PDA

View Full Version : Каква е поредната селяния в града?



MartyParty
02-19-2008, 17:50
Така...по молба на една съфорумничка (не че аз не съм любопитна) реших да създам тема за Аморчето...Този "бисер" в короната на София.Чистосърдечно си признавам,че мразя чалга и най-вече високомерното държание на нейните слушатели.Тази дискотека е позната на куцо и сакато в и извън нашия иначе красив град.Хубаво ще е да чуем и други изказвания по темата... 8)

jony
02-19-2008, 17:53
Юдна бомбичка...
ТринитроглицеринчеНЦЕ...
8)

NH3
02-19-2008, 17:54
в амор одят само лапетийте ................. кво да го коментирам

kapinka
02-19-2008, 17:56
Кратко ,точно ,ясно - дупка ( представете си някво мазе ) в подлеза на ндк ,която събира всеки уикенд тъпи мазни изпедерастяли момченца и изкурвели госпожички ---> "АМОР" ; ))

olive_oil
02-19-2008, 18:35
мнението ми не е насочено конкретно към амор, а към чалгата. Аз слушам чалга, не отричам. Но все по-често ми се налага да се срамувам от това. Не смятам, че самата музика е виновна. Виновни са кифлите, които слушайки и гледайки своте фолк идоли, решават че могат да се обличат като тях. Аз лично се обличам що годе прилично, до колкото ми позволява месечния бюджет, разбира се. Не че не ми харесват секси дрехите. Но умея да си правя сметка с кое къде мога да отида и как ще изглеждам от страни. Има мн яки дрешки, но на момичета като мен и по-малки ще им стоят като на курви. Смятам че на тия кукли им липсват доста повечко от първите седем години, но за съжаление няма кой да им го каже и да ги навакса вместо тях. Мисля че не трябва да осъждате нито чалгата, нито амор - всеки има право на личен избор. А тези, които ни карат да се срамуваме от него (че слушаме чалга) са кифлите.
Това е от мен

FEN_NA_MOTORI
02-19-2008, 18:51
Нито го знам къде е нито ме интересува, но замислете се вие какви сте били... И както каза една госпожичка (лапетийте)... Алооооууу душааа ти преди 3-4 години каква си била бе? Ся ще кажеш, че съм лапе щото ги защитавам, ама преди няколко години като ходише и като си въртеше гъза на такива дискотеки. А ако не са те пускали ревете, та пушек се дига. Та какви коментари какво нещо, че вие сте минали по същият път бе !

s1NNer
02-19-2008, 19:00
kapinka си го каза точно и ясно ... ДУПКА :]]]

Swinkenhoffer
02-19-2008, 19:01
^^ факт!
И аз съм ходила да празнувам рожден ден в Амор... тогава ми се струваше яко, сега си се чудя на акъла, ама как да е.
Идеята ми беше, че доволна част от хората, които се явяват съдници на Амор феновете, са били на техния или близък до техния акъл някога. :)

FEN_NA_MOTORI
02-19-2008, 19:06
^^ факт!
И аз съм ходила да празнувам рожден ден в Амор... тогава ми се струваше яко, сега си се чудя на акъла, ама как да е.
Идеята ми беше, че доволна част от хората, които се явяват съдници на Амор феновете, са били на техния или близък до техния акъл някога. :)
Няма човек подщи всички пишещи в тази тема са ходили по дискотеки дори и на тази да не мърморят много много!!!

Blacklisted
02-19-2008, 19:08
Аз съм ходил само в Домино, ама бях рапър тогава 8)
И беше миналият век :-D

MartyParty
02-19-2008, 19:11
м аз чалга не съм слушала...слушах Лили Иванова и Орлин Горанов :( брои ли се

air_J
02-19-2008, 19:11
Абе, какво го обърнахте на "Амор" и чалга? Темата е за поредната селяния в града, а не "кефи ли ви "Амор"?", или "за или против чалгата"! Пишете по темата, която иначе е интересна, смешните си спорове ги вкарайте в многото теми за "Амор" и "Дабъл вижън" и за чалги и тем подобни тъпотии! Иначе по темата - в моя роден град напоследък са зачестили селските бекове и хомопарчетата, не знам дали са от тук, или са студенти, но се срещат доста често. 8)

Blacklisted
02-19-2008, 19:14
Поредната селяния в София ще се състой на 23, тази събота в клуб 8ball
8) Предупреждавам, че ще е много хардкор селско ^^

DjBaloon
02-19-2008, 19:16
Така...по молба на една съфорумничка (не че аз не съм любопитна) реших да създам тема за Аморчето...Този "бисер" в короната на София.Чистосърдечно си признавам,че мразя чалга и най-вече високомерното държание на нейните слушатели.Тази дискотека е позната на куцо и сакато в и извън нашия иначе красив град.Хубаво ще е да чуем и други изказвания по темата... 8)

По-глупав начин слагаш нещата в 1 знаменател.
Там че ходят само надути хлапета 3-4-5-6-7 клас... това е пределно ясно... но това няма нищо общо със стила музика :)
Просто днешните хлапета са всички такива..


Освем че чалгарите са тъпи, прости, ограничени,не разбират от музика са станаха и надути :-o :-D

Swinkenhoffer
02-19-2008, 19:31
Мен пък най ме дразни оня отвратителен.. "паметник" (известен сред някои като Многоъгълният Петохуй :D) в НДК. Ей това е една от най-големите селянии в София. ](*,) Грозен е, порутен е, около него е тотална кочина, думи нямам.

s1NNer
02-19-2008, 19:35
Няма човек подщи всички пишещи в тази тема са ходили по дискотеки дори и на тази да не мърморят много много!!!

Аз пък съм ходила само 1 път в Амор и на 10 минута не издържах и си тръгнах ;)

А правописа ти е номер 1 :D

Blacklisted
02-19-2008, 19:38
Мен пък най ме дразни оня отвратителен.. "паметник" (известен сред някои като Многоъгълният Петохуй :D) в НДК. Ей това е една от най-големите селянии в София. ](*,) Грозен е, порутен е, около него е тотална кочина, думи нямам.

Знаеш ли колко ромски семейства се изхранват от него? :-x

Decu
02-19-2008, 19:39
Хахаха...никога не съм бла в Амор, ДВ и пр.. :D Само в една "Джой" .. и там заради един рожден ден :lol:

MartyParty
02-19-2008, 19:46
Мен пък най ме дразни оня отвратителен.. "паметник" (известен сред някои като Многоъгълният Петохуй :D) в НДК. Ей това е една от най-големите селянии в София. ](*,) Грозен е, порутен е, около него е тотална кочина, думи нямам.
вярно вярно...колко селяний има около Националния Дворец на Културата

GreenFairy
02-19-2008, 20:08
Мен пък най ме дразни оня отвратителен.. "паметник" (известен сред някои като Многоъгълният Петохуй :D) в НДК. Ей това е една от най-големите селянии в София. ](*,) Грозен е, порутен е, около него е тотална кочина, думи нямам.

Хехехеххехехе, мене много ме кефи, да знайш само как се вижда сичко от горе... :D

FelisDirus
02-19-2008, 20:18
Ооо, въобще не ми пука - кой каквото иска да си слуша, но само да не се опитва да ми налага вкуса си по някакъв начин.

Seducti0n
02-19-2008, 20:27
Дупка...., някои се кефят, но се чудя на какво.Обстановката вътре` е меко казано потресаваща....

GossipGirl89
02-19-2008, 20:42
Оф как не престанахте със споровете за тая чалга ?! Не мога да разбера защо не си оставите чалгарите да си слушат чалта,металите да си слушат метал и т.н. ами постоянно хвърчат обиди?! :o

Колкото до Амор-няма да изказвам мнение,защото преди няколко години за мене там беше яко. Смешно е да казвам "дупка" за място,което преди съм посещавала и харесвала.

FEN_NA_MOTORI
02-19-2008, 20:53
А правописа ти е номер 1 :D
Пък твоя правопис е номер 2 :-P

kapinka
02-20-2008, 08:26
Дупка...., някои се кефят, но се чудя на какво.Обстановката вътре` е меко казано потресаваща....

Вижжж .. на "АМОР" не му е толкова проблема обстановката или квото и да е било . Амор си е дискотечка за тийнове .. Някой и се кефат .. Аз не . . . Всеки има право на избор .. "АМОР" като клуб .. си е ок (ако изключиме стила музика) .. просто хората вътре правят нещата гадни .. Правят се на такива каквито не са ..

Seducti0n
02-20-2008, 08:54
Дупка...., някои се кефят, но се чудя на какво.Обстановката вътре` е меко казано потресаваща....

Вижжж .. на "АМОР" не му е толкова проблема обстановката или квото и да е било . Амор си е дискотечка за тийнове .. Някой и се кефат .. Аз не . . . Всеки има право на избор .. "АМОР" като клуб .. си е ок (ако изключиме стила музика) .. просто хората вътре правят нещата гадни .. Правят се на такива каквито не са ..

Не се изразих напълно точно.По-скоро не обстановката, а атмосферата вътре е отблъскваща.Задушно е, климатичната система не може да смогне, дим от цигари, примесен с естествени миризми, отделили се в следствие на разгорещени танци.Изтрещяли тинейджъри, не знам аз ли нещо, съм бъгната, но това място ме отвращава.
П.С.-Слушам си чалга, но не ми харесва чалга мантатилета и ограниченото мислене, към останалите стилове музика. :) Все пак всеки е в правото си да слуша, каквото на него си му харесва, без да натрапва мнение си разбира се. :)

kapinka
02-20-2008, 09:03
Не се изразих напълно точно.По-скоро не обстановката, а атмосферата вътре е отблъскваща.Задушно е, климатичната система не може да смогне, дим от цигари, примесен с естествени миризми, отделили се в следствие на разгорещени танци.Изтрещяли тинейджъри, не знам аз ли нещо, съм бъгната, но това място ме отвращава.


и аз съм на това мнение 8)

Seducti0n
02-20-2008, 09:31
абеее... аз помня как преди мнооооооооооого години се казваше Jungle и фейсконтрола не ме пусна, защото бях облечен неподходящо... :-x :-x :-x

ама не беше и чалга тогава, а някакви латино дивотии

То и сега си е една жива джунгла вътре. :D

ABSOLUTme
02-20-2008, 11:04
Мен пък най ме дразни оня отвратителен.. "паметник" (известен сред някои като Многоъгълният Петохуй :D) в НДК. Ей това е една от най-големите селянии в София. ](*,) Грозен е, порутен е, около него е тотална кочина, думи нямам.

Хехехеххехехе, мене много ме кефи, да знайш само как се вижда сичко от горе... :D


Хаахах,аз пък колко съм се катерила по тавана и покрива на мавзлея на другаря Георги Димитров..жалко,че го бутнах..и тенис си цъках на стената :D

HePeAJIeH
02-20-2008, 11:05
Чувал съм доста лоши мнения за тази дискотека..