PDA

View Full Version : Проблем с приятел!



GenerationX
02-18-2008, 08:23
Значи онзи ден бях на купон с едни приятели и всичко беше точно...
Пихме, пяхме и танцувахме....
И имаше едно момиче от нашата компания дето всеки път като пийне малко и ми налита....
Лошото е, че аз чесно казано е бих й отказал.
Та важното е, че след купона цялата компания се чудим къде да ходим...
И тя вика "аре в нас, няма никой тая вечер"
Хммм.... аз се чуда да ходя ли да не ходя ли...
И тогава тоя моя приятел веднага "оооо да и без тва не ми се прибира ще спа у вас"
И на мен не ми стана никак хубаво....
И се прибрах.... На другия ден го разпитах кво са правили и той вика:
"Мииии нищо особено, само спахме. Много е сладка като спи..."
Значи нямам чуства към момичето, но не знам защо но съм супер ядосан на приятеля..... Щото го знам къв е въртиопашка.... нищо че си има приятелка....

Тааа кво мислите вие?

DaЯk_AнGэL
02-18-2008, 08:30
Първо се опитай да изясниш чувствата си към момичето.Защото хем не я искаш, хем изпитваш някакво чувство за принадлежност към нея.Или може би само искаш да я предпазиш от приятеля си.По-добре поговори с него, кажи че не искаш да говори за момичето, а и щом си има приятелка, значи не изпитва нищо към нея.Сигурно всичко е станало под влиянието на алкохола, така че не си прави прибързани заключения, а виж какво ще стане..А ако искаш и предложи, и така няма да се притесняваш! :)

GenerationX
02-18-2008, 08:37
Първо се опитай да изясниш чувствата си към момичето.Защото хем не я искаш, хем изпитваш някакво чувство за принадлежност към нея.Или може би само искаш да я предпазиш от приятеля си.По-добре поговори с него, кажи че не искаш да говори за момичето, а и щом си има приятелка, значи не изпитва нищо към нея.Сигурно всичко е станало под влиянието на алкохола, така че не си прави прибързани заключения, а виж какво ще стане..А ако искаш и предложи, и така няма да се притесняваш! :)
Де да беше толкова лесно...
1-во: Приятеля ми е тип "ебач" демек има си приятелка ама та хич не му пречи...

2-ро: Тя и аз сме супер различни като начин на живот.... Но, пак ми става хубаво като виждам, че не съм й безразличен, но нз дали не е оталкохола!!!

DaЯk_AнGэL
02-18-2008, 08:47
Първо се опитай да изясниш чувствата си към момичето.Защото хем не я искаш, хем изпитваш някакво чувство за принадлежност към нея.Или може би само искаш да я предпазиш от приятеля си.По-добре поговори с него, кажи че не искаш да говори за момичето, а и щом си има приятелка, значи не изпитва нищо към нея.Сигурно всичко е станало под влиянието на алкохола, така че не си прави прибързани заключения, а виж какво ще стане..А ако искаш и предложи, и така няма да се притесняваш! :)
Де да беше толкова лесно...
1-во: Приятеля ми е тип "ебач" демек има си приятелка ама та хич не му пречи...

2-ро: Тя и аз сме супер различни като начин на живот.... Но, пак ми става хубаво като виждам, че не съм й безразличен, но нз дали не е оталкохола!!!

А какво чувстваш към нея?В смисъл че за да те е подразнил, трябва да има нещо..Може просто да я възприемаш като приятел, и да не искаш да се прецака.Гадно е така за момичето, и не можеш да останеш безразличен, защото накрая тя остава прецакана.Обаче ако е по-умна няма да тръгне с приятеля ти..
А на колко години си?

GenerationX
02-18-2008, 08:50
18.... не съм от "малките с големи проблеми" спокойно...
просто найстина нз кво да правя....

DaЯk_AнGэL
02-18-2008, 08:59
Приятелка имаш ли?По-добре тръгни за малко с момичето, докато приятеля ти се откаже от нея, а може и да имате и общи неща, нали "противоположностите се привличат".А и тя може да реши, че не си за нея(без да се обиждаш) , просто може да види че сте различни.