PDA

View Full Version : не точно любов



inSane_baby
02-18-2008, 13:10
Здравейте! Незнам дали пиша в точния раздел, защото в разказа ми са преплетени много чувства, едно от които, уж любовта... та ще се опитам да бъда кратка, макар че едва ли ще успея. [за протокола 10 клас съм]
В клас сме около 30 човека, половината са от близко училище, в което правят ремонт, уж сградата била опасна... та 16-17 човека от предишния ми клас с тях сме в приятелски отношения, уважаваме се и си помагаме. опитахме се да бъдем така дружелюбни и с "новите ученици", също 16-17 човека. Уж се получи, те повечето се оказаха стабилни хора и станахме добри приятели. (с някои се познавахме и по- рано) Казвам повечето защото точно тук започва развръзката на историята ми. Едно момиче... (Силвия) отначало тя се опита (мисля) да бъде мила със всички. По общителните бързо се запознаха с нея, че и започнаха да се прегръщат и целуват на втория, третия ден. (говорим за момичетата) поддържаше добри отношения и с няколко момичета от бившия си клас, към тази "групичка" се опита да прибави и няколко от моя, включително и мен, но никой не искаше да остави старите си приятели за да се втурне в нещо такова. естествено излизали сме на кафе, говорили сме си и сме си споделяли много неща, но за да си приятел с нея означаваше да загърбиш другите си приятели. е, разбира се не сме се карали, въпреки, че чувах ужасни отзиви за нея. (пропуснах да отбележа, че въпросната силвия от 2 месеца някъде ходи с един мой приятел, той си е от класа ми преди да дойде Силвия с нейния клас) та това момче саши, той е такъв сладур (ест харесвам го само като приятел) и незнам какво изобщо прави с нея. тя на външен вид е хубаво момиче, не от най- красивите в училище, но симпатична. (симпатична докато не прекараш около 2 седмици с нея за да я опознаеш) та накратко тя е много лицемерна. Подиграва се на походката на братовчедка си.. пфу.. мени приятелите си постоянно. постоянно е скарана с някой и говори на околните как иска да го бие. (под някой имам предвид обикновено момиче) oпира се на клюки, които понякога тя самата прави. та въпросното момиче днес в кабинета по изобразително седеше зад мен с една нейна приятелка. Пред нея бяхме аз и гаджето й. снимахме се с него, говорихме си, съвсем приятелски както правим постоянно. в цифровия ми имаше и други снимки, тя пожела да ги разгледа- естествено нямах нищо против. никога не сме били огромни приятелки( чувала съм ,че говори някои неща зад гърба ми, но винаги съм го приемала като клевета) излизали сме на кафе, били сме в общи компании и дотук. изведнж някой от задните редици хвърли някаква тетрадка. обърнах се - тя - извинявай исках да оцеля ивч0 (момчето което седеше до мен) случката се повтори, при което си замълчах. само се обърнах, погледнах я и продължих разговора си. Трети път тя не посмя да опита да ме оцели. затова пък даде въпросната тетрадка на някакъв (извинявам се) противен мангал и го накара да ме оцели, при което аз се обърнах с думите би ли престанала да ме целиш. тя: ам не бях аз те бяха (въпросният мазен циганин ми помаха). Аз и казах да не се опитва да ме заблуди, че съм видяла, как го е накарала да ме оцели, че и преди това го направи два пъти. тя отвори: АХА. попитах я има ли някакъв проблем, тя каза да, попитах мога ли да знам какъв, тя каза "ще се разправяме след часа". изобразителното беше последен осми час и си тръгнахме в една посока(на първата пряка пътищата ни се разделят). през целия път около нас имаше много хора, тя не ми каза нищо. Аз също говорих с останалите без да я закачам (все пак тя каза, че имала проблем). Та вярно... дотук не говорих за любов, сега идва и тази част. Както вече споменах, тя ходи с един от най- добрите ми приятели в класа ми. Той винаги ми е помагал във всичко, дори в момента ми прави огромна услуга. Давал ми е съвети относно всяко момче, по което съм се заглеждала и факт е, че тези, за които той казва- боклук.. наистина се оказват такива. С времето се научих да му имам много доверие, тъй като до сега не ме е лъгал. (надявам се така ще е и за напред) та въпросната Силвия на връх свети валентин ми сподели че възнамерява да го зареже (по телефона) той ме помоли да и звънна и да я разпитам как мисли да прекарат празника. нямахме много време да говорим и тя не ми каза нищо повече. на следвашия ден ми каза че бившето и гадже (което ходи с една друга моя фр) я целунало, казал, че ще зареже фрто ми и ще тръгне с нея, и затова тя мислела да зареже саши. стана ми много кофти за него, но се почуствах някак гадно при мисълта,че тя ми го е споделила, а аз да му го кажа. Мислех да говоря с него неведнъж, но стигах до мисълта, че тя е сгрешила и трябва да й даде друг шанс... освен това се притеснявах да не би да не е казала на никой друг, освен на мен и да разбере че съм му казала. тогава едва ли нямаше да измисли начин да ми го върне. нейният страх е момче да я зареже, колкото и смешно да звучи. поне аз така си го обяснявам. тя никога не е имала истински приятели, както по горе обясних- кара се със всички. общо взето.. да, голяма курва е, сама ми е споделяла, че лятото е ходела с петима едновременно ( без да знам дали наистина е така, но братовчедка й го потвърди ). дори наскоро ми говореше за момче, което "си мисли че още ходят". та знам, че едва ли някой е прочел до тук, и ако си го направил, благодаря ти, дори и да не си оставил мнение. точно определен въпрос нямам, може би се чудя как да й го върна от името на всички, които не я понасят, тъй като много лъжи е изрекла, много интриги, много истории е украсила... Другото нещо е, че не искам да продължава да лъже приятеля ми, но как да му кажа, при положение че случката с целувката е от преди 2-3 седмици. и изобщо как да кажеш на някого "извиняяяй, гаджет0 ти ти изневеряяя" при положение, че той твърди, че я обича. (тя също, но разправя, че ще го зареже) [/url]

koalka
02-18-2008, 13:20
Ох, не се учудвам и на тази история....
Наистина всякакви хора има и просто не си струва да се занимаваш с нея.Какво може да направиш?Няма как да й го върнеш, просто я игнорирай.Каквото си иска да говори, жалко, че има хора, които й вярват и които се смятат за нейни приятели...заблудени с една дума.
Сега за любов наистина не знам къде става дума, освен, ако нямаш чувства към приятеля си.Но не останах с такова впечетление...И въпреки това няма да местя темата, може да се окаже обратното.
Поне вземи отвори очите на твоя приятел, защото виждам, че държиш на него, а тя определено не се интересува кой знае колко много от него...Щом точно на теб е казала, че иска да се разделят точно на Св.Валентин и по телефона, което няма да коментирам просто.

comics
02-18-2008, 13:56
Разкажи всичко на приятеля си. По-добре е сега да не ти повярва и да ти се разсърди, но след време като разбере, че си права, да ти се извини, отколкото да разбере от някъде, че ти си знаела всичко и си го крила от него. !
това е моето мнение
House music f0rever ;P

inSane_baby
02-18-2008, 13:58
Разкажи всичко на приятеля си. По-добре е сега да не ти повярва и да ти се разсърди, но след време като разбере, че си права, да ти се извини, отколкото да разбере от някъде, че ти си знаела всичко и си го крила от него. !
това е моето мнение
House music f0rever ;P

единственото, което ме притеснява е, че момичето ще каже, че го правя за да ги скарам, защото ние с него много често си се гушкаме седиме на един стол и т.н. Естествено всичко това чисто приятелски, но тя би извъртяла нещата, знам го.

comics
02-18-2008, 14:04
А по-добре ли е като се раздлят, тя да каже на този ти приятел, че ти си знаела всичко, но си мълчала?

inSane_baby
02-18-2008, 14:29
е как да му кажа "еей мен гаджето ти ти изневерява" звучи глупаво, а и едва ли би ми повярвал. Той беше днес когато се скарах с нея , освен това твърди че я обича

comics
02-18-2008, 14:34
Казваш му всичко от до- право в очите. Какво ти мислиш, защо не си му казала досега и т.н. Ако не хрб момчето, ще те разбере. Ако не му е ясно какви рискове поемаш, за да му отвориш очите, значи не си заслужава. Остави го малко да осмисли нещата. Отначало ще отрича, после ще стане подозрителен спрямо нея и т.н. Ако не е някой блк, нещата ще си дойдат на мястото и от черната овца, ще станеш героиня на бял кон

kakaomen
02-18-2008, 14:38
Кажи му го в прав текст без да увъртаж!

comics
02-18-2008, 14:41
Кажи му го в прав текст без да увъртаж!
"увъртаШ" се пише :D

kakaomen
02-18-2008, 14:45
:D ок аз пък в началото си помислих че греша с у-то отпред. 8-)

inSane_baby
02-18-2008, 15:06
емм той разбра, едно момиче му каза преди мен, след това му казах и аз, казах, че не съм искала да го премълчавам, но той казал че я обича и не съм намерила думи. той каза че ако тя ми направи нещо ще я пребие колкото изле да звучи, а тя се е заяждала с мен защото той ме бил прегърнал :?

zvezdichka777
02-18-2008, 15:47
ЕБАТИ И КУРВОЛЯКА се развъди на последък..де да знам кфо да напраиш .. според мен най гадно е .. човек да остане сам(без приятели)зарежете я всички да види кфо е да си сам щом праиш такива номера или пък де да знам измислете нещо ..един бой ще и се отрази мнооогоо добре

и вземи нещо направи с твоя приятел,гадно е да стои така заблуден,щом я обича ..
не позволяваи онаа да го праи на козел
отвори очите му за въпросната Силвия .. а пък като онази каже че го правиш нарочно за да ги скараш и кажи че е така,кфо ше стане .. ? :? :x :?

Chess
02-18-2008, 17:54
е как да му кажа "еей мен гаджето ти ти изневерява" звучи глупаво, а и едва ли би ми повярвал. Той беше днес когато се скарах с нея , освен това твърди че я обича


Никой не ти е казал : отиваш до него и... "еей мен гаджето ти ти изневерява"...
Увъртай малко ... момиче си все пак :razz:

DivoTo_KoTe
02-18-2008, 19:09
Ох мила и в моя клас го има това,клюкарстват по цял ден,каква ти била косата,дрехите,обувките..На тфа му викам завист.Не се ядосвай,просто недей да казваш на приятеля си,че му изневерява,защото може би иска като му кажеш да те изкара тебе виновна и лъжкиня.Първо разбери дали найстина е истина,просто познавам такива момичета и и знам игричките. Успех и ако не помогне два,три шамара ще помогнат.

comics
02-18-2008, 19:15
щом всичко е наред ... :)

pavkata91
02-19-2008, 14:55
кифли братче.. :-x как може момиче да се държи така дебилски бе мама му стара :shock: :?

Obsession
02-19-2008, 15:31
Ох, това наистина е ужасно! Добре, че сте му казали и не си сама. Явно той те подкрепя :) На тази и трябва пълен игнор от всички да разбере до къде се стига със слетни и клюки! Ей, как ме дразнят такива кифлички...