PDA

View Full Version : Имам проблем



loopback1
02-18-2008, 11:39
Имам два проблема :
Първия е свързан с обезкосмяването около половия член.След като се избръсна(със самобрасначка) и ми се поява обрив и се зачервява кожата ми.Как да го махна ?
Втория въпрос ми е дали е нормално когато се целувам с гаджето ми и члена ми отделя сперма .Ако е нормално как да го предовратя?

darla
02-18-2008, 12:18
az pyk iskam da te pitam na kolko si,zaradi vtoriq ti vypros????
Normalno e pri vazbuda da se otdelq nqkakva ligava te4nost,ama ne e sperma

Naman07
02-18-2008, 12:28
Syvsem normalni sa i 2te qvleniq :-o .Za 1voto izpolzvai nqkakyv krem ili ne6to koeto da uspokoi kojata ti,sled brysnene,a za 2roto e estestveno da se otdelq sekred pri vyzbuda ,no toi ne e sperma (vypreki,4e e vyzmojno da se zabremenee ot nego).Uspeh 8-)

tlepach
02-18-2008, 13:36
ми първият проблем... абе ти защо си бръснеш патката? използвай депилатоарни кремове.. второто може и да е сперма ако на практика толкова си се възбудил от една целувка, че еякулираш.. в този случай ти можеш да си помогнеш с малко "тренировки" - партньори: десиСлава или левиСлава, с която ти е по-удобно... :oops: а ако не е еякулация, то това може да се обясни с текста, който намерих в една от темите в секция "Секс":

"Изтичането на този секрет е елементарна човешка физиологична реакция. При мъжа, в т.нар. любовна игра има пренастройване на физиологията му. Сексуалното раздразване се възприема от сетивните анализатори и след това по нервен път се насочва и изпраща към половия център на гръбначния мозък. Под въздействието на този отдел става онова чудо, наречено ерекция - пещеричките на кавернозните тела в пениса се напълват с кръв. Това е предварителното условие за предстоящото полово сношение. Успоредно с това става и още нещо, което се нарича лубрикация (овлажняване). То се извършва главно чрез два вида жлези, разположени в пикочния канал на пениса - жлези на Купър и на Литрий. Простатната жлеза също дава своят принос за това овлажняване чрез отделянето на секрет. На пръв поглед тази течност наподобява спермата, но тя в никакъв случай не съдържа сперматозоиди. Става дума за един предварително овлажняващ душ. Неговите задачи са две. Първо да овлажни мястото, където половият член ще проникне. Второ - да е влажен пътят, по който ще премине спермената течност."

..т.е. накратко казано, тялото ти отделя тази течност подготвяйки твоят малък Джоунсън за проникване... и от нея НЕ може да се забременее, защото не съдържа сперматозоиди.. :-D.. нямам идея как да си помогнеш, освен да не целуваш приятелката си, което е ненормално.. :razz:

loopback1
02-18-2008, 15:51
мерси за отговорите ама ще ми кажете ли някви имена на такива кремове за успокояване и имена на депилаторни кремове мерси предварително :)

SkiT
02-18-2008, 15:56
И мен ме интересува относно тези кремове някой по успокояващ...защото попринцип не са за чуствителна кожа тези кремове!! :?

tlepach
02-18-2008, 17:03
Момчета... отивате в първия козметичен магазин и питате продавачката това, което питате и нас... и тя ще ви отговори изчерпателно..

raven_92
02-20-2008, 13:40
amii vij sa za brasneneto nz oba4e tva i na mene mi se polu4ava smisal stava mi onaa rabota kato praa ne6to s nqkoe momi4e primerno da q baram 1 mejducasie da se celuvam i takiva raboti i kato se pribera u nas i vijam 4e imam sperma po ga6tite no ne 6ta da te obijdam ili da ti se podigravam nz kolko gajeta si imal no spored men e ot neopitnost pone pri mene e taka mnogo se vpregam nz misla 4e e normalno spox :)