PDA

View Full Version : Може ли да ми помогнете?



lovetanya
02-18-2008, 16:08
Здравейте! Знам че може да прозвуча като някакво хлапе, но имам нужда от помощ! Значи миналата година кандидатствах, прияеха ме и така. В новият ми клас има едно момче което ужасно много харесвам! С него станахме много добри приятели. Аз много много го харесвам... Всички ми казват да му кажа че го харесвам и да се надвам да стане нещо между нас. Аз се притеснявам да не стане така той да няма чувства към мен и да се отдръпне, да съсипя хубавото приятелство... :-o :neutral: Незнам какво да правя! :-s

sapphirr
02-18-2008, 16:33
след4 години като завършите гимназия и той ти каже,4е те харесва и иска да излезете му кажи :"аз те оби4аш преди години,а ти дори не отвори о4ите си за мен [-( " :D ...добре сега сериозно,за ваште 14 е най-добре да поддържаш приятелството,защото дори и да му кажеш,мом4етата на тая възраст още не са се развили достатъ4но (в умствен аспект)за да го прецени зряло,сподели с приятелка,на която имаш доверие,как да пуснете мухата на приятелите му,а те като запо4нат с базиците ги матирай като кажеш на твоя 4овек "Боже,гледай от едно приятелство кви сапунажи сътвориха.4овек и приятелство с мъж ве4е не може да има "и си придаваш възможно най-голямата естественост,даже се ядосваш на казаното!

BeBsItO
02-18-2008, 16:40
:D :D хах, не е нужно нищо да кажеш :П важното е да го покажеш :П :D мисля 4е е излишно да ти казвам как.......мн неща са изговорени в форума по тази тема :) :D :D заета сам....ина4е мн лесно става вси4ко :Д :D :D

slun4ice_90
02-18-2008, 16:47
Здравей,мила трябва да му кажеш,нищо не губиш ако опиташ,но да стойш със скръстени ръце и нищо да не правиш...е голяма грешка.Успех! :grin: :-P

bibo
02-18-2008, 16:48
напий го...ако те харесва ще ти каже повярвай ми :grin: :grin: :grin:

donkihot
02-18-2008, 16:49
сладурано,отиди при него и му кажи вси4ко...а и ми пиши на ли4ен...май4е се познаваме и между другото мом4енцето няма как да ти устой,защото си адския бонбон

Tazadar
02-18-2008, 16:51
Изчукай го и го зяеби, аз така правя :-D

lovetanya
02-18-2008, 19:02
напий го...ако те харесва ще ти каже повярвай ми :grin: :grin: :grin:

:lol: Страхотна идея!!!


Мерси за мненията които изразихте!!! Много съм ви благодарна!!! :-)

prettyIdeath
02-18-2008, 19:09
Изчукай го и го зяеби, аз така правя :-D

:D Много добър съвет! :-D

Нищо не губиш ако опиташ .. ако не опиташ - е там вече губиш! Опипай почвата преди да му кажеш... Пък и BeBsItO е много права. Във форума има толкова такива теми от рода на "Как да му кажа че го харесвам" и те такива.. Потърси малко..