PDA

View Full Version : Косми по корема



Everlasting
02-20-2008, 09:24
Здравейте.Искам да питам дали със епилатор ще стане да махна космите си по корема? Не са много,но са тъмни ,а кожата ми е мн бяла и си личат бе мамка му!1 ги махнах с епилатор,обаче после като почнаха да растата и боцках..ХЕЛП!

Sea Goddess
02-20-2008, 09:57
mi nali si probwala ...znachi moje :) mi shte bockat ... ama predpolagam sled nqkolko puti shte iztuneqt ...i shte sa po nezabelejimi ....mojesh da probwash i s pinsetka .. ako ti se zanimawa .... ili s kola maska ....samo gledai da ne izleznat pupcheta ... :P

HAGVXSXVH
02-20-2008, 10:28
еми вместо да ги махаш и да ти боцкат после ги исветли с кислородна вода 8)

GUDZO
02-20-2008, 10:58
С кислородна вода става мн грозно според мен трябва да си продължиш с епилатора!

*SwEeTy_KiTtY*
02-20-2008, 13:04
Хайде,за да не пускам нова тема,да питам-с какво и как могат да се изрусят косъмчетата на корема?!Щото моите не са много...просто са тъмни и се виждат...иначе си ги харесвам и затва искам просто да ги изруся!

Liar
02-20-2008, 14:14
Еми като си ги харесваш отглеждай си ги 8-)
Абе давайте с кола маска/епилатор,какво толкова...Руси или не,без тях е по-добре!

sandalki_ot_mola
02-20-2008, 14:53
И аз да попитам има ли в косметичните салони услуга кола маска на коремчето и на кръста,защото моето е мъх но си личи и по дупето пак...правят ли кола маска по тия места на тялото?иначе мацка ти препоръчвам ако правят кола маска на коремчето да отидеш,мисля че не е скъпо !!! :)

BeBsItO
02-20-2008, 16:13
s DEPILATOR, az min godina imah 1,2 :D :D i si gi mahnah i pove4e i ne porasnaha. no e fakt 4e ne bqha mn

vamp
02-20-2008, 16:21
Е мацка я да се епилираш!
Баси какво е това,косми по корема ще ми има,аз че съм мъж нямам,а ти...
Ама ако гаджето ти има косми ще оревеш света а?

love_veselka
02-20-2008, 16:43
И аз да попитам има ли в косметичните салони услуга кола маска на коремчето и на кръста,защото моето е мъх но си личи и по дупето пак...правят ли кола маска по тия места на тялото?иначе мацка ти препоръчвам ако правят кола маска на коремчето да отидеш,мисля че не е скъпо !!! :)


Правят където си пойскаш.

BlackWings
02-20-2008, 19:56
Ами с епилатор незнам дали може , но предполагам че там понеже е по -мека тъкан ще те боли повече . С Депилатор също може , но ефекта е много краткотраен .. Аз си изрусявам космите на корема и по ръцете , защото не искам да ги махам - нещото се казва БЛОНДОР и е изсветлител за коса , но аз го ползвам за ръцете и има ефект, мажеш се и стоиш 20 мин с него и го миеш ... струва около 2лв , но да ти кажа не ти препоръчвам да си го слагаш на косата , за коремчето става:) А ако не искаш да го изрусяваш просто отиди на косметичка да ти направи кола маска :)

amelika
02-21-2008, 16:11
Mnogo po-dobre 6te e s depilirasht krem.Daje sled kato se mahnat i ne stavat nqkakvi golemi i debeli,a si rastat normalno :D

Insatiable
02-21-2008, 16:54
С пинсета? Аз само така ги махам ;)

CataclysmicAbyss
02-22-2008, 06:53
С епилатор! ..изобщо не боли :-P

peZz
02-22-2008, 11:57
:shock: :shock: :shock: :shock: Абе хора нормални ли сте,бе?!Вие имате ли акъл да й предлагате да си маха космите със депил. крем?!?!?! :-x Тва е все едно да си бръсне корема, вие не сте наред!!Или кола маска?!?!?! :lol:

-> Иначе бих ти казала, че имаш хормонален дисбаланс и да отидеш при лекарката си да ти предпише нещо.

vvaann44eettoo
02-22-2008, 14:18
:lol: po dobre ne si pravi experimenti

VerryBerry
02-22-2008, 14:23
аз мойте си ги махам с пинсета :) ,така на ми израстват за дълго време..ама аз имам само 3-4 такива гадни черни косъма..и затва..а ти ако имаш мн ..най-добре с епилатора..макар че и пинсетата е добра идея ;)

eXtRaoRdinaRy
02-22-2008, 18:12
Пробвай с лентички.

sound_mafia
02-23-2008, 09:14
Според мен кола маската е много добър вариант.Аз си ги махам по цялото тяло и сам много доволна.На триъгълника дето са най-тъмни сега са ми по меки и светли.Махам ги от 3 години. 8).Препоръчвам обаче да не ги махаш с епилатор,тъй като някои от космите не ги скубе а ги къса и така ще ги направиш дебели и черни. 8)

lori4kavd
03-19-2010, 22:38
НАЙ-ДОБРОТО СПАСЕНИЕ http://www.youtube.com/watch?v=82Y--xh6Bgc аз имам този уред и както казват в видеото за 6 седмиц няма и следа : исползва се за вси4ки 4асти от тялото :
Стомаха,Дупето,Мъхът над горната устна за крака раце и абсолиутно вси4ко мисля 4е в бг този продукт струва 70 лева но парите си засложават недеите да 4акате пове4е :) :) :) :)

sw3etyrrr
03-27-2010, 10:38
махни ги с епилатор и вс ще е окей :P

bathory
03-27-2010, 13:34
НАЙ-ДОБРОТО СПАСЕНИЕ http://www.youtube.com/watch?v=82Y--xh6Bgc аз имам този уред и както казват в видеото за 6 седмиц няма и следа : исползва се за вси4ки 4асти от тялото :
Стомаха,Дупето,Мъхът над горната устна за крака раце и абсолиутно вси4ко мисля 4е в бг този продукт струва 70 лева но парите си засложават недеите да 4акате пове4е :) :) :) :)
:shock: к'ви са тези жени, к'во е това нещо бе.. дева :shock: пък и тези машинки са фалшиви хD

lqlqlqlqlq123
06-27-2010, 17:01
какви са тези лентички а а а? я кажете че ме заинтригува, а продават ли ги единично,колко струват?0ткъде да си ги купя? :oops: [/u]

Claudette
06-28-2010, 07:07
Според мен кола маската е много добър вариант.Аз си ги махам по цялото тяло и сам много доволна.На триъгълника дето са най-тъмни сега са ми по меки и светли.Махам ги от 3 години. 8).Препоръчвам обаче да не ги махаш с епилатор,тъй като някои от космите не ги скубе а ги къса и така ще ги направиш дебели и черни. 8)

Аз пък от доста повече от 3 год. използвам епилатор, но космите ми в никакъв случай не са по- дебели или по-черни. :-o Ако епилаторът е качествен, много добре си отскубва косъма. Иначе съм съгласна за кола маската - доста добър вариант е, от личен опит казвам.

Ако отидеш в някой коЗметичен (не знам от къде го измислиха някои това "косметичен") салон, всичко могат да ти махнат, стига да си платиш. :) Успех.

kalpazanka
06-28-2010, 07:15
какви са тези лентички а а а? я кажете че ме заинтригува, а продават ли ги единично,колко струват?0ткъде да си ги купя? :oops: [/u]
От железария или Домашни потреби. :lol:

Във всяка аптека ще ти предложат Стреп/Вийт, депилиращи кремове и кола маска. Не е трудно да се сетиш. Да не говорим, че във всеки козметичен магазин има поне 3 марки лентички.
Като приключите темата, свиркайте за катинар.