PDA

View Full Version : Харесвате ли срамежливи момчета?



glymo14
02-19-2008, 05:50
Здравейте,имам въпрос към момичетата.Искам да ви питам: Харесвате ли срамежливите момчета който не говорят много.

KimBerLy1912
02-19-2008, 06:08
Мда....много...в смисъл срамежливите да...Но срамежливи до няква степен а не вече крайности : )))

sladko_dete
02-19-2008, 06:14
Аз пък не съм им фенка... харесвам по буйни, по приказливи, с който няма да ти е скучно, а не такива, с които незнаеш какво да си кажеш...
Или поне когато съм само с момчето поне пред мен да се отпуска...
Пс: има разлика да си срамежлив и да си мълчалив, можеш да си мълчалив и без да те е срам :P

glymo14
02-19-2008, 06:18
Аз пък не съм им фенка... харесвам по буйни, по приказливи, с който няма да ти е скучно, а не такива, с които незнаеш какво да си кажеш...
Или поне когато съм само с момчето поне пред мен да се отпуска...
Пс: има разлика да си срамежлив и да си мълчалив, можеш да си мълчалив и без да те е срам :P

Имам предвид срамежлив или мълчалив със приятели или непознати но когато сте заедно се отпуска .Ако си ме разбрала.

gorska
02-19-2008, 06:34
Няма лошо. Тъкмо няма да се съмнявам дали не изневерява... :-D Важното е на мен да ми е забавно с него, пък дали другите го смятат за сдухльо... дреме ми. :)

megiii
02-19-2008, 06:41
Няма лошо. Тъкмо няма да се съмнявам дали не изневерява... :-D Важното е на мен да ми е забавно с него, пък дали другите го смятат за сдухльо... дреме ми. :)
+1 :)

nicolepcd
02-19-2008, 06:48
Ами около мен все срамежливи момченца... :lol: Ама това не ми пречи да ги харесвам... :? Стига да не са ПРЕКАЛЕНО срамежливи, че тогава... Лоша комбинация... :-D Бе... обобщено - добре са срамежливите момчета 8-)

zvQr_nO_s_ChAr
02-19-2008, 06:54
е добре бе..срамежлив..И не говорите само стоите и се гледате каТ пукали... къф е смисъла ? нЕ е ли някой да си говорите ала бала да си споделяте.. пА с тоЗ :shock:

elsy
02-19-2008, 07:05
Няма лошо. Тъкмо няма да се съмнявам дали не изневерява... :-D Важното е на мен да ми е забавно с него, пък дали другите го смятат за сдухльо... дреме ми. :)
Дам, съгласна, стига да не е прекалено срамежлив :)

nicolepcd
02-19-2008, 07:08
е добре бе..срамежлив..И не говорите само стоите и се гледате каТ пукали... къф е смисъла ? нЕ е ли някой да си говорите ала бала да си споделяте.. пА с тоЗ :shock:
Ми ала - бала ще има, след като се опознаем... :)

zay4e
02-19-2008, 07:14
Mda mnogo sa sladki sramejlivite mom4eta :) ,no do opredelena stepen ako gi e sram prekaleno mnogo ve4e stava lo6o :?

BlueMushroom
02-19-2008, 07:29
не са ми проблем..винаги знам как да ги предразположа.пък и без това аз винаги говоря като за двама 8-)

jilibonka_
02-19-2008, 07:42
ми не..но и едва ли са останали в днешно време много такива..обикновенно се опитват да развият колкото се може повече теми с момичето или поне аз и приятелките ми сме свикнали да излизаме с такива момчета..така че..ако попадна на такъф..оо боже мой дано не попадна! :-D

hottie
02-19-2008, 07:50
Po-dobre sramejliv otkolkoto niakoi nahalnik s prekaleno goliamo samo4uvstvie ! Plus tova kolkoto i 4ovek da e sramejliv toi se otpuska v edna vruzka rano ili kusno.

ZaI4I
02-19-2008, 08:01
Ми д0 някъде ама да не е много че и аз съм си срамежливичка и :-D :-D :-D :-D Попринцип си харесвам по приказливките :-P

hooliganka89
02-19-2008, 08:07
Ми и моя приятел не е от най-разговорливите,така беше в началото,сега съм го отракала,че чак не млъква понякога :?
Ама си го обичам такъв :-)
В нашата връзка аз съм приказливата,не обичам някой да ме надприказва,който и да е :razz:

Spider4eto
02-19-2008, 08:09
а аз се кефа на ония най-дивите :grin: 8-)

Pliok0019
02-19-2008, 08:10
Харесвам момчетата, които говорят много и имат какво да кажат. Предлочитам те да действат първи...Абе не си падам по срамежливите. Излишна загуба на време.

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
02-19-2008, 08:11
Много харесвам срамежливи момчета,но да се отпускат в компанията си.Предпочитам ги пред останалите дори(може би защото и аз съм такава).И все пак под "срамежливи" нямам предвид такива,дето не обелват и 1 думичка.

led_i_ogyn
02-19-2008, 08:27
Няма значение срамежлив или не...Стига да ми харесва...

faxy
02-19-2008, 08:33
Ami ponqkoga sa sladki i zagada4ni sramejlivite mom4eta...no zavisi kolko sramejlivi sa......
vse pak..

zvQr_nO_s_ChAr
02-19-2008, 09:13
а аз се кефа на ония най-дивите :grin: 8-)

+1

koalka
02-19-2008, 10:53
В интерес на истината - не, не ги харесвам.

sapphirr
02-19-2008, 12:41
Здравейте,имам въпрос към момичетата.Искам да ви питам: Харесвате ли срамежливите момчета който не говорят много.

не,за кво ми е такъв,дет да му вадя думите с 4енгел от устата :?

Disorder
02-19-2008, 12:46
Аз не харесвам срамежливите МЪЖЕ. И то срамежливи в начина по който изразяват емоциите си и опитват да покажат симпатиите си към теб. Няма нищо по-трудно от това да опитваш да спечелиш мъж, който няма представа как да покаже какво иска...

TheOtherME
02-19-2008, 13:11
Е,да,но не и тези,които само гледат в пода и дума не обелват.Иначе умерено срмежливите са сладури. :D

Jaffs
02-19-2008, 14:07
Често казано - Не. Предпочитам приказливи и освободени хора, независимодали става въпрос за момчета или момичета. :)
Естествено първоначално при среща с нови хора е по-трудно да се отпуснеш, и аз съм така, но не харесвам прекалено срамежливите. :)

Adelina
02-19-2008, 14:18
ck! :(

zvezdichka777
02-19-2008, 14:21
аз не :)

H8_mE
02-19-2008, 14:53
Не особено!Но и дърдорковците не са мн за предпочитане!Прекаленото винаги е вредно! :D

folly__
02-19-2008, 19:19
не са ми проблем..винаги знам как да ги предразположа.пък и без това аз винаги говоря като за двама 8-)
по същият начин съм :D . но нещо не сванах,имам впредвид как така срамежливи сред приятели,та те нали за това се наричат приятели!?

ddeessaannkkaa
02-19-2008, 19:21
amiiii...moje da se kaje zavisi ot kakva gledna to4ka pogledne6 tqhnata sramejlivost. ima takiva mom4eta koito ne govorqt mnogo a napravo deistvat :)

Naughty_
02-19-2008, 19:48
НЕ ! даже ми е супер досадно.. :?

kolji
02-20-2008, 17:08
Mi.. da gotini s sramejlivite mom4eta ma da ne e mnogo 4e togava lo6o! :)

Alabalaportokala
02-20-2008, 17:29
Аз не харесвам срамежливите МЪЖЕ

Че то има ли такова животно :-o

sanch0
02-20-2008, 17:43
Еми аз съм срамежлив, но не много, и всички повтарят "много си сдухан" и ме отблъскват. Но нне ми пука особено много, като свърша даскало се събирам с хора, които не избиват на комплекси и са ми приятели и разпускаме :)

TheNewReligion
02-20-2008, 17:53
Ако са такива сладури като момчето в , което съм влюбена , ако ще да е и клошар пак ще тръгна с него ! Няма лошо да е срамежлив !Тъкмо няма да ми се надува ! :wink: :wink: :wink:

TheNewReligion
02-20-2008, 17:54
Еми аз съм срамежлив, но не много, и всички повтарят "много си сдухан" и ме отблъскват. Но нне ми пука особено много, като свърша даскало се събирам с хора, които не избиват на комплекси и са ми приятели и разпускаме :)
Искам тее ! :-) :lol: :lol:

d0mat4et0
02-20-2008, 18:22
Ами....определено предпочитам някой срамежливко , но пък да не е някакъв смотаняк , но ми харесва когато усещам , че момчето е по-притеснено от мен :oops: :oops:

BrOkEn_HeArD
02-20-2008, 18:27
Tez sramejlivite sa mi ot "lubimite"... pyYy te kato po4nat s toq sram edna dumi4ka ne mogat da obelqt 6te kai6 4e 6te gi izqde6 jivi... #-o

happy end
02-21-2008, 07:47
аз харесвам едно момче ,което от инат ми мълчи
аз имам въпрос вие бих те ли харесвате ли момче което ви обича в същото време мълчи....и не пише мн често ?

sladku_bebzi
02-21-2008, 14:01
Не, не стават за нищо :?

Yanichka
02-21-2008, 14:11
НЕ ! даже ми е супер досадно.. :?
Същото...някакси тъпо е само аз да говоря а той да ми спича отсреща :?

stealthyGirl
02-21-2008, 14:28
Аз съм срамежлива що се отнася до момче, което харесвам. И да, харесвам срамежливи, но просто няма начин да тръгна с такъв.. то ще го е срам да ми покаже, че ме харесва, ще се държи тъпоо.. абе не е си работа :) По-добре е със НОРМАЛНО момче-не твърде отворено и така. :)

skatemore
02-21-2008, 15:44
луди ли сте , зависи колко алкохол съм приел , кат пиина повече и притеснението си отива , иначе кат излизам само с момиче и я харесвам задалжително си купувам синио виктори щот мн се притесняам смисал не мълча говоря нали , гледам да не ми личи обаче пала една след друга и се притеснявам

Hilary_
02-21-2008, 15:49
е какво по сладко от това момчето да е срамежливичко... :oops: и аз много ги харесвам...ама не чак до крайности че ако и момичето е срамежливо...става малко неловко!!! :P :)

sexita
02-21-2008, 15:55
не :?

_BuNnY_
02-21-2008, 16:00
По принцип не харесвам срамежливите момчета, обаче в момента съм в една хубава ситуация ... :D И той е много срамежлив и ... дойде веднъж в нас на гости и ако не беше майка ми да приказва щяхме да седим и да си мълчим :D :razz: :razz: :razz: Въх като се сетя! И ся го чакам да се обади да ми каже ще се видим ли пак в събота ... и сега съм се втренчила в телефона и подскачам като звънне :lol: :lol: :lol: За него правя едно голямо изключение щот по принцип не харесвам срамежливи момчета, а той найстина си заслужава! :lol: :) :) :)

pepita87
02-21-2008, 17:19
Може би..има известна доза...4ар,в срамежливостта...но не би ме заковало...Срамежливостта... като че ли...по отива на момичетата,не си падам по нахакани и нахални типове...но не6то средно между двете крайности,би ме впечатлило 8)

Alabalaportokala
02-21-2008, 17:27
Може би..има известна доза...4ар,в срамежливостта...но не би ме заковало...Срамежливостта... като че ли...по отива на момичетата,не си падам по нахакани и нахални типове...но не6то средно между двете крайности,би ме впечатлило 8)

Брех, от къде ще намериш човек който едновременно отракан и срамежлив. :grin: :D . Тука няма фифти - фифти мацка. Срама или е част от характера на 1 човек или не. А един човек за да е отракан не трябва да се срамува от такива неща ай гес ?

Ейй то бива бива чак пък толкова ама вие се оливате :grin: :razz: . Стига сте се изказвали неподготвени. Или си научете урока или не мислете преди да пишете :-D :-D

nomad_girl
02-21-2008, 17:28
Зависи от човека и до каква степен разбирате под срамежлив... :smt101 :-s :D

Disorder
02-21-2008, 17:30
Аз не харесвам срамежливите МЪЖЕ

Че то има ли такова животно :-o

Алабала, почва да ми писва от теб! :D :D :D
Има и такова животно, наложи ми се да го срещна и повярвай, тази срамежливост прави нещата много по-трудни.

i love you
02-21-2008, 17:35
Дам,много ги харесвам :-) :-) :-) ,защото те сякаш показват това което са в действителност,а не се правят на това което не са(да се надуват и такива грозни неща да се смятат за богове).И аз съм си срамежливичко и мисля,че си има чар когато едно мом4е е срамежливо...някакси сладко е....ама е много рядко...

Alabalaportokala
02-21-2008, 18:30
Има и такова животно, наложи ми се да го срещна и повярвай, тази срамежливост прави нещата много по-трудни.

Хмм срамежлив мъж. Трудно ми е да повярвам, но явно има всякакви хора. :)

desiredflower
02-22-2008, 06:59
Ооо ми да много ги харесжам :-) страшно сладки са като се изчервят :-) :D :grin:

XaMcTePKa
02-22-2008, 08:22
предпочитам някое дрънкало като мене на което да не му спира устата...а не някой с който да се чудя на къде да започна разговора така че да не се спече...

Yanichka
02-22-2008, 10:34
предпочитам някое дрънкало като мене на което да не му спира устата...а не някой с който да се чудя на къде да започна разговора така че да не се спече...Да много по интересно е когато момчето предразположи теб да говориш а не обратното

pepita87
02-22-2008, 11:05
[quote=pepita87]Може би..има известна доза...4ар,в срамежливостта...но не би ме заковало...Срамежливостта... като че ли...по отива на момичетата,не си падам по нахакани и нахални типове...но не6то средно между двете крайности,би ме впечатлило 8)

Брех, от къде ще намериш човек който едновременно отракан и срамежлив. :grin: :D . Тука няма фифти - фифти мацка. Срама или е част от характера на 1 човек или не. А един човек за да е отракан не трябва да се срамува от такива неща ай гес ?

Ейй то бива бива чак пък толкова ама вие се оливате :grin: :razz: . Стига сте се изказвали неподготвени. Или си научете урока или не мислете преди да пишете :-D :-D[/quote



---Смея да твърдя,че съм от точно този тип хора,не се изказвам не подготвена!Това,че ти не си сре6тала такива е отделен въпрос...А и...о6те не6то...тъпо е да се правиш на мн образован на чужд гръб :-D И не мисля,че е уместно да коментираш мнението ми...всеки разсъждава по различен начин...не можем всички да мислим,като теб :) :) :)А и като казвам"не6то средно"не значи,че трябва да притежава и двете,А НЕ6ТО СРЕДНО,май ти се изказваш неподготвена...

taffy
02-22-2008, 11:26
Мн ме кефят такива момчетаа!! Мн са сладки като се изчервят :grin: Пък и с тая срамежлива усмивка направо ми се топи душицата :P

evelinka1122
02-22-2008, 12:40
И не и да :D Да не е много притеснителен защото не може да се говори с него .... аз да му кажа нещо, а той да мълчи и да се притеснява какво да ми каже... а пък така като се замисля всички срамежливи момчета около мен са най-големите сладури! :-)

nadito93
02-22-2008, 12:46
аз харесвам срамежливи момчета,но не до такава степен да не можем да си кажем ништо :)

Qnchety
02-22-2008, 12:48
Не :?

Alabalaportokala
02-22-2008, 13:09
Смея да твърдя,че съм от точно този тип хора,не се изказвам не подготвена!Това,че ти не си сре6тала такива е отделен въпрос...А и...о6те не6то...тъпо е да се правиш на мн образован на чужд гръб funfunfun И не мисля,че е уместно да коментираш мнението ми...всеки разсъждава по различен начин...не можем всички да мислим,като теб Smile Smile SmileА и като казвам"не6то средно"не значи,че трябва да притежава и двете,А НЕ6ТО СРЕДНО,май ти се изказваш неподготвена...

Kакто и да го усукваш,както и да го мислиш, както и да разсъждаваш смесица от това няма. И да те светна - момче съм и се изказвам неподготвен само когато съм недоспал :D . Целта ми далеч не е да се образовам още повече на твоя гръб. Фактите са факти и не можеш да ги отречеш. Спрайт - нещата такива каквито са....

folly__
02-22-2008, 18:55
аз харесвам едно момче ,което от инат ми мълчи
аз имам въпрос вие бих те ли харесвате ли момче което ви обича в същото време мълчи....и не пише мн често ?
аз съм в подобна ситуация.само дето май не мълчи от инат,а и аз незнам от кво.както и да е
Първо аз харесвам срамежливи момчета. и второто на въпроса на хепи едн...да както казах съм в същата ситуация,за това вместо той да започва разговора..аз действам,въпреки че попринцип съм срамежлива :oops:

pepita87
02-24-2008, 16:05
Смея да твърдя,че съм от точно този тип хора,не се изказвам не подготвена!Това,че ти не си сре6тала такива е отделен въпрос...А и...о6те не6то...тъпо е да се правиш на мн образован на чужд гръб funfunfun И не мисля,че е уместно да коментираш мнението ми...всеки разсъждава по различен начин...не можем всички да мислим,като теб Smile Smile SmileА и като казвам"не6то средно"не значи,че трябва да притежава и двете,А НЕ6ТО СРЕДНО,май ти се изказваш неподготвена...

Kакто и да го усукваш,както и да го мислиш, както и да разсъждаваш смесица от това няма. И да те светна - момче съм и се изказвам неподготвен само когато съм недоспал :D . Целта ми далеч не е да се образовам още повече на твоя гръб. Фактите са факти и не можеш да ги отречеш. Спрайт - нещата такива каквито са....

Много дъндания за...ни6то!казвам и пак 6те се повторя,всеки изказва лично мнение,ок?А колкото тва,че си момче...по-добре да си го беше спестил тоя факт :razz: А къде прочете,че съм писала...че се образоваш на моя гръб...съвсем друго написах..ам май не различаваш понятията...Виж,пич,нямам нерви и време се занимавам с комплексарчета,които търсят по някакъв начин да изтъкнат"умните си и велики мисли"....съвсем не...мойта цел е да влезна тук...за да убия време и да съм в течение за част от не6тата,които се случват в Бг...било то...учили6те...козметика и ала-бала,тъй като съм в чужбина,аре считам въпроса за приклиучен 8)

sanch0
02-24-2008, 16:11
Аз съм момче...срамежлив съм донякъде, но обичам да се майтапя с хората. Момчетата постоянно ме отблъскват с изтърканата фраза "много си сдухан" и така. Но имам приятели с които се забавлявам и не ми пука особено много за тези които ми повтарят колко съм сдухан, някви комплексарчета там. А имам и приятелки, с които като се разлигавим ... няма такъв смях после :razz: Нямам си гадже, харесвам едно момиче от старото ми даскало.. но тя мен не. Само за нея мисля :? Кофтии, а искам да я забравя. Приятелките ми...само като за фр. си ги обичкам. И от толкова много момичета само нея искам. И няква такава тъпня :?

Nik4ety
03-01-2008, 14:00
Mi az po princip si padam po sramejlivi mom4eta.Ni6to lo6o nqma v tova. Daje v moqta kompaniq mom4etata sa sramejlivi.E ne razbiraite pod dumata sramejlivi nqkakvi,koito izob6to ne govorqt.Naprotiv daje se zaka4at s men.

snowgirl
03-01-2008, 18:57
Няма лошо. Тъкмо няма да се съмнявам дали не изневерява... :-D Важното е на мен да ми е забавно с него, пък дали другите го смятат за сдухльо... дреме ми. :)
+1 :)

+2 :-D

MishitoOo
03-02-2008, 14:34
абеее нз аз съм доста буйна не съм никак срамежлива и много ми знае устата нооооо няма лошо той да е срамежлив само да не е прекалено много че съм си имала работа с такива :grin: :grin: :grin: :grin:

kPuCkA
03-02-2008, 14:51
Абсолютно не!

Rebellion_Angel
03-02-2008, 14:53
Не. :lol:

skyler
05-12-2008, 09:34
Мн харесвам срамежливите момчета.Някои казават че това им е недостатък,но че е мн сладко това да си малко или мн срамежлив.

_FaShIoN_
05-12-2008, 10:59
Аз предпочитам да е от по-нахаканите,по-говорливите,за да не ми е скучно с него,да има за какво да си говориме...но нямам нищо против да е срамежлив,но не много... :D

Sladinka_f
05-12-2008, 11:01
В границите на нормалното ДА,дори понякога е много сладурско,мразя някви отворени фуклъовци...бля...

simonchety
05-12-2008, 11:40
..

BlueCat
05-12-2008, 14:11
Ми и аз не ги харесвам особено. Никога не можеш да разбереш какво чувстват или какво мислят за теб. Пък и аз съм срамежлива и предпочитам някой по-смел, че да действа :D

MaLkaTa_LaDy
05-12-2008, 14:16
Мм не ги харесвам, мразя когато аз трябва да правя първите стъпки, щото не ме бива в тва.. :oops:

ludo_momiche
05-12-2008, 18:30
Ми виж сега,не е задължително да е срамежлив естествено,но и да е такъв няма проблем, и това може би си имам някакво очарование. Това обаче не му дава право да е скучен и меланхоличен. Има си граница все пак и не трябва да се прекалява, но пък по-добре такъв, отколкото надут със свръх и то непокрито самочувствие.

xhuxhu
05-12-2008, 18:56
mMm i as ne sam fenka mnogo na sramejlivite.. obicham po prikazlivite.. po otrakanite.. no... da ne sa pak ot tipa"vijte me koi sam az" :)

nicolepcd
05-12-2008, 19:21
Емии вече не знам :? Доста си промених мнението за срамежливите момченца... :o :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 19:39
Емии вече не знам :? Доста си промених мнението за срамежливите момченца... :o :D

а аз пък си промених мнението за срамежливите момичета ... просто ако не можеш да се поотпуснеш поне малко ... трябва да си пълен пън ... трябва поне да се опиташ да говориш ... кимането не работи

Ch0c0la73
05-12-2008, 20:32
hm haresvam interesnite mom4eta: izglejdat sramejlivi ponqkoga stavat divi .,moje da ne govorqt mn no da kazvat umni ili smeshni neshta ;] .. abe haresvam vsqkvi no vsi4ko da e v nqkvi granici :)

Nutty_
05-12-2008, 20:37
По-добре по-отворени,защото аз самата съм доста срамежлива :oops: ...но иначе са по-симпатични според мен,даже ме радват :)

soulja_girl4e
05-12-2008, 20:40
ne! vsi4ki takiva na sapun! :-x

vesinka91
05-13-2008, 05:12
Em da nqmam nishto protiv da sym s nqkoe sramejlivo mom4e no tva neozna4ava 4e az 6te igraq rolqta na mom4e v slu4eq 6te go nakaram da se otpusne i si4ko 6te se oprai :)

Krasencety
05-13-2008, 07:20
Sramejlivite sa sladyri ma kogato ima granici! :)

gPa3HuTeJl
05-13-2008, 07:26
ПОнеже автора на темата е егоист, аз ще перефразирам в1проса : Обичате ли срамежливи момичета... и ще отговоря..

- Да обичам.Нещо просто ме д1рпа к1м тях.. Интереса ми се зад1лбочава..

lipsvashh_mi
05-13-2008, 08:51
хмм..сега като се замисля предпочитам момчето да не е срамежливо...щото аз съм иии тогава вече става кофти....не,че искам някоя надуфка със самочувствие..просто момче дам може да се отпуска и да си лафиме спокойно :)

mtv_girll
05-13-2008, 09:49
mnE ne haresvam sramejlivi mom4eta ;]]] tfa e mnogo kofti da se vliubi6 v sramejlivo mom4e za6toto vsi4ko e mnogo trudno ;]] spred men