PDA

View Full Version : Изложих се пред приятелите си...



LoveYou3
02-18-2008, 17:35
Здравейте. Знам, че проблемът ми не е кой знае какво, но все пак ми тежи бая... Та значи на 14 февруари компанията, към която вече се вписвам (тая година се преместих в ново училище и общо взето съм приятелка с по-големите, просто са по-зрели :) ) И отидохме нали да пием с тях и аз взех една приятелка с мен, за да не трябва да съм залепена за тях постоянно. Питах, разбира се, всичко ок. Обаче направих голяма глупост. Не бях яла много и както бях с компания се понапих яко. И моята приятелка де, ама аз останах след нея и налетях на момчето, по което си падам :D Така де, да падат дрехи и задръжки :-D Ама и той беше бая пиян и общо взето нищо. Просто седях до него и се прегръщахме... После обаче той ме занесе общо взето до нас. Пък и успях тогава да си поразбия устата на една врата... Абе предствяте си гледката. И оттогава всички от тази компания ме ебават, че съм пияница и т.н. Дори ми казаха да спра да пия, защото няма по-грозно от пияно момиче. А аз принципно не пия много, ама тогава като да се издъня. Те се бъзикат, разбира се, но все пак... В събота пак имаше купон и тогава предпазливо не пих много, даже почти, бях яла и т.н. Обаче се появи човекът, дето аз си падам по него, дето му се нахвърлих малко и т.н. И аз му казвам здрасти и тръгвам да го прегръщам и той ме гушна и после каза на приятелите си "Колко пи пак? :D Щото ме вижда и ми вика Здрастиииии" :? Разбира се, стана ми гадно, той съм 99% сигурна, че знае за моите чувства, мислех си, че и той изпитва нещо към мен.. Но това направо ме унизи... Иначе никой не се държи зле с мен. Представете си ситуацията и ми кажете дали много съм се изложила и каk да позамажа нещата :) Благодаря на който ми прочете романа :)

Blacklisted
02-18-2008, 17:42
На колко години си?

LoveYou3
02-18-2008, 17:45
15

MakeMeLaugh
02-18-2008, 17:54
Мдам яко си се о*рала.
Това няма да се забрави и няма да спрат да се базикат дкоро според мен.
И да.. няма по-грозно нещо от това да видиш адския пияно момиче и да не знае какво прави..
Ем случва се, ся ще докажеш, че не си такава и тък. ама няам да е лесно.
А това "твото момче"... нищо според мен няма да стане от това което си представих аз де.
:)

valentinka_1990
02-18-2008, 17:54
почни и ти да се шегуваш с тази ситуация и го пречисли към гафовете на компанията ви:)като не ти пука е най-хубаво:)

ivelin9021
02-18-2008, 18:11
ahaxha az s moit akompaniq sme po4ti seka ve4er taka is i4ki sa sfiknali..
i az nqmam problemi a za tfoq problem she ti kaja awe da ne ti puka tolkova edna kompaniq ste... norlano e da ima takifa neshta ina4e sled 10 god kat se vidite za kfos he si govorite karai da vurvi... tfa emoq savet ... edin jivot jiveem se pak i po dobre go jivei dokato mojesh shoty she doide den v koito she iskash da jiveesh inqma da mojesh,... uspehi :P

Blacklisted
02-18-2008, 18:24
Защо пиеш като си на 15?

CuRly_Doll
02-18-2008, 18:25
Еми поизложила си се и все пак наитина по-грозно от пияно момиче няма,но всеки го е преживял,няма да те съдя.Можеш да кажеш на момчето,което харесваш,че това е било еднократно и да скриеш чувствата си,а може и направо да му признаеш,че го харесваш или да поизчакаш и да следиш реакциите му.Приятелите ти има да те побъзикат още малко,но и това ще отмине. :)

GenerationX
02-18-2008, 18:28
Защо пиеш като си на 15?
Е не е като да не могат санитарите 3 часа да те вкарат в свяст...
И това реален случай на момиче 17 години :razz:

darla
02-18-2008, 18:30
Защо пиеш като си на 15?
abe,4ove4e,te zapo4vat s pieneto ot 12-13!!!a po temata-pravilno s ti kazali,4e murtvo piqno momi4e e grozna gledka...ama vse pak se slu4vat i takiva ne6ta...naistina ako po4ne6 i ti da go obra6ta6 na maitap toq slu4ai 6te premine po leko i 6t epriemat po burzi4ko 4e ne si piqnde

Blacklisted
02-18-2008, 18:57
Знам на колко почват... не знам защо ;)

gorska
02-19-2008, 06:31
Аз пък си мислех, че тийновете пияници се уважават. :D Кво да ти кажа... недей да пиеш повече или поне не в такива количества, защото сериозно може да пострадаш. И го направи за себе си, а не за компанията. И споко, ще забравят. :)

evelinka1122
02-19-2008, 08:30
Ами да ти кажа за първо време не пий много да не се олееш пак. Хубаво е че го осъзнаваш и че втори път не си го направила. Все пак всеки се учи от грешките си ! На всеки се случва да се изложи с алкохола... и аз съм се оливала и супер много са ме подигравали :D ама след една седмица всичко отмина ! Не се притесняваи , след време ще забравът всичко! :) Успех!

evelinka1122
02-19-2008, 08:30
Ами да ти кажа за първо време не пий много да не се олееш пак. Хубаво е че го осъзнаваш и че втори път не си го направила. Все пак всеки се учи от грешките си ! На всеки се случва да се изложи с алкохола... и аз съм се оливала и супер много са ме подигравали :D ама след една седмица всичко отмина ! Не се притесняваи , след време ще забравят всичко! :) Успех!

MindYourMind
02-19-2008, 12:39
Знам на колко почват... не знам защо ;)
Защото ако пият мляко с какао ще ги смятат за сдухани. Тва е положението брато.
А към авторката> гледай да се въздържаш от пиянско поведение. Т.е. не се лигави и пий според пропорциите си. Целта не е да се доказваш, вярвай ми, готината ти светлина не е в това да се изживяваш като пияница. Това няма да те направи по-зряла. Както виждаш резултатите са налице - бъзици, кофти намеци, прякори и т.н.

fifi_friend
02-19-2008, 12:57
Ами защо не отидеш при това момче дето си му се нахвърлила, но този път без да си пила. Може и той да има чувства към теб и ще разбере, че намеренията ти са сериозни, а не под влияние на алкохола :) Заедно ли сте, хем ще си го спечелила, хем няма той да допусне да се бъзикат с теб :) Разбери се първо с него

Miss_Perfekt
02-19-2008, 14:57
Да не ти пука маце ше забравят :wink: В моя град тая година на панира (всяка година има много як панаир) Едни четвъртокласници се бяха напили така че просто неможеха да вървят :D Тъйче споко скоро ше забравят

mhmhmhmhm
02-19-2008, 15:31
Защо пиеш като си на 15?
abe,4ove4e,te zapo4vat s pieneto ot 12-13!!!
То сякви ги има...ако тръгенш да се сравняваш с другите..