PDA

View Full Version : Помогнете ми, не мога повече!



Swingswing
02-19-2008, 03:59
Ето я цялата история, може малко дългичка да излезе, но ви умолявам да ми дадете съвет защото просто не мога повече.
Нали знаете как е в 8ми клас, ново училище, нови лица, е попаднах в клас с едно момиче, което през целият първи срок ми правеше намеци буквално ми се поднасяше на тепсия както се казва, но аз си имах приятелка и я отблъснах.Разделих се след 2 годишна връзка с приятелката си през зимната ваканция и така минаха няколко месеца до края на годината.През следващата година(9ти клас) имахме няколко аферки с момичето от класа ми и аз се влюбих в нея, но не знаех как да и го кажа и така си я гледах само и не знаех какво да правя(през тази година я и целунах за първи път и беше невероятно).
Вече към края на лятната ваканция някъде август тя ми звънна доста неочаквано и се видяхме и излизахме насам натам няколко дни и изведнъж се озовахме у тях, аз вече бях толкова влюбен имах чувството, че съм срещнал момичето на мойте мечти и бях сигурен затова, че искам тя да ми бъде първата.Естествено тя ми вадеше думите с чeнгел от устата... големи мъки докато и го кажа онази вечер... спомням си го като че ли беше вчера.Тя реагира доста стъписано с реплики като "мислех, че не си девствен" и неща от този сорт(да найстина имах приятелка 2 години, но не чувствах, че съм готов и че тя е "момичето").В края на крайщата се разделихме като тя ми обеща, че ще ми е първата.Направо бях на 7мото небе след това, броях дните до започване на годината.Само да уточня, че не бяхме гаджета тогава.В началото на годината тя ходеше с едно момче, но се разделиха след около месец и тогава направих първата стъпка и така отново имах приятелка и то момиче, в което съм влюбен невероятно много и което обожавам.След около 2 седмици тя ми предложи да го направим и беше страхотно признавам.Първият месец беше невероятен и имах всичко за което бях мечтал.На нова година бях у тях и се целунахме в 12:00 и беше страхотно.Не мога да се оплача и от вторият месец въпреки, че тогава почнаха проблемите.В живота ми навлезе някакво момче уж и бил приятел не знам си какво, но най-добрата ми приятелка и почти всички приятели на моето момиче твърдяха, че тя е ходила с двама ни наведнъж, но аз и повярвах, че няма нищо и така остана.В последствие всичко се оказа истина, тя е ходила и с двама ни, целували са се, гушкали са се и т.н. Направих го с най-добрата и приятелка признах си на 2рия ден а тя месец и колко нямаше смелост да ми каже...скъсах с нея, като сега дори не се поглеждаме в училище, но сега 1 месец по-късно не мога да спра да мисля за нея, обичам я, готов съм да и простя за всичко, тя сега ходи с другото момче, но дочух, че си имат проблеми и няма да мине много време преди да се разделят.Мислите ли, че си струва да се върна при нея при положение, че сега се събуждам и заспивам с мисълта за нея и каквото и да правя просто не мога да я забравя. :cry:

FaHrEnHeit
02-19-2008, 04:53
Отебавай я не струва ;)

Naman07
02-19-2008, 05:07
Отебавай я не струва ;) +1
napravila li go e 1 pyt,6te go napravi pak :? .Ne si struva taq povlekana

zay4e
02-19-2008, 07:36
Spored men kolkoto i da q obi4a6 trqbva da q zabravi6,6tom e postypila taka a i ve4e se symnqvam 4e 6te e sy6toto kakto e bilo predi za teb 6tom kato ve4e edva li 6te i ima6 doverie :(

hottie
02-19-2008, 07:44
Opitai se da ia zabravi6 kolko i da e trudno. Ti sam znae6, 4e ne si struva. Ako tova momi4e duje6e na teb i te obi4a6e 6te6e da e SAMO s teb, no slu4aia ne e takuv , a ti ne moje6 da ia nakara6 na sila da se vlubi v teb.

hooliganka89
02-19-2008, 07:46
Направих го с най-добрата и приятелка!!!

Каква е тази странна връзка?Ти й изневеряваш,тя също,какво се вайкаш в такъв случай?

Pliok0019
02-19-2008, 07:47
Забрави я. Ако скъса отново с теб ще те боли повече.

Spider4eto
02-19-2008, 08:18
остави я тя е курва и след като един път ти е изневерила начи пак щего направи този път с друго момче. Не си струва :)

MiMcHeToOo
02-19-2008, 09:54
И както обичам да казвам - всеки има право на втори шанс!

led_i_ogyn
02-19-2008, 10:21
Както каза някой щом го е направила веднъж ще го направи пак...И тебе ще те боли от това много повече.Аз лично съм го преживяла...Знам какво е.Не можех да повярвам, че е истина и непрекъснато му прощавах и го обичах въпреки всичко...Просто трябва да имаш смелост да я пуснеш от сърцето си..Успех!

LizZz
02-19-2008, 10:31
Направих го с най-добрата и приятелка!!!

Каква е тази странна връзка?Ти й изневеряваш,тя също,какво се вайкаш в такъв случай?
Страшно влюбен, незнам си какво и го прави с най-добрата си приятелка.
Нямаш право да се оплакваш!!! :x

BlueFace
02-19-2008, 13:14
Направих го с най-добрата и приятелка!!!

Каква е тази странна връзка?Ти й изневеряваш,тя също,какво се вайкаш в такъв случай?
Страшно влюбен, незнам си какво и го прави с най-добрата си приятелка.
Нямаш право да се оплакваш!!! :x
Той го е направил с нейната най-добра приятелка :-D
Ама наистина я заебавай и излез от тоя сапунен сериал. :D

LizZz
02-19-2008, 13:36
Направих го с най-добрата и приятелка!!!

Каква е тази странна връзка?Ти й изневеряваш,тя също,какво се вайкаш в такъв случай?
Страшно влюбен, незнам си какво и го прави с най-добрата си приятелка.
Нямаш право да се оплакваш!!! :x
Той го е направил с нейната най-добра приятелка :-D
Ама наистина я заебавай и излез от тоя сапунен сериал. :D
Се тая.Нали е ДРУГО момиче...

pavkata91
02-19-2008, 14:28
пич имал съм го и аз този проблем..една кифла на 14 години ходеше с най добрия ми приятел и аз така и така не знаех..и аз тръгнах с нея но не разбихме приятелството си с френда..аз го засякох когато беше с "гаджето" си и аз я гледах тъпо а ние знаеме че си правим ташак с нея..гледам я тъпо и я питам за къв е тоя бе? еми...гаджето ми..еми паца да лапаш! мен нема да видиш поевече..блок в скайп не и дигам по Джи Ес Ем-а..абе майната й..и френда ми до гаджето и са се гушнали аз вадя от раницата си 2 бири (дву литровки..) и му викам "Брато аре се наковем за свободата от жените!" френда "АРе Аре!" и обръщаме бирите за отрицателно време..гаджето (грешка бившата) пищи и врещи че сме и врътнали номер и..отидох до нея и й казах..така става с несподелената любов.. (сорка за офтопика ама ти давам пример с мен кфо стана) кфо те боли..вярно че не сте се познавали..мани ги тия които не знаят кфо е любов кфо е гадже..карат на максимум година с едно гадже..решават че тоя не става да го сменим..кифли тотално..знам че боли знам че е кофти но такъв е живота..заобиколен от лайна и проблеми..много малко хора успяват да го разберат
:-D късмет батка споко до седмица две ще си забравил за кифлата ;)
ако се събереш в мойта компаниика с приятелите ми за жени ще забравиш за нула време :) като се напием като гъзове за болката в сърцата и всичко забравяме..телефони компютри жени родители :razz:

zvezdichka777
02-19-2008, 14:38
мисля че не е нужно да се връщаш при момиче което те е правило на луд .. тя е ходила и с двама ви едновременно бе сладур,знам че я обичаш но се опитай да я забравиш мисля че така е най-добре .. намери момиче за себе си което да те обича и да бъде само с ТЕБ !

pavkata91
02-19-2008, 14:50
мисля че не е нужно да се връщаш при момиче което те е правило на луд .. тя е ходила и с двама ви едновременно бе сладур,знам че я обичаш но се опитай да я забравиш мисля че така е най-добре .. намери момиче за себе си което да те обича и да бъде само с ТЕБ !

+1 :)

Disorder
02-19-2008, 15:17
Първо изчакай да порастнеш малко и после се хвърляй в дълбоките води. Честно чудя се как ви остава време да ходите на училище от толкова сериозни лични проблеми...

KimBerLy1912
02-20-2008, 08:39
Прекалено натоварена връзка...Ако смятате,че може да си простите всичко и пак да имате ценностна връзка...Опитайте...ако не-недейте...опитай се да я забравиш.. : ))

Patetu
02-20-2008, 08:51
остави я тя е курва и след като един път ти е изневерила начи пак щего направи този път с друго момче. Не си струва :)
Много са ми чудни обяснения от сорта тя е курва разбираш ли , защото се е чукала с някакъв, а ти какъв си щом си чукал най-добрата и приятелка, а тя каква е щом те е чукала??
абе...деца...
Щом изневеряваш-трябва да можеш да простиш и ако ти изневеряват!
Нищо не е разрешено и простено само на теб...
Връзка се гради с компромиси.

kapinka
02-20-2008, 09:07
Отебавай я не струва ;)


+ 2

hooliganka89
02-20-2008, 09:51
Направих го с най-добрата и приятелка!!!

Каква е тази странна връзка?Ти й изневеряваш,тя също,какво се вайкаш в такъв случай?
Страшно влюбен, незнам си какво и го прави с най-добрата си приятелка.
Нямаш право да се оплакваш!!! :x
Той го е направил с нейната най-добра приятелка :-D
Ама наистина я заебавай и излез от тоя сапунен сериал. :D
Се тая.Нали е ДРУГО момиче...

Тва е ебахти изкривеното понятие,за любов.Добре че аз обичам,по старомодния начин.Любовта си е за двама,за повече става дума за оргия!

Swingswing
02-20-2008, 10:19
Първо изчакай да порастнеш малко и после се хвърляй в дълбоките води. Честно чудя се как ви остава време да ходите на училище от толкова сериозни лични проблеми...
Когато е в твоя клас не е много трудно :-D


ако се събереш в мойта компаниика с приятелите ми за жени ще забравиш за нула време Smile като се напием като гъзове за болката в сърцата и всичко забравяме..телефони компютри жени родители

дай некви оферти на лс :D

BrOkEn_HeArD
02-20-2008, 10:52
ami..ako pak i tui momi4e ima ne6ty kam tebe.. prostete si .. vseki prai gre6ki se pak .. nito ti nito tq ste postapili kakto trqbva..

SkiT
02-20-2008, 13:12
Направих го с най-добрата и приятелка!!!

Каква е тази странна връзка?Ти й изневеряваш,тя също,какво се вайкаш в такъв случай?
Страшно влюбен, незнам си какво и го прави с най-добрата си приятелка.
Нямаш право да се оплакваш!!! :x
Той го е направил с нейната най-добра приятелка :-D
Ама наистина я заебавай и излез от тоя сапунен сериал. :D
Се тая.Нали е ДРУГО момиче...

Тва е ебахти изкривеното понятие,за любов.Добре че аз обичам,по старомодния начин.Любовта си е за двама,за повече става дума за оргия!
yepp...
Пич ти не я обичаш...втълпил си си...фащай друга да я забрайш и твае...

Patetu
02-21-2008, 07:42
Отебавай я не струва ;)


+ 2

не смятам,че знаете какво говорите...
а пък и кой сте вие да кажете кой , колко струва?

alex_92_
02-21-2008, 08:25
Отебавай я не струва ;) +1
napravila li go e 1 pyt,6te go napravi pak :? .Ne si struva taq povlekana

+2

Patetu
02-21-2008, 08:35
Отебавай я не струва ;) +1
napravila li go e 1 pyt,6te go napravi pak :? .Ne si struva taq povlekana

+2
Много сте зле - е такива като вас трябва да ви отебът.....

Krisinka__
02-21-2008, 10:42
Няма смисъл да се тормозиш повече...Реално погледнато дори да се събереш с нея 1-2 седмици милувки прегръдки и т.н и после пак ще се подиграй с теб.Щом веднъж си и простил представи си занапред ако допусне подобни грешки...тя ще си мисли че все ще и прощаваш защото я обичаш.
Не се излагай...остави я...От думите ти си изградих образ едва ли не на леко момиче...а ти си сериозно момче.Мисля че ти подхожда мило и добро момиче!Замисли се и горе главата.И тя ще си намери майстора!

natalitoo
02-21-2008, 11:51
ddz .. qvno tva momi4e ne6ty ne e nared .. za 1 godina s kolko e bila .. pfff :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Patetu
02-21-2008, 14:13
ddz .. qvno tva momi4e ne6ty ne e nared .. za 1 godina s kolko e bila .. pfff :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
И тя пък и той....абееее....
голям микс.. :oops:

Swingswing
02-22-2008, 06:14
Тя ми е втората сериозна приятелка, иначе поговорих си с нея, ще се видим да се разберем и така, ще пиша тук да ви кажа какво е станало след това ;).