PDA

View Full Version : Ibiza - monster techno



~Jenito93~
02-18-2008, 17:11
Хораа моля виии намерете ми я! Нали така се казваше най-новата песен на Ибиза? ае ПЛС някой ако я има да даде линк или да ми я прати на skype: Jenito93 :wink:

puppy
02-20-2008, 15:37
Ибиза е остров, на който има много хаус клубове, в тях различни диджеи от цял свят миксират различни песни. За една вечер в Ибиза(в клубовете по целия остров) могат да бъдат пуснати страшно много песни, на които заглавията не се изписват в записания от вечерта микс. Ако тази песен си я чула в някой микс - най-добре го намери целия, защото няма кой да ти помогне. А това Monster Techno едва ли е име на микс, камо ли на песен... Така че не знам кой би могъл да ти помогне... Предполагам, че така са кръстили някой вид парти... бе знам ли и аз. Съжалявам, че не помогнах, ама няма как :(

пс. Не знам къде съм бляла, че съм написала така. Съжалявам, чак сега го видях... Ти пробвай из различните търсачки и така...

aciko
02-20-2008, 18:00
Ибиза е клуб, в него различни диджеи от цял свят миксират различни песни. За една вечер в Ибиза могат да бъдат пуснати страшно много песни, на които заглавията не се изписват в записания от вечерта микс. Ако тази песен си я чула в някой микс - най-добре го намери целия, защото няма кой да ти помогне. А това Monster Techno едва ли е име на микс, камо ли на песен... Така че не знам кой би могъл да ти помогне... Предполагам, че така са кръстили някой вид парти... бе знам ли и аз. Съжалявам, че не помогнах, ама няма как :(
Ъъъ май беше остров :-o
:lol:

XceSS
02-20-2008, 18:06
Ибиза е клуб, в него различни диджеи от цял свят миксират различни песни. За една вечер в Ибиза могат да бъдат пуснати страшно много песни, на които заглавията не се изписват в записания от вечерта микс. Ако тази песен си я чула в някой микс - най-добре го намери целия, защото няма кой да ти помогне. А това Monster Techno едва ли е име на микс, камо ли на песен... Така че не знам кой би могъл да ти помогне... Предполагам, че така са кръстили някой вид парти... бе знам ли и аз. Съжалявам, че не помогнах, ама няма как :(
Ъъъ май беше остров :-o
:lol:

Остей ги то всеки е хаус маняк вече...

f0rbid
02-20-2008, 20:03
начи IBIZA е островв !!!! и на тоя остров има дискотека която се казва Амнезия мисля че аа за това не мога да ти помогна

aciko
02-20-2008, 20:18
начи IBIZA е островв !!!! и на тоя остров има дискотека която се казва Амнезия мисля че аа за това не мога да ти помогна
И не е само Амнезия.
Има Space,Pacha,Bora - Bora,Azuli и други.
А тая песен,ако не я имаш в някой сет,много трудно може да я намериш.
Защото в Ибиза,за един сезон се миксират много песни,така,че тази песен е все едно да търсиш игла в купа сено.
А и песента почти съм сигурен,че не може да се казва така.

chocoleptic
02-20-2008, 20:22
хаха освен,че е остров е и град .. смисъл на острова Ibiza има и град със същото име .. има много дискотеки .. не е само Amnesia , най-големия клуб май беше privilege ..

Кажи името на mixa иначе не можем да ти помогнем има много нови ..

aciko
02-20-2008, 20:29
най-големия клуб май беше privilege ..


Ъф коурс!

Anf3tamin4o
02-20-2008, 21:10
Давай наркозата и пускай хауса :)

puppy
02-21-2008, 10:29
Ибиза е клуб, в него различни диджеи от цял свят миксират различни песни. За една вечер в Ибиза могат да бъдат пуснати страшно много песни, на които заглавията не се изписват в записания от вечерта микс. Ако тази песен си я чула в някой микс - най-добре го намери целия, защото няма кой да ти помогне. А това Monster Techno едва ли е име на микс, камо ли на песен... Така че не знам кой би могъл да ти помогне... Предполагам, че така са кръстили някой вид парти... бе знам ли и аз. Съжалявам, че не помогнах, ама няма как :(
Ъъъ май беше остров :-o
:lol:

Остей ги то всеки е хаус маняк вече...
аз пък не съм...

Nik4o_Spain
02-24-2008, 19:09
zna4i ibiza e ostrov v ispaniq v sredizemno more ne e club tam se namirat edni ot nai golemite globalni clubove v sveta skoro bqh tam i moga da pod4ertaq 4e e unikalno .... 6to se odnasq do monster techno mislq 4e e par4e ili set neznam no go napi6i v google.es i tam go potarsi :)