PDA

View Full Version : Измамници ли са?



chipi_kaoo
02-18-2008, 13:05
Здравейте. Първо искам да се извиня, ако темата не е в радела който трябва, но тук ми се стори най-одачно, Второ това не е реклама, и ако някой мод реши че е, нека само махне линка който ще дам, а да не трие темата.

По същество: Реших да си купя "Закон за движение по пътищата" (тъй като сега ще карам курсове) но исках да е от 2008г. и намерих онлайн магазин от който да си го поръчам. Тъй като съм от по-малък град, и тук не мога да го намеря, а онлайн магазина в моят град не предлага куриерска пратка, за това като я поръчах и ми дадоха сметка по която да преведа парите. Наистина се чудя дали ще ме измамят или не, онлайн книжарницата се казва "Книжарница Пингвините" а ето линк www.pe-bg.com . Моля само за сериозни мнения, без лигавене. Наистина ако пратя сега парите, и ме измамят, повече няма да посмеяда си поръчвам по интернет, незнам прото дали някой е поръчвал от там, а ако не от кой онлайн магазин няма да ме метнат.

Много благодаря, че прочетохте постчето ми. :(

chipi_kaoo
02-18-2008, 13:10
Пингвините са голяма книжарница (верига) и не би трябвало да имаш проблеми. :) Оффф много ти благодаря. За бързия отговор, но ако може още някой да ми каже, за да съм по-сигурен (все пак съм малко недоверчив) :-P