PDA

View Full Version : Абитуриентски рокли



A_Loving_Girl
02-18-2008, 06:59
Здр:)!
Това е малка анкета както виждате :)
Аз още не мога да си харесам нищо,защото всичко е баси бозата.И както е тръгнало май най-добре ще си зема дънките и блузката и така ще ида на бала...
А и още нещо,някой от Варна може ли да ме насочи към някой салон дет няма гадни рокли ,каквито са в Контеса...

Мерси много :)

ABSOLUTme
02-18-2008, 07:37
Е рано ти е да се отчайваш.Аз мойта рокля си я взех 2 дни преди самия бал,пък да не говорим,че беше първата и единствена,която пробвах. 8-)
И пак ви казвам - не се осирайте да си вземете най-скъпата рокля - нема сми.

Boot
02-18-2008, 07:52
Моята беше готова точно в деня преди бала ми.

Само с малко въображение и добра шивачка можеш да си направиш перфектен за теб модел.

fake
02-18-2008, 12:34
скоро писах точно за варна....тука:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=155688&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=


мойта рокля съм я поръчала преди 2 месеца още и я чакам да пристигне, мисля, че е прекрасна.
само кубинките остават и чанта няква там

FelisDirus
02-18-2008, 12:40
Още не съм, но поне имам представа едната рокля (за изпращането и вечерята тук, в Плевен) каква ще е, та да видим дали скоро ще успея да измисля друга. Нещо не ме блазни идеята да си шия.. все се притеснявам, че може в последния момент да не ми хареса и т.н. Май ще се ходи яко по магазините.

AliceSw
02-18-2008, 12:52
аз искам...така де, знам горе-долу какво...обаче нямам нерви да шия, нито да ходя по магазини...абе весела история ще е


Къдли, има ли по Плевен къси рокли, до коляното де, някви по-изчистени и не-бални

ABSOLUTme
02-18-2008, 12:59
_Cuddly_,винаги съм си мислила,че си ми набор. 8-)

FelisDirus
02-18-2008, 12:59
Ох, вярваш ли ми, че не съм ходила по магазините от 2 месеца сигурно! Трагедия! Идвай, ще се мотаем двете.

shadow4e
02-18-2008, 13:24
Нищо не съм гледала все още...

ABSOLUTme
02-18-2008, 13:25
Нищо не съм гледала все още...
Аз щи дам бе,Лили. 8-)

Canis_Dirus
02-18-2008, 17:31
Аз съм метнал око на една с гол гръб...

IsoMniaC_
02-18-2008, 17:35
Аз съм метнал око на една с гол гръб...
хахаха в розово ли е!!! :lol:

Bolt_f
02-18-2008, 20:43
Ако търсиш наистина бална рокля ти препоръчвам да отидеш в "Холидей" (надявам се все още съществува) Няма начин да не я знаеш тази къща... точно на ъгъла на червения площад, срещу младежкия дом. На втория етаж се намира. Пише с големи букви Holiday. Преди години си взех рокля за 350 лева от там (беше подарък за РД 8-) ), но имаше доооста по-ниски цени. Зависи от това което търсиш. За жалост информацията която давам е стара, тъй като това бе преди 2 години... но все пак мини да видиш.

psychopath
02-18-2008, 20:53
за кво ми е?

A_Loving_Girl
02-21-2008, 06:32
Ако търсиш наистина бална рокля ти препоръчвам да отидеш в "Холидей" (надявам се все още съществува) Няма начин да не я знаеш тази къща... точно на ъгъла на червения площад, срещу младежкия дом. На втория етаж се намира. Пише с големи букви Holiday. Преди години си взех рокля за 350 лева от там (беше подарък за РД 8-) ), но имаше доооста по-ниски цени. Зависи от това което търсиш. За жалост информацията която давам е стара, тъй като това бе преди 2 години... но все пак мини да видиш.

Ходих там ,но всичко е баси гадното...нищо не ми хареса...тая година всичко е баси шареното...

sherry
02-21-2008, 16:25
Изобщо не съм си избрала модел, нито съм гледала по магазините или пробвала каквото и да е било. Даже ми е странно - съученичките ми започнаха да си купуват рокли, някои си шият, а аз хал хабер си нямам какво искам да си взема. :-o

MisS__
02-21-2008, 18:42
дайте някой сайт за ролки да позяпам :)

Liz
02-21-2008, 20:43
Оо не аз вобще и не съм почнала да гледам... Сигурно ще си купя всичко седмица преди бала или няколко дена хах... както правя всичко друго в последния момент..

KonniE
02-21-2008, 22:50
Ако търсиш наистина бална рокля ти препоръчвам да отидеш в "Холидей" (надявам се все още съществува) Няма начин да не я знаеш тази къща... точно на ъгъла на червения площад, срещу младежкия дом. На втория етаж се намира. Пише с големи букви Holiday. Преди години си взех рокля за 350 лева от там (беше подарък за РД 8-) ), но имаше доооста по-ниски цени. Зависи от това което търсиш. За жалост информацията която давам е стара, тъй като това бе преди 2 години... но все пак мини да видиш.
моята също беше от този салон но този който е в София...струваше ми 580 лв с обувки чанта и шал мн бях доволна..сега нз какви са цените това беше миналата година 8) 8) 8)

Blab
02-21-2008, 22:55
Изобщо не съм си избрала модел, нито съм гледала по магазините или пробвала каквото и да е било. Даже ми е странно - съученичките ми започнаха да си купуват рокли, някои си шият, а аз хал хабер си нямам какво искам да си взема. :-o
Нас е важното да ни приемат в СУ, пък рокля все ще изскочи. :P

Имам нещо в предвид, но не съм говорила с шивачката си.
Но със сигурност ще е нещо изчистено, до коляното, черно, с някакъв акцент. И, понеже, нямам дупки на ушите, трябва да мисля доста...

Liz
02-22-2008, 02:26
Изобщо не съм си избрала модел, нито съм гледала по магазините или пробвала каквото и да е било. Даже ми е странно - съученичките ми започнаха да си купуват рокли, някои си шият, а аз хал хабер си нямам какво искам да си взема. :-o
Дам звучиш точно като мене хах..

Ollas
03-01-2008, 19:03
Аз вече си поръчах... вчера на "Земята и хората". От Холидей... Доста парички, обаче е много хубава :-)

Jamalska
03-01-2008, 19:37
Пф...след като 2 пъти обиколих изложението и реших,че всичко е абсолютен кич(освен една рокля ама струваше майка си и баща си) си харесах една от мацките там,чиито рокли изглеждаха най-прилични,а и е голяма сладурана и другата седмица ще ходя да обсъждам с нея модели,платове глупости...:/

shadow4e
03-01-2008, 19:39
А аз пък днес си купих от "Земята и хо,ата" и съм мноогол много щаст.ива въобще не очаквах :)
И за мен бяха ужасни.... с тея пайети по сто цвята. Ха,есах си само моятал ако искате мога и снимка да пусна :smt003

Съжа.явам за гадния начин на писанел но това е от kirilizatora на фо,ума....

FelisDirus
03-02-2008, 12:06
А аз пък днес си купих от "Земята и хо,ата" и съм мноогол много щаст.ива въобще не очаквах :)
И за мен бяха ужасни.... с тея пайети по сто цвята. Ха,есах си само моятал ако искате мога и снимка да пусна :smt003

Съжа.явам за гадния начин на писанел но това е от kirilizatora на фо,ума....

Аз искам снимка! 8-)

Jamalska
03-02-2008, 13:20
И аз,така че я чакаме у форума:)

shadow4e
03-02-2008, 14:04
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223830&photo=1

На първата снимка съм страхотна просто. :D Майка ми ги е качвала и аз докато се усетя, че и тази е качила... :-D На тези снимки роклята изглежда доста лъщтящя, но п принцип е по към черна.