PDA

View Full Version : Подходящ крем за лице



Sea Goddess
02-19-2008, 10:46
Здравейте :) бихте ли ми препоръчали някакъв предпазващ крем за лице ...околната среда не ми се отразява добре на кожата ... и все не улучавам на крем който да ми я защити ...Има един крем с екстракт от българско грозде мавруд ... но туко що прочетох че той бил за подмладяване ... на мен не ми трябва крем за бръчки и стягане на лицето ...на 17 съм ..В смисал има ли такива кремове за предпазване на младата кожа .... ?? Досега съм се мацала с бебешки кремове и от тези най-обикновенните на Арома защото си мислех че са по щадящи .. но някакси не предпазват ... :-k

valentinka_1990
02-19-2008, 11:42
Майка ми има този крем с мавруд и мирише мн хубаво,но го ползва от скоро и нз дали има ефект.за кремовете за защита,да има мн такива отиди в някой магазин за козметика и попитай.Тези кремове помагат при защита от UV лъчите,от цигарен дим и прах и въобще от неблагоприятното влияние на околната среда:)

Sea Goddess
02-19-2008, 11:58
da az znam che ima v kozmetichnite magazini ... kremowe ... takiwa predpazvashti ... no rabotata e tam che vsichki sa primerno za po vuzrasna koja .. i se boq ot tova da si ne dokaram nqkakuv problem ... Eto vij maikati ima toq krem .....znachi nqma da e za malki dechica :) :-P a mi se iska neshto da si slagam ... che mnogo losh sezon ...vqtur stud ..kakwo li ne turpi gorkata koja ...

BlueCat
02-19-2008, 12:36
Принципно в каталозите на Ейвън и Орифлей има такива кремове (за Ейвън не съм сигурна). Орифлейм пускат зимата един крем, който предпазва от студа и вятъра, а лятото пускат такива, които предпазват от вредното влияние на слънцето. А иначе всички сезони има един крем в каталога на Орифлейм за защита от атмосферни влияния, който не е за подмладяване или нещо друго, просто предпазва. Бял с розова капачка е и е намален в каталог 4 на 8,90.

HagpycaH
02-19-2008, 12:37
http://iznenada.net/?u=Luna71c pogledni tuk ima dosta interesni kozmetiki za lice i tqlo

valentinka_1990
02-19-2008, 13:11
da az znam che ima v kozmetichnite magazini ... kremowe ... takiwa predpazvashti ... no rabotata e tam che vsichki sa primerno za po vuzrasna koja .. i se boq ot tova da si ne dokaram nqkakuv problem ... Eto vij maikati ima toq krem .....znachi nqma da e za malki dechica a mi se iska neshto da si slagam ... che mnogo losh sezon ...vqtur stud ..kakwo li ne turpi gorkata koja ...
Аз само уточних за крема.И в каталозите на Avon има такива кремове,сега даже има серия за през зимата:)[/b]

fuklu
02-24-2008, 19:23
v avon ima krem ot seriqta SSS za zimna grija ima i 6ampoani za predpazvane - az sam predstavitel na imeto na maika i gi znam tiq ne6ta.Kat vleze6 v stranicata na avon.bg i ima link - razgledai bro6urata :P

Jaffs
02-24-2008, 19:50
Аз зимата ползвам крем на Lumene, предназначeн е точно за този сезон. Струваше 21 лв като си го взех. :)
Сестра ми има същия проблем и сега си взе на Гарниер за много суха кожа и наистина се забелязва напредък. При нея даже се лющеше от времето. :)
Хубави са и на Lirene, Vichy и Roc, ползвала съм ги, но честно казано от този на Lumene съм най-доволна до сега. :)
Остава и варианта Нивея. :)