PDA

View Full Version : Възбуда



princesa_viki
02-19-2008, 17:00
Лесно ли се възбуждате и от какво?
Можете ли от поглед да се възбудите или пък се възбуждате от допир?
Ако има желаещи,може също да разкажете например някоя кофти случка(да сте се възбудили на неподходящо място,от неподходящ човек).
Е,надявам се темата да ви хареса :)

DivoTo_KoTe
02-19-2008, 17:02
Случвало се е на филмче с по-така сцени.

ABF
02-19-2008, 17:24
АЗ като видя някое по готино момиче и тряя си наместя патката и ми става неудобно

sladka_celuvka
02-19-2008, 17:29
един мой приятел се възбуди от мен :D :D :D аз му бях взела якето и той се опита да си го вземе и се беше лепнал за мен и осетих 4е се е възбудил :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: после 1 седмица не можа да ме погледне в очите :D :D :D

dablue
02-19-2008, 17:37
Най-лесно се възбуждам когато приятелката ми е до мен :mrgreen: .Винаги знае как да ме възбуди,дори само един жест от нейна страна ми стига и вече съм "up". :oops: А за някоя кофти случка нзм не се сещам винаги знам как да се прикрия (с ръка в джоба) 8) .Все пак момчетата трябва да проявяваме изобретателност :-P

hottie
02-19-2008, 17:41
Uu az ot mnogo ne6ta :oops: Ot sex scena v film,ot dopira na priqtelq mi,ot dumite mu,ot tialoto mu..ot pogleda mu..

FEN_NA_MOTORI
02-19-2008, 17:44
2 твой теми и двете свързани със секс... На теб да не ти се правят мръсотийки бе ? :D

princesa_viki
02-19-2008, 17:45
2 твой теми и двете свързани със секс... На теб да не ти се ебе бе ? :D
хах,не.Просто няма какво да правя,а и ми е интересно :)

princesa_viki
02-19-2008, 17:47
А по темата-например както си лежа до приятеля ми,ако е по-близичко...веднага почвам да се възбуждам :oops: или пък от някоя по-страстна целувка :)

poltergais
02-19-2008, 17:50
А по темата-например както си лежа до приятеля ми,ако е по-близичко...веднага почвам да се възбуждам :oops: или пък от някоя по-страстна целувка :)
+1

jony
02-19-2008, 17:53
А по темата-например както си лежа до приятеля ми,ако е по-близичко...веднага почвам да се възбуждам :oops: или пък от някоя по-страстна целувка :)
Защо всички жени не са като тебе... :-o

FEN_NA_MOTORI
02-19-2008, 18:04
Защотооооооооооо... Тез червени доооомааати кой ги мама ляляляля...

DevilWish
02-19-2008, 18:05
О аз трудно . . . ако някой ме 'гали' отдолу /с език или ръка/ много ясно ;) Е сегашният ми може само като ми прошепне нещо на ушенце да ме възбуди :)) :oops: :-)

princesa_viki
02-19-2008, 18:06
А по темата-например както си лежа до приятеля ми,ако е по-близичко...веднага почвам да се възбуждам :oops: или пък от някоя по-страстна целувка :)
Защо всички жени не са като тебе... :-o
:D Предполагам,че е комплимент :P Ами това е,защото съм единствена и неповторима(шегувам се) :P

NomercyY
02-19-2008, 18:15
ABF и аз сам така като теб като вида някое готино момиче и ми става.

skatemore
02-19-2008, 18:21
бей копеле най брутално е на морето.. имаше една кака без горница и се въртех един час в водата щот неможе да спадне :lol: :razz:

FEN_NA_MOTORI
02-19-2008, 18:25
бей копеле най брутално е на морето.. имаше една кака без горница и се въртех един час в водата щот неможе да спадне :lol: :razz:
Лаааааааааааааа ЛуД хахахаххаахХАХАХАхааааХАх ахахахаХАХАХАХАХахахАХХах ахаха :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz:

DivoTo_KoTe
02-19-2008, 18:36
бей копеле най брутално е на морето.. имаше една кака без горница и се въртех един час в водата щот неможе да спадне :lol: :razz:

хаха :lol: :lol: :lol: :lol:

faxy
02-19-2008, 18:41
Ami ako kojata mi e v dopir s tazi na priqtelq mi ....ot dokosvane to g1rba......celuvki po korem4eto............. ;)

jony
02-19-2008, 19:00
Епа начи днеска си пускам новия клип на Теодора - vbox7 com/play:2b4dba60 и виждам супер якия й задник да се върти в такт с музиката, при което хуят ми с надървя като от компресор! В този момент си разкопчавам дюкяна и машинално си хващам kура с дясна ръка. Започвамд а бия супер мощна чекия с бавни и плавни движения, които ми доставят невероятно духовно и физическо удоволствие! Точно преди края на клипа завършвам с мощно изпразване на паркета - двойна струя залива всичко в обхват 2.5 м на 1 м. - лично го измерих и ми беше нов рекорд! По време на семеизхвърлянето хуят ми стане почти неконтролируем - едвам го удържам при което извършвам движения наляво и надясно в продължение на 15 секунди! След това дойде и не толкова приятният момент на заличаване на следите от дейстивята ми в изминалия период от 5 минути - бърсането! Семенната ми течност се оказва супер гъста и бяла, което възпрепятства премахването й от гореспоменатия паркет посредством така наречения син автоматичен парцал. Почистването ми отнема цели пет курса от стаята ми до банята. В заключение мога да отбележа следните неща:
1: Нов личен рекорд на дължина - 2.51 м
2. Нов личен рекорд на бърсане - около 5 минути!
КУЛТУВООООООООООООООО! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hahavteen
02-20-2008, 04:13
Mi az se vuzbyjdam adski mn ot parfiyma na priatelia mi.Toi vinagi si slaga malko za da ne miri6e ot 100km i za da go pody6kam vinagi triabva da se gy6na v nego i togava yse6tam mirizmata my,toplinata iii.... :oops: Ako gledam niakoi film s po-takiva sceni su6to moje da se sly4i no triabva da sum zagoriala i v nastroenie ina4e ne stava.Sly4valo mi se e da se vuzbydia i na nepodhodia6ti mesta...V4era primerno se ysetih 4e dokato istori4kata si razkazva6e yroka a az ia gledah ymno si fantazirah kak pravia oralna na gadjeto :-D

jony
02-20-2008, 04:55
много грубо е като си в автобуса през лятото и си със шорти и ти се дигне, я от сутреша ерекция, я от некоя кака, я щото той така си иска. Аз лично иам едни панталонки, които направо ме вкарват в беля в такива ситуаций 8-)