PDA

View Full Version : Голям проблем с заспиването



02-18-2008, 18:35
Хора помагайте, вече 3-та поредна нощ няма да мога да заспа... толкова ми се спи и не мога да заспя... не знам какво става с мене... утре имам важен изпит по История, и ако и тази вечер не заспя утре ше се проваля... :(

zay4e
02-18-2008, 18:40
izpii malo vino ili bira da te omaee dokato ti se prispi az kogato nemoga da zaspq taka pravq :D

korabokroshenec
02-18-2008, 18:54
be i az ponqkoi put trudno zaspivam ot vulnenie ili ako nesum umoren :P probvai da se izmori6 stabilno i toga nqq kak da ne zaspi6 ;P

Red_Bull4o
02-18-2008, 19:03
probvai da pi6e6 ne6to taka se ymorqvat o4ite i moje i da podeistva az taka pravq kogato ne moga da zaspq

gree_girl
02-18-2008, 19:45
Това може да е ако си много натоварена и психически уморена :?

nicolepcd
02-18-2008, 19:49
Ми може би нещо те притеснява... И мен напоследък взе да ми се доспива трудно... защо ли :-) Всъщност... защо ли :-o

jim_beam
02-18-2008, 19:51
prispivai se s knijka... ina4e spri kafeto i ako pie6 mn kola poamali malko.... ;)

meni18
02-18-2008, 20:27
Щом утре е важен ден,а отново не можеш да заспиш,вземи един валериан преди да легнеш.Или ако нямаш валериан-аналгин с аспирин да те отпусне преди сън.Преди имах такъв проблем и метода действа безотказно 8-)

l2p4fs
02-18-2008, 20:29
Изобщо не те разбирам. Аз като трябва да уча едва издържам да не заспя...

hottie
02-18-2008, 20:51
Ако не е прекалено късно аз знам за следните неща :

-Валериан или нещо на билкова основа - жълт кантарион,валериан,глог,ме та...
- топло мляко
-билково чайче
- 20гр ракия/уиски или чаша червено вино
- предварителния топъл душ може да ти се отрази добре
- проветри си стаята преди лягане

SkiT
02-19-2008, 07:39
Хора помагайте, вече 3-та поредна нощ няма да мога да заспа... толкова ми се спи и не мога да заспя... не знам какво става с мене... утре имам важен изпит по История, и ако и тази вечер не заспя утре ше се проваля... :(
Спри амфетамина! И след тва се нацепи жестоко !!! :-P

hottie
02-19-2008, 07:57
Как е? Заспа ли? А изпита взе ли го? :)

02-20-2008, 18:45
Fuck... изпита не го взех... не успях да заспя... и проблема си остава... :-x
Вчера заспах за 2-часа следобед и вечерта не съм мигнал...
днеска пак заспах за 2-часа и таа вечер ако не заспя почвам с приспивателни... :(

skatemore
02-20-2008, 20:17
Fuck... изпита не го взех... не успях да заспя... и проблема си остава... :-x
Вчера заспах за 2-часа следобед и вечерта не съм мигнал...
днеска пак заспах за 2-часа и таа вечер ако не заспя почвам с приспивателни... :(


е луд ли си седиш буден абсолютно цяла нощ , без да мигнеш ??
аз кат иам проблеми примерно седа буден до 2-3 през нощта и немога да заспа или се сабуда в 5-6 и пак немоо да заспа после..
наеш верно спри да буаш амфети страшен проблем са за спането :?

hottie
02-21-2008, 08:57
Fuck... изпита не го взех... не успях да заспя... и проблема си остава... :-x
Вчера заспах за 2-часа следобед и вечерта не съм мигнал...
днеска пак заспах за 2-часа и таа вечер ако не заспя почвам с приспивателни... :(

Има едни билкови хапченца SLEEP в аптеката. Понякога помагат. МОже и МЕЛАТОНИН да пробваш.

GabisiTa
02-21-2008, 12:19
Аз когато не мога да заспя пия топло мляко с мед, пробвай, може и на теб да ти подейства :P :-| А и според мен недей да почваш с приспивателни... :?

02-21-2008, 18:47
Вервате ли ми, че снощи пих приспивателно и съм спал два часа макс? :(

Понеделник отивам на лекар, шото си е бало мамата... :-k

ЕДИТ: Не карам на амфети спокойно!
:)

hottie
02-22-2008, 09:04
Вервате ли ми, че снощи пих приспивателно и съм спал два часа макс? :(

Понеделник отивам на лекар, шото си е бало мамата... :-k

ЕДИТ: Не карам на амфети спокойно!
:)

Viarvam ti !! Na gore-dolu 2 meseca mi se slu4va su6toto. Totalno ili 4asti4no bezsunie i ni6to ne mi pomaga. I v edin moment se opraviat ne6tata.Moje bi si podlojen na mnogo stres?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-22-2008, 22:41
Милия, със сигурност е от стреса, покрай тези изпити. :( Навярно прекалено ги взимаш присърце,а така ще е още по - трудно. Не им обръщай толкова голямо внимание, правиш, каквото можеш, най - важното е ти да си добре, твоето здраве. Много повече от ученето, пощади се и не му мисли толкова, ще видиш колко по - добре ще ти стане :) Успех в ученето също :) :-$

Red_Bull4o
02-23-2008, 13:29
Вервате ли ми, че снощи пих приспивателно и съм спал два часа макс? :(

Понеделник отивам на лекар, шото си е бало мамата... :-k

ЕДИТ: Не карам на амфети спокойно!
:)
ami to dolu gore tolkova e deistvieto na edno xap4e

kalpazanka
02-23-2008, 15:42
Към приспивателните се привиква! А от жълтия кантарион се получава кожна свръхсетивност-почервеняваш като рак на слънце! Аз така бях на изпита по химия в Плевен лятото. За 40 мин., докато стигна до гарата, бях раче, а за капак и сърби...

Vladokaaa
02-23-2008, 17:17
Аз седя на компютъра докато не заспя на клавиатурата след това само се местя на леглото

02-23-2008, 20:43
Аз седя на компютъра докато не заспя на клавиатурата след това само се местя на леглото

Верваш ли ми че ще изкарам няколко дена така? :-D

PS. Снощи подремнах... лошото е че през 2 часа се събуждаш... легнах към 11.. заспах към 1.. събудих се в 3 и 5... обаче нали не съм спал от доста време и пак заспах...

Ше видим таа вечер кво ше излезне... няма да пия приспивателни...

Viche
03-14-2008, 22:49
гледам пуснал си некфа тема че си надебелял тука,а и щом не можеш да заспиш-комбинирай двете неща.Вечерта почвай да правиш упражнения за да хабиш енергия...не знам дали е добра идея,но аз така смятам :P

03-14-2008, 23:33
гледам пуснал си некфа тема че си надебелял тука,а и щом не можеш да заспиш-комбинирай двете неща.Вечерта почвай да правиш упражнения за да хабиш енергия...не знам дали е добра идея,но аз така смятам :P

Тва го правя от седмица-две вече... всяка вечер яко гирички в нас, от време на време фитнес и всичко е на 6... вече си спря спокойно по 10 часа както обикновенно... яко се изморявам от гирите и другите упражнение... ако някой има проблем със съня.. това е решението! :D