PDA

View Full Version : Когато връзката стане навик..



kvosekiorish
02-18-2008, 16:23
С моя приятел сме от доста време зедно,имаме доста дълга история,много хубави и лоши моменти .. Той е всичко за което до сега съм мечтала,най-добрия,най-хубавия,най-милия който някога съм срещала ..момче което наистина ме обича и съм сигурна в него..но ето че когато го получих и всичко беше перфектно мен започнаха да ме влекат други момчета..лошите момчета,забранените плодове..и започнах да си пиша с един негов приятел..и така стана,че с него започнахме да се сваляме (той е от друг град)..едно друго..и накрая гаджето ми прочете всичко и разбра ..и ми каза че късаме..проблема е,че не знам какво искам..не знам дали го обичам..не знам дали искам да съм с него..той е просто част от ежедневието ми в което съм свикнала,че трябва да се видя с него всеки ден,че трябва да съм с него всяко междучасие примерно да отбия номера..така е не само според мен а и според хората с които съм всеки ден..страх ме е да оставя нещата така и да го оставя да си тръгне защото съм почти сигурна че няма да намеря друго момче което да ме обича толкова,или поне до сега не съм срещала такова момче което да ме обича толкова и да съм до болка сигурна в чувствата му..знам че има още много момчета с които ще се сблъскам,но ме е страх ...просто ме е страх какво ще последва,страх ме е след месец два дали ще стане така че да се обърнат нещата че аз да страдам 3но повече по загубената любов..не знам какво да правя..страшно съм объркана .........

BeBsItO
02-18-2008, 16:27
neiskam da ti kazvam ni6to,za da ne t eoburkam o6te pove4e! ponkoga jivota ni podansq situacii koito ne mojem da kontrolirame! ostavi se po te4enieto...badi sama..... podredi si mislite! viijdam 4e si dosta oburkana v momenta :(

Tazadar
02-18-2008, 16:49
Мри ма, патко тъпа :-x Като не знаеш кво искаш, най - добре си извади главата от ГЪЗО и фани си тегли куршума :smt021 Лейка, с лейките :smt064

bebeto0o
02-18-2008, 17:04
mi sled kato ti ne moje6 da si otgovori6 dali go obi4a6 i na si4ki dr vuprosi - nie kak da ti otg :? Pomisli

Chess
02-18-2008, 17:21
mi sled kato ti ne moje6 da si otgovori6 dali go obi4a6 i na si4ki dr vuprosi - nie kak da ti otg :? Pomisli


+много
Когато връзката стане навик...намираш нова връзка :lol:

Karcho
02-18-2008, 18:30
Замисли се дали все още го обичаш и имаш чувства към него, или всичко вече е по навик. Ако е второто, няма смисъл да продължавате и да го заблуждаваш.

DivoTo_KoTe
02-18-2008, 18:35
Помисли си бъдещето ти с единия и с другия,дали ще ти е добре с бившето ти гадже или с това "новото" и дали един от двамата ще ти липсва.Отговори си на този въпрос,аз не мога да ти давам съвети защото аз самата не знам как бих постъпила,само ще ти кажа помисли си добре,още имаш време да се изясниш и с двамата.

tsvety_91
02-18-2008, 18:39
Много е гадно да се появи съмнението и еднообразието-задължението,понякога просто нз какво искаш и за това ти трябва малко време сам със себе си...

hooliganka89
02-18-2008, 18:41
Явно нямаш чуства към момчето,е такъв случай не се залъгвай и не залъгвай момчето,просто няма смисал в това.
Страхуваш се не страхуваш,живота е такъв,рано или късно се сблъскаш с него,и това е неизбежно!

sometimes_
02-18-2008, 18:48
Явно ще е по-добре да оставиш нещата така, ако наистина искаше да си с него, ако го обичаше и имаше нужда от него, нямаше да се колебаеш, а щеше да направиш всичко възможно, за да си го върнеш. Когато от една връзка си отиде тръпката, остава само навика, както е станало и при вас. За да потърсиш друго момче, очевидно нещо с него ти е липсвало...

prettyIdeath
02-18-2008, 18:53
Пишеш "той ме обича" .. а ти обичаш ли го?
Ако е само заради това че си свикнала с него... по добре му го кажи и не се мъчете... :?

TheNewReligion
02-18-2008, 18:57
Ти наистина незнаеш какво искаш !Ама , незнам какво да ти кажа , освен да се опиташ да започнеш да цениш някои неща ! 8-)

pyfpaff
02-18-2008, 19:22
znaesh li..ima edno momche v jivota mi koeto ot 2 godini i polovina e vlubeno v men..naistina vlubeno dava vsichko za men..a az ne izpitvam nnishto i ponqkoga dori si igraq s nego i mn pyti sum govorila s tati po tozi vupros(i s mama de ama po malko) i dvamata mi kazvat che..v jivota po vajno e da imash nqkoi do teb,za koito si sigyren che ne moje da disha beez teb,obicha te,uvajava te,ceni te..no vupreki tova az ne sum s tova momche..sama preceni i si reshi koe za teb e po vajno..

MiMcHeToOo
02-18-2008, 19:26
Когато връзката стане навик значи няма любов. Когато няма любов, няма смисъл от връзката. Когато няма смисъл от връзката най-добре да се прекрати.. ( Баси мамата и бавноразвиващ се щеше да ме разбере)

p0liner0
02-18-2008, 19:34
Когато връзката стане навик значи няма любов. Когато няма любов, няма смисъл от връзката. Когато няма смисъл от връзката най-добре да се прекрати.. ( Баси мамата и бавноразвиващ се щеше да ме разбере)
Нещо не ми е ясно какво искаш да кажеш с това :oops: :oops: :oops:

Не сега сериозно. Доста трябва да си помислиш по въпроса "обичаш ли го или не?" Ако трябва помисли по-дълго време, защото разделите ли се и един ден осъзнаеш ли какво си загубила ще бъде твърде късно. Мисли и не прави необмислени решения.

CuRly_Doll
02-18-2008, 19:37
Той те обича,а ти него?Връзките по навик не са нито далги,нито споучливи.Ако наистина мислиш,че всичко е по навик,то по-добре прекрати вразката,защото той ще страда със съгурност!

MiMcHeToOo
02-18-2008, 19:58
Когато връзката стане навик значи няма любов. Когато няма любов, няма смисъл от връзката. Когато няма смисъл от връзката най-добре да се прекрати.. ( Баси мамата и бавноразвиващ се щеше да ме разбере)
Нещо не ми е ясно какво искаш да кажеш с това :oops: :oops: :oops:


У и на шега не го казвай :o :D :lol:

Skoklev
02-18-2008, 20:01
"Ако обичаш нещо-пусни го на свобода,и ако някога ти е принадлежало, то ще се върне" :(

Котарана
02-18-2008, 20:18
По-добре сама или с друг, отколкото да си с някои по навик.Не го причинявай на себе си ! Колкото повече отлагаш, толкова по трудно ще ти е. Навикът е гадно нещо нали знаеш, докато не покажеш воля няма да успееш.

HePeAJIeH
02-18-2008, 21:04
Помисли си много добре дали си струва от уважение и малко любов да останеш с приятеля си или да се впуснеш в несигурните "води" на любовта.Решаваш само ти...дано направиш верния избор! :)

hooliganka89
02-19-2008, 08:46
Напълно е характерно ние жените да не знаем какво искаме,и аз съм така,искам нещо,получавам го,после вече се чудя защо съм го искала и така е въртележката.