), lubimiqt mi eroti4en model..
http://www.lust-hero.net/freesets/sep2007/hh2309s/pic06.jpg

ima mn malki gardi, no tova ne i pre4i da izglejda prekrasno :P

bulgarche
02-18-2008, 21:40
Голяма ми е пишката :cry:
е тфа е най-ужасния проблем :D

п.с. искам да съм ниска и аз...щото искам големи обувки на платформи с дупки....а не мога да си позволя да обуя такива, щото ще съм около 190 с тях... :roll: :neutral:
Е к'во? Важното е да не си по-висока от гаджето си като сте заедно. В случая пак ще съм по-висок от теб, макар и малко ;) Дай да пробваме :grin:

IdiOtKa
02-18-2008, 22:32
хмм чесно ви каам .... имам толкова недостатаци че могада ви дам по един ....но въпреки всичко аз се харесвам ... няма нещо което да ме подтиска или нещо подобно ...

RoyTheReaper
02-18-2008, 22:34
Нямам притеснения... много съм си готЯн. :-P

Boot
02-18-2008, 22:38
мн сте зле, били имали малки цици еми страхотно!!НЕ всички имат скапан фетиш към големите дини!!!И като родите нема да ви увиснат!! :-D
Има два вида мъже - такива, които харесват големи цици и такива, които не си го признават 8-)

аз... не искам дини :( само мааааааалко по-големи мамка му :-D

psychopath
02-18-2008, 22:50
Аз пък мразя циците...ако може да е вдълбната...лелеее :lol:

EarthShaker
02-19-2008, 07:02
и аз не съм цицоман

Swinkenhoffer
02-19-2008, 14:12
Никой не говори за разни грамадни цици.. визуално изглежда по-добре да има някви. Да не са малки, а да са нормални просто, но не!! ще са малки. ](*,)

Това за вдлъбнатите беше добро.. ъхъхъх. 8-)

i'm so excited!
02-19-2008, 15:20
шкембето почва да ме притеснява.
иначе другото стаа

AliceSw
02-19-2008, 16:31
имам един такъв приятел, толкова е слаб, че като легне на плажа, гърдите му хлътват 2-3-4 см навътре и става направо като вдлъбнат, та гадно си е...иначе съм ниска и дебела...но не е като да ми пречи 8-)

Pedigree
02-19-2008, 18:20
В близките 10 минути само стоя и мисля какво не ми харесва,и какво ме смущава.Проблема е,че нищо не измислих. 8-) Харесвам се такава,каквато съм. 8)

Jeuelle
02-19-2008, 20:55
Проблемът с външния ми вид в момента е че ми отразяха прекалено много косата. Аз исках само чръхчетата бе мамка му :x :x :x :x :x

Blacklisted
02-19-2008, 21:06
Проблемът с външния ми вид в момента е че ми отразяха прекалено много косата. Аз исках само чръхчетата бе мамка му :x :x :x :x :x За т'ва мразя да се стрижа... винаги ми режат много мама им :o

snoopdogg
02-19-2008, 21:18
аз съм едновременно самовлюбен и суетен...не се харесвам като си изпусна 2 -3 косъма като се бръсна...гадно ми става кат се погледна после и тичам за фина настройка ^ ^ .Иначе съм си фен.

Lestat357
02-19-2008, 22:31
Аз съм красив, умен, прилично дебел мъж в разцвета на силите си. А и живея близо до покрива на един съвсем обикновен блок, в един съвсем обикновен (столичен) квартал, на една съвсем обикновена улица в един съвсем обикновен апартамент.. с един не чак толкова обикновен звънец на вратата. Е, какво да не си харесвам? :D Тази тема много ме радва!:)

eu.hyricane
02-20-2008, 05:02
Аз съм красив, умен, прилично дебел мъж в разцвета на силите си. А и живея близо до покрива на един съвсем обикновен блок, в един съвсем обикновен (столичен) квартал, на една съвсем обикновена улица в един съвсем обикновен апартамент.. с един не чак толкова обикновен звънец на вратата. Е, какво да не си харесвам? :D Тази тема много ме радва!:)
1- mersi
2- stava vapros za van6en vid vse pak ^^
3- v takav period sym, 4e mi ponikvat kosmi samo po bradi4kata, pod dolnata ustna, nad gornata ustna, bakembardite, i po dolnite periferii ;p.. i ponqkoga zabravqm da se obrasna pod dolnata ustna i stava dosta groznovato -_-
4- ako mi izleze nqkakva gadna pypka, ne hodq na u4ili6te i ne izlizam, dokato ne se izlekuva ;D

Lestat357
02-20-2008, 07:36
1- mersi
2- stava vapros za van6en vid vse pak ^^
3- v takav period sym, 4e mi ponikvat kosmi samo po bradi4kata, pod dolnata ustna, nad gornata ustna, bakembardite, i po dolnite periferii ;p.. i ponqkoga zabravqm da se obrasna pod dolnata ustna i stava dosta groznovato -_-
4- ako mi izleze nqkakva gadna pypka, ne hodq na u4ili6te i ne izlizam, dokato ne se izlekuva ;D

Дам, знаех си аз, че трябваше да сложя някакви индикатори. Периодът, през който минаваш ми е, до болка известен. На 17 беше, нали? Да приемем, че сравнително отдавна съм го минал аз, а и все по-малко ми пука. Последното не е много добре, но е неизбежно. Сега последователно по точките, които си написал:

2) не случайно цитирах "Карлсон"))
3) За брадата - да не ти пука. Има много малко момичета, които се кефят на такива, а и при всички положения си е дразнещо. Мен лично никак не ми допада и въпреки, че не е като съвсем да нямам такава почти винаги съм гладко избръснат. Първо така повече се харесвам визуално, второ като я оставя малко почва да сърби, etc. А начини да стимулираш растежа й, ако толкова държиш има много. Най-известния от тях е, вероятно, като просто бръснеш всеки ден.;] Малко грубичко, но до месец промяна ще имаш видима, колкото и да си кьосе, примерно. Ама предимства за мен лично особено големи няма и затова не съм го и правил дълго последното. Преди години съм експериментирал (някъде на 18-19) с различни видове брадички, но омръзва. А и не е нищо нито чак толкова актуално нито особено. Дори напротив. Може да се окаже доста полезно след 35-40, примерно, ако имаш по-сериозни проблеми с теглото, защото издължава лицето. Бакенбардите са единственото предимство за мен на фона на доста недостатъци, но пак е до време и това. С други думи - точно това трябва най-малко да ти е комплекс, а и това най-малко зависи от теб. Сега може и да ти е смешно, това което написах и да ти звучи като казано като някакъв вид..оправдание от неособено космат мъж, гхахахахах, но, сигурен съм, до няколко години ще ме разбереш по-добре какво съм имал предвид. И да уточня - повечето момиченца, които се кефят на това са си точно момиченца;], Така визуално би изглеждал с няколко години по-голям, вероятно. Ама и последното не е задължително, защото определено не на всеки му отива брада. Каква да е, имам предвид. Примерно на мен - не. Надявам се не очакваш скоро да вкараш визия близо до тази на Hendrix.[joke!]
4) И това с пъпките съм го имал като сериозен проблем и аз преди доста години. Също и неизлизането заради тях, etc. Тук вече проблемът може да се окаже малко по-сериозен и е й до тип кожа. Но при всички положения при една адекватна поддръжка и малко усилия от твоя страна (примерно аз и до ден-днешен често злоупотребявам със сладкото 8 )) също може в голяма степен да бъде овладяно като проблем. Не очаквай чудеса, де. За мен беше още по-кофти навремето(вероятно), защото докъм 16-17 и кьорава пъпка по лицето си нямах lol, точно по времето когато повечето лица на хората от обкръжението ми мязаха на *ъзо*е)).. т.е. не изглеждаха особено добре. После при тях този проблем започна постепенно да отминава, а при мен отведнъж се появи. Ето тук отново бих могъл да се върна малко към точка 3, но ще се въздържа, за да не бъда излишно подробен.

И така.. Какво още да кажа, не знам, освен да те уверя и аз още веднъж, че никакви сериозни поводи за притеснение от твоя страна не виждам дотук. Но би могъл да пробваш да пишеш на кирилица повечко, за да си по-лесно разбираем за хора като мен.) Спортувай и се опитай да се съсредоточиш над други неща. И понеже пак от теб бях чел някакви неща и относно прическа и коса, не помня дали беше в тази тема(а време да я преглеждам отново нямам) ще ти кажа, че почти с всеки е така. Аз имам чуплива коса и също не ми отива нито прекалено къса нито прекалено дълга. Характерно за чупливите коси е, че минат ли една определена дължина стават доста трудно, хммм.. манипулируеми. За това и до 18 съм изпробвал доволен брой различни прически, дори цветове(по точно - кичури, изрусена и с някакъв спрей бронзов за един-два купона), изправял съм я с преса, пускал съм я доста дълга и във всички посоки и т.н.. В резултат на което - единствено я изтощих страшно много и после беше небходимо доста време да се възстанови. Ето, споделих достатъчно неща и аз за себе си, мисля?

Сега по-добре ли е? :)

Muse_of_Madness
02-20-2008, 07:57
Пъпките са ми много малко. А се разчленявам от кеф като ми излезе поне една, особено ако е по слепоочията...

sh3_1s_7h3_0n3
02-20-2008, 08:10
Lestat357 е прав между другото. :) С оглед на предпочитанията на приятелките ми.. съм забелязала, че те почти изобщо не харесват брадати мъже или дори с малко брадичка, или нещо такова. Което мен доста ме учудва, защото пък такива мъже (говоря за тези, на които им отива разбира се!) са ми голяма слабост :oops: Но имам предвид поддържана брадичка, а не 'щото там са им поникнали косми пък ги е домързяло да ги избръснат. :) Обичам да ми боцка. :D

А иначе моят най-голям 'дефект', който може да ме изкара 'извън релси', това е безумно къдравият ми бретон. Редовно го изправям и изпадам в безумен ужас, когато той първи ми сигнализира за повишената влажност на въздуха... като започне да се начупва, начупва... докато накрая не се навие като свинска опашка. :?

eu.hyricane
02-20-2008, 13:01
lestat, ще те послушам и ще пиша на кирилица заради теб :) ама.. да ти кажа, че напразно написа всичко това, по простата причина, че явно не си ме разбрал ^^ и на мен не ми харесва да имам лицево окосмение, затова се бръсна, когато наболи брадата и мустака ;d аз си имам достатъчно косми, точно оптималното, бих казал, за разлика от други мои връстници, които или нямат абсолютно никакви, или са прекалено обрасли.. та..

2- разбрах, че се шегуваш, просто съм автор на темата и държа на това всички да пишат по същество ^^
3- общо взето го описах отгоре.. но все пак да допълня: не ми са ми проблем самите косми, а това, че забравям да обрасна тези под долната устна и изглеждам мн тъпо, като навсякъде съм чист, и само там съм си оставил.. хората си мислят, че съм го направил умишлено ;D
4- пазя перфектна хигиена, отделям по 2 4аса всеки ден, за да тренирам, и е така от най-ранна възраст.. просто кожата ми беше проблемна, лесно се омазняваше, но както споменах в една друга тема, един дерматолог ми помогна много, и сега ми е чисто лицето.. само веднъж на 1-2 месеца излиза по някоя неприятна пъпка (от тея дето са мн мн мн червени, мн мн мн болят и са мн мн мн големи и нямат никакъв връх -_- )
но съм суетен и искам да изглеждам възможно най-добре, иначе имам чувствто, че всички ще го забележат и ще ми се присмеят -_-.. интересното е, че аз не постъпвам така с други хора, но пък откъде да знам те как биха процедирали ;d

Lestat357
02-20-2008, 15:33
......

По принцип ми е малко по-различен тук ника, но няма да го вземам присърце и да се засягам лично.) Нека за миг приемем, че по-дългият ми пост в темата, макар и породен от реакцията ти и адресиран към теб, не съм го написал точно заради теб. Да не кажа – най-малкото, ама да не си пояснявам сега контекста, а и аз не съм и очаквал да бъда разбран напълно. Радвам се, че си на мнение, че имаш точно оптималното лицево окосмение, хахах, и ще си спестя леко провокативните въпроси с елемент на заяждане породени от тези твои думи. 2-4(?!) часа на ден за тренировки ми се струват малко в повечко от необходимото на мен, но надявам се умееш да разпределяш времето си добре, та да ти остава и за уроците и някоя-друга книжка (по желание) такова. Ходи си на козметик, аз също съм ходил - лошо няма, но не прекалявай, все пак. Така де – със суетата.


но съм суетен и искам да изглеждам възможно най-добре, иначе имам чувствто, че всички ще го забележат и ще ми се присмеят -_-.. интересното е, че аз не постъпвам така с други хора, но пък откъде да знам те как биха процедирали ;d

Ето точно това имах предвид, споменавайки „до болка познатият ми период”.;]

П.С.: Сега, ако започнеш и в други темички на кирилица да пишеш, обещавам и аз да почна по-често да чета мненията ти тук и евентуално да помагам с каквото мога. :) Моля, пак заповядай! :)

Ivs Jonas
02-20-2008, 15:36
доста неща не харесвам в себе си, ама не съм виновна, че съм грозна 8-)

eu.hyricane
02-20-2008, 16:07
......

По принцип ми е малко по-различен тук ника, но няма да го вземам присърце и да се засягам лично.) Нека за миг приемем, че по-дългият ми пост в темата, макар и породен от реакцията ти и адресиран към теб, не съм го написал точно заради теб. Да не кажа – най-малкото, ама да не си пояснявам сега контекста, а и аз не съм и очаквал да бъда разбран напълно. Радвам се, че си на мнение, че имаш точно оптималното лицево окосмение, хахах, и ще си спестя леко провокативните въпроси с елемент на заяждане породени от тези твои думи. 2-4(?!) часа на ден за тренировки ми се струват малко в повечко от необходимото на мен, но надявам се умееш да разпределяш времето си добре, та да ти остава и за уроците и някоя-друга книжка (по желание) такова. Ходи си на козметик, аз също съм ходил - лошо няма, но не прекалявай, все пак. Така де – със суетата.


но съм суетен и искам да изглеждам възможно най-добре, иначе имам чувствто, че всички ще го забележат и ще ми се присмеят -_-.. интересното е, че аз не постъпвам така с други хора, но пък откъде да знам те как биха процедирали ;d

Ето точно това имах предвид, споменавайки „до болка познатият ми период”.;]

П.С.: Сега, ако започнеш и в други темички на кирилица да пишеш, обещавам и аз да почна по-често да чета мненията ти тук и евентуално да помагам с каквото мога. :) Моля, пак заповядай! :)
ok, razbrahme se qvno.. :)
i kazah 2 4asa (два часа, просто пиша "часа" с "4").. no 2 i pove4e prez lqtoto, kogato hodq na fitnes (+ zagrqvka) i sled tova 30 min kardio, ili o6te 4as, 4as i polovina leka atletika.. no mi e priqtno.. i to mnogo :)
i ne si misli, 4e sym si otdal jivota na sportuvane, izob6to ne e taka :p 4eta, i to dosta, nai-ve4e specializirana literatura, svarzana s 2ta vida borsovi analizi (tehni4eski i fundamentalen), finansi, menijmant i biznes administraciq. imam 3 godini do zavar6vaneto si, no smqtam, 4e e v moq polza da se gotvq za istinskoto ne6to ot sega ;p.. u4ili6teto ni u4i na posredstvenost, zatova gledam da ne gubq izli6no vreme nad u4ebnicite..

summergir1
02-20-2008, 16:24
аз нямам притеснения относно външния си вид, може само скоро да отида на фризаор :)

sh3_1s_7h3_0n3
02-20-2008, 17:29
4eta, i to dosta, nai-ve4e specializirana literatura, svarzana s 2ta vida borsovi analizi (tehni4eski i fundamentalen), finansi, menijmant i biznes administraciq.

знаех си, че и ти си нещо икономически 'увреден' с т'ва "оптимално окосмяване"... :D 8-)

eu.hyricane
02-20-2008, 17:43
4eta, i to dosta, nai-ve4e specializirana literatura, svarzana s 2ta vida borsovi analizi (tehni4eski i fundamentalen), finansi, menijmant i biznes administraciq.

знаех си, че и ти си нещо икономически 'увреден' с т'ва "оптимално окосмяване"... :D 8-)
axax :D nice ;D
predpolagam, 4e ako bqh po-okosmen 6tqh da bada naso4en kym druga sfera na jivota

Miss_Perfekt
02-20-2008, 18:20
Носа не си харесвам имам чуството че е прекалено голям :cry: Ушите не си харесвам малко са разперени :( А и не съм много хубава даже изобщо винаги ми викат че за нищо неставам :(

eu.hyricane
02-20-2008, 18:38
Носа не си харесвам имам чуството че е прекалено голям :cry: Ушите не си харесвам малко са разперени :( А и не съм много хубава даже изобщо винаги ми викат че за нищо неставам :(
az te haresvam takava kakvato si.

zloto
02-20-2008, 18:42
Аз не си харесвам почти нищо :( Но се понасям де, свикнала съм да се гледам и другите са свикнали да ме гледат :D Има момичета в пъти по- грозни от мен със самочувствие до небето, аз не се притеснявам за себе си 8)

mhmhmhmhm
02-20-2008, 19:29
Най-вече краката...ако можеха да са по-къси ; @

FieRy_GirL
02-20-2008, 19:49
mi as imam pypki koito stra6no mn me nervqt..e ne sa mn ama se pak imam..iii naposledyk sym napraila takova korem4e..ne sym debela no imam korem :lol:

eu.hyricane
02-20-2008, 20:40
mi as imam pypki koito stra6no mn me nervqt..e ne sa mn ama se pak imam..iii naposledyk sym napraila takova korem4e..ne sym debela no imam korem :lol:
pravi podskoci na vaje, kupi si kolan za zapotqvane, pii 4ai oolong i 6te ti mine ;d samo s koremni presi i gladuvane - no use

teenkopele
02-20-2008, 21:36
Като закачалка съм. 8-)

eu.hyricane
02-20-2008, 21:42
mi as imam pypki koito stra6no mn me nervqt..e ne sa mn ama se pak imam..iii naposledyk sym napraila takova korem4e..ne sym debela no imam korem :lol:
pravi podskoci na vaje, kupi si kolan za zapotqvane, pii 4ai oolong i 6te ti mine ;d samo s koremni presi i gladuvane - no use
ахаххаа сме6ник виж се кфи теми пуска6 и после кажи кой е комплексар Д:Д:Д:д ай коментирай си с останалите метъли на кой му по голем носа клоун гаден немам търпение да ти напрая главата мики маус ;)
ima6 izla4vaneto na pedal4e, povedenieto na hamalin, akalat na krava.. ne me zanimavai, lape :D

LP_GirL
02-20-2008, 21:51
Малки цици ( за щастие вече съм го преживяла) ...
Ниска съм (ама е*а го, дреме ми) :-D
Имах ужасно криви зъбки до скоро, но и това вече се оправи (нося брекети) и съм супер доволна, е нося очила ..... ам не мога да нося лещи .... е др не се сещам :grin:

Saymon90
02-20-2008, 21:53
ахаххаа сме6ник виж се кфи теми пуска6 и после кажи кой е комплексар Д:Д:Д:д ай коментирай си с останалите метъли на кой му по голем носа клоун гаден немам търпение да ти напрая главата мики маус ;)
ima6 izla4vaneto na pedal4e, povedenieto na hamalin, akalat na krava.. ne me zanimavai, lape :D
Пхаха евала :D

-> В момента ми е излезнал един обрив и яко ме дразни и си мислех, че изглежда зле, но... днес получих доказателство, че всъщност е без значение :oops:

FOREVAR_ALONE
03-06-2008, 17:03
niska,nabita v gaza razvita :P :D

Decu
03-06-2008, 17:06
Носа не си харесвам имам чуството че е прекалено голям :cry: Ушите не си харесвам малко са разперени :( А и не съм много хубава даже изобщо винаги ми викат че за нищо неставам :(Ама си мис пърфект, нали? 8-)

eu.hyricane
03-06-2008, 17:17
Носа не си харесвам имам чуството че е прекалено голям :cry: Ушите не си харесвам малко са разперени :( А и не съм много хубава даже изобщо винаги ми викат че за нищо неставам :(Ама си мис пърфект, нали? 8-)
perfektna du6a i li4nost, predpolagam

hahavteen
03-06-2008, 17:27
Mi mai niama ne6to koeto da me pritesniava 4ak tolkova.Murzeliva sum i obojavam da iam i za tva sum debeli4ka i imam i strii po gurdite(porasnaha mn burzo :? ) ma pak sum si dovolna a i gadjeto me kara da se 4ystvam mn sexy tui 4e niamam problem :grin:

vampiretion
03-16-2008, 00:37
Mi az imam stra6no mn kompleksi.
1.debela sum
2.niska sum
i stra6no mn dr ](*,)

ABSOLUTme
03-16-2008, 00:51
Аааааз си се харесвам,обаче от известно време съм решила,че килцата са ми в повечко иии ходя вечер да тичам. 8-)

DeadpooL
03-16-2008, 00:54
Пф тотален мързел съм.Ми нз там май уф нз май сичко си ми е наред сами дети съм грозен :grin:

1n5ub0rd1na73
03-16-2008, 06:44
Имам черни точки и когато си "свия" брадичката, имам лека втора гуша.

eu.hyricane
03-16-2008, 06:53
Имам черни точки и когато си "свия" брадичката, имам лека втора гуша.

po nosa ?

ScionOfStorm
03-16-2008, 09:01
Имам странен и леко голям нос :Д
Ама ме кефи. crow-like. Иначе тялото ми далеч не е перфектното, ама не се оплаквам :)

Ааамм...и съм леко хърбав. 1.85 и 64-65 кила :)

Io4ito
03-16-2008, 09:46
ми аз малко не си харесвам коремчето :D не съм дебела,ама трябва да го стегна малко и работя по въпроса :grin:

xxDeeDeexx
03-16-2008, 10:04
Ем деа майка му мн съм ниска..1.60... :-x

rakiQ
03-16-2008, 10:08
Ем деа майка му мн съм ниска..1.60... :-x super kfo??
makar ,4e men me kefqt i visokite jeni

eu.hyricane
03-16-2008, 11:10
minion4etata sa nai-qki.. tezi koito sa pod 165..

s1NNer
03-16-2008, 11:22
Уфф то ще ми е по-лесно да кажа кво си харесвам :D
Деееееба 174 съм :/ поне 164-5 искам да съм =) Преди имах малко пъпки амааа се отървах от тях :]]] и от черните точки се отървах :]]]]
И циците са ми малки ..

Абе да земеме да си напрайме един клуб на малките цици :-D :lol:

Qnchety
03-16-2008, 11:43
Аз пък ако почна да изброявам ко ен харсвам в себе сиии.... :lol: :lol: :lol:

eu.hyricane
03-16-2008, 19:36
Уфф то ще ми е по-лесно да кажа кво си харесвам :D
Деееееба 174 съм :/ поне 164-5 искам да съм =) Преди имах малко пъпки амааа се отървах от тях :]]] и от черните точки се отървах :]]]]
И циците са ми малки ..

Абе да земеме да си напрайме един клуб на малките цици :-D :lol:

stiga da ne sa im tvarde golemi zarnata, sa > golemi xd

1n5ub0rd1na73
03-16-2008, 20:47
Имам черни точки и когато си "свия" брадичката, имам лека втора гуша.

po nosa ?
Не, по задника. :grin:

kindergarden
03-16-2008, 21:21
В себе си не харесвам:
1.носа (too big to be good) :D
2.ноктите са гадни
3.веждите много трябва да ги скубя,че да се смалят
4.косата е една никаква с пърхот
5.може да се стегна малко откъм фигура
6.малко черни точки по носа

за сега това :-D

браво за темата...интересна е :)

Sarabi
03-16-2008, 21:48
Дебели са ми баджаците... шкембенце поне нямам... ноктите ми верно са кофти... да имаше 4 - 5 килца по - малко ... да издържах повечко на жега ( демек да не се потя толкова ) ... отпуснати са ми ръцете... общо взето съм си яко отпусната 8-) ... ааадски ми е суха кожата, направо ми се пука когато е много жега или по - студено... иии май т'ва не си харесвам 8-) .

Felis_Dirus
03-16-2008, 21:48
В себе си не харесвам:
1.носа (too big to be good) :D
2.ноктите са гадни
3.веждите много трябва да ги скубя,че да се смалят
4.косата е една никаква с пърхот
5.може да се стегна малко откъм фигура
6.малко черни точки по носа

за сега това :-D

браво за темата...интересна е :)


въпрос: ти мъжко или женско си? :)

kindergarden
03-16-2008, 21:50
В себе си не харесвам:
1.носа (too big to be good) :D
2.ноктите са гадни
3.веждите много трябва да ги скубя,че да се смалят
4.косата е една никаква с пърхот
5.може да се стегна малко откъм фигура
6.малко черни точки по носа

за сега това :-D

браво за темата...интересна е :)


въпрос: ти мъжко или женско си? :)женско...не си ли личи :(

Felis_Dirus
03-16-2008, 21:58
абеее, те толко пе'ераси, дето си скубят веждите, се навъдиха, че човек се бърка вече :D
сори

интересно ми стана, щото сме от един и същи град и някво.. бе не те знам и да хвана края

asi_basi
03-16-2008, 22:13
Male kolko mnogo se oplakvate ot malkite si gardi. Az bih iskala moite da sa malko po malki...
Ina4e kakvoto ne haresvam po sebesi - rabotq po nego, kato malka bqh palni4ka, posle sport i lek glad i vsi4ko se opravi. Nqma smisal da se oplakvame ot tegloto kato nie sami mojem da go namalim nali?

s1NNer
03-17-2008, 12:07
Male kolko mnogo se oplakvate ot malkite si gardi. Az bih iskala moite da sa malko po malki...


Аре ги менкаме :lol:

eu.hyricane
03-17-2008, 14:56
mn tejak kokal, mn 6irok taz.. 91sm/110-graden ko6

chaos_
03-19-2008, 18:27
малки цици и леко криви зъби,но не кой знае колко,и..врата не си харесвам,ама не че имам гуша/ :? /,но просто не ми харесва :(

TheSadGirl
03-19-2008, 18:37
off men pak mi izlena edna papka na nosa v4era ama to4no taka posredata, ama tva zna4i 4e nqkoj me obi4e :-D :grin: :D tva mi e ytehata off ina4e mi kazaha 4e nqmam gaz :-D emi klio6tava sam sq ko da napraq xax off. ina4e naj si haresvam kosataaa, vsi4ki i se vazhi6tavat:
maleee kva kosa imaaa6; olee iskam i az takava :D Pusta zavist :D

HexGirl
03-19-2008, 18:46
Neznam nai golqmoto mi pritesnenie e 4e nesam hubava :(

LiLGrizzly
03-19-2008, 19:48
emi nisak i slab :D

DaЯk_AнGэL
03-19-2008, 20:54
Имам голям нос..
.. и пъпки
.. и коремче
.. и големи цици (Което е ужасно.Искам малки цици.Пък!)
[-X

Iviqna
03-19-2008, 21:07
малкии гърди...и счупен пръст.. с гипс сам .. но тфа е само за момента хахаха :) ии имам разтояние междуу два зъба..иначе си4ко почти ми е наред :?

PepiDesigns
03-19-2008, 23:37
Ммм .. това което не харесвам в мен е малко големия ми нос , който беше чупен на скоро .. майче беше Юли .. да , там някъде беше ..
И е съвсем леко крив , не се забелязва .. но като застана пред огледалото това ми се набива в очите ..

Не съм перфектен просто ..
Имам здрави зъби , но малко кофти са наредени .. е тва е късмет , но ще се корегира в скоро време ..

Имам белези .. в смисъл , кожата ми се е нацепила , на гърба , все едно съм дран , лекарите казаха ,че щяло да се махне , защото още съм млад , бързо съм пораснал .. та , тва надявам се да временни болежки ..


Друго кво не харесвам в мен .. де да знам .. не съм перфетен как и да го гледам ..

Слаб съм .. тва не ми харесва , в смисъл .. 65 килограма :shock:
Поне 70 - 75 , мисля , че ще е добре , защото съм 188-190 см .. не мога да кажа.


Пъпки имам .. нормално , 16-17 годишен ..
Излизат , и аз не знам кога и защо , ама много ме дразнят .. някой път излизат бавно и болезнено ... в смисъл , знам ,че ще излезне , боли ме , знам къде ще е , ама не мога да я елиминирам :D
Белези .. имам си достатъчно , от пъпки не толкова , колкото от невнимание ..


И така .. не се възприемам като супер хубавеца .. има един израз , дето ме кефи , ама по отделно (особено първата дума - НЕ) Пичелов .. е , не съм пиче-лов ... :D :D Харесвам се , като застана пред огледалото се правя на кой съм аз .. ама до там :P

Айде .. себе си съм , и тва ме кефи ,който не ме харесва да го казва и така ...

Тва е от мен.

bungle
03-20-2008, 11:32
Харесвам си се,с всички положителни черти и кусури.

Единствено искам да кача малко кила (под формата на мускули,разбира се),ама адски ме мързи да тръгна на фитнес пак,а и не се храня правилно...

Ахахаха, и аз така. :D
Е, аз не искам да правя мускули, а само да се стегна. :lol:

Pepi Designs, за нацепването на кожата - грам да не ти пука. И гаджето ми го има, също поради много бърз растеж, но на никой не му прави впечатление. Така че споко, няма нужда да занимаваш главата си с излишни глупости.

К'во беше... дааа, "белезите са път към душата" 8-)

Valentin123
03-20-2008, 13:12
Слаб съм и то много. :-o