PDA

View Full Version : Бельото-необходимост при любовна игра или не?



Ephemeral
02-18-2008, 13:51
Какво въздействие има върху вас бельото?Необходимост ли е или излишен аксесоар?Какъв цвят ви възбужда най-много?

padnal_angel
02-18-2008, 13:53
az imam nai-razli4ni takiva raboti daje posledno si vzeh edno takova cqlo deto e kato abe ne znam kak da go obqsniq calo kato 4orapogashtnik i nagore po tqloto hm... ne znam dumata (kato bodi s 4orapi) dano dobiete predstava ta cqlo ot stupalata do gore i gore s dve tunki prezramki a otdolu tam ima dupka to4no za takiva slu4ai i e 4erni4ko i mnogo mi haresva i e mnogo udobno i deistva mnogo dobre na moito milo

macka123
02-18-2008, 14:07
Еми аз примерно нямам чак някфи мноо специални неща.Но като си купувам бельо трябва да е много хубаво.Приятеля ми много ми го харесва.Аз съм в двете крайности - дантелки мрежички прозрачно такова и много изрязано (по - секси) и розофко или оранжевко (сладурско) ама приятеля ми винаги много му се кефи

skatemore
02-18-2008, 14:43
мда кат е некво черно червено с халки разни дет се развразва некви суупер тънко ауууу :oops:

amatorium
02-18-2008, 14:53
Cherno, extravagantno, izrqzano. Deistva razbira se strahotno. Ne obicham dantelkite. 8)

padnal_angel
02-18-2008, 14:58
Cherno, extravagantno, izrqzano. Deistva razbira se strahotno. Ne obicham dantelkite. 8)


znachi trqbva da ti pokaja moito nqma na4in prosto ne znam :)

NaDuPeNa_PrInCeSa
02-18-2008, 15:24
Според мен бельото не е кой знай какво необходимо в секса! Се пак почти никой не го гледа :D А по принцип бельо-предпочитам или да е по семпло което да ми очертава хубаво извивките, Или да е някакво по изчанчано! Но вообще не ми допадат тези тип курволетки! НИЩО ЛИЧНО!

amatorium
02-18-2008, 15:28
Cherno, extravagantno, izrqzano. Deistva razbira se strahotno. Ne obicham dantelkite. 8)


znachi trqbva da ti pokaja moito nqma na4in prosto ne znam :)

S udovolstvie :P

FaHrEnHeit
02-18-2008, 15:40
Според мен бельото не е кой знай какво необходимо в секса! Се пак почти никой не го гледа :D А по принцип бельо-предпочитам или да е по семпло което да ми очертава хубаво извивките, Или да е някакво по изчанчано! Но вообще не ми допадат тези тип курволетки! НИЩО ЛИЧНО!
Как ще не е важно O_O представи си ти си момче и си напът да спиш с дадено момиче събличаш и дрехите и й поглеждаш бельото, но уви то не е бельо ами са шортите, които са носили бабите ни наподобяващи тези за плуване примерно.. ще ти се убие желание за секс ми и за не знам какво ..друго си е да видиш готино бельо :>

NaDuPeNa_PrInCeSa
02-18-2008, 15:53
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!

FaHrEnHeit
02-18-2008, 16:12
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!
Чакай малко ти не ме разбра.Тук говорим за секс за една нощ не дали човек е изгубил дълго време в харесване на дадено момиче, за да може да се откаже от нея веднага след като и види бельото.Ти например си лягаш с някво момче събличате се и гледаш некви изкуфяли боксерки на дупки.Няма ли да ти се прииска да се измъкнеш по някакъв начин?Това ще говори лошо за поддръжката и хигиената му и т.н.

dablue
02-18-2008, 16:37
Ох въздействието на бельото върхуу мен...хмм... :-o направо ставам звяр,много възбуждащо ми действа червеното на цвят бельо :P ,но щом е в/у приятелката ми всеки вид ми допада и ме възбужда на 100 % :smt003 Смятам,че наистина бельото при любовната игра е неотложим аксесоар,наистина много възбужда и доставя наслада,да видиш оскъдно облечената си мадама това е върха :P :P :smt003

hottie
02-18-2008, 16:52
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!

Ne sum saglasna s teb kato kazva6 4e mom4etata gledat da suble4at burzo mackata. Spored men mom4etata mnogo se kefiat na belioto i osobeno poniakoga kogato tia ostane s nego. Samia fakt ,naprimer, da i otdrupne6 leko bikinite/pra6kite nastrani e mnogo vuzbujda6to.
Spored men belioto e MNOGO vajno. Az obi4am semplo 4erno,bialo belio, no su6to i poniakoga mnogo perverzno - 4erveno,s pandelki i mnogo izrqzano.

padnal_angel
02-18-2008, 16:53
Cherno, extravagantno, izrqzano. Deistva razbira se strahotno. Ne obicham dantelkite. 8)


znachi trqbva da ti pokaja moito nqma na4in prosto ne znam :)

S udovolstvie :P

oshte malko i shte schupia monitora ot zor mnogo kefish naistina :) :oops: :)

pitan4icata
02-18-2008, 17:00
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!
podkrepqm s 2 race!
moq nikvo vnimanie ne otdelq na belioto mi, byrza da preminim kam sa6testvenata 4ast,daje nai redovno mi sabli4a si4ko na vednaj..(i sq nqkoi moi da kaje 'toi ne darji na teb blq blaa ..' naprotiv mn se obi4ame i mi go dokazva po dr na4in..)
na momenti mn se draznq... 6tot nqkoi pat sam se postarala.. ili sam si kupila nov sutien, bokserki, pra6ki.. i mi se 6te da iztyrsi nqkav kompliment s koito da sam udoletvorena, no nqma takova ne6to :P

DivoTo_KoTe
02-18-2008, 17:01
По принцип обичам черното и бялото бельо,не си падам по шарките,цветенцата,пайетки те и други.А също може и розовко,такова бледо,нежничко.

Иначе относно спора,естествено,че бельото е важно независимо дали правиш секс или нещо друго.

pitan4icata
02-18-2008, 17:03
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!

Ne sum saglasna s teb kato kazva6 4e mom4etata gledat da suble4at burzo mackata. Spored men mom4etata mnogo se kefiat na belioto i osobeno poniakoga kogato tia ostane s nego. Samia fakt ,naprimer, da i otdrupne6 leko bikinite/pra6kite nastrani e mnogo vuzbujda6to.
Spored men belioto e MNOGO vajno. Az obi4am semplo 4erno,bialo belio, no su6to i poniakoga mnogo perverzno - 4erveno,s pandelki i mnogo izrqzano.

ima si mom4eta i mom4eta se pak predpolagam 4e ima takiva koito mn darjat na tova (kakto kazva6 ti) no ima i takiva det im e vse taq (kakto kazva NaDuPeNa_PrInCeSa i az)

hottie
02-18-2008, 17:12
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!

Ne sum saglasna s teb kato kazva6 4e mom4etata gledat da suble4at burzo mackata. Spored men mom4etata mnogo se kefiat na belioto i osobeno poniakoga kogato tia ostane s nego. Samia fakt ,naprimer, da i otdrupne6 leko bikinite/pra6kite nastrani e mnogo vuzbujda6to.
Spored men belioto e MNOGO vajno. Az obi4am semplo 4erno,bialo belio, no su6to i poniakoga mnogo perverzno - 4erveno,s pandelki i mnogo izrqzano.

ima si mom4eta i mom4eta se pak predpolagam 4e ima takiva koito mn darjat na tova (kakto kazva6 ti) no ima i takiva det im e vse taq (kakto kazva NaDuPeNa_PrInCeSa i az)

Е да,така е. Права си. Но при мен обикновено се е случвало така, че да държат много на бельото.


И тук е момента да попитам какви са предпочитанията на момчетата от този форум??? :)

FunnYboY
02-18-2008, 17:14
Като момче предпочитам момичетото да е с нещо елегантно, но и лесно съблечимо :)

Цветове ли:
черно
розово
червено
бяло

MakeMeLaugh
02-18-2008, 17:19
Е, не е чак необходимо, ама друго си е като е с бельо :grin: :-P

LetiCherry
02-18-2008, 17:38
Важно е белиото, обаче мъжете според мен не го гледат много, много...Приятелят ми рядко го забелязва преди секс, само като тръгна да се обличам след секса ми казва - ЕЕеее, имаш много секси прашки... :razz:

tqnko1
02-18-2008, 17:39
spored men ne e ot golqmo zna4enie, kakvo tolkoz 1 belio? :-o

princesa_viki
02-18-2008, 17:44
Според мен е по-възбуждащо с бельо.Така интереса е по-голям

DivoTo_KoTe
02-18-2008, 18:17
Според мен е по-възбуждащо с бельо.Така интереса е по-голям

Не е само интереса,а и комфорта. Не вярвам някое момиче да се почувства добре,ако гаджето му види сутиена с излезнали банели.Или аз ако видя приятеля си с някакви :? слипчета,ще ми се убие желанието

x3eme
02-21-2008, 02:28
Според мен е по-възбуждащо с бельо.Така интереса е по-голям

az sum na su6toto mnenie :) vuv seksa mnogo vajna e lubovnata igra i tova da predrazpoloji6 partniora ti i da go nakara6 da se otpusne i da se nasladi pulnocenno na momenta :P

SINDEL
02-21-2008, 07:49
Според мен е по-възбуждащо с бельо.Така интереса е по-голям

Не е само интереса,а и комфорта. Не вярвам някое момиче да се почувства добре,ако гаджето му види сутиена с излезнали банели.Или аз ако видя приятеля си с някакви :? слипчета,ще ми се убие желанието

:-D Айде, айде.. Пука ми с кви гащи ще е мом4ето, ако ми се прави секс.
Ина4е по темата - аз имам слабост към бельото - постоянно си купувам по нещо ново. В какви ли не цветове, с дантелки, без дантелки... ама не мисля, 4е мъжете обръщат кой знае какво внимание. Щом не си с бабешки гащи, вси4ко друго става :D

Desi_90
02-21-2008, 07:52
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!

+1
А колкото до бельото..според мене много зависи от случая.Например си се наконтила с чорапки и жартиерки ,щом си го направила значи имаш в предвид нещо и определено тогава ще окаже огромно въздействие върху човека за когото си се нагласила.А това неиминуемо ще окаже влияние и върхи любовната игра.

Lorelei
02-21-2008, 08:03
V nachaloto na vryzkata ni sqkash otdelqhme poveche vnimanie na belioto,toi se zaigravashe dokato me sybleche i t.n.Ot okolo polovin godina kato che li vremeto ni se zagubva ne tochno v liubovni igri,ami v chist seks.Tova kato che li ni e po-zabavno i mu otdelqme poveche vreme.A i toi me nauchi,kogato sme zaedno,da spq bez belio i syotvetno nai-malko vecher i sutrin nqma kakvo da se svalq.

pepita87
02-21-2008, 17:55
Задължително е!!!

TopTa
02-21-2008, 19:10
na moq mu haresva kato si ostavq tok4etata ili sutiena :P

lwsu
02-22-2008, 05:58
A i toi me nauchi,kogato sme zaedno,da spq bez belio i syotvetno nai-malko vecher i sutrin nqma kakvo da se svalq.

моля ти се, кажи ми как те научи? 8-) Аз не мога да я науча мойта, духало и като е без гащи, странна работа..

:-D

бельото има огромно значение за любовната игра, особено ако е с жартиерки, мммммммммм сюрприз :grin:

VilleBaby
02-22-2008, 06:06
аз мисля , че бельото си е направо необходимост! :P даже сега ме е прихванала някаква мания за бельо иии си накупувах 10000 секси сутиенчета, прашки ии чорапки с дантелки...и едно боди дето е...хм...как да го обясня...ами с мн дантелки и доста хм...оскъдно 8-) ее ми незнам как да го обясня точно :lol:

Alice Fox
02-22-2008, 08:01
Moя винаги забелязва бельото и каза ,че от всички ,с които е бил аз имам най-гоям избор в гардероба си и много го кефи ,че винаги съм с сутиен и прашки/боксерки в един и същи цвят .. :)

krem4et0
02-22-2008, 10:18
Но ти си представи неква уникална мадама с некво уникално тяло!
И кат е съблечеш е с некав гаден сутиен! И ков няма да е е беш ли щот сутиена и не е хубав!


Пък и от личен опит- Вие момчетата гледате колкото може по-бързо да съблечете мацката че да е ебете....... нали!

Но ако е харесваш адси много и даржиш на нея надали белото и ще те спре!!!!

Ne sum saglasna s teb kato kazva6 4e mom4etata gledat da suble4at burzo mackata. Spored men mom4etata mnogo se kefiat na belioto i osobeno poniakoga kogato tia ostane s nego. Samia fakt ,naprimer, da i otdrupne6 leko bikinite/pra6kite nastrani e mnogo vuzbujda6to.
Spored men belioto e MNOGO vajno. Az obi4am semplo 4erno,bialo belio, no su6to i poniakoga mnogo perverzno - 4erveno,s pandelki i mnogo izrqzano.

Моя приятел не обръща грам внимание на бельото ми. Прашките или боксерките ми се захвърлят на секундата, а сутиенът сега зимата дори и не го вижда под пуловера...
Обърнал е до сега внимание на 2 чифта прашки и на 1 сутиен. Другото за него е пречка.....А аз не се заглеждам грам в бельото му. това, което се крие под него ме интересува повече. За мен бельото има друга функция и аз гледам предимно да ми е удобно, защото иначе ме дразни.....

BaTe_Martoo
02-22-2008, 14:19
Vajno e mn qsno 8) Az kato trugna da subli4am nqkoq macka i ako otdolu e s nekfi kiloti tva nqma da me vuzbudi . Obru6tam mn vnimanie na belqoto i na tqloto - za predpo4itane e 4erno rozovo bqlo i 4erveno , super izrqzano s pandelki i dantelki :D :D :D :D xxaxaxax

Lorelei
02-22-2008, 15:55
A i toi me nauchi,kogato sme zaedno,da spq bez belio i syotvetno nai-malko vecher i sutrin nqma kakvo da se svalq.

моля ти се, кажи ми как те научи? 8-) Аз не мога да я науча мойта, духало и като е без гащи, странна работа.

Xa-xa.Duhalo i.Ama kak ne...Ami principno ne znam kak me navi,ama toi si spi gol i e nqkak stranno toi da si legne gol,a s belio i zapochnah i az kato nego,a kato se zaviete hubavo kakyv e problema ? :P