PDA

View Full Version : Обича ли ме?



Leiderschaft
02-18-2008, 18:38
В началото на връзкат ни гаджето ми ми каза, че ме обича, попита ме дали и аз го обичам, но аз му отговорих, че не знам.Каза ми и още много неща от рода, че иска да съм само негова, че не иска никога да го напускам и т. н.Сега, след един месец, имам чувството, че май връзката ни се основава само на секс.Попитах го как мисли по въпроса и той каза че не е влюбен в мен, а просто му харесва секса с мен. :booooomb: Каза, че дори и да му кажа, че съм влюбена в него(мисля, че съм влюбена), няма да ми повярва.След като чух това, прекратих темата и пак продължихме по стария начин.Но мисля, че сега той се държи малко студено към мен.Моля ви, кажете си мнението.Защо първоначално казва едно, а после-съвсем друго?Ще добавя, че аз съм на 17, а той на 24.[/b]

DivoTo_KoTe
02-18-2008, 18:41
Според мен е гледал само да те вкара в леглото си с вечната мъжка лъжа "обичам само тебе и те искам за винаги"

hooliganka89
02-18-2008, 18:45
След като си му казала че не знаеш дали го обичаш,може да си прогонила неговата любов,знае ли се...?
Не съм много сигорна,дали е така,но има такава възможност.
Или поста преди моя също е достоверен,също е възможно.

Leiderschaft
02-18-2008, 18:51
Ще добавя, че той ми каза, че ме обича чак когато вече бяхме спали три пъти. :-k

tsvety_91
02-18-2008, 18:55
еми дори да те обича,знаеш че особено Мъжката гордост е мноооого голяма и едвали пак ще ти е както се вика в краката...а е и много възможно и да е било за секса,ти го познаваш,трябва да се усеща....

prettyIdeath
02-18-2008, 18:57
тц тц ... Ако ти харесва това, че връзката ви се гради на секс /което аз мисля че е/ по добре късай с него. Намери си някой който наистина те иска и ще те обича. Плюс тва не може едва в началото да ти каже че те обича.. :? Не ти ли е поне малко съмнително... ?

TheNewReligion
02-18-2008, 19:00
Аааа тоя е баси гадния ! Най-добре го зарежи , мила иначе рискуваш да се почувстваш като парцал ! Успех , скъпа ! :-)

MiMcHeToOo
02-18-2008, 19:10
Според мен е гледал само да те вкара в леглото си с вечната мъжка лъжа "обичам само тебе и те искам за винаги"

Абсолютно и аз така мисля :o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-18-2008, 19:11
не те обича

pyfpaff
02-18-2008, 19:15
...ako mi kaje che samo sexa mu haresva..vednaga shte go razkaram..basi kak moje da mu pozvolqvash podobno neshto

bebeto0o
02-18-2008, 19:22
Ще добавя, че той ми каза, че ме обича чак когато вече бяхме спали три пъти. :-k
Mi mn qsno 4e e bil s tebe zaradi sexa. Puk ti nz dali go obi4a6 - toi su6to. Kazali ste si go - mi kuf smisal ima vruzkata vi?

Iv4eTy
02-18-2008, 19:37
Ами явно иска просто секс... гадно е, ама по нещата които казваш така изглежда... :?

sasha_90
02-18-2008, 20:03
Не те обича!

Котарана
02-18-2008, 20:29
Ми той сам ти е го е казал, че просто му харесва секса с теб. Завъртял ти е главата, само както мъжете могат. Знам им аз тънките номерца. Поне това ще ти е за урок, че когато един мъж вземе да дрънка подобни неща и то още в началото, значи просто иска само секс от теб.

HePeAJIeH
02-18-2008, 20:57
Хората и чувствата се променят с времето.Може би преди време не си му дала това което той иска и за това сега той има такива "чувства" към теб!

rame
02-18-2008, 21:10
Ако те обичаше,не би ти казал,че е е просто с теб за секса.... :? Дори и да си го наранила преди време с твоето "незнам",това не е повод да ти казва така.Може да прикрива чувствата си,но не чак да ти заявява това.... :? Според мен не те обича :?

hooliganka89
02-19-2008, 08:10
На мен моя приятел ми каза,че ме обича още на първата седмица,аз не го обичах тогава(малко беше рано за такива признания)ама от учтивост му казах,че и аз го обичам да не беше така.

zvQr_nO_s_ChAr
02-19-2008, 09:22
аз те обичам .. независимо че съм момиче :smt003

Wrathchild
02-19-2008, 09:56
Ами може и така да е. Ако ти харесва това положение, остани с него...

led_i_ogyn
02-19-2008, 10:22
Не съм сигурна, но не мисля, че те обича...

koalka
02-19-2008, 10:48
Прекалено силни думи е казал в начолото, използвал е думата "никога"...И как усещам как всичко е било с цел.Не искам да кажа нещо против приятеля ти, не го познавам, но човек на 24 напълно осъзнава какво говори и защо го казва...Не мисля, че е бил заслепен от началото и затова да е говорил такива силни думи - всичко с цел.Та целта е била сега да може да прави секс с теб - да има постоянен сексуален живот и да му е добре така.
А ти сама решаваш какво ще правиш?Дали ще го оставиш или ще си с него - зависи само от теб.Ако искаш да бъдеш използвана и му го позволяваш - ок, ама нямаш право после да се оплакваш, защото сама ще си го направила.Ако искаш да имаш малко достойнство - зарежи го и намери момче,което наистина ще говори истината, а не глупости...

FaHrEnHeit
02-19-2008, 12:29
Поне се радвай, че човека е искрен с теб ;) Казал ти е директно как стоят нещата :>. П.П.Стига с това `обичам те` има си и други начини за доказване, че държиш на човека до теб.

BlueFace
02-19-2008, 12:54
Не те оби4а :? :?