PDA

View Full Version : спешен въпрос за двама влюбени



super_man
02-18-2008, 07:21
sajalqvam za latinicata no ako go pi6a ina4e 6te pi6a s 4asove

zna4i istoriqta mi e slednata.
s edno momi4e ,kazva se ----- na 16 e taq godina bqhme zaedno po4ti godina,mnogo se obi4ame i bqhme ludi edin za drug.maika i ne i dava da e s men samo deto me vidq na kolko godini sam,nqma da kazvam na kolko sam 6toto spored mene nqma zna4enie sled kato se obi4ame.
taka vijdahme se i maika i i zabrani da se vijda s mene,posle prodaljavamne skri6no da se vijdame ,pravihme lubov i bqhme mnogo 6taslivi ,celuvahme se ,zapo4nahme da izlizame na kafe dokato maika i ni hvana za 2ri pat i i se karala i q zapla6vala i taka natatak,posle si 4atihme nqkade 2 sedmici prez koito mi kaza 4e se zapoznala s nqkoi koito e na 21 ,maika i kazala ot 16 go 20 godi6en samo mojelo i tq vednaga,neznam za6to poiska da izliza s tozi pi4,taka kazah i 4e 6te me zagubi ako tragne s nego,za da udisa na maika si na akala kato misle6e 4e 6te e s nego i vs 6te e ok i 6te se vijdat kogato iskat,toi e ot dr grad i dokolkoto razbrah se vijdali 1 pat na sedmicata.
az ne znaeh po tova vreme 4e se vijdat i i pra6tah sms-i 4e q obi4am i 4e e vs za mene na toq svqt i sam gotov na vsi4ko za neq daje 6tqh da se samoubivam po edno vreme ,revah s dni i sega deto pi6a se prosalzih.
mnogo mi e tejko i + tova sam siguren 4e me obi4a,sega e sama no misli 4e si imam gadje za6toto se zapoznah s edno momi4e i se vidqhme no ne q iskam a tq me iska6e mnogo no az ne i se i govoreh za --- i kolko q obi4am,1 den tq q namerila v skype i i pisala i q pitala za mene.
6te vi ko kopiram no sam smenil imenata naro4no s izmisleni

dr momi4e каза: da znam no toi si misli 4e o6te go obi4a6 i 4e samo maika ti ne ti dava da si s nego
[10:33:36] moeto momi4e каза: em ne mi dava
[10:33:40] moeto momi4e каза: zatui ne sam s nego
[10:33:44] moeto momi4e каза: i ne go obi4am
[10:34:22] dr momi4e каза: ako maika ti dava6e da si s nego 6te6e li da si s nego
[10:34:53] moeto momi4e каза: da

ima i drugo,kakto si 4ateh edin den se zapoznah s edno mom4e na 21
i si pisahme i stignahme do razgovor za gadjeta ,toi vednaga se pohvali 4e zaribqval edno momi4e na 15 da pravili samo sex i 6tql da q zareje 6toto bila malka i grozna,tova sa negovite dumi.
az napravo onemqh,toi ne znae az koi sam i az si premal4ah.
zapo4nah da tarsq tova momi4e sqkoi den,4udih se kakvo da pravq,da si premal4a li ne,no ako bqh 6te6e da mi teji cql jivot na savesta,ne iskah toq da q narani i izostavi.tarsih q i i kazah 4e e bokluk toq i iska samo sex ot neq,tq ne mi vqrva6e i prodaljava6e da se vijda s nego,obadih mu se i go napcuvah kazah mu ako q narani 6te go ubiq,toi kaza ok ,ne znae 4e sam az po telefona i 4e sam tozi s koito si 4ati.
sled nqkolko dni mi se pohvali 4e bil s neq cqla nedelq i q baral samo,bez drugo no imal plan da praveli sex,az napravo poludqh ,revah i se oblqkoh i tragnah da q tarsq,revah i varvqh ,otidoh u priqtelkata i v ka6tata i sled malko se poqviha,kazvah i 4e e bokluk toq mrasnik ,kazah i 4e q obi4am mnogo i sam gotov na vsi4ko i 4e kato ne mi vqrvq 6te kaja na maika i za da q predpazq,tq pak si neinoto,kazva6e mi toi e dobar ne laje.
qdosah se i ne mojah da izdarja ,otidoh v tqh i q tarsih ,izlezna nqkav 4ovek i kaza 4e bil ba6ta i,obqsnih mu vsi4ko a toi me izrita vse edno sam bokluk,na drugiq den zvanq maika i kaza da ne sam te vidqla pove4e i me zapla6va6e ,kazah i po4akaite neka obesnq ama nqma i nqma ,zatvori mi ,prodaljavaha da se vijdat a toi da se hvali kak 6te praveli sex i 6te q sareje.okaza se 4e tova ne bil ba6ta i a 4i4o i ,doide i ba6ta i i be6e mnogo razbran,pogovorihme si i mu obqsnih po4ti reveiki 4e q tarsq za da i pomogna da ne q ispolzva toq.
kakto i da e ,nai nakraq osazna 4e e bokluk ,neznam kak no stana 4udo i tq go ostavi,sega e sama no ne me iska,neznam za6to moje da misli 4e sam s tova momi4e ili neznam za6to.
izvinqvam se za pisaneto ako imam gre6ki ili ne me razbirate no reva i pi6a,mnogo q obi4am i tq men,ne razbiram za6to ne me iska.
kakvo mislite po vaprosa i kakvo da pravq,pomognete mi molq vi.

VampireGirl666
02-18-2008, 07:59
Приятелката ти може да не иска да бъде с теб,заради разногласията с майка си.Все пак й е майка,а никой не иска да разочарова родителите си.Има и втори вариант: може би вече няма чувства към теб,защото ако наистина те обичаше истински(както ти нея) нямаше да й попречи нищо,за да бъде с теб.Пробвай да поговириш с нея и направо я питай без да овърташ дали има чувста към теб,дали наистина те обича и иска ли да бъде с теб.Късмет!

super_man
02-18-2008, 08:05
blagodarq ti no sam q pital ne kazva,kava obratnoto na tova koeto misli,pitah q ,vikam misli6 li si pone malko za mene ,tq vika ne a priqtelkata i se zasmq i az vikam aaa zna4i si misli6 ama krie6 ot men,neznam protivore4i si,predi 2 sedmici nqkade q 4akah i se vidqhme i pihme kafe zaedno i to blagodarenie na priqtelkata i 4e kaza ai da sqdame.na vra6tane maika i i se obadi,vidqla ni e,kaza mi pak li q tarsi6,az i kazah samo pihme kafe i zatvorih,misleh 4e 6te i se karat a sled 10 min sedna na komputara se edno ni6to nee stanalo,neznam kakvo stava,ne iska da mi kaje :(:( ;(
ne razbiram za6to i ne mi kazva i priqtelkata i pitam i tq mal4i.

Presley
02-18-2008, 08:30
О,Боже...
Момичето,което толкова искаш,явно е с доста детинско мислене.Тоесто не энае какво иска.Какви са тея глупости-обичам те,ама срещам друг и тръгвам с него само,эащото е на 21 и мама ще ми дава да иэлиэаме?Пълна простотия.Не мога по друг начин да нарека действията и.Явно тя не энае какво иска и си говори беэ много,много да мисли.Така,че не эалагай много на думите и.Сам каэваш,че си противоречи.Не энам.Според мен поведението и е неадекватно.Както и да е.Съмнявам се моето мнение,да промени твоето,но дано поне те накара да се поэамислиш.
Не си эаслужава да се тормоэиш толкова эа такъв човек,който е ясно,че не се интересува от теб особено.Кофти ти е да го чуеш,но от това,което си написал с такова впечетление оставам.
А,и спри да повтаряш преэ иэречение как ревеш,просълэяваш се и т.н.Айде малко по-кураво го давай :D С рев нищо не се постига.

super_man
02-18-2008, 08:49
am tajno mi e ,samo da se setq i ...
mersi za otgovora
obi4am q i q jelaq pove4e ot vs na sveta ,i tq kazva6e kato ni hvana maika i 4e mnogo me iska i 4e 6te6e da sme zaedno ako maika i i dava6e.neznam kakvo se promeni ,tq ne mi kazva kakvo stava,az se tormozq i q pitah 100 pati no edvam edvam i makna dumite,sled 10 min se pootpuska i mi kazva tuk tam nqkva duma,znam 4e e zaradi maika i no i kazah ,nqma da q ubie ,vse pak i e maika ,nqma da q narani,tq se upla6i,vidq trudnost i se predade.
spored men ne trqbva da se predavame.

HePeAJIeH
02-18-2008, 08:51
Само се захабяваш с това момиче! Остави я-очевидно е че заслужаваш по-добра.

Presley
02-18-2008, 09:06
am tajno mi e ,samo da se setq i ...
mersi za otgovora
obi4am q i q jelaq pove4e ot vs na sveta ,i tq kazva6e kato ni hvana maika i 4e mnogo me iska i 4e 6te6e da sme zaedno ako maika i i dava6e.neznam kakvo se promeni ,tq ne mi kazva kakvo stava,az se tormozq i q pitah 100 pati no edvam edvam i makna dumite,sled 10 min se pootpuska i mi kazva tuk tam nqkva duma,znam 4e e zaradi maika i no i kazah ,nqma da q ubie ,vse pak i e maika ,nqma da q narani,tq se upla6i,vidq trudnost i se predade.
spored men ne trqbva da se predavame.
Да,но само според теб.

Wrathchild
02-18-2008, 09:45
Я стига... не се дръж като пикльо. Да, разбирам, че е кофти, но какво е това? Аз не го обичам, ама пък ако мама ми даваше да съм с него щях... пълни глупости, спри да се занимаваш с пикли, които не знаят какво искат.

evelinka1122
02-18-2008, 11:25
Мале... мн оплетена история... ами виж аз какво мисля по въпрос... това момиче е малко объркано... била е с теб, после с някакъв друг,който само я е използвал... мисля че никак не и е лесно... а пък и майка и обърква още повече работите! Сега ти искаш пак да си с нея... изчакай малко да осмисли всичко! Вижда се че си свестен, защото целта ти е била да я предпазиш от онзи използвач... Виж дай и време , силно се надявам и тя да те оцени и да се върне при теб! Разбирам че я обичаш, но изчакай малко да се успокоят страстите около вас! Не е проблем да си чатите в Скаип разбира се.Няма как майка и да и забрани това. Не я притискай постоянно да се върне при теб! Това е от мен, пожелавам ти УСПЕХ! Надявам се да съм ти помогнала!

super_man
02-18-2008, 14:36
mersi evelinke :)
emi ne q tarsq nito i pra6tam sms-i nito ni6to no mi e gadno
6te si mal4a za sega no ne vijdam smisal sled kato se obi4ame kakvo q spira,ne znae kakvo iska ili i az ne znam kakvo misli ,ne kazva.
pokazah i 4uvstvata si i i kazah 4e q obi4am mnogo,ot tuk natatak savisi samo i edinstvenno ot neq.
ne sajalqvam 4e se pojertvah za neq,pojertvah vrazkata ni samo i samo da q ottarva ot toq izrud,nadqvam se 4e nqkoi den 6te go oceni.
tq priqtelkata i i kaza ,takova mom4e kato men edva li 6te nameri i edva li 6te q obi4a tolko mnogo kolkoto mene i 6te e tolko 4esten kolkoto mene.
neznam kakvo misli,ne spodelq s men ,nito si 4atim nito ni6to,neznam za6to ,to4no tova me ma4i,ne iska da spodeli s men,iska da mi e gadno li,ako tova e celta q postigna :(

Black Tears
02-18-2008, 15:04
Според мен мацката или не знае какво иска,или не иска да е с тебе. Дори и да ти казва,че те обича,то е само на думи.По какво можеш да познаеш,че е искрена?По това,че ходи с друг? О,боже! Ако те обичаше истински,щеше да си кротува :-o

super_man
02-21-2008, 08:11
те не ми казва че ме обича просто аз го усещам,незнам вече сам с напълно разбито сърце :(
толко много да се обичаме а сега ме избягва се едно съм някои боклук,това момиче другото дето и писа да я пита за мен я търси и и казвала че е влюбена в мен пък аз само 1 път се видях но нее за мен и е няква луда за връзване,сега това момиче което искам си мисли че си имам гадже :( :(
незнам вече какво става ,виждах го в нея ,бяхме много влюбени,клехме се че и да стане нещо и да се разделим ще сме приятели завинаги ама не стана така,нито иска да ме чуе нито да ме види,мисли си за мен но не разбирам какво я спира.
направих всичко по силите си и да я предпазя и какво ли не ,обичам я с цялото си сърце но се държи с мен се едно съм някои боклук.
пратих и стихче за св. валентин и даже едно мерси не каза,чати с тоя изруд,а аз дето съм добър и честен с мен не иска а тоя дето я лъга и мами с него си чати :shock:
ужас,побеля ми косата от нерви,не мога нито да спя вече нито нищо ,лягам си към 1 и заспивам в 3 ,се за нея си мисля. :(
:( :( :( :(

skatemore
02-21-2008, 08:23
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
само прочетох тва " мама не ми дава " и ми стана ясно че неможе да става на въпрос за някой над айде от мене да мине 12 ама пак питай баща ти той може да даде

hooliganka89
02-21-2008, 08:40
Нещо ми намирисва,че тя вече не желае да е с теб,и МОЖЕБИ е накарала майка си,да говори с теб по този начин,някак си тя да излезне чиста от цялата работа,като садя по това,че е на 16,това изобщо не е изключено,на нейната възраст с тази телевизия,може и тва да й е хрумнало.
Да те попитам теб,ти от къде си толкова сигорен,че още те обича?
След като,нито ти пише в интернет,нито смс-и,аз ако съм ще осъзная,че не ме обича,обаче ти си толкова влюбен,че си почти сляп.Добре осъзнавам ситуацията,която е много неприятна за теб.
И за разликата ви в годините,има голямо значение.Ти явно си на повече от 21,сигорно си поне на 25 и нагоре,според теб нормално ли е да имаш връзка с 16 годишна?Мисля,че закона не позволява такива връзки,и още по-малко полови контакти с момичета на нейната възваст.

MiMcHeToOo
02-21-2008, 09:09
Спри да я търсиш за малко.. Момичето явно е объркано и не знае какво иска..

super_man
02-21-2008, 13:53
ami 4esno da vi kaja moje i tq da e kazala na maika si da mi se obadi.
maika i bila mnogo stroga i tq se oplakva6e 4e 6tqla da q prebie,be neznam ,kazva li ti nqkoi vmesto da sedne i da si pogovorim kato horata,varti nqkvi nomera no ako iska,az bqh 4esten,bqh iskren s neq,obi4am q mnogo,znam zaradi maika i e,ako maika i be6e razbrana 6te6e da sme zaedno vse o6te no vapreki tova tq ne se darji seriozno spored men :( sled kato bqhme zaedno edin den kato q hvana maika i ili neznam kak be6e to4no re6i da izleznela s nqkoi drug i mi kaza priqteli li sme samo i az da i 1 sedmica q nqma6e i ne 4atehme i sled tova se namerihme i tq mi kaza pitai me kvo stana i kaza toq ne me iska i mi se izvini,kazah i 4e q obi4am no tova be6e udar pod krasta i ako se povtori 6te i se sardq i 6te si pomislq dali da i prostq sledva6tiq pat i taka maika i ni hvana 2 pat i pak sa6toto,izlezna s toq bokluk deto q iska6e samo za sex.i ot koito q ottarvah edvam edvam.boreiki se sas nokti i zabi za da mi povqrva,predstavqte li si da vqrva na nego a ne na men ama sega kato i kazah ,ko stana nali be6e 4esten i ne lajel i bil dobar tq mal4i 6toto bqh prav.
neznam kakvo stava no ne postapva pravilno spored men,bqhme zaedno i bqhme mnogo vlubeni edin v drug do tolko 4e kato q videh i sarceto mi preska4a6e i trqbva6e pone da mi obqsni ako ne drugo,a tq se otnese s men kato s bokluk,kato i umraznah i me hvarli kato parcal.
neznam ni6to ,seda i ne moga da spq a tq daje nqma6e kuraj da doide da si pogovorim ili po4atim i da mi obqsni ,kaza mi nqkolko pati 4e maika i ne dava i nqma kak no s dva reda i krai ,nito da mi obqsni kakvo e stanalo nito ni6to,samo maika me hvana i nqma kak ,kaza mi 4e ako maika i davala 6tqla da e s men i sme 6teli da sme zaedno i 4e mnogo se radvala da sme zaedno no ne se bori i az priznavam si dosta q tarseh no nqma6e kak ,ili tova ili da e s onq izpolzva4 ,nito ednoto nito drugoto :shock: ,kakvoto i da napraveh az sam gube6tiq tova e,s cenata da q ottarva ot toq i padnah v o4ite a az napravih vsi4ko za neq ,za neino dobro,nadali ima mnogo hora kato men ,4esni i kato darja na nqkoi darja do krai.
neznam i mi e gadno ,neznam nito kakvo stava nito ni6to :(

Yanichka
02-21-2008, 14:07
Ти явно не разбираш от дума..момичето само може да реши какво иска да прави и с кой!Аз ако бях на нейно място при тези твои изпълнения досега нямаше да искам да те виждам никога.Незнам в случея кой е детето защото това да ходиш и да следиш БИВШАТА си приятелка и да говориш с баща й и с майка й за неща които не те касаят е много тъпо!А ти престани да се месиш в живота на момичето

super_man
02-21-2008, 14:21
az go napravih za neino dobro,kak 6tqh da znam 4e q izpolzva i da si mal4a ???

Yanichka
02-21-2008, 14:23
az go napravih za neino dobro,kak 6tqh da znam 4e q izpolzva i da si mal4a ???За мен изобщо не е правилно да я следиш и да говориш с момчето с което ходи в момента...изобщо не трябва да й се бъркаш

super_man
02-21-2008, 14:28
az popadnah slu4aino ina4e te si izlizali i az ne znaeh i ni6to ne sam napravil ,predi tova samo i pisah sms-i ot vreme na vreme i tova be6e,sled kato nau4ih togava zapo4nah da q tarsq za da q predpazq,neznam za drugite no na men ne mi dava savesta da dopusna nqkoi da se bazika s nqkoi drug a o6te po malko s neq
daje v u4ili6te videh li nqkoi da go bazikat se zastapvah za nego,bez zna4enie mom4e ili momi4e e

super_man
02-21-2008, 14:35
emi kato ne me iska,kakto iska,az q obi4am i bqh 4esten i mil s neq i se darjah dobre pak ot tuk natatak si e neina rabota,nqma da q tarsq pove4e,kakto iska.
pojelavam i ot sarce da si nameri svqsno mom4e i da e 6tasliva s nego.
dano ako se sre6nem na patq ne gledame na drugata strana samo,tq mi kaza 4e me obi4ala ama ve4e ne,znam ,sajalqvam ako sam prekalil,be6e ot lubov ne ot drugo.

hooliganka89
02-21-2008, 15:08
emi kato ne me iska,kakto iska,az q obi4am i bqh 4esten i mil s neq i se darjah dobre pak ot tuk natatak si e neina rabota,nqma da q tarsq pove4e,kakto iska.
pojelavam i ot sarce da si nameri svqsno mom4e i da e 6tasliva s nego.
dano ako se sre6nem na patq ne gledame na drugata strana samo,tq mi kaza 4e me obi4ala ama ve4e ne,znam ,sajalqvam ako sam prekalil,be6e ot lubov ne ot drugo.

Точно силната ти любов я е отблъснало от теб.
Да ти кажа,и аз да бях на нейно място,и аз нямаше сега да съм с теб,поради простата причина,че когато видиш,че един мъж "умира" за теб,той вече не е интересен.Съжелявам,ако думите ми те нараняват,но и аз съм честна със теб,както ти с приятелката си.Не знам,на колко си години,но ти явно умишлено ги криеш,твоя си работа,но тя е на 16,РАЗБЕРИ,че тя не знае какво иска,още е малка,това е напълно естествено за нейната възраст,и да плачеш и да не плачеш,нищо не можеш да оправиш.
Единственото спасение е,напълно да спреш да я търсиш и тогава МОЖЕ,не съм сигорно,но може тя пак да те потърси,ако ли не,живота продължава.Желая ти успех,послушай съветите ни,недей да я търсиш,така само влушаваш положението.

_BuNnY_
02-21-2008, 15:53
Ти достойнство нямаш ли бе човек?! Не ходи да се влачиш след нея и да я "спасяваш". Остави я да си прави грешките и да се поучава от тях. Голям човек си доколкото разбирам - не се излагай по този начин. В така създалата се ситуация просто трябва да я забравиш, да се откажеш от нея. Друг изход няма - не се натискай там където не те искат (гадно е, но това трябва да направиш!) ....... Момичето явно не знае какво иска и се лигави. По постъпките и се разбира, че е недорасла и не те заслужава. Айде успех :) :)

Alabalaportokala
02-21-2008, 16:31
Толкова ли няма момичета на твоята възраст или с няколко год по малки че трябва да се занимаваш с такива пикли ? :x

super_man
02-21-2008, 19:23
znam prekalih i sajalqvam,znam 4e kato iska6 edno momi4e mnogo to se otdrapva.
nqma da q tarsq pove4e,jelaq i vsi4ko nai i se nadqvam da me pomni s dobro a tova lqto be6e nai hubavoto v jivota mi i 6te go pomnq cql jivot kakto i tq predpolagam.
znam 4e se nabarkah tam kadeto ne mi e rabota.
no be6e slu4aino deto se namerih s tozi toi zapo4na da mi prikazva gluposti.
ako ne znaeh za toq nqma6e da pravq ni6to i 6tqha da pravqt kvoto pravqt i nqma6e da kaja duma no razbrah i ne mojeh prosto da ostavq taka ne6tata.
kakto i da e ,vsi4ko svar6i ,tq mi kaza i no az bqh slqp ot lubov i se se nadqvah 4e 6te sme pak zaedno 6toto kato setq kak bqhme zaedno i greivam kato slance.
nadqvam se da ne me e namrazila mnogo i se nadqvam da razbere 4e go napravih ot lubov.
blagodarq vi za otgovorite.
dano kato se vidim s neq na patq da ne se otbqgvame.

Yanichka
02-21-2008, 19:24
Браво ..много отдавна е трябвало да я оставиш ама както и да е..дано не е само на думи

Pliok0019
02-21-2008, 19:38
Според мен щом не те иска значи вече не те обича. Щом родителите й също са проблем - остави я. Хвани си някоя, при която възрастовата граница няма да е проблем. Другото се нарича педофилия.

LeAv3 m3 Al0n3
02-21-2008, 19:55
ааАаА тЯ щОм тЕ изБягВа зНаЧи нЕ Те оБиЧа ... пА и кАтО гЛеДаМ сИ сВесТен ....зЕмИ сИ нАМеРИ нЕКоЕ сВеСтНо мОмИчЕ иИиИи сИ жИвеЙ жИвоТа

super_man
02-22-2008, 07:58
ne e na dumi samo,osaznah go nai nakraq,bqh slqp 6toto sam mnogo vluben,ama tq ne mi kaza ,trqbva6e da doide pri men i da mi obqsni,ili v 4ata da kaja taka i taka ,ne mojem da sme zaedno ,nqma na4in i si golqm dai da se razdelim i da si jiveem jivota ili ne6to ot sorta a tq si mal4e6e kato q pitam sardi6 li mi se ,kazva6e ne,ne6to lo6o li sam napravil ,kazva6e ne i az se 4udih dali e zaradi maika i ako znaeh 4e tq e re6ila taka nqma6e da q tarsq,tq mi kaza minaliq pat kato q vidqh 4e tq taka e re6ila i az ot togava ne q tarsq,kolko lesno be6e no trqbva6e predi meseci da go kaje 6toto az sedqh i se 4udih kakvo stava ,misleh 4e e samo zaradi maika a i tq taka kaza kakto vijdate v na4aloto deto pisah i zatova q tarsih tolko mnogo za6toto q obi4am mnogo i misleh 4e i tq men no maika i ne dava.
spored men ne znae kakvo da pravi no kakto i da e.
i stiga s taq pedofiliq,kato neznae6 kakvo zna4i pone si mal4i,pedofiliqta e traino uvle4enie kam tineedjari pod 18,az takova nqmam,taka se slu4i 4e se vlubihme,daje az ne go o4akvah nito tq predpolagam no si 4atihme s meseci i se vidqhme i to si stana ot samosebe si,dopadnahme si mnogo.

obra6tam se kam neq.
dano go nameri i da go pro4ete 6toto go znae toq forum.

zdr iskam samo za posledno da ti kaja
nqma da te tarsq pove4e badi spokoina,obe6tavam naistina,osaznavam 4e prekalih 4e te tarsih tolko mnogo no razberi me razbrah za toq i mi stana ma4no i daje se 4udih dali da te tarsq da ti kaja no te obi4am i si kazah kakvoto stane ,trqbva da q predupredq za toq.
predi tova ne te tarsih nali,i parviq pat se razdelihme ama be6e 100 pati po dobre ot sega,kaza mi togava 6te izlezna s dr mom4e i da se razdelim,pomni6 li,i si porevahme malko i az kazah ok i da sme samo priqteli i ti kaza ok i gotovo,stana tolko lesno sled kato mi kaza.
trqbva6e i toq pat taka da napravi6 6tqh da te razbera,tragnah da te tarsq i se ti pisah 6toto misleh 4e e samo zaradi maika ti i zatova,kaza mi 4e ti si go re6ila edva na skoro,a tova 4e mi kaza 4e si me obi4ala naistina mi stopli sarceto.
tova e ,nadqvam se ne me mrazi6,znae6 4e sam dobar 4ovek i sam razbran no kato ne mi kaza az se 4udih den i no6t kakvo stava i kakvo li ne mi mina prez akala.
obi4am te mnogo,umi6leno ne kazah obi4ah 6toto vse o6te te obi4am i 6te te pomnq cql jivot ,nadqvam se i ti i se nadqvam s dobro.
tova lqto be6e nai hubavoto lqto v jivota mi.
ako se vidim na patq slu4aino se nadqvam pone na edno zdr.
vse pak ostavqm edno prozor4e,ako nqkoi den iska6 da si 4atim potarsi me,mnogo 6te se zaradvam.
4ao ot men,nqma da te tarsq pove4e zaklevam se,6te vidi6 4e nqma.
iskam da ti pojelaq vsi4ko nai i vsi4koto 6testie go jelaq na tebe ot sarce.

hooliganka89
02-22-2008, 08:06
Ех,щов влиза тука,ще го прочете.

super_man
02-28-2008, 06:21
iskam samo da i kaja 4e v momenta si nqmam gadje ,da znae ako go pro4ete tova 6toto tova momi4e deto q spomenah otna4alo mi se buta a az ne q iskam.zaklevam se v maika si i ba6ta si ,v jivota si,NQMAM SI GADJE V MOMENTA.
6toto mai misli 4e si imam.

hooliganka89
02-28-2008, 07:49
iskam samo da i kaja 4e v momenta si nqmam gadje ,da znae ako go pro4ete tova 6toto tova momi4e deto q spomenah otna4alo mi se buta a az ne q iskam.zaklevam se v maika si i ba6ta si ,v jivota si,NQMAM SI GADJE V MOMENTA.
6toto mai misli 4e si imam.

Ахахахаха,не те знам на колко си години,ама расъждаваш точно като 5 годишен,ужас.

SkiT
02-28-2008, 07:54
iskam samo da i kaja 4e v momenta si nqmam gadje ,da znae ako go pro4ete tova 6toto tova momi4e deto q spomenah otna4alo mi se buta a az ne q iskam.zaklevam se v maika si i ba6ta si ,v jivota si,NQMAM SI GADJE V MOMENTA.
6toto mai misli 4e si imam.

Ахахахаха,не те знам на колко си години,ама расъждаваш точно като 5 годишен,ужас.
ее...не...добре че 5 годишните немогат да пишат :D :-D

hooliganka89
02-28-2008, 08:03
iskam samo da i kaja 4e v momenta si nqmam gadje ,da znae ako go pro4ete tova 6toto tova momi4e deto q spomenah otna4alo mi se buta a az ne q iskam.zaklevam se v maika si i ba6ta si ,v jivota si,NQMAM SI GADJE V MOMENTA.
6toto mai misli 4e si imam.

Ахахахаха,не те знам на колко си години,ама расъждаваш точно като 5 годишен,ужас.
ее...не...добре че 5 годишните немогат да пишат :D :-D

аХАХАахаха,ужас!
Тая тема е толкова проста,този мъж е толкова лапешки настроен към връзката си,че нямам думи.

Така мразя такива мъже,един мъж покажели ми на мен такова отношение,мога да се издрайфам.

super_man
02-29-2008, 21:31
kakvo pak lape6ko ti se vidq?
kazvam i 4rez saita ako go vidi da znae,6toto si misli 4e imam ,kakto i da e.
za tebe moje da e lape6ko,be kato nqma da pomaga6 kvo se obajda6.
ee pak navsqkade ima takiva,kato neznaete kvo da kajete i se pravite na umni

teenkopele
03-01-2008, 04:34
...не энае какво иска.

От такива най-много се пати...