PDA

View Full Version : Изрази и Фрази



glymo14
02-19-2008, 16:23
Здравейте, кажете някой израз или фраза с която можеш да заприказваш или да се запознаеш със някое момиче(да го свалиш) ?

Disorder
02-19-2008, 16:29
Здрастиииии, как сиииии? :)

П.С. Импровизирай. Някак глупаво би се получило да срещнеш хубаво момиче и със заучено движение да извадиш от джоба тефтерче, пълно с изтъркани фрази.

Alabalaportokala
02-19-2008, 16:30
Здравей, много ми допадаш и бих искал да те сваля. Ще може ли да те изтокатя с 1 десен прав. Ако каже "да" действай без да се замислиш ще свърши работа.

ihopeulikepain
02-19-2008, 16:30
Ари ма оуу .. ела да ти глеам на рака ... за 20 кинта само хубави раути ше ти казвам 8-)

MartyParty
02-19-2008, 16:36
един фр. ми беше казал някакво лафче ама за какички :lol: беше нещо от рода на... "Здрасти!Ти си на Loop нали?Дай си телефончето"

zvQr_nO_s_ChAr
02-19-2008, 16:40
Ари ма оуу .. ела да ти глеам на рака ... за 20 кинта само хубави раути ше ти казвам 8-)

+1 :razz:

GabisiTa
02-19-2008, 16:56
По-добре бъди естествен и ще имаш по-голям шанс да свалиш някое момиче, отколкото да използваш заучени фразички, които тя ще чуе за пореден път.. :) :P

olive_oil
02-19-2008, 16:58
Здравейте, кажете някой израз или фраза с която можеш да заприказваш или да се запознаеш със някое момиче(да го свалиш) ? еййй четох тук май, ама немога да намеря статията, ако я намеря ще ти е пусна. Значи един от начините е:
казваш - искаш ли някой път да излезем на пица и секс?
(ест тя ти отговаря) - не!!!
и после ти й казваш - не?!? не обичаш ли пица?
ама дано е готина и печена мацката, на която ще го пуснеш лафчето, да не си изядеш някой друг шамар ; )

Alabalaportokala
02-19-2008, 17:21
Виж ся пич. За да привлечеш вниманието на една мадама първо тя трябва да бъде заинтригована от нещо. Какво ще направиш зависи от тебе - дали ще и изиграеш някоя клоунада или ще и изпееш опера на Верди си е твоя работа. Трябва да привлечеш нейното любопитство и да я накараш да гадае забутания пъзел наречен мъж. Жените обичат мъже с изненади и то много. Бъди леко загадъчен и мистериозен. Срама трябва да е тема табу за тебе и въобще да не присъства, но понеже приемаме че си 14 годишно дете с пъпки по фейса съветите ми са безполезни. Успех все пак

SiNiStEr
02-19-2008, 17:28
Бе отиваш при нея и й казваш
''Ейшш кифло щта сгънъъ'' :lol:
Бях,чела в едно списание некви тъпи начини са загорориш едно момиче:Отиваш ори нея,лигавиш си яко пръста,бършеш се в нея и й казва''Искаш ли да съблечем тези мокри дрехи?'' 8-)

ihopeulikepain
02-19-2008, 17:28
голяма болест е тоя срам !!! :-o

CaSsIe
02-19-2008, 17:39
Бе отиваш при нея и й казваш
''Ейшш кифло щта сгънъъ'' :lol:
Бях,чела в едно списание некви тъпи начини са загорориш едно момиче:Отиваш ори нея,лигавиш си яко пръста,бършеш се в нея и й казва''Искаш ли да съблечем тези мокри дрехи?'' 8-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: леллелелее уби мееее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

oziato
02-19-2008, 17:44
mi primerno:ne znaeh 4e ima angeli na zemqta -no nai veroqtno ste te izgleda stranno.ima oba4e i izpitani(nqkoi ot men)metodi
1
staroto spuvane-uz slu4aino i se podpirash na neq
2
molish q da ti podarzi plika primerno dokato si zavarzvash obuvkite-ina4e kazano molish q za malka usluga.

TheNewReligion
02-19-2008, 18:18
1.Отиваш при нея .
2.Гледаш тъпо .
3.Ако ти се пърди , не се стеснявай .
4.Като пръднеш мноо злобно и замирише , я поздрави.
5.Като и замирише ще те пита дали ти си пръднал .
6.Ти естесвено си честен и мил и с усмивка на гъза , и казваш , че си ти ! :-) Успех , мило ! :razz:

skatemore
02-19-2008, 18:24
1.Отиваш при нея .
2.Гледаш тъпо .
3.Ако ти се пърди , не се стеснявай .
4.Като пръднеш мноо злобно и замирише , я поздрави.
5.Като и замирише ще те пита дали ти си пръднал .
6.Ти естесвено си честен и мил и с усмивка на гъза , и казваш , че си ти ! :-) Успех , мило ! :razz:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ХАХАХАХАХ ШАНС АМИ АКО НЕ ТИ СЕ ПЪРДИ :razz: :razz: :razz: :razz:

hottie
02-19-2008, 18:37
"Ti znae6 li,4e ima6 stra6ni o4i" :-D

ihopeulikepain
02-19-2008, 19:49
1.Отиваш при нея .
2.Гледаш тъпо .
3.Ако ти се пърди , не се стеснявай .
4.Като пръднеш мноо злобно и замирише , я поздрави.
5.Като и замирише ще те пита дали ти си пръднал .
6.Ти естесвено си честен и мил и с усмивка на гъза , и казваш , че си ти ! :-) Успех , мило ! :razz:

по тоя начин най мноо са свалиш некоя дето няма обоняние .. иначе сигурно ше те пишат в гинес 8-)

Naughty_
02-19-2008, 19:51
1.Отиваш при нея .
2.Гледаш тъпо .
3.Ако ти се пърди , не се стеснявай .
4.Като пръднеш мноо злобно и замирише , я поздрави.
5.Като и замирише ще те пита дали ти си пръднал .
6.Ти естесвено си честен и мил и с усмивка на гъза , и казваш , че си ти ! :-) Успех , мило ! :razz:

:lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

MishitoOo
03-02-2008, 15:54
Бе отиваш при нея и й казваш
''Ейшш кифло щта сгънъъ'' :lol:
Бях,чела в едно списание некви тъпи начини са загорориш едно момиче:Отиваш ори нея,лигавиш си яко пръста,бършеш се в нея и й казва''Искаш ли да съблечем тези мокри дрехи?'' 8-)

тва е !!! няма друг начин :razz: :razz: :razz: :razz:

kifla
03-02-2008, 15:59
Бе отиваш при нея и й казваш
''Ейшш кифло щта сгънъъ'' 8-)
е тва е велико :D 8-) :-D

Mementomori
03-02-2008, 16:03
Преди няколко седмици пътувам си във влака и да ти кажат се наслушах на банални свалки,но явно още вършат работа като:"Здрасти!Колко е часът?",съвсем непринудени и т.н.Според мен не е нужно отначало да започнеш с нещо романтично,но прекалено силно,някакви заучени изрази,защото ще бъде твърде неестествено и ясно ще проличи интереса ти към даденото момиче.Нека има известна магнетичност и магинерност,за да е по-сладко!Успех!

LovePoisoned
03-02-2008, 17:57
1.Отиваш при нея .
2.Гледаш тъпо .
3.Ако ти се пърди , не се стеснявай .
4.Като пръднеш мноо злобно и замирише , я поздрави.
5.Като и замирише ще те пита дали ти си пръднал .
6.Ти естесвено си честен и мил и с усмивка на гъза , и казваш , че си ти ! :-) Успех , мило ! :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Моят съвет: тези изтъркани реплики, които няколко души написаха преди моя пост, сигурно и твоето "завоевание" ще ги е чувало/чело, така че в нейните очи ще изглеждаш банален, отколкото интересен. Карай го спонтанно. :-)

evelinka1122
03-02-2008, 17:58
Ами мен един ме заговори като ме покани на танц в една дискотека, определено ме впечатли мн як бреик игра момчето :P :-) И после постепенно ни тръгна разговора... :)