PDA

View Full Version : Нещо не е наред



karamel4et0
02-20-2008, 07:16
Zdraveite, imam maluk problem.V nachaloto na vaginata kudeto sa malkite sramni ustni mnogo me surbi i mi shtipi.Tova stana predi 7-8 dni. Pomislih v nachaloto 4e e gubichki zashtoto edna priqtelka mi kaza 4e taka i sa se poluchili, 1-vo surbej i posle imalo neshto bqlo tam dolo. Poglednah s ogledalce da vidq ima li neshto no nqmashe nishto. daje ne beshe za4ereno. Cukala mi doide predi 2-3 dni i ne moga dsega da otida na ginikolog. i nikoga ne sum hodila na takuv i malko me e strah. Iskam da vi popitam nqkoga da vi se e sluchvalo tova i ako da molq kaje te mi opasno lie. Mn se pritesnqvam .Kajete mi neshto za da se uspokoq dokato otida na doktor... (tova shte e sled 4-5 dni)

4eere6ka_kiss
02-20-2008, 07:20
ami mojebi e zamurseno :? nqma kakvo da e osven po nqkakuv na4in da si go zamursila i za tova da se polu4ava taka :) spokoino nqma opasnost ot ni6to

ghostwisper
02-20-2008, 07:31
1во гъбичките няма как да се видят,те се изследват под микроскоп като се взима влагалищен секрет..2ро ако имаш алергия към някой вид материи(например една приятелка има алергия към коприната на дамските презръзки и й се получава същия ефект)няма от какво да се притесняваш..3то ако са гъбички също не е толкова опасно като се открие навреме..spx ще ти изпишат антибиотици и всичко ще се оправи! А и не се притеснявай да идеш на гинеколог,не хапят! :) Аз веднъж бях при един мъж,който беше мн по-добър от гинеколожката при която бях мин път..,но стига съм говорила,айде спокойно :-)

sLaDkA_GrEsHkA
02-20-2008, 07:39
ako si boleduvala i si pila silen antibiotik moje da se poluchi takova neshto :) spokoino i az bqh taka ama za suvsem kratko i to si mi mina predi da ida na lekar

hottie
02-20-2008, 08:14
Ами мен ме навежда на гъбички. Но ДОРИ и да ти мине този сърбеш пак отиди на лекар,защото те се появяват и изчезват и пак се появяват, но това не значи ,че си излекувана!И колкото повече чакаш толкова по-трудно се махат. Но в никакъв случай не е опасно.
А относно гинеколога и аз бях така притеснена на времето,но няма от какво.Това си им е работата и го правят много професионално. Ако си от София мога да ти дам координати на моята,която е много добра, но не работи със здравната каса. Има частен кабинет.

GenerationX
02-20-2008, 09:07
Хммм.... Чичо ми е гинеколог!
Може го питам ;)

mi6ito2
02-20-2008, 09:52
това кога започна като ти дойде или преди това?

karamel4et0
02-20-2008, 10:05
predi da mi doide 3-4 dni. ne sum ot sofiq, a ot varna :)

hottie
02-20-2008, 13:03
Ами най-добре отиди да те видят,няма нужда да гадаем :) Наистина не се притеснявай.

Manyto
02-20-2008, 14:59
ммм така немога да ти кажа :-o трябва да я погледна :( но иди на генеколог ако немине до 2-3 дена

Lorelei
02-20-2008, 15:02
Devstvena li si ?

DevilWish
02-20-2008, 15:07
Emi gledai . . . . ako si se brysnala и може за това да имаш сърбеж ти ги знаеш тези неща ,но иначе незнам :shock: На мен ми е ставало от превръзки /като алергия/ ,но може да стане и от бельото ти ,така че незнам всичко е възможно.Но само не се притеснявай ;)

mi6ito2
02-20-2008, 15:09
predi da mi doide 3-4 dni. ne sum ot sofiq, a ot varna :)

Имаше ли някакво течение преди да ти дойде?

HagpycaH
02-20-2008, 21:08
Еми нередовна хигиена или имаш чувствителна кожа ако се къпеш с различни сапуни или душ гелове може и от това да е.

Ephemeral
02-21-2008, 00:45
Няма нищо срамно в това да отидеш на гениколог.Даже при твоя проблем е задължително.И аз си мисля,че са гъбички,но трябва да се прегледаш.Спокойно не е страшно,нито е толкова болезнено.Имай предвид,че ако са гъбички и не вземеш мерки за лечение на време,ще се разпространят и навътре и...става мн опасно.Да не те плаша,но стават хронични и остават за цял живот.

ghostwisper
02-21-2008, 06:55
karamel4et0 аз съм от Варна,мога да ти кажа къде да отидеш на гинеколог,мисля,че и координатите на едната имах(води се най-добрата гинеколожка във Варна;))