PDA

View Full Version : Как да се сближа с едно момче от моя клас?



4epHo0KaTa_Lady
02-19-2008, 16:20
ПЪРВО искам да се извиня ако ИМА такава тема .. :) Значи..искам да се сближа с едно момче от моя клас (не го харесвам,просто ми харесва характера му).Той не ме отбягва,нито има някакви признаци че не може да ме търпи..напротив допадаме си.
Какво да правя за да се сближим?Знам, че приятел не се става от раз .. С какво да допринеса за това ? Мерси предварително :) :) :) :) И съжелявам ако има правописни грешки :oops: :oops:

puppy
02-19-2008, 16:33
Заговори го в междучасието, и от дума на дума седни при него... После го помоли по някой друг предмет да седнеш при него, уж за да ти помага. Искай му скайпа. Виж от какво се интересува и му задай някой въпрос, свързан с някой от интересите му или направо се позапознай с някои неща (чети в нета) и после му заговори там за каквото е.. (компютри може би ..). Покажи му, че имате сходни интереси, в никакъв случай обаче не прави нещо, което да го накара да мисли, че го харесваш или нещо такова, за да не го уплашиш. Като станете маалко по-близки му кажи, че ти допада, но по заобиколен начин. Примерно: ехаа, и ти ли харесваш ......, радвам се, че и други хора освен мен си падат по ........ Кефиш ме! :D И така от дума на дума както се казва... :)

MAKEmeFEELgood
02-19-2008, 22:43
Ееееее,ти пък!Какво иэобщо го мислиш толкова???Все пак сте от един клас.Има беэброй много начини да се сближите.Просто говори с него,в междучасията си говорете,ходи при него,намирай някакви теви эа раэговор,питай го това-онова эа него.Ако оставате след училище,пак същото прави.Абе не е сложно.Просто му покажи,че ти е симпатичен-Някой път го покани на кино.Ако искаш,може даже и с други хора.Пишете си в Скайп.Абе стават си от самосебе си нещата.Не се притеснявай и просто говори,говори и пак говори.С говорене стават нещата и беэ многого обмисляне :)

Co0kIe
02-24-2008, 08:21
Заговори го в междучасието, и от дума на дума седни при него... После го помоли по някой друг предмет да седнеш при него, уж за да ти помага. Искай му скайпа. Виж от какво се интересува и му задай някой въпрос, свързан с някой от интересите му или направо се позапознай с някои неща (чети в нета) и после му заговори там за каквото е.. (компютри може би ..). Покажи му, че имате сходни интереси, в никакъв случай обаче не прави нещо, което да го накара да мисли, че го харесваш или нещо такова, за да не го уплашиш. Като станете маалко по-близки му кажи, че ти допада, но по заобиколен начин. Примерно: ехаа, и ти ли харесваш ......, радвам се, че и други хора освен мен си падат по ........ Кефиш ме! :D И така от дума на дума както се казва... :)
+1

Сет Коуен
02-24-2008, 08:25
Хмм..ами отиди попитай го разни неща около някое домашно и така от дума на дума започнете да се халосвате с някакви простотиики :razz: Голям съм лешник :razz: