PDA

View Full Version : Моя Свят



seksi_kote_f
02-18-2008, 12:31
Такава съм ... малка и наивна.Незрачна...глупава и без силна .Хората без сърца ме направиха такава,тяхната болка погуби душата ми корава.Скитам се без посоко в търсене на щастие и любов...но тях ги няма само празният ми поглед суров.Гледам хората около мен влюбени щастливи с високо вдигнати глави а аз вървя замислена угрижена в този свят със безброй сълзи.Гледам те но ...гледам през тебе,не те виждам в моя свят.Играяеш ти вторестепена роля...роля на изгубения свят.Лъжите които ми изречи ти от тях останаха само пепел и сълзи.Вървя си по улицата и виждам бездомници ...без домна е и моята душа,търси тя своята утеха,своя порив и искра.Седя си аз сама в моята стая попила цялата тъга,паля аз цигара ,както гасне тя така гасне и моята искра.Събуждам се до теб...а си ми непознат...какво е станало със мен ... а да подала съм се на някой грях .Гледаш ме влюбено и неотразимо а аз само махам ти с ръка ...казвам ти не е време за нашата игра.Дявола във мен почва да наделява...всичко чисто и свято той разрушава.Моя свят е разрушен от подигравката на хората със мен.

EarthShaker
02-18-2008, 21:26
правописа е уникален

WILD__BOY
02-18-2008, 21:38
правописа е уникален

Определено