PDA

View Full Version : 135 години от обесването на Васил Левски !!!



HenykucT
02-18-2008, 06:53
Навършват се 135 години от обесването на един от най-великите Българи - Васил Левски. Нека с тъга преклоним глави и отбележим годишнината. Поклон !!!

mulgore
02-18-2008, 06:56
Е не е ли утре? :-o

HenykucT
02-18-2008, 06:57
Тц, днес ... дори от 18.00 часа е зарята в гр. Карлово ...

mulgore
02-18-2008, 06:59
Бали го защо аз съм учила,че е утре..
Пък и утре училището ми навършва заедно с това
135 години..

HenykucT
02-18-2008, 07:05
Нямам идея ... а и така пише в информационните сайтове ... не знам защо празнувате утре ...

mulgore
02-18-2008, 07:07
:lol:
И сега кой има грешка?
Щото и аз съм учила,че е на 19,ходили сме на сума ти и представления относно това..я незнам.. :lol:

HenykucT
02-18-2008, 07:29
И днес и утре да е, няма значение. Важното е, че я отбелязваме. :)

mulgore
02-18-2008, 07:36
Еее да..Левски е велик!

Saymon90
02-18-2008, 07:46
Самото обесване е било на 18ти. А ето и програмата за почитането:
http://karlovoinfo.com/images/news/135_godini.jpg
Поклон!

mulgore
02-18-2008, 07:48
Как с го уцелили на моя рожден ден..
Тея турци..*^**/#* :o

Saymon90
02-18-2008, 07:53
Мисля, че по-скоро твоят рожден ден е оцелил датата на обесването. ;)

mulgore
02-18-2008, 07:54
:-D
Да като се замисля е така..

HenykucT
02-18-2008, 07:55
Хъхъ :)

bulgarche
02-18-2008, 08:21
Всъщност май бил обесен на 18.02.1873 в София, а го учим че е на 19. Има версии че е бил двойник на Левски, а не самия той. Днес от 17:30 БНРП организира шествие в София. Утре е в Карлово.

ABSOLUTme
02-18-2008, 09:43
..Има версии че е бил двойник на Левски, а не самия той..

Ъъъ дааа,и товаа,и Хитлер е жииив.Аре стига глупости. :?

RAWRRR
02-18-2008, 09:56
Интересно..
Днес май ще е най-добре да си стоя вкъщи,заради датата.

mulgore
02-18-2008, 10:07
Първо..няма да ти отговоря на въпросите и си прави каквито изводи си искаш..
Второ не казах,че като не се кланяш на Левски те прави глупав...не само това..има и още други неща,които те правят глупав..
Трето не съм казала,че незнаеш български защото не се кланяш на Левски...то си личи..какъв робот трябва да си за да напишеш "докоменти" ?

shivacheva
02-18-2008, 10:12
Пак идеализирате нереалното... Левси е бил велик... И какво? Левски са го обесили.. И какво? На ден умират страшно много хора, но не ги почитаме, нали? Те не са били велики като левски ли? Да събереш комитет, който да те предаде след това е нещо наистина ВЕЛИКО! Да създадеш живот на този свят не е ли достатъчно велико (просто пример)? Почитате някой, който не сте познавали. Почитате някой, който никога не сте виждали... Почитате докоменти, а не човек... Някой от вас бил ли е там за дакаже какво се е случило 100 %? Не, нали?
Левски е мъртъв и няма за какво да му благодаря или да му се кланям, нито ми е осигурил ядене, нито пиене, нито дом....
Това може би досега е най-тъпото нещо,което си казвал...
Ц-ц-ц...

ABSOLUTme
02-18-2008, 10:15
А Свастика ли какъв си там..ти си много глупаво парче..
Цял народ се кланя пред Левски и ти ще дойдеш някакъв муйко и ще кажеш,че Левски не е никакъв..
Дееба глупака..ти български език учил ли си?А за история чувал ли си?
Това, че не се кланям на Левски ме прави глупаво пАрче, защото?
Това, че всички се кланят на него ги прави по умни, защото?
Заради целия народ ни тъпчат като ла*на, защото целия народ е много умен ;) Това, че не се кланям на Левски, значи, че не знам български език? Значи като се покланям и автоматично ме удря една светкавица в главата и вече разбира български език, така ли?
Не ме интересува историятя! Тя е толкова парирана от истината, че ти е бедна фантазията.
Очаквам отговор на всеки един мой въпрос, ако не го направиш ще сметна, че не можеш да защитиш тезата си.

1во-за разлика от теб имам социален живот,тъй че ще ти отговоря накратко.

Това, че не се кланям на Левски ме прави глупаво пАрче, защото?
Не показваш минимално уважение към историята.Ти какво искаш?Доказателства със снимки,дати,видеоразговори ..?Направо се учудвам,че зрял човек на 26 години може да е толкова кух.

Това, че всички се кланят на него ги прави по умни, защото?
Поради същата причина,която изказах по-горе.Винаги ли трябва да е око да види,ръка да пипне,за да повярваш?

Заради целия народ ни тъпчат като ла*на, защото целия народ е много умен ;)
Не виждам какво 'народът' ти е виновен.Ти си част от него и си същата овца.

Това, че не се кланям на Левски, значи, че не знам български език?
Не,вадим си заключения от постовете ти,които са пълни с грешки.И не - не са технически,просто си неграмотен.Примири се,че не можеш да говориш и български,и английски език перфектно. :-D

Не ме интересува историятя! Тя е толкова парирана от истината, че ти е бедна фантазията.
Това изречение,мисля,няма нужда да го коментирам.Не искам да ставам груба.

ABSOLUTme
02-18-2008, 10:52
Защото си смешен.За разлика от теб,аз скоро ще си завърша висшето.Е,не в Кейнбридж,щом си казал,че там образованието не струва,коя съм аз да те оборя?

Има голяма разлика между умен и интелигентен човек.За жалост ти не спадаш в нито една от 2те категории.

Нямам абсолютно никакво намерение и желание да се разправям с поредния комплексиран прошляк в тоя форум.


1во-за разлика от теб имам социален живот,тъй че ще ти отговоря накратко. За разлика от някой, който познаваш Wink Такива примери с мен недей да даваш

Следващият път,преди да се правиш на жертва по темите,си помисли,че излишната информация,която споделяш,може да се обърне срещу теб.
Хич не ми пука,че си нямаш приятели.
Не ми дреме,че никой не те харесва и че в училище си (бил) обект на подигравки.
Май лайтхаус хъртс фор ю,защото(както сам каза) не се харесваш.
Пириъд.

bboy_bunker
02-18-2008, 10:53
Васил Иванов Кунчев е един изключителен човек, допринесъл много за националноосвободителното движение и заслужава голям поклон пред личността му.

А главчовци като тоя свастичния са за гилотината :-x

ABSOLUTme
02-18-2008, 11:02
Парира се от темата до неузнаваемост.... Явно няма какво да кажеш..

Аз вече казах,каквото имам да кажа и то по 2те теми. 8)

bboy_bunker
02-18-2008, 11:10
искам аз да ти го кажа в очите :)

ABSOLUTme
02-18-2008, 11:11
Зле съм,да.Завиждай колко зле си живея,на колко много хора мога да разчитам,какво любящо семейство имам и най-вече - как не ми дреме от/за форумен п***о като теб. 8)


Без обиди моля! (от Ruthless)

Blacklisted
02-18-2008, 11:15
Еманацията на Глупостта плюе върху еманацията на България - леле леле :lol:

Saymon90
02-18-2008, 11:50
Определено не съм съгласен със Свастика по този въпрос, но пък вие реагирахте толкова елементарно, че....
Всеки сам избира в какво да вярва и какво да почита - дали ще става дума за религия, мироглед за живота или национални герои. Всичко е въпрос на личен избор и разбирания. И фактът, че не можете да приемете нещо различно от своите виждания и тези, които е наложило обществото (макар че при повечето от вас двете се препокриват), говори по-зле за вас, от колкото за Свастика.
Лично мнение - нападнете и мен сега ;)

air_J
02-18-2008, 12:12
Аз пък мисля да сигнализирам на модератор относно тази тема, където Свастиката успя да обиди целия български народ, държава, самосъзнание и памет. Освен това изсипа куп обиди (които ще цитирам), както и заплахи спрямо потребители.

Нека се свърши с тази пародия веднъж за винаги...
Артисти като Special K и Majestik12 дали са се обидили, щото не ги Ибе нито за родната, нито за коя да е страна? :oops:

HenykucT
02-18-2008, 12:29
Аз пък мисля да сигнализирам на модератор относно тази тема, където Свастиката успя да обиди целия български народ, държава, самосъзнание и памет. Освен това изсипа куп обиди (които ще цитирам), както и заплахи спрямо потребители.

Нека се свърши с тази пародия веднъж за винаги...

Аз съм ЗА и също ще направя подобно нещо.

krem4et0
02-18-2008, 12:36
Пак идеализирате нереалното... Левси е бил велик... И какво? Левски са го обесили.. И какво? На ден умират страшно много хора, но не ги почитаме, нали? Те не са били велики като левски ли? Да събереш комитет, който да те предаде след това е нещо наистина ВЕЛИКО! Да създадеш живот на този свят не е ли достатъчно велико (просто пример)? Почитате някой, който не сте познавали. Почитате някой, който никога не сте виждали... Почитате документи, а не човек... Някой от вас бил ли е там за дакаже какво се е случило 100 %? Не, нали?
Левски е мъртъв и няма за какво да му благодаря или да му се кланям, нито ми е осигурил ядене, нито пиене, нито дом....
Знаеш ли, че не самата личност е важна в случая. дали е бил Левски или е бил Петко от съседното село няма значение. важното е, че той е вдъхнал надежда и кураж в българите по онова време. народът е имал нуждата от обединител, от апостол, от водач.........малко повече уважение към хората, борили се и дали живота си за това ти да бъдеш свободен гражданин!

Disrespect
02-18-2008, 13:04
Поклон пред паметта на Васил Левски.

Свастике, стигна дъното. Вече доказа, че и 6 годишния ми брат е по-умен от теб. Не си желан във форума, разкарай се.

никога не съм мислил, че може да съществува такъв балък...

Decu
02-18-2008, 13:44
Пак историите на свастицата..тоя човек май внимание търси...
Хубавата тема заприлича на гъз.. #-o
За пръв /вероятно и последен/ път виждам човек, който не почита Левски!!!
Поклон пред светлата му памет!

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 15:56
Поклон пред паметта на Апостола!


свастика да мълчи,щото хора като Левски заслужават да бъдат почитани и да предизвикват възхищение повече от Джон Сина.

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:15
с какво Джон Сина е спечелил възхищението ти,с което великия Левски не успява?

FelisDirus
02-18-2008, 16:16
Свастичко, идеята е, че ако не е бил Левски, ти щеше да се казваш Хасан и да си рязан, а аз да ходя забулена. По принцип няма лошо - това е религия, култура, но като цяло не ми се нрави.

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:22
с какво Джон Сина е спечелил възхищението ти,с което великия Левски не успява?
Едно много важно нещо ТОЙ Е ЖИВ и съм го виждал, ЛЕВСКИ Е МЪРТЪВ и дори не знам как изглежа... ;) 5 пари не давам за измишльотините на българската история ;)

да,ама той е шоумен ;)

докато Левски е личност,важна и значима личност за българската история.

ти какво,сега да не кажеш,че Ботев и Вазов /примерно/ са посветили някои свои произведения на художествен образ?

ABSOLUTme
02-18-2008, 16:27
Защо продължавате да се палите и да му обръщате внимание?
'Имаш или нямаш - мозък не се продава наливен' 8)

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:30
с какво Джон Сина е спечелил възхищението ти,с което великия Левски не успява?
Едно много важно нещо ТОЙ Е ЖИВ и съм го виждал, ЛЕВСКИ Е МЪРТЪВ и дори не знам как изглежа... ;) 5 пари не давам за измишльотините на българската история ;)

да,ама той е шоумен ;)

докато Левски е личност,важна и значима личност за българската история.

ти какво,сега да не кажеш,че Ботев и Вазов /примерно/ са посветили някои свои произведения на художествен образ?
Говориш на посоки... Всичко това си го чула от някъде, нали? Ти видя ли Левски някъде?

достатъчни са ми фактите в енциклопедиите и учебниците по история.

достатъчни са ми произведенията на Хр. Ботев и Ив. Вазов,за да повярвам,че такъв човек има.

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:34
достатъчни са ми фактите в енциклопедиите и учебниците по история.

достатъчни са ми произведенията на Хр. Ботев и Ив. Вазов,за да повярвам,че такъв човек има.
Има Библия за Господ, но не може да се докаже, че съществува ;)

да,обаче енциклопедията не е Библия.

прочети си определенията за 'научна статия' и 'художествен текст' ;)

Blacklisted
02-18-2008, 16:37
А писмата на Ботев? :)

Освен това Левски е символ.

Canis_Dirus
02-18-2008, 16:42
Поклон пред паметта на Левски. Човек изпреварил времето си.

Поклон!


П.П. Не празнуваме годишнанита, а я ОТБЕЛЯЗВАМЕ!

the_doll
02-18-2008, 16:42
Пак идеализирате нереалното... Левси е бил велик... И какво? Левски са го обесили.. И какво? На ден умират страшно много хора, но не ги почитаме, нали? Те не са били велики като левски ли? Да събереш комитет, който да те предаде след това е нещо наистина ВЕЛИКО! Да създадеш живот на този свят не е ли достатъчно велико (просто пример)? Почитате някой, който не сте познавали. Почитате някой, който никога не сте виждали... Почитате документи, а не човек... Някой от вас бил ли е там за дакаже какво се е случило 100 %? Не, нали?
Левски е мъртъв и няма за какво да му благодаря или да му се кланям, нито ми е осигурил ядене, нито пиене, нито дом....
Знаеш ли, че не самата личност е важна в случая. дали е бил Левски или е бил Петко от съседното село няма значение. важното е, че той е вдъхнал надежда и кураж в българите по онова време. народът е имал нуждата от обединител, от апостол, от водач.........малко повече уважение към хората, борили се и дали живота си за това ти да бъдеш свободен гражданин!
Бла, бла, бла... пълни глупости! Вдъхнал кураж и надежда? За това са били 500 г роби :lol: :lol: Вдъхнал е чушки! Създал е комитет, който е толкова повърхностен, че го издава и именно за това го обесват! Айде да празнуваме ПРЕДАЛИТЕ ГО БЪЛГАРИ? Ако не е била Русия още щяхме да сме под турско владичие.. Това българите са срам и позор! Срам ме е да се нарека българин, яд ме е, че съм роден в такава държава! За какво ни е помогнала Русия??? За да може да сме под руско владичие... Парирам се от темата, съжелявам... Говорихме за Левски, палячото, който е направил какво? Ама нали знаете, че не е супермен, нито спайдермен, идеализирате го, сякаш ви е роднина... Обеси ли са го - хубаво, какво да направим? Никога няма да се преклоня пред този Левски, нито пред който и да е от пред и 100 - 200 години!!! Айде някой да ми каже нещо? Копче не може да ми каже, копче... Това е демокрация, ако искам ще врътна една ръченица в/у гроба му!

Анално разглезен комплексиран боклук,ти не си достоен да изричаш името на ЛЕВСКИ.Ако те видя на живо ще те убия
Ти си кажи трите имена и годините. Пиши ми на лични съобщения ^^^^
Така сега и аз да обясня, та може и да чуеш! Комитета не е издла Левски. Когато Димитър Общи е заловен, след като обира при Арабаконак турската поща, той не издава Левски, а революционерите в Ловешки комитет, и не ги издава, а дава гласност на делото на БРЦК, с цел Великите сили да забележат, че българите са отделен етнос в рамките на империята, което се доказва от тяхната политическа активност. Идеяата на Димитър Общи е била да помогне на БРЦК, защотото той е бил твърдо убеден, че давайки гласност, Великите сили са щяли да застанат на страната на Б-ия и да съдействат за нейното политическо освобождени!
Левски е велик, защото той единствен, за разлика от Каравелов, българската Добродетелна дружина в Букурещ и Одеското бг настоятелство, идва в българско за да подготви народа за въстание! Левски твърдо е вярвал, че въстанието трябва да се осъществи главно, чрез подготовка на народа във вътрешността на страната , и чак тогава с помощ от вън! Тоест, че ако българите сами не се организират, никой няма да им помогне, защото всяка отт балканските държави гледа своето освобождение, а Великите сили са заети с решаването на Източния въпрос! Да допълня, че по това време Русия неможе да помогне на България, поради договора, който е сключен след края на Кримската война.
Та на базата на Вътрешната Революционна организация, която сам Левски организира, после Гюргевския комитет начело с Георги Бенковски, Стефан Стамболов, Панайот Волов, Георги Икономов и други велики българи вдигат Априлското въстание! Делото на Левски е велико защото той сам разбунва духовете на Българите, и ако не е бил той, нямаше да се освободим от турско робство по-рано от 1918, когато се разпада Османската империя.
Прочети малко история преди да говориш!

the_doll
02-18-2008, 16:50
Въобще не ми пука дали ти харесва. Поне като някой се опитва да ти обясни нещо, направи малки усилия да влееш малко мозък в празната си главица.

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:52
достатъчни са ми фактите в енциклопедиите и учебниците по история.

достатъчни са ми произведенията на Хр. Ботев и Ив. Вазов,за да повярвам,че такъв човек има.
Има Библия за Господ, но не може да се докаже, че съществува ;)

да,обаче енциклопедията не е Библия.

прочети си определенията за 'научна статия' и 'художествен текст' ;)
Библията е по четена от енциклопедията! И кажи ми в коя енциклопедия чете за Левски? Какво те кара да мислиш, че Левски не е един мит? Какво те кара да мислиш, че е съществувал?
Защо почиташ някой, който не е направил нищо, а просто е изопачен от следващите поколения? Една история като мине 100 човека става толкова украсена, колкото ти е бедна фантазията. Левски не е бил Господ, имал е грехове, защо не се споменава нищо за тях? За кръвосмешението ? Защото се идеализира.. Документите са държавна собственост, единствената цел на БГ управниците е да издигат БГ в очите на българите.. Според теб, колко истини са скрити? Ествествено, че ще пише така, нали сме в Б-Я , учим БГ история, която трябва да е подобаваща.. Всичко е политика, ти няма да го разбереш, няма какво да ти обясявам... Вярвай си в Левски и толкова ;)

мии...примерно в 'История на България' :lol:

можеш да вярваш в Иисус Христос.Можеш в Аллах.Можеш в Буда.
това е просто вярване,религия.докато има действителни факти за съществуването на Левски. Има действителни факти за съществуването на Хитлер,на Мусолини.

и Ботев е пил пияница и курвар,ама пак е велик. и това се знае. и все пак е велик.

the_doll
02-18-2008, 16:55
мии...примерно в 'История на България'

можеш да вярваш в Иисус Христос.Можеш в Аллах.Можеш в Буда.
това е просто вярване,религия.докато има действителни факти за съществуването на Левски. Има действителни факти за съществуването на Хитлер,на Мусолини.

и Ботев е пил пияница и курвар,ама пак е велик. и това се знае. и все пак е велик.
Покажи ми действителните факти, ако обичаш ;)
В музея на Левски, в родния му град Карлово има достатъчно документи за него и това което е направил, както в другите градове има документи за други революционери.

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:59
мии...примерно в 'История на България'

можеш да вярваш в Иисус Христос.Можеш в Аллах.Можеш в Буда.
това е просто вярване,религия.докато има действителни факти за съществуването на Левски. Има действителни факти за съществуването на Хитлер,на Мусолини.

и Ботев е пил пияница и курвар,ама пак е велик. и това се знае. и все пак е велик.
Покажи ми действителните факти, ако обичаш ;)
В музея на Левски, в родния му град Карлово има достатъчно документи за него и това което е направил, както в другите градове има документи за други революционери.

изпревари ме ;)

освен това посветените му стихове,писмата на Ботев,както спомена Fuckin'Hostile

фалшификация?
худ. условност?

едва ли

the_doll
02-18-2008, 17:02
Да добавя, има запазени снимки на Левски, както и негови принадлежности. Тефтерчето на Левски, освен това кореспонденцията на революционерите, печата на БРЦК, устава на БРЦК, документи от революционните окръзи и още мноооого.

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 17:14
свасти,чакам да оспориш фактите,които ти изложихме

GreenFairy
02-18-2008, 17:48
Само едно не мога да разбера, коя друга държава ЧЕСТВА гибелта на един герой? Не би ли трябвало да се чества рождението, а не смъртта? Странна работа...

Blacklisted
02-18-2008, 17:57
логиката е грешна,
Левски е герой заради начина, по който е загинал и това, за което е загинал
а не заради това как се е родил...
Пък и смъртта си има специално място в нашия фолклор ;)

bulgarche
02-18-2008, 22:10
..Има версии че е бил двойник на Левски, а не самия той..

Ъъъ дааа,и товаа,и Хитлер е жииив.Аре стига глупости. :?
О едва ли. Малко ще са хората, които са 100 години по -върастни от мен и да са сред живите 8-)

"Мъртъв е само онзи, който е забравен"


Интересно..
Днес май ще е най-добре да си стоя вкъщи,заради датата.
Споко, бяха в София. Одеве се чухме, прибираха се. Утре сутрин недей се навърта край гарата, че Снолпа ще ти дърпа ушите 8-)

Special K
02-19-2008, 00:08
Артисти като Special K и Majestik12 дали са се обидили, щото не ги Ибе нито за родната, нито за коя да е страна? :oops:
Как ще се обидя като не ме ебе ?
:D
А сега сериозно - вярвам единствено и само в себе си.....Не почитам никого и нищо......

air_J
02-19-2008, 00:20
Артисти като Special K и Majestik12 дали са се обидили, щото не ги Ибе нито за родната, нито за коя да е страна? :oops:
Как ще се обидя като не ме ебе ?
:D
А сега сериозно - вярвам единствено и само в себе си.....Не почитам никого и нищо......
Проблема е, че актуалните управляващи имат същото мислене като твоето. И докато ти си господин никой, те имат реална власт и управляват страната, което както показва практиката е опасно, но това е съвсем различна тема.

Special K
02-19-2008, 00:23
Така е....на зле сме тръгнали ама явно след като още се крепим нямат баш моето мислене..... :D

run
02-19-2008, 00:25
Артисти като Special K и Majestik12 дали са се обидили, щото не ги Ибе нито за родната, нито за коя да е страна? :oops:
Как ще се обидя като не ме ебе ?
:D
А сега сериозно - вярвам единствено и само в себе си.....Не почитам никого и нищо......
Проблема е, че актуалните управляващи имат същото мислене като твоето. И докато ти си господин никой, те имат реална власт и управляват страната, което както показва практиката е опасно, но това е съвсем различна тема.
xaxaxaxx...da bqha samo politicite...bate osysznai se!!!na nikoi ne mu puka za bylgariq!!!

nohuty
02-19-2008, 04:56
Swastica ROX!
Сипвай момко +1 от мен по всичко ама ВСИЧКО което каза :-P
Аз пък ще запомня този ден с това че с приятелката ми направихме половин година заедно (колкто и да е малко за някой) а не с това че еди кога си е починал човек който се е опитал да направи нещо за Родината ):)
Минало ... несъвършенно.Нито съм го накарал да го направи нито ще ме гризе съвеста или пък най-малкото ще ми пука за това какво е станало :)
Важното е че аз съм жив и мърдам ... човек трябва да е егоист :)
Ако по турско време имаше Рс-та ... щяхме да въртим баклава :razz:

bboy_bunker
02-19-2008, 08:03
Т'ва келеменце пак ли си измисля нови думички бе?

Би ли ми казал, драга суастице фашистка, какво значи владичие ? Такава дум нЕма ! Или казваш робство или владичЕСТВО.

Гледам си започнал да употребяваш още една дума доста често, както НЕИСТОВ... бахахахххха :razz:

"Парирам се от темата" 8-) 8-) 8-)

Парирам е думичка от спортния език, преди всичко бойните изкуства и означава блокирам, отбивам и обикновено се използва за удар. Понеже главата ти е като бита круша и няма да разбереш ще ти дам пример: "Той парира удара"

В твоя случай: "Отбивам темата" или "Блокирам темата" хаххах просто нямам думи


скрий се :razz:

Sevt
02-19-2008, 11:28
Поклон пред най - великия Българин !
Поклон пред единствения, който го заслужава !
Поклон пред Васил Левски - Апостола на Свободата.

АТАКА кани всички, които искат да почетат Васил Левски на митинг шествие днес, започващ в 18.00 от Пилоните на НДК.

mulgore
02-19-2008, 11:39
http://www.bnr.bg/NR/rdonlyres/7CAB04E3-71B9-4F4D-9B2C-F1E0EC16C7F4/0/levski.jpg

ПОКЛОН, АПОСТОЛЕ!

БЛАГОДАРЯ ТИ!

И ПРОСТИ...

Lestat357
02-19-2008, 11:43
Поклон!

Ще си позволя да цитирам избирателно две мнения от друг форум. Познавам лично, макар и бегло авторът на едното и естевствено като личност той е доста далеч от Вас или от мен, като възраст - не чак толкова. Ок, поне не от повечето. Попрочетох темата, но в безсмилени полемики с форумните герои няма да влизам точно тук. "Всяко чудо за 3 дни", а броят на хората, които с удоволствие бих срещнал и извън пределите на този форум се увеличи. Това е първото ми и последно мнение в тази тема, доста се поколебах, но защо пък не. Четете там.. Да има малко разнообразие.

"Тъжно ми става за тези хора. Сега ако могат да видят " в какво се превръщат мечтите" дали биха се жертвали така отново? bow" - hardwarebg, Uve_Smotanson, раздел "Общи приказки", 19.02., 10:34

"На България и трябва НАРОД!! Не Левски.. Втори Левски сам нищо няма да направи.. Най-много и него да обесят тия нашите" - hardwarebg.com, Ellis, 19.02., 12:50

За съжаление не ми беше никак трудно да позная и тук един от колегите от колегите си оттам. Дори само, ако бях прочел мненията Ви от последната страница.

HenykucT
02-19-2008, 12:50
^ Той дори не знае какво е БРЦК, кой е основателя и, и за какво въобще се е борила, без да провери в чичко гугъл. Ама това е отделен въпрос. Свастика си остава неразбран човек и му трябва доста добър лекар за напред в живота.

Xlebarkata
02-19-2008, 13:03
Абе някои да знае или да може ад даде снимки от шествието на 18.02.08?Ако знаете пишете в форума или на пощата.

Xlebarkata
02-19-2008, 13:08
SWASTICA-ТУРИМ ГО НА МАКЯ ТИ,ЕВРЕИСКИ БОКЛУК!!!Левски не е спайдермен или супермен,Левски е герои на република България!!!!

mulgore
02-19-2008, 13:53
Оставете го тоя робот.. :)
Каквото и да му говорите ще си остане глупав..и поне ще има на какво да се смеем..(:

FOOTSOLDIER
02-19-2008, 14:38
SWASTICA,ти си толкова комплесирана амеба че направо ми се повръща! Бащати да не би да е блудствал с теб като си бил на 5,определено имаш нужда от помощ.Противни изроди ,като теб, родени от мърща не са достйни да изричат името на Апостола,така че си замълчи :(

InitialD
02-19-2008, 16:22
Поклон пред паметта на Васил Левски!!!


... а свастика кога ще получи постоянен бан по IP?!?! да му се невиди .. мен ме предупреждават модовете защото съм нахранил едни фенчета на "Самотно дърво на хълма" ... а тоя тука храни на ляво и на дясно при това Апостола!!!! Ебаси на какво прилича това?!!?

Special K
02-19-2008, 17:34
Ти си абсолютна гнида,без капчица себеуважение и национално достойнство!
Спокойно може да имаш свръх себеуважение и без национално достойнство.То е нещо като религията - може и без него(националното достойнство)..... :)

Special K
02-19-2008, 17:44
..а почит към мъртвите?? или свободата??
или и без тях може...???

а без да диша може ли???
На мен ми е безразлично какво е щяло стане.....ако утре земята ще се унищожи и зависи спасението и от мен, аз няма да си мръдна пръста.....Просто различен начин на мислене...... :)
Трудно ми е сега да живея, трудно щеше да ми е и тогава.....все тая е....
Защо трябва да почитам мъртвите ?
Когато умра някой ще ме почита ли ?
А ако ме почита - какво от това ?
Според мен това е популизъм що се отнася до политиците и поза от страна на 90% от останалите.....Има си и едни 10% които вярват в това.....

Special K
02-19-2008, 17:50
Добре си ако се чувстваш добре...факт е че се чувствам добре....Да, за другите сигурно съм животно, родоотстъпничка и какво ли не, но това пречи ли ми да живея ?
Накрая пак ще умрем, независимо дали си ходил да сложиш цветя на паметника,а аз не съм.....Морал май найстина нямам, но предпочитам сама да си определям ценностите а не да приемам чуждите такива.....Една ценност е ценност, ако я цениш - колкото и да е тъпо....Колко от хората тук които пишат "Поклон !" го вярват ?
:D

Pedigree
02-19-2008, 17:55
Свасте,моля те,кажи че ти плащат,за да се правиш на толкова тъп,моля те.Не е възможно,просто не може да си такъв.Не можеш ли да осъзнаеш,че благодарение на него(както и други),ние сме свободни?!Той е дал живота си,без капка съмнение за свободата.Това не е ли достойно за уважение,ама не,как ще е достойно.Малко е,нали? :? Наистина се смайвам.



Поклон пред светлата му памет!

SummeRLove08
02-19-2008, 18:00
Поклон!

MaXy_GiRL
02-19-2008, 18:11
:smt059 поклон... :smt059

А днес да знаете какво ми се случи...Така като имаме патронен празник на училището и слушаме речта на директорката отвън в двора...и изведнъж някфа репортерка идва и ме хваща за ръка и ми вика "Какво за вас е Васил Левски" и аз като се изчервих като се замаях и дори не си спомням какво казах!Дано не съм се изложила...много! :)

MaXy_GiRL
02-19-2008, 18:19
Тея който непочитат родината и тези който са се борили за нея...Вие сте ограничени хора,лишени от ценности...друго нямам да добавя! :?

Special K
02-19-2008, 18:20
Каква ценност е за теб родината ? Обясни ми.....

HexGirl
02-19-2008, 18:24
prosto tozi tapir zavijda za6toto iska nepremeno da e centar na vnimanieto Kak moje da komentira velikite mravka kato nego DARJI6 SE KATOP DOLEN TIP i ne mi kazvai argumentirai se ili tem podobni kazah kakvoto mislq :?

NH3
02-19-2008, 18:30
Поклон пред Светлата памет на Един от най достойните Българи - Апостола на Свободата Васил Левски !




Този който ни освободи той ще ни пороби . - Васил Левски

MaXy_GiRL
02-19-2008, 18:37
Каква ценност е за теб родината ? Обясни ми.....

Защо обичам България ли?Защото тук съм се родила,тук съм израстнала,тук са родени близките ми,дедите ми,прадеди...!Защото България е неповторима страна!Прекрасно е през всеки сезон,целогодишно!Има богата и героична история!Обожавам много неща в България,мога дълго да говоря за природата,бита и културата на народа ни! Всяко красиво кътче ми напомня в каква красота живеем,имаме много поводи за радост и аз предпочитам само на тях да обръщам внимание.Относно оправниците одавна съм ги изключила за да не се ядосвам.Голям оптимист съм и искренно вярвам че и при нас нещата ще се оправят така че след време всеки трети БЪЛГАРИН да е горд(като мен),че живее тук!

FOOTSOLDIER
02-19-2008, 19:39
Каква ценност е за теб родината ? Обясни ми.....

Защо обичам България ли?Защото тук съм се родила,тук съм израстнала,тук са родени близките ми,дедите ми,прадеди...!Защото България е неповторима страна!Прекрасно е през всеки сезон,целогодишно!Има богата и героична история!Обожавам много неща в България,мога дълго да говоря за природата,бита и културата на народа ни! Всяко красиво кътче ми напомня в каква красота живеем,имаме много поводи за радост и аз предпочитам само на тях да обръщам внимание.Относно оправниците одавна съм ги изключила за да не се ядосвам.Голям оптимист съм и искренно вярвам че и при нас нещата ще се оправят така че след време всеки трети БЪЛГАРИН да е горд(като мен),че живее тук! Едно голямо евала!Ако повече млади хора мислят като теб,нямаше да има толкова селяния и простотия.

DieselBlood
02-19-2008, 20:09
Моето у-ще днес прай юбилей-40 години от създаването му неска

02-19-2008, 21:49
Каква ценност е за теб родината ? Обясни ми.....

Защо обичам България ли?Защото тук съм се родила,тук съм израстнала,тук са родени близките ми,дедите ми,прадеди...!Защото България е неповторима страна!Прекрасно е през всеки сезон,целогодишно!Има богата и героична история!Обожавам много неща в България,мога дълго да говоря за природата,бита и културата на народа ни! Всяко красиво кътче ми напомня в каква красота живеем,имаме много поводи за радост и аз предпочитам само на тях да обръщам внимание.Относно оправниците одавна съм ги изключила за да не се ядосвам.Голям оптимист съм и искренно вярвам че и при нас нещата ще се оправят така че след време всеки трети БЪЛГАРИН да е горд(като мен),че живее тук!
Аре, стига с тея приказки, че си се родила тук. Пълни прехвалвания.
Израстнала си тук , е й? Това помага ли ти с нещо?
Тук били родени близките ти, е й?
Дедите, пра-дедите, откъде си сигурна, че са родени баш в България?
Така е, неповторима е , чакам и Косово да ни задминат и ще сме баш уникални.
Прекрасно е, зимата на -30 да излизаш на вън. Или лятото на 40 градуса да се давиш в пот, направо яко.
Историята, ни не помня досега да ми е свършила нещо добро.
Казват "Слабия мисли за миналото, силния за настоящето".
Дълго мога да говоря за народа ни, да. Как вместо да си мръднеш трътката 10 метра до гюма, тренираш хвърляне на гюле, опа пликче с боклуци през прозореца.
Бита ни? Да, доста е як. Най ме изпълва, като знам , че трябва да си прекарам 14 часа от деня в училище с толкова прекрасните комплексирани учители. После да чакам по 1 час на спирката, да дойде автобус, който е по-шумен от слушалките ми, който са на макс.
Да, много е красиво, да минаваш в животински лайна по всички поляни.
Да седнеш лятото на някоя полянка и хоп 4-5 бутилки до теб, ей така ако си жонглйор, да си поиграеш ... сигурно?
Абе...
Да ви имам превъзнасянето.
Живеем в дупка, не виждам (поне аз) от какво да се гордея.
Яка история?
ПУКА МИ!
Да имахме 300 години история, ама да знам , че живея като нормален човек (щях да напиша бял, ама се сетих , че има хора в африка който имат по-добър стандарт от нас и се отказах...) и да не си мечтая , за всичко това което имат хората живеещи в държава с жалка история.
Аре, със здраве.
Знам, че всички ще ме оплюете, но не ми пука особено ;)
П.С. ДА НЕГРАМОТЕН СЪМ , ПРОБЛЕМ?

MaXy_GiRL
02-19-2008, 22:15
Каква ценност е за теб родината ? Обясни ми.....

Защо обичам България ли?Защото тук съм се родила,тук съм израстнала,тук са родени близките ми,дедите ми,прадеди...!Защото България е неповторима страна!Прекрасно е през всеки сезон,целогодишно!Има богата и героична история!Обожавам много неща в България,мога дълго да говоря за природата,бита и културата на народа ни! Всяко красиво кътче ми напомня в каква красота живеем,имаме много поводи за радост и аз предпочитам само на тях да обръщам внимание.Относно оправниците одавна съм ги изключила за да не се ядосвам.Голям оптимист съм и искренно вярвам че и при нас нещата ще се оправят така че след време всеки трети БЪЛГАРИН да е горд(като мен),че живее тук!
Аре, стига с тея приказки, че си се родила тук. Пълни прехвалвания.
Израстнала си тук , е й? Това помага ли ти с нещо?
Тук били родени близките ти, е й?
Дедите, пра-дедите, откъде си сигурна, че са родени баш в България?
Така е, неповторима е , чакам и Косово да ни задминат и ще сме баш уникални.
Прекрасно е, зимата на -30 да излизаш на вън. Или лятото на 40 градуса да се давиш в пот, направо яко.
Историята, ни не помня досега да ми е свършила нещо добро.
Казват "Слабия мисли за миналото, силния за настоящето".
Дълго мога да говоря за народа ни, да. Как вместо да си мръднеш трътката 10 метра до гюма, тренираш хвърляне на гюле, опа пликче с боклуци през прозореца.
Бита ни? Да, доста е як. Най ме изпълва, като знам , че трябва да си прекарам 14 часа от деня в училище с толкова прекрасните комплексирани учители. После да чакам по 1 час на спирката, да дойде автобус, който е по-шумен от слушалките ми, който са на макс.
Да, много е красиво, да минаваш в животински лайна по всички поляни.
Да седнеш лятото на някоя полянка и хоп 4-5 бутилки до теб, ей така ако си жонглйор, да си поиграеш ... сигурно?
Абе...
Да ви имам превъзнасянето.
Живеем в дупка, не виждам (поне аз) от какво да се гордея.
Яка история?
ПУКА МИ!
Да имахме 300 години история, ама да знам , че живея като нормален човек (щях да напиша бял, ама се сетих , че има хора в африка който имат по-добър стандарт от нас и се отказах...) и да не си мечтая , за всичко това което имат хората живеещи в държава с жалка история.
Аре, със здраве.
Знам, че всички ще ме оплюете, но не ми пука особено ;)
П.С. ДА НЕГРАМОТЕН СЪМ , ПРОБЛЕМ?

Горкия ти!Имаш затъмнен светоглед!Но нямам намерение да си правя труда,да се обосновавам за неща относно който съм дала мнение!На тези като теб...вечно недоволни от живота,давам зелена светлина!Щом не си удолетворен от БГ стандарта ходи в някоя друга страна...туко виж си се оправил там,щом смяташ,че ние сме най зле....нямаш работа в БГ,нищо не те задържа тук..пътя и ходи си търси късмета!

Приятна вечер!

loyal_88
02-19-2008, 22:16
Поклон!
Всички българи почитаме Васил Левски и се гордеем с него. Но дали сме заслужили такава личност? Малко известен факт е, че след залавянето му, при транспортирането му към София, той е бил пазен само от 2 кирливи заптиета. Можело е да бъде освободен с лекота. Но знаете ли колко опита за освобождаването му са направени? Нито един. За това последното нещо, което Левски записва в тефтерчето си е "Народе!!!!". Ето ви тема за размисъл...

ПП. Сега погледнах коментарите на СВАСТИЦАТА - абе бате, 'що не си посегнеш?

ABSOLUTme
02-20-2008, 02:06
Вече обмислям да си предложа услугите на мачока,само и само да изядеш банана и да спреш да се излагаш. 8)

ABSOLUTme
02-20-2008, 02:17
Вече обмислям да си предложа услугите на мачока,само и само да изядеш банана и да спреш да се излагаш. 8)
Действай ;)

За благото на народа..чакам го само да се събуди и да обсъдим офертата 8)

Xlebarkata
02-20-2008, 06:08
А за снимките някои знае ли нещо от 18?Темата за свастика няма кво да пишеме поо нея.Знае се че тои е глупав розов педал!

EricDraven
02-20-2008, 06:57
Охо,учител!Ще направиш ли един анализ и на думата "рогая",че аз за първи път я срещам?

По темата:Левски е един от великите българи,който казва обратното може спокойно да се засили и да се хвърли от някой мост!

02-20-2008, 07:52
Каква ценност е за теб родината ? Обясни ми.....

Защо обичам България ли?Защото тук съм се родила,тук съм израстнала,тук са родени близките ми,дедите ми,прадеди...!Защото България е неповторима страна!Прекрасно е през всеки сезон,целогодишно!Има богата и героична история!Обожавам много неща в България,мога дълго да говоря за природата,бита и културата на народа ни! Всяко красиво кътче ми напомня в каква красота живеем,имаме много поводи за радост и аз предпочитам само на тях да обръщам внимание.Относно оправниците одавна съм ги изключила за да не се ядосвам.Голям оптимист съм и искренно вярвам че и при нас нещата ще се оправят така че след време всеки трети БЪЛГАРИН да е горд(като мен),че живее тук!
Аре, стига с тея приказки, че си се родила тук. Пълни прехвалвания.
Израстнала си тук , е й? Това помага ли ти с нещо?
Тук били родени близките ти, е й?
Дедите, пра-дедите, откъде си сигурна, че са родени баш в България?
Така е, неповторима е , чакам и Косово да ни задминат и ще сме баш уникални.
Прекрасно е, зимата на -30 да излизаш на вън. Или лятото на 40 градуса да се давиш в пот, направо яко.
Историята, ни не помня досега да ми е свършила нещо добро.
Казват "Слабия мисли за миналото, силния за настоящето".
Дълго мога да говоря за народа ни, да. Как вместо да си мръднеш трътката 10 метра до гюма, тренираш хвърляне на гюле, опа пликче с боклуци през прозореца.
Бита ни? Да, доста е як. Най ме изпълва, като знам , че трябва да си прекарам 14 часа от деня в училище с толкова прекрасните комплексирани учители. После да чакам по 1 час на спирката, да дойде автобус, който е по-шумен от слушалките ми, който са на макс.
Да, много е красиво, да минаваш в животински лайна по всички поляни.
Да седнеш лятото на някоя полянка и хоп 4-5 бутилки до теб, ей така ако си жонглйор, да си поиграеш ... сигурно?
Абе...
Да ви имам превъзнасянето.
Живеем в дупка, не виждам (поне аз) от какво да се гордея.
Яка история?
ПУКА МИ!
Да имахме 300 години история, ама да знам , че живея като нормален човек (щях да напиша бял, ама се сетих , че има хора в африка който имат по-добър стандарт от нас и се отказах...) и да не си мечтая , за всичко това което имат хората живеещи в държава с жалка история.
Аре, със здраве.
Знам, че всички ще ме оплюете, но не ми пука особено ;)
П.С. ДА НЕГРАМОТЕН СЪМ , ПРОБЛЕМ?

Горкия ти!Имаш затъмнен светоглед!Но нямам намерение да си правя труда,да се обосновавам за неща относно който съм дала мнение!На тези като теб...вечно недоволни от живота,давам зелена светлина!Щом не си удолетворен от БГ стандарта ходи в някоя друга страна...туко виж си се оправил там,щом смяташ,че ние сме най зле....нямаш работа в БГ,нищо не те задържа тук..пътя и ходи си търси късмета!

Приятна вечер!
Така е!
Имам светоглед на реалист, а не на мечтател! ;)

Dosko
02-20-2008, 09:44
Чета, чета и са хванах за главата :x
Кви са тези изказвания, кви са тези глупости.
Единият отрича Левски, другия пък България :o
В какъв свят живеем, в какво време :(
Бахти, първо @SWASTICA не знам от кой Немски полк си излезнал.
Кви са тези приказки,та Левски е легенда, той е като Крали Марко, това е част от историята на един народ, просто един от най-видните фигури, в нашата страна.Ти каза, че хората умирали всеки ден, да ама хората не са той, както и той не е е хората.Има разлика, между тях.Какви са тези глупости дето говориш, все едно ти ако умреш на някой от форума да му запука, че ти си умрял, или за мен или за който и да е, но ако умре някой, който е направил нещо, който е работил за някаква кауза, той е вечен, и няма кой да каже, не е така.Левски е бил велик човек, ако не знаеш, прочети малко история.Един такъв човек се ражда веднъж на хилядолетие.Неми харесва, човек който си няма понятие, или поне с такъв малоумен ник ( не че нещо ама всеки знае какво означава свастика), да пише нещо против общото убеждение на хората в този форум или въобще в България.Да ясно ми е, че всеки си има мнение по даден въпрос, не оспорвам твоето, но него и приемам.Просто изказвам лично такова.
А сега второто нещо, което ми направи силно впечатление на @MaXy_Girl
Момиче, не само ти виждаш България сива, и неблагоприятна за живот.
И аз го виждам, и родителите ми и близките ми и приятелите ми, това обаче неми пречи да бъда патриот.
Я се замисли, ако харесваш някой не го харесваш заради красотата и постъпките му, а заради това какъв е като човек.Така и с родината.Да обичам си родината, просто не харесвам държавата.Има разлика м/у родина и държава.Държавата е институцията която управлява родината ни.
И да горд съм да се нарека БЪЛГАРИН!!! И съм горд с историята си, с видните личности (поздрави за @SWASTICA), хората дали живота си за нас, който ако чуят, че вие се отричате от България ще се обръщат в гроба и хората, който сега се мъчат с нещо да променят държавата (не говоря за политиците).
И все пак, казваш, че ще станем по зле и от Косово, дам така е не казвам обратното, просто тези дето ни управляват правят омразата към държавата толкова голяма.Те са виновниците в тази система.

miminia
02-20-2008, 10:05
Точно на тая дата имам рожден ден http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif хъхъ :lol:

HePeAJIeH
02-20-2008, 11:03
Нека почива в мир! Неговият подвиг няма да бъде забравен.

run
02-20-2008, 11:36
Поклон пред паметта на Васил Левски!!!


... а свастика кога ще получи постоянен бан по IP?!?! да му се невиди .. мен ме предупреждават модовете защото съм нахранил едни фенчета на "Самотно дърво на хълма" ... а тоя тука храни на ляво и на дясно при това Апостола!!!! Ебаси на какво прилича това?!!?
NEEEEEE!Pls ne go banvaite!Taka ne sym se smql ot ujasno mnoo vreme!A kato 4eta kak go hranqt dr user-i naprao me zabolqvat korema i gyrba ot smqh...

run
02-20-2008, 11:36
Поклон пред паметта на Васил Левски!!!


... а свастика кога ще получи постоянен бан по IP?!?! да му се невиди .. мен ме предупреждават модовете защото съм нахранил едни фенчета на "Самотно дърво на хълма" ... а тоя тука храни на ляво и на дясно при това Апостола!!!! Ебаси на какво прилича това?!!?
NEEEEEE!Pls ne go banvaite!Taka ne sym se smql ot ujasno mnoo vreme!A kato 4eta kak go hranqt dr user-i naprao me zabolqvat korema i gyrba ot smqh...

Special K
02-20-2008, 19:30
Ти си абсолютна гнида,без капчица себеуважение и национално достойнство!
Спокойно може да имаш свръх себеуважение и без национално достойнство.То е нещо като религията - може и без него(националното достойнство)..... :)

Когато не уважаваш родината си и хората,които са се борили за да водиш днес нормален живот - не уважаваш преди всичко себе си.
Живота ми не е нормален сега....нямаше да е нормален и иначе......
Ако ме познаваше щеше да се отвратиш от егоцентризма и самочувствието ми.Това че не зачитам родината и хората борили се за нея никак не ми пречи на самоуважението.....напротив - дори го увеличава :)
Не се ядосвай, според мен имам мания за величие..... :D
Издигнала съм в култ самата себе си и в моите очи засенчвам всички личности смятани за велики на тази земя...... :)
Това, в съчетание с факта че почти винаги приемам единствено моята гледна точка за правилна(дори когато знам че не съм права) ме прави непоправима.....

loyal_88
02-20-2008, 20:17
SWASTICA ме разби. Принципно съм доста спокоен човечец. На тоя келеш обаче бих му ритал главата докато не му се разпилее мозъка.
Левски не е велик, щото не ходи по стените като спайдърмен, и на всичкото отгоре няма мускули като на джон сена, сина или какъвто там му беше идола. Дебил!
Ако си беше погледнал учебниците по история, вместо да гледаш кеч, щеше да знаеш резултат от какво е Руско - турската война и какъв е приноса на Васил Левски за Освобождението. Ала не би...

А тоя още ли твърди, че е на 26 и е завършил Харвард, Оскфорд и тн?

Dosko
02-21-2008, 14:18
Чета, чета и са хванах за главата :x
Кви са тези изказвания, кви са тези глупости.
Единият отрича Левски, другия пък България :o
В какъв свят живеем, в какво време :(
Бахти, първо @SWASTICA не знам от кой Немски полк си излезнал. Какво те кара да мислиш, че съм излезнал от полк, при това немски?
Кви са тези приказки,та Левски е легенда, той е като Крали Марко, това е част от историята на един народ, просто един от най-видните фигури, в нашата страна. Бих повярвал, ако Левски ти беше чичо, а ти го беше видял да прави всичко това за което се споменава.Ти каза, че хората умирали всеки ден, да ама хората не са той, както и той не е е хората.Има разлика, между тях. Естествено, че има разликата, хората са живи, той е прах.Какви са тези глупости дето говориш, все едно ти ако умреш на някой от форума да му запука, че ти си умрял, или за мен или за който и да е, но ако умре някой, който е направил нещо, който е работил за някаква кауза, той е вечен, и няма кой да каже, не е така. Доста се отдалечи от темата, не говорим за форума, а за Левски.Левски е бил велик човек, ако не знаеш, прочети малко история.Казваш го за втори път, няма малоумни!Един такъв човек се ражда веднъж на хилядолетие.И го изчисли по какви критерии?Неми харесва, човек който си няма понятие, И си мислиш, че нямам понятие, защото отричам това което е правил ли? Не мислиш ли, че за да го направя ми е необходима доста повече инфо от колкото тази, която е базирана във учебниците по История?или поне с такъв малоумен ник ( не че нещо ама всеки знае какво означава свастика Свастика - Клик И само ти си останал с впечатлението, че е немски кръст? Жалко...), да пише нещо против общото убеждение на хората в този форум или въобще в България.Да ясно ми е, че всеки си има мнение по даден въпрос, не оспорвам твоето, но него и приемам.Просто изказвам лично такова. И аз изказвам лично мнение, пич ;)
А сега второто нещо, което ми направи силно впечатление на @MaXy_Girl
Момиче, не само ти виждаш България сива, и неблагоприятна за живот.
И аз го виждам, и родителите ми и близките ми и приятелите ми, това обаче неми пречи да бъда патриот. Сега ще навлезна в малкото хубава история за БГ... Да предположим, че Левски е викнал Русия да помага, което е глупаво и тъпо, но както и да е, ако го е направил наистина, значи е сгрешил! Защо ли? Същата схематизация за освобождение е имала и Германия, Русия е избързала за да може да ни управлява.. Ако ни беше помогнала Германия, в момента нямаше да стъпваш в/у лайна, нямаше да гледаш сираците как просят, нямаше да се препъваш в боклуците, а щеше да живееш нормално със доста по висока заплата за стандарт! Говоря от чисто икономическа гледна точка, няма нищо общо със подкрепата на фашизма!
Я се замисли, ако харесваш някой не го харесваш заради красотата и постъпките му, а заради това какъв е като човек.Така и с родината.Да обичам си родината, просто не харесвам държавата.Има разлика м/у родина и държава.Държавата е институцията която управлява родината ни.
И да горд съм да се нарека БЪЛГАРИН!!! И съм горд с историята си, с видните личности (поздрави за @SWASTICA), хората дали живота си за нас, който ако чуят, че вие се отричате от България ще се обръщат в гроба Всъщност те са станали на прах, няма какво да се обръща вече.. и хората, който сега се мъчат с нещо да променят държавата (не говоря за политиците).
И все пак, казваш, че ще станем по зле и от Косово, дам така е не казвам обратното, просто тези дето ни управляват правят омразата към държавата толкова голяма.Те са виновниците в тази система.
Един въпрос... Знаете ли какво е манипулация на историята и народа във БГ? Управниците ни и техните пра - пра деди правят Историята на БГ завидно хубава, защото сме в БГ все пак и трябва да идеализираме страната. Във всяка страна правят така.. Всъщност преди много време споменах, че съм спорил със Първанов, е освен, че съм спорил съм говорил и за тази тема.. По доста заобиколен начин ми каза, че е точно така както аз ви казвам ;)
И много ми е интересно... С какво да се гордея хора? С това, че сме били 500 години под турско робство ли? 500 ГОДИНИ! Не 1, не 2, а цели 500... Ако по това време ги имаше такива кат теб ПИШМАН патриоти, още щяхме да сме под турско робство. Адски силен народ сме, нали? 5 века....
Радвай се, че живееш в свободна държава, недей мрънкай колко века.
+това да те светна, че преди Турското сме били и 200 години под Византийско и все пак сме се запазили като държава. Да се гордея с боклуците, който подритвам всяка сутрин ли? Да се гордея съз децата, който просят по улиците ли? Да се гордея със сираците, защото БГ майките са прекален "заети" да ги гледат ли? Прав си, но теб пък какво те бърка това?!?Ти отричаш Левски, та ся за децата се хвана! Да се гордея със цените на продуктите ли? Цените са европейски, просто заплатите са Български! Да се гордея със стандарта на заплатите ли? Да се гордея, че 12 - 14 годишни пикли и пикльовци се насират от пиене и не могат да се приберат ли? Ти на колко си та да ги съдиш ? Да се гордея със блюдолизци и националисти, който хал хабер си нямат за какво става на въпрос и пишат обидни и заплашващи постове ли? Не знам кой си няма хал хабер, ама да ти кажа ти си човека с глупавите постове! Това ли сме ние в България? Поне родината си пиши бе тиквиник ! Какви са тези съкращения, ако толкова не ти харесва хващай пътя на някъде и си търси късмета.Да това е нашата страна! Кажете това ли сме? С това ли да се гордея? Да, горд съм, че НЕ се гордея...
Първо извинявам се за грешката, нямах си на идея от къде идва свастиката.
Второ, е как да ти кажа, знаеш ли от къде идват всичките ни проблеми, идват от начина на мислене на човек.Дам, човек сам определя как да живее.Не някой от горе или от страни да ти казва, това е измислица.Просто живей така както искаш.
Някъде горе каза, че ако немците ни бяха помогнали сега щяхме да сме по-добре.Замисли се 2 световни войни, заставаме за Германците и какво поучихме от това, освен осакатяване на България от към територия, и хиляди репарации?Питам Германия какво ни е помогнала в случая? Да харесвам Русия, защото е направила нещо за нас! Не можеш да отречеш 3-ти Март.Всъщност от теб всичко се очаква ;)

ANTIHUMAN
02-25-2008, 13:53
SWASTICA Един въпрос... Знаете ли какво е манипулация на историята и народа във БГ? Управниците ни и техните пра - пра деди правят Историята на БГ завидно хубава, защото сме в БГ все пак и трябва да идеализираме страната. Във всяка страна правят така.. Всъщност преди много време споменах, че съм спорил със Първанов, е освен, че съм спорил съм говорил и за тази тема.. По доста заобиколен начин ми каза, че е точно така както аз ви казвам Wink
И много ми е интересно... С какво да се гордея хора? С това, че сме били 500 години под турско робство ли? 500 ГОДИНИ! Не 1, не 2, а цели 500... Адски силен народ сме, нали? 5 века.... Да се гордея с боклуците, който подритвам всяка сутрин ли? Да се гордея със децата, който просят по улиците ли? Да се гордея със сираците, защото БГ майките са прекален "заети" да ги гледат ли? Да се гордея със цените на продуктите ли? Да се гордея със стандарта на заплатите ли? Да се гордея, че 12 - 14 годишни пикли и пикльовци се насират от пиене и не могат да се приберат ли? Да се гордея със блюдолизци и националисти, който хал хабер си нямат за какво става на въпрос и пишат обидни и заплашващи постове ли? Това ли сме ние в БГ? Кажете това ли сме? С това ли да се гордея? Да, горд съм, че НЕ се гордея...

За това съм съгласен ,но да отричаш В.Левски ей тва е тъпотия! И аз уважавам Германия , но някак си ми антипатичен! Неможеш да отричаш нещо което хиляди хора са казали! Един човек може да сгреши но 1000 не
П.П. Ти не си патриот , не си нацист ТИ СИ БОКЛУК!
8)

bboy_bunker
02-25-2008, 14:08
^ Според мен манипулация на историята НЯМА. Занимавам се с история, това ми е предмета, с който ще кандидатствам, и мога да ти гарантирам, че нещата, които уча, въобще не са идеализирани и хиперболизирани. Както се учи за славното българско царство, така се учи и за мизерията и нищетата през времето на турското робство.

По въпроса за 5-те века робство много обичам да споря...

Чувал ли си за конюнктурни обстоятелства? Защо мислиш, че българите са си виновни и не са се сетили да направят нищо? Историята има стотици примери, показващи, че невинаги всичко зависи от 1 владетел или 1 народ... Сигурно знаеш, че нашата родина се е намирала в ядрото на Османската империя и е напълно логично последни да се освободим...

Ако беше Германия, Франция или Англия на наше място, пак щяха да са толкова дълго време под робство.

02-25-2008, 16:40
SWASTICA Един въпрос... Знаете ли какво е манипулация на историята и народа във БГ? Управниците ни и техните пра - пра деди правят Историята на БГ завидно хубава, защото сме в БГ все пак и трябва да идеализираме страната. Във всяка страна правят така.. Всъщност преди много време споменах, че съм спорил със Първанов, е освен, че съм спорил съм говорил и за тази тема.. По доста заобиколен начин ми каза, че е точно така както аз ви казвам Wink
И много ми е интересно... С какво да се гордея хора? С това, че сме били 500 години под турско робство ли? 500 ГОДИНИ! Не 1, не 2, а цели 500... Адски силен народ сме, нали? 5 века.... Да се гордея с боклуците, който подритвам всяка сутрин ли? Да се гордея със децата, който просят по улиците ли? Да се гордея със сираците, защото БГ майките са прекален "заети" да ги гледат ли? Да се гордея със цените на продуктите ли? Да се гордея със стандарта на заплатите ли? Да се гордея, че 12 - 14 годишни пикли и пикльовци се насират от пиене и не могат да се приберат ли? Да се гордея със блюдолизци и националисти, който хал хабер си нямат за какво става на въпрос и пишат обидни и заплашващи постове ли? Това ли сме ние в БГ? Кажете това ли сме? С това ли да се гордея? Да, горд съм, че НЕ се гордея...

За това съм съгласен ,но да отричаш В.Левски ей тва е тъпотия! И аз уважавам Германия , но някак си ми антипатичен! Неможеш да отричаш нещо което хиляди хора са казали! Един човек може да сгреши но 1000 не
П.П. Ти не си патриот , не си нацист ТИ СИ БОКЛУК!
8)
Ти не беше ли една мърша която искаше да се самоубива?

ANTIHUMAN
02-26-2008, 21:05
Majestic12 голям си веселяк :D Щом пиша значи съм жив! Да съм искал явно несъм се самоубил! Защо да правя кефа на такива идиоти като теб! Просто обичам да дразня ей такива деца ,където говорят за хора където даже и НАЙ-МАЛКО не познават! Откъде разбра ,че съм мърша ве ? Суполанко такъв! Ще ти кажа едно : ,, КАТО НЕЗНАЕШ МЪЛЧИ!!!'' 8)

02-26-2008, 21:06
Majestic12 голям си веселяк :D Щом пиша значи съм жив! Да съм искал явно несъм се самоубил! Защо да правя кефа на такива идиоти като теб! Просто обичам да дразня ей такива деца ,където говорят за хора където даже и НАЙ-МАЛКО не познават! Откъде разбра ,че съм мърша ве ? Суполанко такъв! Ще ти кажа едно : ,, КАТО НЕЗНАЕШ МЪЛЧИ!!!'' 8)
Поне да беше написала не знаеш като хората ;/
Ходи режи вените.
Или се прободи под мишницата.
ефекта е един и същ
П.С. Второто е по-бързо

Endo
02-27-2008, 00:57
Пак идеализирате нереалното... Левси е бил велик... И какво? Левски са го обесили.. И какво? На ден умират страшно много хора, но не ги почитаме, нали? Те не са били велики като левски ли? Да събереш комитет, който да те предаде след това е нещо наистина ВЕЛИКО! Да създадеш живот на този свят не е ли достатъчно велико (просто пример)? Почитате някой, който не сте познавали. Почитате някой, който никога не сте виждали... Почитате документи, а не човек... Някой от вас бил ли е там за дакаже какво се е случило 100 %? Не, нали?
Левски е мъртъв и няма за какво да му благодаря или да му се кланям, нито ми е осигурил ядене, нито пиене, нито дом....

SWASTICA..пожелавам ти да се мъчиш в адски мъки,заради мнението си спрямо Левски-Най-големият българин!

P.S.Сега разбирам истината -SWASTICA не е българин а РЯЗАН!!!

Xlebarkata
02-27-2008, 04:55
Айде да престанеме с темата за SWASTICA щото вече тоя форум не се отнася за Левски,а за оня глупак SWASTICA.Може да напраиме 1 форум дето да псуваме оня,ама даиде да не е тук.ок :?:

ANTIHUMAN
02-27-2008, 13:39
Majestic12 голям си веселяк :D Щом пиша значи съм жив! Да съм искал явно несъм се самоубил! Защо да правя кефа на такива идиоти като теб! Просто обичам да дразня ей такива деца ,където говорят за хора където даже и НАЙ-МАЛКО не познават! Откъде разбра ,че съм мърша ве ? Суполанко такъв! Ще ти кажа едно : ,, КАТО НЕЗНАЕШ МЪЛЧИ!!!'' 8)
Поне да беше написала не знаеш като хората ;/
Ходи режи вените.
Или се прободи под мишницата.
ефекта е един и същ
П.С. Второто е по-бързо

Тихо ве !АЗ съм момче ве сурикат гаден! виж не ми се занимава с некво 12 годишно или там колкото си Лапе!
Откъде разбра ,че съм мърша ве ? Не ме познаваш неможеш да ми кажеш къв съм! Ади ся отиди некаде и се успокой щото нервиш 8)

FOOTSOLDIER
02-27-2008, 14:32
100% си то Варна или региона :-D