PDA

View Full Version : Има ли такова нещо?



FaTaLnO_sLaDkA
02-20-2008, 13:42
Вече почвам да се чудя дали има любов и въобще съществуеа ли такава обич силна и истинска.Вече усещам че спирам да вярвам в любовта .. след толкова разочарования,сега не са ме зарязали сега но просто гледам как хора който много уж са се обичали и се раделят просто любовта изчезва пфф тя дали въобще е идвала .. Искам да вида че съществува това любов и че си заслужава а не че всичко е просто привързаност към даден човек..

hooliganka89
02-20-2008, 13:47
Тя не се вижда,това е просто чувство.

pepita87
02-20-2008, 13:56
Понякога..целия живот на човек минава в търсене на "идеалния"...търсим...търсим...перфектн я...а всъ6тност..перфектен е този,в който се влиубиш,който обикнеш,с всичките мму добри и лоши качества :) А Лиубовта наистина съ6тествува...имала съм много момчета в живота си,но ситото е отсяло само 2-ма,тези към които съм изпитала ИСТИНСКА лиубов :)

FaTaLnO_sLaDkA
02-20-2008, 14:09
ami to i az misleh 4e ima tolkova vreme s edno mom4e uj se obi4ame tfa onova i vse se subirahme i razdelqhme govora za 2 3 godini razpravii i drama no nakraq prosto "liubovta" iz4ezna i si mislq 4e tova ne e liubov a prosto mi be6e super qko s nego i se bqh privurzala i to4no tfa e mislq 4e nqma liubov a prosto edno privurzvane kum daden 4ovek..

dead_heart
02-20-2008, 14:31
незнам дали любовта съществува знам обаче че съществува тръпката и чувството че имаш ножда от някой надявам се това да отговаря на въпроса ти пък и това че много хора около теб се разделят нбе значи че при всички е така!

zvQr_nO_s_ChAr
02-20-2008, 14:34
Е и аз не вярвах, че я има ама Я има.. :grin: всяко нещо с времето си :)

hooliganka89
02-20-2008, 14:35
Е и аз не вярвах, че я има ама Я има.. :grin: всяко нещо с времето си :)

Май миналата седмица не вярваше в това,много бързо си промени позицията :-o

DiVaNeTy_91
02-20-2008, 14:36
е на мен ми умръзна да я търся и спрях накрая точно когато най малко я очаквах тя дойде сама ще разбереш когато дойде явно не си го обичала а само така си мислела любовта не е да се карате за глупости и постоянно хубавите моменти трябва да преобладават над лошите :)

zvQr_nO_s_ChAr
02-20-2008, 14:39
Е и аз не вярвах, че я има ама Я има.. :grin: всяко нещо с времето си :)

Май миналата седмица не вярваше в това,много бързо си промени позицията :-o

обстоятелствата се промениха :)

FaTaLnO_sLaDkA
02-20-2008, 15:04
е на мен ми умръзна да я търся и спрях накрая точно когато най малко я очаквах тя дойде сама ще разбереш когато дойде явно не си го обичала а само така си мислела любовта не е да се карате за глупости и постоянно хубавите моменти трябва да преобладават над лошите :)

ah kude e tazi liubov be pff az ne q tursa prosto ako se polu4i polu4i.. predi april mesec minalata godina bqh vliubena v edno mom4e napravo kato go videh ii otka4ah i estestveno trugnahme ama ne se polu4i posle pak i pak i pak .. i sega pak se zanimavam s nego i iskam da naprava taka 4e da se vliuba v nego pak v smisul kak da naprava taka 4e da karame ne6tata po bavno bez da mu go kazvam ?

hooliganka89
02-20-2008, 15:24
Е и аз не вярвах, че я има ама Я има.. :grin: всяко нещо с времето си :)

Май миналата седмица не вярваше в това,много бързо си промени позицията :-o

обстоятелствата се промениха :)

Много се радвам за теб :)

adidas_boy
02-20-2008, 16:55
ami nevqrvam v liubovta i nemislq 4e ima takova neshto i az kato teb mislq 4e vsi4ko e privurzanost !!

BeBsItO
02-20-2008, 16:59
jalko e kogato nqkoi ne vqrva v lubovta :) ( v teen godinite nai 4esto) Toova 4e si bila razo4arovana ,zn 4e si obi4ala...... t.e lubovta q ima! stiga smao da nameri6 4oveka koito 6te obi4a taka kakto ti!

swords1010
02-20-2008, 17:22
Разбира се, че има любов - силна и истинска. Казваш, че си претърпяла много разочарования. Знаеш ли... ще си позволя да цитирам:
"Ако не си мирисал лайно, откъде ще знаеш, че розата мирише хубаво?". Колко точно казано, а? Имаше и едно друго:
"Може би Господ иска да срещнеш в живота си много фалшиви хора, за да можеш да оцениш истинския, когато го срещнеш..." Помисли над тях! :)

ivakavlad
02-20-2008, 17:53
любов съществува всеки рано или късно испитва това чувство

oTPoBHa
02-21-2008, 09:19
Понякога..целия живот на човек минава в търсене на "идеалния"...търсим...търсим...перфектн я...а всъ6тност..перфектен е този,в който се влиубиш,който обикнеш,с всичките мму добри и лоши качества :) А Лиубовта наистина съ6тествува...имала съм много момчета в живота си,но ситото е отсяло само 2-ма,тези към които съм изпитала ИСТИНСКА лиубов :)



ъъ... неграмотна си.. и то МНОГО АААа да напишеш "лиубов"
аааааа не не не не не не

koalka
02-21-2008, 10:59
Е, как ще видиш, че съществува любов и няма да повярваш, че я е имало?Та, нали си я изпитвала и знаеш, че я има.Но дали ще срещнеш друг човек, който да те направи щастлива и кога ще го срещнеш, е вече друг въпрос.

Wessly
02-21-2008, 11:12
Определено любов има.Тя си идва и отива...Но не се отчайвай всеки намира своята половинка :P

GabisiTa
02-21-2008, 11:55
Мдам, има... :grin: Имай търпение и самичка ще се увериш в това ;) :-)

FaTaLnO_sLaDkA
02-21-2008, 12:47
hmm az puk ne q iskam haha seki se vliubva a y.. mn te obi4am iskam da sum s teb sekvi takiva i nakraq si4ki revat aa razbiha mi surceto i se drazna na tfa :-P puk to4no sega liubov neiskam spored men ne si zaslujava :)

hooliganka89
02-21-2008, 13:20
Както аз и всички други,и любовта не е вечна,всички ще умрем,и любовта умира.

Hilary_
02-21-2008, 15:58
ми тя не може да се опише с думи...просто се чувства... :) дали е силна привързаност към даден човек или много повече от това всеки сам си преценява и по различен начин я изпитва! :) точно когато най-малко очакваш ще дойде без да пита...само не трябва да се бърза и щом се огледаш вече ще е някъде там чакаща да я приемеш в живота си!!! :) а щом това стане ще я чувстваш във всеки един момент нявсякъде около теб! :) Така че не се отчайвай! :)

pepita87
02-21-2008, 17:23
Понякога..целия живот на човек минава в търсене на "идеалния"...търсим...търсим...перфектн я...а всъ6тност..перфектен е този,в който се влиубиш,който обикнеш,с всичките мму добри и лоши качества :) А Лиубовта наистина съ6тествува...имала съм много момчета в живота си,но ситото е отсяло само 2-ма,тези към които съм изпитала ИСТИНСКА лиубов :)



ъъ... неграмотна си.. и то МНОГО АААа да напишеш "лиубов"
аааааа не не не не не не
Някъде се ИЗВИНИХ,че клавиатурата ми е прецакана,за тва пиша по тоя начин...мерси все пак за "тъпия комплимент",ма понякога,когат човек незнае за кво става въпрос,по-добре да си трае!!!

pepita87
02-21-2008, 17:23
Понякога..целия живот на човек минава в търсене на "идеалния"...търсим...търсим...перфектн я...а всъ6тност..перфектен е този,в който се влиубиш,който обикнеш,с всичките мму добри и лоши качества :) А Лиубовта наистина съ6тествува...имала съм много момчета в живота си,но ситото е отсяло само 2-ма,тези към които съм изпитала ИСТИНСКА лиубов :)



ъъ... неграмотна си.. и то МНОГО АААа да напишеш "лиубов"
аааааа не не не не не не
Някъде се ИЗВИНИХ,че клавиатурата ми е прецакана,за тва пиша по тоя начин...мерси все пак за "тъпия комплимент",ма понякога,когат човек незнае за кво става въпрос,по-добре да си трае!!!

pepita87
02-21-2008, 17:27
Уууу....глей как се изнервих,та чак 2 коментара наведнъж изтърсих,тцтц,ма....тваааааа а наистина е голяма обида за мен..да ми изцепят,че съм "неграмотна" 8) :razz: :razz: :razz:

Yanichka
02-21-2008, 18:24
Любов към човек не мисля че има..както казваха в една реклама Любовта е създадена за да продаваме чорапи :-D Любовта е по скоро привързаност или страст или смесица от двете..поне за мен де