PDA

View Full Version : За любителите на филми



peZz
02-18-2008, 13:34
Абе ся гледах един филм и тръгнах да гледам биографиите на актьорите, които участват в него..не е мн известен филма и актьорите също, но като им гледам биографиите всички са родени в големите америкаснки градове, и всичките още от лапердии се занимават с актьорство или поне с някоя малка роля в някоя пиеса..та исках да ви питам мислите ли, че да станеш успял или известен актьор трябва задължително от малък да се занимаваш с тва?Не смея и да питам дори и да си помислям за големите звезди дето всеки срещнат човек ги знае...

Да не си помислите, че съм тръгнала да ставам актриса, :D:D че малко темата на там отиде, просто госпожата по психология ни обясняваше, че всетовно известните хора, (дори и учените) от съвсем малки се насочвали към това с което се занимавали и каза най-важното, че били със изключително силни характери и непоклатима воля, за да се справят най-малкото със факта, че всички ги знаят и за мнението на околните за тях.Демек с една дума искаше да ни каже, или поне аз така разбрах, че са някви супер силни хора ли де да знам как да го кажа, повтарям се нещо вече с тая сила в характера. :D Даде ни и пример - в даскалото всички те мразят, казват ти колко си бил грозен ,тъп направо в лицето и въпреки това не ти пука, продължаваш напред, имаш успех след успех (примерно както да случая с актьорите) и т.н...........вие какво мислите?
:)

bebeto0o
02-18-2008, 14:30
4eE ..... ddz i as :D:D:D