PDA

View Full Version : ЗА и ПРОТИВ пиърсингите...



jenity_bs
02-18-2008, 02:40
Кажете вашето мнение за пиърсингите...
Каде най-много ви харесват?
Имате ли?
А искате ли да имате и защо?
Аз имам на пъпа,но иска да си направа и на езика :grin:

radito
02-18-2008, 06:28
За съм!!!
Имам вече от 3 години и нещо на езика и на пъпа 8) Много ми харесват и на веждата, ама никога не бих си напраила дупка на лицето :?

ElisaDay
02-18-2008, 08:17
За естествено! Аз нямам много - 5 на едното ухо , 2 на другото и 1 на пъпа :grin:

Dilian4enceto
02-18-2008, 09:01
Много ясно,че съм ЗА,аз имам от ч година на пъпа и мн ме радва,а искам и над горната устна,но единственото нещо което ме спира е белега след това

megiii
02-18-2008, 10:17
Много ясно,4е съм за!аз имам на езика и над устата и много ме радват :P [/i][/b]

i'm so excited!
02-18-2008, 10:59
против.
в татусите е истината.

MisS__
02-18-2008, 11:30
Зааааа! :) аз нямам много .. т.е. само на ушите,ама искам на езика ...

mhmhmhmhm
02-18-2008, 12:09
Най ми харесват лабрети,само,че не на всички им отиват :P

Qnchety
02-18-2008, 12:15
За съм! Аз все още нямам, ама мн искам да си направя на езика и на пъпа :grin:

pepita87
02-18-2008, 12:52
Да,зависи къде е ,естествено...аз имам освен на ушичките,на пъпа..веднъж гаджето ме ядоса и мн бях навитак за езика,ма се сдобрихме и..ми мина мерака(когат съм нервна ставам мазохист :-D )сега пак съм се навила,боли ли много? :)

megiii
02-18-2008, 12:57
Докато ти дуп4ат езика не боли,но няколко 4аса по-късно ти се подува :( тогава ве4е ме боля....в продължение на няколко дни :(

Ag
02-18-2008, 13:59
Сяяя ЗА пиърсингите съм ама не някви пишлемета да ходят в метал целите.Против съм за позьорите дет са със изкуствени обеци.Имам си пиърсинг.За сега е един-на езика.С тенденция е да се увеличава броя на пиърсингите,ама нека още малко порасна и така.
PS:Не боли.Моя език се поду,но нямаше никва болка.Важното е дали ще се грижиш добре за него.А колко бързо ще зарастне зависи от самия ти организъм.

monityY
02-18-2008, 17:28
За..Имам само по ушите но искам на устната,под устната,на веждата,на носа,на хрущяла на ухото.. за друго не се сещам..Но кфо само да се дразна ..Няя да имам други пиърсинги.

Devilka
02-18-2008, 17:37
За съм.И имам - на пъпа.

Blacklisted
02-18-2008, 17:39
ЗА! Пиърсите по интимните части...
другите не струват,
нямаш ли там не си истински!

jenity_bs
02-18-2008, 21:24
За..Имам само по ушите но искам на устната,под устната,на веждата,на носа,на хрущяла на ухото.. за друго не се сещам..Но кфо само да се дразна ..Няя да имам други пиърсинги.

и на г*за и на к**тора няма ли да си направиш???... :-D бзк се.... :D

psychopath
02-18-2008, 23:55
Всеки втори започна да се дупчи...иначе е яко

ralinkaaa
02-19-2008, 06:26
такам значи аз съм за! имам 3 на едното ухо и 2 на другото обаче искам и на езика ... наще не ми дават но това не ме спира особено страх ме е дали ще боли и дали няма да има усложнения.. :(

Wrathchild
02-19-2008, 09:48
Против съм това,което правят децата в последно време...
Ебаси, всичките 14 годишни пикли със обички на пъпа и езика направо се изгавриха с културата и чара на пиърсинга...
Иначе съм за...
И имам.Има нещо вярно...
Не, че аз нямам на езика от 14 годишна, обаче поне тогава не беше всяка втора с пиърсинг.
Обаче ми е най-смешно, когато някой попита 'ама на езика ще боли лииии'... еми малко се образовайте бе хора, да кажеш, че няма от къде... не бе, ще вземат едно голяяямо шило и ще ви продупчат езиците без никаква упойка...

monityY
02-21-2008, 15:40
За..Имам само по ушите но искам на устната,под устната,на веждата,на носа,на хрущяла на ухото.. за друго не се сещам..Но кфо само да се дразна ..Няя да имам други пиърсинги.

и на г*за и на к**тора няма ли да си направиш???... :-D бзк се.... :D
Ама аз забраих да добавя най-важното ЕЗИКА! :P

nixx
02-21-2008, 16:15
За. Всъщност даже не знам дали съм сигурна дали съм 'за' или 'не'. Не смятам, че за такова нещо може да се гласува. Просто или го усещаш и разбираш...или не :)
Имам пиърсинг, имала съм също така...но по здравословни проблеми доста от тях опадаха. А и сякаш с времето някои от тях спираха да бъдат 'мен'. Както и да е-аз се разбрах.

~~lalala~~
02-21-2008, 17:04
ne me kefqt! samo na pupa e qko i max 3 na ednoto yxooo i 1 na drygoto nai me kefi!

ELiTyYy
02-21-2008, 17:27
Аз съм ЗА..
имам на пъпа от година и 3-4 месеца..
утре най-сетне се навих да отида да си пробия и езика... тей 4е от утре и там ще имам :) ...
ъммм по ушите имам общо 5...3 на едното,2 на другото :)
Супер си е това...много си ме радват всичките обички.. :D

CataclysmicAbyss
02-22-2008, 06:47
Аз имам на ушичките само 8-) Искам и мн на езика,обаче май ще се откажа като гледам как всеки втори има там :x ..иначе пиърсчета ме кефят само на устата,на езика и на ушите особено ако е на хрущяла :) на носа и на пъпа ми е някси гадно :-o необичам да ми пипат пъпчето :?

VerryBerry
02-22-2008, 14:32
и аз съм ЗА,в момента нямам,ама съм се навила да си правя на езика O:)

fake
02-22-2008, 15:29
против съм, само пропадналите наркомани и напушвалки и утайката на обществото ходят с тези отвратителни железа по тялото си!!!

IdiOtKa
02-22-2008, 18:50
Sorry че пак се бъркам,ама ето ^^
Един чудесен пример.. "ама много ли ще боли?" и "мама и тате не дават". :)
Онези хора... хората с пиърсите, сещате се... не всеки втори, а тези които знаят какво правят ... там въпросът е "хоризонтален или вертикален" и "шипче или топче" , а не ще боли ли и т.н. ...
Когато наистина си "за" нещо, не се страхуваш от него... И го правиш без да мрънкаш.
:) hмм напълно съгласна съм ...когато найстина искаш нещо вобще не ти пука колко ще боли и така нататак ... когато си пробивах езика последното нещо за което си мислих беше болката .... просто толкова много го исках че дори не осетих болка....а ако е имало такава тя дори може да се каже че е била сладка ...не ме мислете за откачена плс !

против съм, само пропадналите наркомани и напушвалки и утайката на обществото ходят с тези отвратителни железа по тялото си!!!
аааа ти беше основателката на piercing-bg ..... или не ...

Seducti0n
02-22-2008, 21:30
За..Имам само по ушите но искам на устната,под устната,на веждата,на носа,на хрущяла на ухото.. за друго не се сещам..Но кфо само да се дразна ..Няя да имам други пиърсинги.

До колко съм запозната, ако обхваща само меката част на ухото ( възглавничката), не се счита за пиърсинг.Какво означава-за друго не се сещам.Все едно ще отидеш в някое студио и ще кажеш-ам е за тези места знам, че се слага пиърсинг-дупчете ме.Тъпо е.Трябва наистина да го искаш...

ofyes
02-22-2008, 21:34
За! И мн искам на езика, обаче като гледах една приятелка преди време как 2 седмици се мъчи на айряни и ми се ревеше, а ако ми са наложи на мен нз :D

bulgarche
02-22-2008, 23:32
против съм, само пропадналите наркомани и напушвалки и утайката на обществото ходят с тези отвратителни железа по тялото си!!!
Всъщност от части си права, ама не е и ирония, защото ти почти остана без ;)

Shu7teR
02-23-2008, 10:00
Въпрос на вкус е...но аз съм против.

BluE_s
02-23-2008, 10:40
аз см ЗА :)

SuMmEr_KiSS
02-23-2008, 14:54
ZA! Imam na vejdata...!! :)

mi6ito2
02-23-2008, 19:36
ЗАА имам на езика и веждата,преди имах и на носа но я махнах

the_sweetest_kiss
02-23-2008, 21:36
За съм... Къде всеки сам си решава, на мен най-много ми харесва на пъпчето и скоро ще си направя :P

Jamalska
02-24-2008, 08:15
За! И мн искам на езика, обаче като гледах една приятелка преди време как 2 седмици се мъчи на айряни и ми се ревеше, а ако ми са наложи на мен нз :D
ем...така й се е случило...аз още на следващия ден ядях вече твърда храна

Pedigree
02-24-2008, 10:14
Ми,против съм до някаква степен,защото някои го правят,за да са готЯни,което е чио тъпо.
Тъпо е,когато мислиш да си правиш пиърс да питаш 'ама ще боли ли'.Едва ли,ако го искаш толкова много,ще се притесняваш колко боли. :)

dan4ety
02-24-2008, 10:32
Ми,против съм до някаква степен,защото някои го правят,за да са готЯни,което е чио тъпо.
Тъпо е,когато мислиш да си правиш пиърс да питаш 'ама ще боли ли'.Едва ли,ако го искаш толкова много,ще се притесняваш колко боли. :)


Жалко, но си прав/а. Повечето си правят, за да им казват "колко си готин/а, лелееее", а така е ... тъпоооо. Аз мисля, че пиърсите се правят, защото човека го иска, не защото иска да го хвалят ... Иначе съм "за" пиърсите, стига да не са направени, за да си "готин" ;)


Аз нямам никъде, но искам на долната устна. Аз си го искам за мене си, не ми пука другите какво мислят за мене (нали на мене ми харесва :-D ) :( Не ми пука и дали ще боли, ама нашите не ми дават :( А ако се направя без те да знаят, ще ме изхвърлят от къщи :( За това, сега ги моооооля :( Ако трябва с мои пари ще си го платя, ама те трябва да ми дадат. Ще ги моля поне като стана на 15 да ми дадат :) Което е след 1 година, но ... :D

rakiQ
02-24-2008, 10:38
против.
в татусите е истината. 8) :smt116

fake
02-24-2008, 10:46
против съм, само пропадналите наркомани и напушвалки и утайката на обществото ходят с тези отвратителни железа по тялото си!!!
Всъщност от части си права, ама не е и ирония, защото ти почти остана без ;)
о, аз ще наваксам, има време..планират се две вежди, втора на езика, мадона или монро(още не съм решила), 2-3-4 пъпчета, второ зърно и два импланта между циците.
само че много пари деба...

rakiQ
02-24-2008, 10:58
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

hahavteen
02-24-2008, 12:34
Za mom4eta izob6to ne go priemam :? Za momi4eta mi haresva samo na pupa i mejdy gurdite(ne znam kak se kazva...takuv kato na Wisskas i na Martina)..Az imam ot polovin godina na pupa i mn si go haresvam.Mejdy gurdite bih si napravila no spored men otiva samo na momi4ete s maluk biyst pri koito ima razstoianie za6toto az ako si napravia izob6to niama da se vijda puk i 6te se infektira 100% :-o

Abigoria
02-24-2008, 13:01
Против съм това,което правят децата в последно време...
Ебаси, всичките 14 годишни пикли със обички на пъпа и езика направо се изгавриха с културата и чара на пиърсинга...
Иначе съм за...
И имам.
+1

LannyBarbie
02-24-2008, 13:14
за:) на пъпа е яко:)

ЕPu
02-24-2008, 13:19
за, ама не е за всеки.