PDA

View Full Version : чувства към най-добрия ми приятел?



BrOkEn_HeArD
02-20-2008, 09:32
[i]Oh moqta situaciq e mn slojna... predi 3 dena se razdelih s priqtelq si poneje toi ve4e ne ispitva n6 kam men ... no ovi az vse o6te imam silni 4uvstva kam nego no tekiva 4uvstva ispitvam i kam edino t nai dobrite mu priqteli koito vsa6tnost e i moi STA6NO dobar priqtel a e na 17 i imame 4 godini razlika ... toi e obvarzan s edno momi4e koeto n6 ne ispitva kam nego ...
Ta... az si priznah 4uvstvata kam nego 6toty toi mi vika 4e sam go privli4ala ... ama si haresva istinski "svoeto" momi4e... i sq sa 4uda da deistvam li po vaprosa ili da si stoq tai i da vida ko 6e stava... :(

hooliganka89
02-20-2008, 09:38
Еми кажи му,че го харесваш,и може да остави приятелката си,и да сте заедно.А за другото не знам,ти разбери какво чустваш,и може да мога да ти помогна :) Успех.

Naman07
02-20-2008, 11:27
Ako e 6tastliv sys sega6nata si priqtelka,ne pravi ni6to.Ve4e si mu priznala,sega vsi4ko zavisi samo ot nego.

koalka
02-20-2008, 11:34
Ясно е, че с бившия нищо няма да стане, както каза - за него всичко е приключило.Съветвам те и с приятеля му, както и твой приятел да не правиш нищо.Каза, че ти е страшно добър приятел и според мен няма смисъл да разваляте приятелството, а и ще е кофти да тръгнеш с негов приятел.Да не говорим, че той няма да е съгласен..

BrOkEn_HeArD
02-20-2008, 11:51
Ako e 6tastliv sys sega6nata si priqtelka,ne pravi ni6to.Ve4e si mu priznala,sega vsi4ko zavisi samo ot nego.
toi ne e 6tastliv s neq 6tot tq ne go haresva dori edno milo ne6te da mu kaje..

splendour
02-20-2008, 12:10
Ako e 6tastliv sys sega6nata si priqtelka,ne pravi ni6to.Ve4e si mu priznala,sega vsi4ko zavisi samo ot nego.
toi ne e 6tastliv s neq 6tot tq ne go haresva dori edno milo ne6te da mu kaje..


mi toi ko prai s neq. otvori my o4ite :shock: ili fani onaq za ro6kite . ot k1v zor da ne si s nego sled kat go xaresva6 a tq da si go v1rti na pr1sta :? :smt067

sapphirr
02-20-2008, 12:28
според мен действието ще ти навле4е само беди и нулев резултат.остани на страна,отдръпни.това ще е признак назряла постъпка.така му показваш ,4е не само не искаш да го притискаш или притесняваш,но и не ставаш при4ина връзката им да се разпадне.

desi_listoto
02-20-2008, 13:04
mi spored men trqbva da preceni6 dali naistina iska6 da b1de6 s nego i ako misli6 4e imate nqkakvo b1de6te deistvai no ako e sao nqkvo momentno uvle4enie ne si struva!

BrOkEn_HeArD
02-20-2008, 18:42
Oli neska cql den mislq za taq prostotiq i osaznah 4e 4uvstvata mi kam biv6iq mi priqtel sa dosta otslabnali i sega mai sam flubina v taka da se kaje moq nai dobar priqtel.. boje .. sq kfo 6te praq be ? :?

WILD__BOY
02-20-2008, 22:09
Е случват се такива неща
и аз съм изпитвал чувства към една приятелка
приятелството е по-ценно от една свалка ...

hooliganka89
02-21-2008, 05:39
Oli neska cql den mislq za taq prostotiq i osaznah 4e 4uvstvata mi kam biv6iq mi priqtel sa dosta otslabnali i sega mai sam flubina v taka da se kaje moq nai dobar priqtel.. boje .. sq kfo 6te praq be ? :?

И аз много пъти съм изпитвала чуства,към най-добър приятел,ама не съм си ги слагала на сърцето,може и на тебе да ти мине.

BrOkEn_HeArD
02-21-2008, 06:02
И аз много пъти съм изпитвала чуства,към най-добър приятел,ама не съм си ги слагала на сърцето,може и на тебе да ти мине.[/quote]

molq se da stane taka.. 6tot sq se polu4ava bahti koftito :roll:

hooliganka89
02-21-2008, 07:37
И аз много пъти съм изпитвала чуства,към най-добър приятел,ама не съм си ги слагала на сърцето,може и на тебе да ти мине.

molq se da stane taka.. 6tot sq se polu4ava bahti koftito :roll:[/quote]

Трудно е приятелство между момиче и момче,винаги единия почва да изпитва чуства,към другие,в случая си ти.
Желая ти успех,дано нещата да се равият в твоя полза!

BrOkEn_HeArD
02-21-2008, 07:40
И аз много пъти съм изпитвала чуства,към най-добър приятел,ама не съм си ги слагала на сърцето,може и на тебе да ти мине.

molq se da stane taka.. 6tot sq se polu4ava bahti koftito :roll:

Трудно е приятелство между момиче и момче,винаги единия почва да изпитва чуства,към другие,в случая си ти.
Желая ти успех,дано нещата да се равият в твоя полза![/quote]

bg ti za podkrepata :-)

Pliok0019
02-21-2008, 08:02
Да, това се случва ужасно често. Просто изчакай. Предполагам, че така ще разереш колко силни са чувствата ти към него. От личен опит...недей да се надяваш но много.

Успех!

happy end
02-21-2008, 08:08
АЗ КВО ДА КАЖА КАТО СИ ОБИЧАМ ГАЖЕТО ДО БОЛКА ,преди време го обичах само като фр но сега нещата се задълбаха...нз кво да ти кажа успех... :)

ddeessaannkkaa
02-21-2008, 08:33
ami deistavai za6toto moje ina4e ni6to da nestane a taka pone 6te znae6 4e si opitala :)

KypBap
02-21-2008, 09:13
Моя съвет да го прелъстиш, прелъстяване разбирай натискане обарване "БЕЗ СЕКС" така ще разбереш дали има някакъв шанс ако подаде значи има може минимален но има шанс пък и ако е както твърдиш ти няма да има проблем да остави приятелката си и да тръгне с теб що тя не го обича тои трябва да го е осъзнал това и при първа възможност ще може да се отърве от нея. ;) Успех

BrOkEn_HeArD
02-21-2008, 10:24
Моя съвет да го прелъстиш, прелъстяване разбирай натискане обарване "БЕЗ СЕКС" така ще разбереш дали има някакъв шанс ако подаде значи има може минимален но има шанс пък и ако е както твърдиш ти няма да има проблем да остави приятелката си и да тръгне с теб що тя не го обича тои трябва да го е осъзнал това и при първа възможност ще може да се отърве от нея. ;) Успех

da az to4no tfa napravih ... i kakvo mi izrasi to4no predi 10 min.. kaza mi sry ama osaznavam 4e pravim gre6ka i iskam da sme si samo priqteli.. a bukvalno do oniq den mi vika 4e mi iska dodie mi kato gram ot qsno nebe.. :shock:

Wessly
02-21-2008, 11:23
Не се отчайвай...щом веднъж е поддал в твоя посока...значи и втори път ще го направи... :grin: