PDA

View Full Version : "бягане" от даскало



sanch0
02-18-2008, 07:57
Hi.
Хора, споделяйте радни трикчета...как да се отъврем от даскалото без неизвинени. Било то само за 1 ден 8)

GenerationX
02-18-2008, 08:01
Мии... 12ти клас не ми тряя да си търса извинение щото кво ше ме гонят последната година?
Иначе намираш си някое готино лично докторче ти пише бележки за когато искаш... или поне аз правех

sanch0
02-18-2008, 08:07
Аз съм 6ти клас и имам някакъв строг доктор. Пробвах, но не дава бележки (обаче през 1 фр за да не ми се трупа "досие" :P) :booooomb:
---------------------------------------------------
"Прибрах се в 10ти клас на копеле у дома,
точно тогава за мене почваше купона.
-Къде си ходил? - пита майка ми.
Пиян падам в антрето,
баща ми вика:
- Къде сбъркахме с детето?
В 11ти клас братле
малко се очовечиш
и на доста зубърчета
да завършат им попречи.
Във 12ти клас отидох
точно 3 пъти на даскало,
на бала няма да ти казвам,
стана супер мазало"
Хахахаа, мн ме кефи тоя изрод Крискоо :razz:

GenerationX
02-18-2008, 08:16
Еми.... тогава си търси човек дето да има роднини доктори и да се снабдява с бележки.
Иначе утре като отидеш при доктора му казваш:
"Дай една бележка че имам ПМБ"

Alice Fox
02-18-2008, 08:28
Мии... 12ти клас не ми тряя да си търса извинение щото кво ше ме гонят последната година?
Иначе намираш си някое готино лично докторче ти пише бележки за когато искаш... или поне аз правех

+1 пак и класната ми е пичка и ми извинява отсъствията без бележки даже .. 8)

fc
02-18-2008, 08:53
Ох и аз съм така , едвам издържам даже и първия ден да е...И немога да си намирам бележеки и постянно бягам и после се моля на класната или преди да избягам казвам на даскалите , че имам няква работа ама непускат копелетата...На късмет и тва е.Или пък през няколко седмици отивам при лекарката с много странни оплаквания "главоболие огромно без температура или изреждам симптомите на грипа"...

BuBs
02-18-2008, 11:02
Ние ходим при медицинската сестра в даскалото и я лъжем че ни е лошо и тя дава бележки.Или класната някой път приема бележки от родител,пишеш си я ти,правиш на майка си подписа и я даваш :-D

skatemore
02-18-2008, 11:22
за кво ти е да бегаш ? бягъл съм 1 или 2 пъти така умишлено единия път беше в 7 клас щот многоо ми се беше доиграло на компютри и бегах от 1 час а другия път класния ме хвана на вратата на училището... просто не ми се налага да бягм

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-18-2008, 12:04
нашата класна е толкова добричка че имам саученици които просто да и се помолят и веднага ще им извини отсъствията :)

Slawi92
02-18-2008, 13:51
bqgai za zdrave daje ot 4as tova e deviza na na6iq klas az mnogo bqgam ama vinagi se opravqm e imam i 10 neizvineni ama kolko sam bqgal za taq godina :-o :-o :-o mi kat doktora ne ti dava si tarsi6 fal6iva belejka dav6 1-2 leva i gotovo ako nemoje6 da namira6 mi pi6i az namiram lesno az si zimam ot zabara molqse na klasnata i tq mi gi izvinqva bez belejka abe pri seki e razli4no ako iska6 belejki mi pi6i na LS

djudjutu
02-18-2008, 14:01
а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил :-x аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............ :shock:

Miss_Perfekt
02-18-2008, 15:17
Ние правим така правим бомби.За който незнае бомба е целия клас да избяга абсюлютно сички един не трябва да остане и тогава немогат да пишат отсъствия на сички.Е не трябва да прекалявяте с това щот класната ше се ядоса.Друг метод е - "Отивам на зъболекар" на нас за зъболекари не ни искат бележки.Ама внимавайте с бомбите щот хванат ли ви ..... :D Даже ние един път направихме така бяхме на първия етаж и учителката излезе замалко и ние скочихме през прозореца ако е ниско може и вие да пробвате

Ellie
02-18-2008, 16:01
а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил :-x аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............ :shock:

Ние пък сме със 20 отсъствия за изгонване :-x

sanch0
02-18-2008, 21:19
Нашата класна пък много ни оставя отсъствията :( :razz:

psychopath
02-18-2008, 23:20
личната лекарка ми дава винаги бележки за лиготиите...преди това казвам на майка ми ,че съм избягал де...та тя да ми вземе бележката...или поне да говори с лекарката ,за да не чакам 8-)

djudjutu
02-19-2008, 05:29
а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил :-x аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............ :shock:

Ние пък сме със 20 отсъствия за изгонване :-x
ама за 20 иввинени ли ви гонят :smt119

gorska
02-19-2008, 06:09
Купуваш си бележки. :-D Аз не бягам. Няма смисъл. Какво печелиш? Или какво губиш? Един гаден час се заменя с хиляди такива, след като те питат къде си бил да кажем третия час, а си имал 6.
Е, бягала съм, де... но рядко. И в новото даскало не съм. :)

jilibonka_
02-19-2008, 07:52
аз редомно отсъствам от даскало..понеже не се разбирам с класа си или защото има много по-интересно занимание от тва да слушам как ми мърмори некфа 90-годишна бабка.. :grin: и за отсъствията ми върши перфектна работа личната лекарка..само,че надявам се да нямаш като моята класна да иска отчет и за един учебен час къде сам била и какво ми е имало(и тази информация трябва да я научи от родителите ми :-o ) ...тъпо

GreenFairy
02-19-2008, 11:38
Аз пробвах веднъж да бягам от часа по физика... Тя си написа отсъстващите в началото на часа и аз после си излезнах уж до тоалетна и към края на часа се върнах...

lovetanya
02-19-2008, 11:46
Ми лично аз доста честичко си бягам...Ама класната е много печена и ми извинява отсъствията и без да я моля! Дори не ме пита къде съм била!!! 8)

ofyes
02-19-2008, 15:41
Ние правим така правим бомби.За който незнае бомба е целия клас да избяга абсюлютно сички един не трябва да остане и тогава немогат да пишат отсъствия на сички.Е не трябва да прекалявяте с това щот класната ше се ядоса.Друг метод е - "Отивам на зъболекар" на нас за зъболекари не ни искат бележки.Ама внимавайте с бомбите щот хванат ли ви ..... :D Даже ние един път направихме така бяхме на първия етаж и учителката излезе замалко и ние скочихме през прозореца ако е ниско може и вие да пробвате

Целият клас :shock: :shock: :shock: Тва при нас е невъзможно.. Има некви зубарчета (2,3) дето немат 1 отсъствие даже и извинено и винаги всичко провалят... :-x

TellMeYourName
02-19-2008, 15:46
Ние правим така правим бомби.За който незнае бомба е целия клас да избяга абсюлютно сички един не трябва да остане и тогава немогат да пишат отсъствия на сички.Е не трябва да прекалявяте с това щот класната ше се ядоса.Друг метод е - "Отивам на зъболекар" на нас за зъболекари не ни искат бележки.Ама внимавайте с бомбите щот хванат ли ви ..... :D Даже ние един път направихме така бяхме на първия етаж и учителката излезе замалко и ние скочихме през прозореца ако е ниско може и вие да пробвате

Целият клас :shock: :shock: :shock: Тва при нас е невъзможно.. Има некви зубарчета (2,3) дето немат 1 отсъствие даже и извинено и винаги всичко провалят... :-x Това пък :razz: аз на какви брутални сцени съм бил свидетел точно заради това :razz: бой бой бой хаха

CaSsIe
02-19-2008, 17:10
на нас сега ни смениха и класната и директорката, класната не ни преподава по нищо и не се мярка мн мн в даскало и си ми е екстра, само си намирам бележка и сичко е точно. Пък и личната ми лекарка е супер печена и винаги ше ми напише бележка 8-)

SiNiStEr
02-19-2008, 17:19
Аз пък имам пекана докторка 8).Отивам при нея прая се на болна,изписва ми некви хапчета и ми казва да отида за бележка когато искам :grin:
И ние сме бягали целия клас и нищо не са ни казвали,мн е гот :lol:

PaSs1on
02-19-2008, 17:25
ne se oplakvaite pri nas na 5 vikat roditel i spirat detskite na 10 e predoprejdenie za izklu4vane a na 15 si out :D gadno :-o e az mai imam 4 i 1/3 za sa ma moje i po malko da sa ako ne sa mi pisali po nqkoi predmeti a klasnata e gadna na tema ocustviq i ne izvinqva :( ako ima nqkoi ot 12to 6e zeme li da mi dade belejki i pari davam 4e hi4 ne mi se hodi v 4asovete :)

Slawi92
02-20-2008, 10:00
ne se oplakvaite pri nas na 5 vikat roditel i spirat detskite na 10 e predoprejdenie za izklu4vane a na 15 si out :D gadno :-o e az mai imam 4 i 1/3 za sa ma moje i po malko da sa ako ne sa mi pisali po nqkoi predmeti a klasnata e gadna na tema ocustviq i ne izvinqva :( ako ima nqkoi ot 12to 6e zeme li da mi dade belejki i pari davam 4e hi4 ne mi se hodi v 4asovete :)ne sam ot 12to ama ako iska6 mooga da ti osigorq belejki pi6i ili tuka ili na LS

Otka4eniq
02-20-2008, 10:08
а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил :-x аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............ :shock: хаха аз имам 150 :D и да чукна да дърво още не са ме изгонили 8-)

EJI4eTy
02-20-2008, 12:22
НИЕ пък отиваме при училищния фелшер и му казваме че ще ни изпитват и не ни се остава и той казва "Добре айде отивайте си после минете през личния лекар и му искайте бележка,кажете че ви е станало лошо и аз съм ви пуснал да си ходите" 8-) 8-) 8-)

Miss_Perfekt
02-20-2008, 14:51
Ние правим така правим бомби.За който незнае бомба е целия клас да избяга абсюлютно сички един не трябва да остане и тогава немогат да пишат отсъствия на сички.Е не трябва да прекалявяте с това щот класната ше се ядоса.Друг метод е - "Отивам на зъболекар" на нас за зъболекари не ни искат бележки.Ама внимавайте с бомбите щот хванат ли ви ..... :D Даже ние един път направихме така бяхме на първия етаж и учителката излезе замалко и ние скочихме през прозореца ако е ниско може и вие да пробвате

Целият клас :shock: :shock: :shock: Тва при нас е невъзможно.. Има некви зубарчета (2,3) дето немат 1 отсъствие даже и извинено и винаги всичко провалят... :-x Това пък :razz: аз на какви брутални сцени съм бил свидетел точно заради това :razz: бой бой бой хаха
И при нас има зубари и те са дърпат ама ние кат им се развикаме че провалят всичко и те веднага се съгласявят :D

summergir1
02-20-2008, 15:52
Ми лично аз доста честичко си бягам...Ама класната е много печена и ми извинява отсъствията и без да я моля! Дори не ме пита къде съм била!!! 8)
и при мен е така 8-) даже някой път ги намаля ако имам 7 за един ден пише 5 извинени

GetNasty
02-20-2008, 15:56
ами има едни димки ги продават в куку-магазините, вземате целия клас, пускате я в стаята и никой не кара часове. поне в нашето даскало е така, щото няма стаи за всички. :grin:

marilyn
02-21-2008, 20:32
ами в стария ми клас сме бягали само няколко пъти вси4ките щото класа ми беше мн неорганизиран. сега съм в др клас(само моми4ета) ама пак не можем да избягаме вси4ки щото винаги се намира някои които да прецака си4ко :grin:

Shu7teR
02-23-2008, 09:51
Или бележка от доктора или фалшива.Няма даскало в което да няма "дилъри" на бележки.Но най-добре не бягай от часовете, защото свикваш и после хич не ти се стои.

IdiOtKa
02-23-2008, 13:38
Или бележка от доктора или фалшива.Няма даскало в което да няма "дилъри" на бележки.Но най-добре не бягай от часовете, защото свикваш и после хич не ти се стои.
да и аз така мисля ....отсъстваш ли 4-5 дена после иди свиквай да ходиш на даскало ..мани мани мно гадно ...
иначе фалшиви бележки бол ...и все повече се осъвършенстват

shooter
02-23-2008, 18:34
а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил :-x аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............ :shock:

При нас със 300-400 отсъствия завършват няколко човека в класа всяка година.Уж сега щяло да е по-строго пък ще видим.Аз миналата година завърших с 70 и няколко,което мисля,че не е много.

rubi
02-23-2008, 20:28
ами аз винаги сама съм си извинявала отсъствията...подписвах си се като пич отгоре :D :D :D

dani_nt29
03-22-2017, 11:19
Хах аз съм 7 и госпожата закъснява и ние бягаме и като доидеме на следващия ден и казваме че сме я търсили но иначе е много печена...

qwerty7842
03-22-2017, 12:10
Hi.
Хора, споделяйте радни трикчета...как да се отъврем от даскалото без неизвинени. Било то само за 1 ден 8)

Купуваш си бележки и си ги пишеш сам/сама.Но сега по новия закон и малко тегаво.Затова си тръгнаш и после казваш на класната да ти ги извини, пък ти ще и дадеш бележка след няколко дни.После не даваш бележка,а отсъствията са вече извинени.Това е моят трик.