PDA

View Full Version : Черна коса за един ден..



sweet_emotion
02-20-2008, 14:44
е мисля че темата е ясна може ли да имам черна коса за един ден чух че имало някви спрейчета ау ама искам и вас да ва попитам :-o :-o :-o

sandalki_ot_mola
02-20-2008, 14:49
Ами май има някакви шампоани,които оцветяват косата и после се отмиват,но мисля че те ще те държат повече от един ден :)

ioancheto
02-20-2008, 15:08
mi ima balsami ocvetiteli...deto q ocvetqvat ama nqkade kam 1 sedmica.. no zavisi kakav cvqt ti e kosata 6toto na nqkoi ne stava to4no jelaniq efekt :?

Just_say_no
02-20-2008, 15:59
Тва лято се бях направила с такова шампоанче - оцветител. Държи от 1 до 2 седмици някъде. Косата ми трябваше да стане черна и беше такава, до момента в който не излязох навън и ... всъщност беше тъмно лилава, а на слънце личеше ужасно много - беше си баш лилава. Едно друго момиче беше на кичури и реши да си потъмни косата... стана цикламена... а най ужасното беше, че и седя 2 - 3 месеца.

Аз лично те съветвам да не поемаш риска, но ако все пак много искаш пробвай, но да не се наложи да си боядисваш косата (като мен) за да си жарнеш стария цвят.

BeBsItO
02-20-2008, 16:09
az s16to mn pati sam se zamislqla za tezi balsam4eta....no opredeleno.... strah me e da probvam.... :lol: 8-) :lol: kamo li za boq.... 6e se oka6merq 8-)

gabi_94
02-20-2008, 17:56
Ми има спрейове. Аз лично съм си слагала спрей и се отмива като се къпеш! Хубаво става! Продават ги по козметичните магазини.

Ellie
02-20-2008, 18:24
Има шампоани оцветители, ако си намериш черен, пробвай :)

Със спрей мисля, че нищо хубаво няма да стане... :)

nicolepcd
02-20-2008, 18:32
Искам черна косаааааааааа :lol: А иначе по темата - използвала съм спрейове... амааа червен... само за един кичур :lol: Пхахахха, бях баси циганката :razz: :razz: :razz:

desinkata
02-20-2008, 19:06
нз за един ден но за няколко дни с шампоан оцветител аз съм черна и повярвайте не искайте да сте черни :?

jenity_bs
02-20-2008, 22:58
аз доста често се правя с такива оцветителчета...те са като шампоани и държат около 1-2 седмици...но определено не са много черни...моята коса по принцип е тъмно кестенява,а с този оцветител изглеждаше черна,но на слънце имаше лилав оттенък...напражо си беше лилава...но на мен ми харесва и скоро пак ще се напражя...веднъж се бях направила със син оттенък мн е яко... :razz: :razz: :razz:

CaSsIe
02-21-2008, 07:55
вие осъзнавате ли как си вредите на косата с тея бои и спрейове и т.н. :shock:

sLaDkA_GrEsHkA
02-21-2008, 09:22
аз доста често се правя с такива оцветителчета...те са като шампоани и държат около 1-2 седмици...но определено не са много черни...моята коса по принцип е тъмно кестенява,а с този оцветител изглеждаше черна,но на слънце имаше лилав оттенък...напражо си беше лилава...но на мен ми харесва и скоро пак ще се напражя...веднъж се бях направила със син оттенък мн е яко... :razz: :razz: :razz:

ei toq sus siniq ottenuk na kva marka e ? q izobshto obqsnete po qsno za tiq ocvetiteli che i az sum navita ama ne znam tochno kfo da pravq i kude da gi tursq :oops:

_BuNnY_
02-21-2008, 09:33
По козметичните магазини продават спрейове ... Аз наскоро за един маскенбал ползвах такъв червен спрей - стана много добре и като се изкъпах и се отми ... е известно време на определена светлина косата ми биеше леко на червено ама то ако се вгледаш. Иначе с такъв балсам една приятелка се беше направила и й седя месец и накрая се наложи да се боядиса, за да си върне предишния цвят на косата. :)

dan4ety
02-21-2008, 17:42
Аз пък сега изпробвам един "балсам" такъв за оцветяване. Пише, че е червен, но леко като лилав стои, като си сложа. Сега ще видя след 20 минутки някъде, какво ще се получи :-D Кака го беше взела, седяло розово леко, ама ... :-D Ще видим :-D Само едно кичурче правя сега и ще го третирам няколко пъти, докато не стане поне леко червено :-D Косата ми по принцип е тъмна :-D Стискайте палци, да стане :)

jenity_bs
02-21-2008, 17:59
аз доста често се правя с такива оцветителчета...те са като шампоани и държат около 1-2 седмици...но определено не са много черни...моята коса по принцип е тъмно кестенява,а с този оцветител изглеждаше черна,но на слънце имаше лилав оттенък...напражо си беше лилава...но на мен ми харесва и скоро пак ще се напражя...веднъж се бях направила със син оттенък мн е яко... :razz: :razz: :razz:

ei toq sus siniq ottenuk na kva marka e ? q izobshto obqsnete po qsno za tiq ocvetiteli che i az sum navita ama ne znam tochno kfo da pravq i kude da gi tursq :oops:

този със синия оттенък не помня на коя марка беше...съжалявам ... :cry: Но иначе мога да ти кажа каде да търсиш...почти жъж жсяка една парфумерия има...просто трябва да питаш за оцветители за коса който издържат 1-2 седмици :)

sLaDkA_GrEsHkA
02-21-2008, 20:19
аз доста често се правя с такива оцветителчета...те са като шампоани и държат около 1-2 седмици...но определено не са много черни...моята коса по принцип е тъмно кестенява,а с този оцветител изглеждаше черна,но на слънце имаше лилав оттенък...напражо си беше лилава...но на мен ми харесва и скоро пак ще се напражя...веднъж се бях направила със син оттенък мн е яко... :razz: :razz: :razz:

ei toq sus siniq ottenuk na kva marka e ? q izobshto obqsnete po qsno za tiq ocvetiteli che i az sum navita ama ne znam tochno kfo da pravq i kude da gi tursq :oops:

този със синия оттенък не помня на коя марка беше...съжалявам ... :cry: Но иначе мога да ти кажа каде да търсиш...почти жъж жсяка една парфумерия има...просто трябва да питаш за оцветители за коса който издържат 1-2 седмици :)

mersi mnogo :-) a te nali se mahat napulno sled tiq 1-2 sedmici ??? shtoto az iskam samo vremenno :)

Pliok0019
02-21-2008, 21:08
Аз слагам балсам осветител. Попринцип е за "ярко червено" но при мен става някакъв...розово-цикламен цвят. Боядисвам вътрешната част на косата си, не цялата понеже иначе няма да ме пускат в училище. :D

dan4ety
02-21-2008, 21:17
Аз слагам балсам осветител. Попринцип е за "ярко червено" но при мен става някакъв...розово-цикламен цвят. Боядисвам вътрешната част на косата си, не цялата понеже иначе няма да ме пускат в училище. :D


И аз така си направих едно кичурче, ама явно косата ми е прекалено тъмна и нищо не стана :x Само там, където кичурчето ми е малко по-светло се получи малко, но не се вижда :x А твоята коса тъмна ли е, или е изсветлявана или просто е светла по принцип? :)

jenity_bs
02-21-2008, 21:24
аз доста често се правя с такива оцветителчета...те са като шампоани и държат около 1-2 седмици...но определено не са много черни...моята коса по принцип е тъмно кестенява,а с този оцветител изглеждаше черна,но на слънце имаше лилав оттенък...напражо си беше лилава...но на мен ми харесва и скоро пак ще се напражя...веднъж се бях направила със син оттенък мн е яко... :razz: :razz: :razz:

ei toq sus siniq ottenuk na kva marka e ? q izobshto obqsnete po qsno za tiq ocvetiteli che i az sum navita ama ne znam tochno kfo da pravq i kude da gi tursq :oops:

този със синия оттенък не помня на коя марка беше...съжалявам ... :cry: Но иначе мога да ти кажа каде да търсиш...почти жъж жсяка една парфумерия има...просто трябва да питаш за оцветители за коса който издържат 1-2 седмици :)

mersi mnogo :-) a te nali se mahat napulno sled tiq 1-2 sedmici ??? shtoto az iskam samo vremenno :)

маха се да ... тоя с лилавия оттенък ми остана леко...но аз после се направих със синия и в момента косата ми е същия цвят като в началото :)

Lorraine
03-15-2008, 09:41
Това,че може за 1-2 седмици да си с друг цвят коса е супер,но аз като съм с руса коса ме е страх да пробвам с кафяво..по-тъмно кафяво,мисля че няма да се отмие както трябва и ще ми се развали русото.Нз защо ,но мн ми се иска да пробвам как ще съм с по-тъмна косичка :grin:

iveto__91
03-21-2008, 11:53
predi vreme iskah da si napravq kosata 4erna,za6oto tva kafqvo hi4 ne mi stoe6e a i mi be6e omruznalo.kakto i da e.purvo probvah s 6ampoan ocvetitel,no efekta si be6e po4ti nulev.suvsem malko be6e potumnqla i nikoi ne zebelqzva6e 4e ima ne6o razli4no,prosto za6oto qvno nqma6e. :D iiii nai nakraq re6ih da probvam s kana i taka do den dne6en kosata mi e mnogo 4erna,cveta ne se otmiva i e mnogo gotino.no ako re6i6 da se kanosva6 trqbva da znae6 4e nqma da te hva6a nikakva boq a tr da iz4aka6 napulno da padne kanata koeto si e...hmm mnogo trydna rabota. :razz:Uspehh

cinderellaa
03-21-2008, 14:38
вие осъзнавате ли как си вредите на косата с тея бои и спрейове и т.н. :shock:


ммм и аз това се питам :)

vercheto
03-21-2008, 14:54
Аз съм чувала за спрейове и балсами, ама не съм използвала.
:)

EJI4eTy
03-21-2008, 15:24
от преди 3 часа съм с такъв оцветител - с червена коса , за 1.50 и пишеше че издържа до 7-8 измивания на косата 8-) т.е. близо 2-3 седмици

Exothermic
03-21-2008, 16:20
Шампоаните оцветители са пълен боклук,
само дето пърхот можеш да си докараш...

Lorraine
03-22-2008, 12:14
вие осъзнавате ли как си вредите на косата с тея бои и спрейове и т.н. :shock:


ммм и аз това се питам :) ми много е просто-качествените бои не увреждат косата (поне не толкова колкото явно вие си мислите) :o ,дори има долълнителни балсамчета ,а и добавят зехтин в самата боя,което е много полезно попринцип! \:D/

varnen4e
03-22-2008, 12:46
Със спрей няма нищо хубаво да постигнеш. Ако питаш мен пробвай с някакъв оцветител. Аз си бях взела червен преди. Ефектът трае максимум седмица. :)

EJI4eTy
03-23-2008, 17:30
Шампоаните оцветители са пълен боклук,
само дето пърхот можеш да си докараш...

няма абсолютно нищо такова !!!

Amely
06-08-2008, 08:28
Тъкмо излизам от банята, боядисвах се с черен шампоан оцветител на Палете и за трети път НИЩО не стана. Черното е боклук. Сложих си и червен кичур пак с такъв оцветител, била съм и напълно червена- червеното хваща.

LovePoisoned
06-08-2008, 12:31
вие осъзнавате ли как си вредите на косата с тея бои и спрейове и т.н. :shock:
Да, но само ако прекалиш. ;) Няма страшно, ако си позволиш да го направиш 1-2 пъти. А и всичко зависи как поддържаш косата си с маски и т.н. :) Важното е да не прекаляваш, щото после става ужасно.

Pliok0019
06-08-2008, 13:33
Аз слагам балсам осветител. Попринцип е за "ярко червено" но при мен става някакъв...розово-цикламен цвят. Боядисвам вътрешната част на косата си, не цялата понеже иначе няма да ме пускат в училище. :D


И аз така си направих едно кичурче, ама явно косата ми е прекалено тъмна и нищо не стана :x Само там, където кичурчето ми е малко по-светло се получи малко, но не се вижда :x А твоята коса тъмна ли е, или е изсветлявана или просто е светла по принцип? :)

Естествения цвят на косата ми е тъмно русо, но имам и руси кичури.

sweet_baby_cool
06-08-2008, 16:03
Аз слагам балсам осветител. Попринцип е за "ярко червено" но при мен става някакъв...розово-цикламен цвят. Боядисвам вътрешната част на косата си, не цялата понеже иначе няма да ме пускат в училище. :D


И аз така си направих едно кичурче, ама явно косата ми е прекалено тъмна и нищо не стана :x Само там, където кичурчето ми е малко по-светло се получи малко, но не се вижда :x А твоята коса тъмна ли е, или е изсветлявана или просто е светла по принцип? :)

Естествения цвят на косата ми е тъмно русо, но имам и руси кичури.

kosata mi e sa6tata i iskam sas 6ampoan ocvetitel da si q napravq nasiteno 4erveno 6te stane li? ili cveta 6te e rozov :? ? iskam qrko 4erven cvqt za kosa dalga do krasta tamno ruso s kolko 6ampan4eta 6te go postigna i kolko vreme da 4akam za da mi stane jelanoto 4erveno a ne rozovo lilavo ili ciklameno?

girl91
06-08-2008, 17:41
Взимала съм си от тези бои, преди червена, но не съм си правила цялата коса, а кичури. Косата ми е кестенява и се хвана. Седя доста време, накрая вече беше изсветляла.
Взимала съм си и черна боя, но тя не се хвана на моята коса.

Abigoria
06-08-2008, 19:46
нз за един ден но за няколко дни с шампоан оцветител аз съм черна и повярвайте не искайте да сте черни :?
А повярвай, ти си луда... Черните сме върха бе човекоо... #-o