PDA

View Full Version : Въпрос относно powerpoint



SeXyAdrenaLinka
02-19-2008, 13:02
искам да попитам може ли дадена презентация да се направи на друг формат така че да се пуска като клип4е да излиза,нз дали ме разбрахме...ама просто искам да изпратя една презентация на една приятелка ама да излезе като клип..Мерси предварително,ако някой ме разбра да помогне :-)

Slawi92
02-19-2008, 13:18
ми за кво ще я пращаш кат клипче прати си я кат презентация тя си има офис пакета ще си я отвори кат презентация за кво ти е на клипче да я праиш.ако искаш на клипче треа сичко на ножо да пишеш през windows movie maker ама треа си играеш много

SeXyAdrenaLinka
02-19-2008, 13:43
просто исках да е кат клип4е,ама немоа правя и затва презентация,пък не ми се искаше да го отваря кат презентация..нали тряа го вклю4и и там F5 за да тръгне,а мен ми се искаше направо ;(

Obsession
02-19-2008, 14:40
Да ест, че може! Ама първо си направи копие за теб, че не знам как се оправя после :D
Отваряш презентацията->File->Save As->Точно под полето за записване на името трябва да има падащо меню File Type от там избираш PowerPoint Show
Приятелката ти като я отвори ще тръгне като клипче ;) Само трябва сама да си сменя страниците, ако не го направиш да е автоматично ;)

SeXyAdrenaLinka
02-19-2008, 14:53
мн мн мн ти благодаря :) :-)

Obsession
02-19-2008, 15:07
мн мн мн ти благодаря :) :-)
Пак заповядай :-)